21χρονος αλλοδαπός κακοποίησε την 15χρονη!

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
...ήσουν αγέννητο όταν ο Δουρής καταδικάστηκε.
Χριστέ μου αυτός ο Δουρής....είχα διαβάσει τα όσα έκανε.....φρικαλέος άνθρωπος τί να πεις....απο τα χειρότερα εγκλήματα που σημειώθηκαν στη χώρα μας. Είμαι οφ τοπικ.

Θέλω μόνο να αναρρώσει πλήρως το παιδί,να είναι όπως πριν,τουλάχιστον σωματικά,διοτι ψυχολογικά θα χρειαστεί μεγάλη στήριξη για να το ξεπεράσει το περιστατικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Σχετικὰ πάντως μὲ τὸ Δουρή, ἡ ἴδια ἡ συζυγός του διατείνεται ἀκόμα καὶ σήμερα ὅτι ἦταν ἀθῷος καὶ ἀδίκως διασύρθηκε καὶ καταδικάσθηκε ἐνῷ πίσω ἀπὸ τὸν βιασμὸ καὶ τὸ θάνατο τοῦ γιοῦ της βρίσκονταν ὑψηλὰ ἱστάμενα πρόσωπα. Ἡ ἐπιφυλαξή μου ἔγκειται στὸ ὅτι μία μάνα πολὺ δύσκολα θὰ ὑπερασπιζόταν κατ' αὐτὸν τὸν τρόπο τὸν σύζυγό της ἂν εἶχε διαπράξει τόσο εἰδεχθῆ πράξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
...μία μάνα πολὺ δύσκολα θὰ ὑπερασπιζόταν κατ' αὐτὸν τὸν τρόπο τὸν σύζυγό της ἂν εἶχε διαπράξει τόσο εἰδεχθῆ πράξη

θα μου επιτρέψεις να συμφωνήσω σε αυτό που λες,όχι όμως σε αυτή την περίπτωση.Η ίδια η σύζυγος του Δουρή,έπαιρνε τις κόρες τις (διοτι είχαν πολλα παιδιά) και τις πήγαινε στην πρωτεύουσα,εκδίδοντάς τες.
Τουλάχιστον αυτό το ξέρω απο τα λεγόμενα των γονιών μου,που θυμούνται το συμβαν αυτό να το λένε στις ειδήσεις εκείνη την εποχή..είμαι πάλι :offtopic:συγγνώμη παίδες !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
τώρα το να κάτσω να εξηγήσω τι σημαίνει το κιντς δεν θα έχει και πολύ νόημα οπότε δεν.
Δε σημαίνει παιδάκι μου πάντως και ούτε αναφέρομαι συγκεκριμένα μόνο σε σένα, μην αρπάζεσαι.

Προφανώς και θα κάνεις ότι γουστάρεις, αυτό που κολλάει; Προφανώς όμως θα γράφω κι εγώ ότι γουστάρω, right?
Το θέμα δεν είστε εσείς, μη τα παίρνετε όλα προσωπικά, αλλά το τι λέτε-γράφετε.
Το ότι υπάρχουν τόσα άτομα που διαφωνούν μαζί σου δε σημαίνει απαραίτητα πως όλοι κάνουν λάθος κι εσύ το σωστό, ίσως σημαίνει και το αντίθετο.
Τέσπα, κατανοώ τη συναισθηματική φόρτιση, ο καθένας θα ήταν, μα αν ήμουν εσύ,
δε θα έμπαινα σε φόρουμ να θάψω έναν λαό επειδή κάποιοι άλλοι εγκληματούν.
Όταν επικαλείσαι το συναίσθημα και δε χρησιμοποιείς τη λογική, υπάρχει κίνδυνος να πεις βλακειούλες(<-φιλικό αυτό).

Αν έρθει ένα παιδάκι εδώ πέρα και μας πει: Ξέρετε, εγώ είμαι από το Πακιστάν και ζω ήρεμα με την οικογένειά μου εδώ
χωρίς να πειράζω κανέναν, μα στο σχολείο τα παιδιά με κοιτούν περίεργα και με στενοχωρούν, τι θα του πεις;
Ο καθένας με το πόνο του, ε; Πφ.
Δείτε το λίγο σφαιρικά(αν μπορείτε και όποιοι μπορείτε).

