Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
δλδ απο το 2005 που ημουν μελος ηξερα να το χρησιμοποιω, ενω τωρα δεν ξερω.
λολ, οκ!
Δεν θυμάμαι να 'πα κάτι τέτοιο. :)



Πάντως να "χάλασε" αποκλείεται. Καθώς το εν λόγω feature αν δουλεύει έστω και σε έναν, δουλεύει σ' όλους. :)
Και btw, όταν λες "δεν μου πιάνει" πρέπει να προσδιορίσεις επ' ακριβώς το πρόβλημα. ;)




Δηλ. τι πατάς, πού πατάς, πόσα κουμπιά πατάς και πού σε βγάζει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κ εγω σαν το Γιδακι τα διαβαζω... δεν με βολευει καθολου το αντιθετο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μπορω καπως να φτιαξω - φακελωσω αγαπημενα θεματα, ωστε με το που μπαινω στεκι να απανταω πρωτα σε αυτα και να μην τα ψαχνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
το θεματα που παρακολουθειτε δεν σε βολευει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,830 μηνύματα.
μπορω καπως να φτιαξω - φακελωσω αγαπημενα θεματα, ωστε με το που μπαινω στεκι να απανταω πρωτα σε αυτα και να μην τα ψαχνω?
https://www.e-steki.com/forum/subscription.php :)

Ανοίγεις το thread που θες να παρακολοθείς και από το menu "Εργαλεία Θεμάτων" επιλέγεις "Παρακολουθήστε αυτό το θέμα".
Το ότι το βάζεις στις "Συνδρομές" σου, δε σημαίνει απαραίτητα ότι θα λαμβάνεις και e-Mail ;) .

Όποτε μπαίνεις στο e-Steki θα μπορείς, πηγαίνοντας στο Εργαλεία >> Θέματα που παρακολουθείτε
... να προβάλλεις όλα τα μηνύματα που έχεις τσεκάρει και να απαντάς σε όσα έχουν νέες απαντήσεις. :)

Τέλος, μπορείς να διαχωρίσεις και τα θέματα, εφόσον το επιθυμείς, σε "Φακέλους" από εδώ:
https://www.e-steki.com/forum/subscription.php?do=editfolders



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δεν εχω πολυ χρονο να το κανω τωρα αλλα μαλλον ειναι αυτο που ηθελα!
μερσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
https://www.e-steki.com/forum/subscription.php :)

Ανοίγεις το thread που θες να παρακολοθείς και από το menu