Άλλο το Πακιστανός, άλλο το εγκληματίας, τα 'χετε μπερδέψει λίγο.

1. Αναφέρθηκες ΚΑΙ σε εμένα από τη στιγμή που μίλησες για άτομα που είχαν κάποιο περιστατικό, ας πούμε ανάλογο.
2. Φυσικά μπορείς να γράφεις ότι γουστάρεις, αλλά είναι αφελές να θες να κάνεις κουμάντο. ;) Γι'αυτό να μου επιτρέπεις, αλλά μπορώ να αγνοώ κάποια πράγματα που γράφεις.
3. Το ότι συμφωνούν επίσης αρκετά άτομα, τι σημαίνει; Δεν θα μπω στη θέση να μετρήσω θετικές, δεν είμαι κανένα παιδάκι άλλωστε. Αλλά και στην τελική αν γουστάρεις να μένεις με τη "μάζα" είναι δικό σου θέμα. Κανένας δεν είπε ότι η μάζα έχει πάντα δίκιο.
4. Ξεκόλλα μ'αυτό το φιλικά επιτέλους. Δεν κολλάει. Ούτε συμβουλές μου δίνεις σαν μαμάκα, ούτε τίποτα. Δεν με ξέρεις, δεν σε ξέρω, γράφουμε στεγνά.
5. Ξεκαθάρισα 3-4 φορές εδώ μέσα ότι ΔΕΝ έχω κανένα θέμα με τους νόμιμους μετανάστες. Έχω και φίλους μάλιστα. Κάτσε διάβασε λοιπόν τι έχω πει, προτού πλάσεις ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Μια από τις τελευταίες πράξεις του δράματος της 15χρονης Μυρτούς γράφεται αυτή την ώρα στο γραφείο του ανακριτή Σύρου, εκεί όπου οδηγήθηκε ο 21χρονος αλλοδαπός που θεωρείται υπεύθυνος για την απάνθρωπη επίθεση. Φορώντας μάσκα full face για να μη φαίνονται τα χαρακτηριστικά του, με μπλε καπέλο τζόκει και αλεξίσφαιρο γιλέκο, ο κατηγορούμενος μεταφέρθηκε λίγο μετά τις 11:00 στο γραφείο του ανακριτή για να απολογηθεί. Τον κρατούσαν δυο αστυνομικοί κι εκείνος είχε συνεχώς το κεφάλι του σκυφτό. Τα μέτρα ασφαλείας ήταν δρακόντεια, καθώς υπήρχαν φόβοι να λιντσαριστεί.Αργά το βράδυ της Δευτέρας λύθηκε και ο γόρδιος δεσμός της υπεράσπισης του. Ο ανακριτής της Σύρου όρισε εξ επαγγέλματος την δικηγόρο Αλέκα Δήμου, από τη Μύκονο, όπως επιβεβαίωσαν συνεργάτες της. Ο 21χρονος Αλί, όπως λέγεται ότι είναι το όνομά του, συνελήφθη τα ξημερώματα του περασμένου Σαββάτου σε διαμέρισμα της Νέας Χαλκηδόνας, όπου διέμενε με δυο ομοεθνείς του. Ομολόγησε πως εκείνος επιτέθηκε στο 15χρονο κορίτσι,ισχυριζόμενος πως ήθελε να της κλέψει το κινητό, κι όταναντιστάθηκε άρχισε να της χτυπάει το κεφάλι στα βράχια. Υποστήριξε ότι τη βίασε ενώ ήταν αναίσθητη και στη συνέχεια εξαφανίστηκε.Τις πρώτες μέρες μετά την επίθεση που συγκλόνισε όχι μόνο την τοπική κοινωνία της Πάρου, αλλά ολόκληρη την Ελλάδα, συμπεριφερόταν σαν να μη συμβαίνει τίποτα. Λέγεται μάλιστα ότι μετείχε κανονικά στις συζητήσεις για την υπόθεση. Όταν όμως ένιωσε τον κλοιό να σφίγγει, βρήκε μια πρόφαση και εξαφανίστηκε από το νησί. Έκλεισε μάλιστα εισιτήριο με ψεύτικο όνομα. Αυτό ήταν και το μοιραίο λάθος του.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Πολύ φοβάμαι πως αυτό το γεγονός θα αγανακτήσει περισσότερο κόσμο.Προβλέπω πολύ κυνηγητό στους μετανάστες σε όλη την Ελλάδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Βεβαια τη δεκαετια του 80 δεν υπηρχαν καθολου εγκληματα ζουσαμε ολοι αρμονικα και αδελφωμενα.Οταν οι συνελληνες προγονοι σου πατριωταρα μου πηγαν μεταναστες ηταν μπουμπουκια?Για παρε εδω Γερμανια https://www.tovima.gr/relatedarticles/article/?aid=97865 διαβασε για τους γκαστερμπαιτερ και τους ''βρωμοελληνες'' οπως τους αποκαλουσαν οι αντιστοιχοι ομοφρωνες σου Γερμαναραδες τοτε.
Οι Ελληνες προγονοι σου ηταν επισης ΠΡΩΤΟΙ αναμεσα σε ολους τους μεταναστες που διεπρατταν εγκληματα https://iospress.gr/ios1999/ios19991128a.htm
.Με την στενη φασιστικη λογικη που εχεις θα πρεπει να ειχαν παρει πουλο οι μαυριδεροι Ελληναρες(γιατι οι Αγγλοσαξωνες ειναι αρκετα πιο λευκοι) ναι η ου?
What if i told you οτι τα περιστατικα απο αλλοδαπους αναφερονται μονο και κυριως υπερτονιζονται?Ακουσες ποτε βιαστηκε απο ΕΛΛΗΝΑ
Ε ενταξει μπηκε και η κλασσικη ατακα.Οποιος διαφωνει με τον φασιστικο ωχετο και το ρατσιστικο δηλητηριο που βγαζεις εσυ και οι ομοιδεατες σου δεν ειναι αγαπητε ουτε κομμουνιστης ουτε ανθελληνας.Αλλιως το 95% του ελληνικου λαου που σας ανεχεται ακομη θα ηταν κομμουνιστες και ανθελληνες καλα κρασια δηλαδη.

Θελω τη φαρμακευτικη αγωγη που ακολουθεις.

Συνεχίζετε να είστε off topic, αφού μιλάτε πάλι περί μετανάστευσης (ούτε καν ΛΑΘΡΟμετανάστευσης). Μήπως να συνεχίσετε την κουβέντα από εκεί που πρέπει, στο τόπικ της λαθρομετανάστευσης, λέω εγώ τώρα; Εκεί ίσως βρεις και την απάντηση για την φαρμακευτική αγωγή που ακολουθεί, αφού θίχτηκες τόσο για τον κύριο Κράουλι. Βλέπω επίσης ότι είσαι και λάτρης της στατιστικής, επομένως περιμένω εναγωνίως τα στατιστικά στοιχεία των εγκλημάτων στην Ελλάδα την τελευταία 5ετία που με αφορά περισσότερο από την δεκαεία του 80 και μάλιστα σε άλλες χώρες.

On topic τώρα. Αναφέρθηκε ο Δουρής. Για μια σφαιρική ματιά, διαβάστε εδώ, γιατί οι εκδοχές ήταν πολλές για την ιστορία.

Όσον αφορά τον βιαστή της Πάρου, το περιστατικό με την ψευδη κατηγορία ότι τον έδειραν ο αστυνομικός κι ο πιτσαδόρος (ήθελε και delivery ο κύριος), είναι από τα highlights της υπόθεσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Chill(και Irodi που δε ξέρεις να μιλάς σαν άνθρωπος), κάτι τέτοιες στιγμές εύχομαι να ήμουν άντρας
και η φράση στα @@ μου να έπιανε τόπο για το νόημα των ποστ σας.
Γιατί το να γράφεις ένα ποστ 2 σειρών και να κάθεσαι να βρίζεις λαούς μόνο εμετό μου προκαλεί. Και μη μου πεις πως το "Αφγανός πούστης" είναι ευγενικό και όχι ρατσιστικό γιατί θα φας σφαλιαρίτσα(cyber ναι, μην απορείς πως).

Τη λέξη σεβασμό σας τη μάθαν στο σχολείο(αν πήγατε) ή ούτε σαν δείγμα δωρεάν;
Όλοι έχουμε άποψη μα ίσως ο τρόπος που τη λέμε είναι το θέμα μας τελικά(ειδικά εδώ μέσα).


@Θάλεια, οι φίλοι σου πριν γίνουν νόμιμοι ήταν παράνομοι κατά πάσα πιθανότητα(αν όχι σίγουρα).
Just to let you know.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
οι φίλοι σου πριν γίνουν νόμιμοι ήταν παράνομοι κατά πάσα πιθανότητα(αν όχι σίγουρα).
Just to let you know.

Με την διαφορά ότι τότε δεν περνούσαν τα σύνορα κατά χιλιάδες, αλλά κατά δεκάδες και από χώρες με πιο ειρηνικό πολιτισμό. Just to remind you.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ανθρωπος κακοποιησε ανθρωπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
- "Μετανιώνω, δε θέλω ελαφρυντικά" είπε
- Γεννημένος τον Ιούλιο του 1993, θα μπορούσε να επικαλεστεί το ελαφρυντικό της ηλικίας
- Ψυχρό και με "παγωμένο" συναίσθημα τον χαρακτήρισε η δικηγόρος του
- Υπό δρακόντεια μέτρα ασφαλείας η μεταφορά του νεαρού Πακιστανού στον ανακριτή
- Του είχαν φορέσει μάσκα για να μη φαίνεται το πρόσωπό του και αλεξίσφαιρο γιλέκο
- Τι είπε στη σύντομη απολογία του για το φρικιαστικό έγκλημα στη Χρυσή Ακτή της Πάρου


Φορώντας μάσκα full face για να μη φαίνονται τα χαρακτηριστικά του, με μπλε καπέλο τζόκει και αλεξίσφαιρο γιλέκο, ο κατηγορούμενος μεταφέρθηκε λίγο μετά τις 11:00 στο γραφείο του ανακριτή για να απολογηθεί. ον κρατούσαν δυο αστυνομικοί κι εκείνος είχε συνεχώς το κεφάλι του σκυφτό. Τα μέτρα ασφαλείας ήταν δρακόντεια, καθώς υπήρχαν φόβοι να λιντσαριστεί. Τον έβαλαν με κινηματογραφική ταχύτητα στο αυτοκίνητο και απομακρύνθηκαν.

Η απολογία του ήταν σύντομη. Ο Πακιστανός, που δήλωσε πως ονομάζεται Αχμέτ Βακάς (ένα ονοματεπώνυμο πολύ κοινό στο Πακιστάν) δεν έμεινε ούτε δυο ώρες στο γραφείο του ανακριτή. Με συνοπτικές διαδικασίες κρίθηκε προφυλακιστέος με τη σύμφωνη γνώμη ανακριτή και εισαγγελέα.

Αργά το βράδυ της Δευτέρας λύθηκε και ο γόρδιος δεσμός της υπεράσπισης του. Ο ανακριτής της Σύρου όρισε εξ επαγγέλματος την δικηγόρο Αλέκα Δήμου, από τη Μύκονο. Κι εκείνη ανέλαβε ως όφειλε την υπεράσπισή του, χωρίς να αποδεχτεί την αμοιβή από το δημόσιο.

Λίγο μετά την προφυλάκιση του νεαρού Πακιστανού η δικηγόρος του είπε πως ο κατηγορούμενος έχει γεννηθεί τον Ιούλιο του 1993 και θα μπορούσε, όπως προβλέπει ο Ποινικός Κώδικας, να επικαλεστεί το ελαφρυντικό της ηλικίας. Αλλά δεν το έκανε. Ζήτησε να μην του αναγνωριστεί κανένα ελαφρυντικό.

Όταν η δικηγόρος τον συνάντησε το πρωί, πριν από την απολογία του, του εξήγησε τα δικαιώματά του, αλλά εκείνος ξεκαθάρισε από την αρχή ότι δεν ήθελε να του αναγνωριστούν ελαφρυντικά. Κατά την απολογία του "ζήτησε συγγνώμη από το Θεό, την οικογένεια του θύματος και το θύμα το ίδιο" δήλωσε η κα Δήμου.

Όταν τον συνάντησε για πρώτη φορά, η Αλέκα Δήμου αντίκρισε έναν άνθρωπο εξασθενημένο. Του πρότεινε να τον κεράσει ένα τοστ και μια πορτοκαλάδα, αλλά εκείνος αρνήθηκε λόγω του ραμαζανιού. "Ήταν ψυχρός και με παγωμένο βλέμμα", τόνισε.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Αυτές είναι συνέπειες για αυτό που έκανες παλιό διαστραμένε...
Στις φυλακής τα σίδερα και γρήγορα μάλιστα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Ανθρωπος κακοποιησε ανθρωπο

Σωστό αλλά δεν έχει να κάνει μ' αυτό, Διοτίμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
- Γεννημένος τον Ιούλιο του 1993, θα μπορούσε να επικαλεστεί το ελαφρυντικό της ηλικίας

Off topic:
Αν έχει γεννηθεί το Ιούλιο του '93 μόλις έκλεισε τα 19. Δεν είναι 21. Δεν έχει καμία σημασία. Απλά λέω.
Οn topic:
Υπήρχε περίπτωση να του αναγνωριστούν ελαφρυντικά λόγω ηλικίας σ'ενα κακούργημα σαν αυτό;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
βασιλάκη, μη μας κρατάς σε αγωνία.

ή πες ή φάε τις μύξες σου.





Πάντως, ο έλληνας δράστης είναι πάντα "μετανιωμένος και συντετριμμένος"
(όταν τον πιάνουν) ...αυτοί οι ξένοι πάντα κυνικοί.



Ο κάτοχος του οχήματος με αριθμό κυκλοφορίας
ΕΙΜΑΙΟΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟΣΚΑΙΚΑΤΕΧΩΤΗΝΑΠΟΛΥΤΗΑΛΗΘΕΙΑ34279
παρακαλείται να το μετακινήσει γιατί εμποδίζει.
γκλιν γκλον.

Αρχική Δημοσίευση από εμμί:
Πρόσεξε πως μιλάς, τελευταία προειδοποίηση.

αχ τι ωραία που τα λες!!! Πάρε με άγρια στην ακρογιαλιά <3 <6 <12...


σε λίγο μερικοί θα ακροβατούν πάνω από το γκρεμό της λογικής
και περιμένω να ακούσω από κάποιο διανοητικά καθυστερημένο:
αθώος μέχρι αποδείξεως της εθνικότητας :mad::mad::mad::mad::mad:


παρακάτω έχω να κάνω μια σοβαρότατη δήλωση:
(το σποϊλάρω για το σασπένς)

Έξω οι ξένιοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ζήτω η μικρή λουλού ...:clapup:

Αυτός ο παλιάθρωπος έπαθε αυτό που του αξίζει και πήρε την τιμωρία που αξίζει εδώ στην Ελλάδα αλλά αναρωτιέμαι εκεί στη χώρα του τι ποινή θα έτρωγε ;;
Μάλλον πέτρες στο κεφάλι ή θα του έκοβαν κανά χέρι ...(λέω τώρα...):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Αυτός ο παλιάθρωπος έπαθε αυτό που του αξίζει και πήρε την τιμωρία που αξίζει εδώ στην Ελλάδα αλλά αναρωτιέμαι εκεί στη χώρα του τι ποινή θα έτρωγε ;;
Μάλλον πέτρες στο κεφάλι ή θα του έκοβαν κανά χέρι ...(λέω τώρα...):whistle:

Πέτρες στο κεφάλι πετάνε μόνο σε γυναίκες αν έχουν κάνει μοιχεία λογικά θα του κάνανε ευνουχισμό
Πάντως δε πιστεύω ότι η τιμωρία θα τον επηρεάσει ιδιαίτερα αφού εχει μάθει ήδη να ζει σε δύσκολες συνθήκες που μπορεί να είναι πιο δύσκολες από την φυλακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Όντως κολέγιο θα του φανεί!
Φάει , ξάπλα , βόλτίτσα και διάφορα άλλα που έχουν φτειάξει εκεί μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Εγω πραγματικα απορω εδω μεσα,ορισμενοι καταδικαζετε το γεγονος ή χαιρεστε που εγινε απο αλλοδαπο ωστε να αρπαξετε την ευκαιρια;

Δεν ειδα απο κανεναν να θιγει το γεγονος του γιατι να πηγε να κλεψει αυτο το γαμημενο κινητο ο ανθρωπος απο το κοριτσακι.
Και πριν ακουσω μαλακιες,προφανως και πρεπει να ανησυχει ολους μας αυτο που εγινε.Οχι ομως για τη στειρα κριτικη και την αυτοικανοποιηση οτι εχουμε να κραξουμε παλι καποιον.
Ελεος πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top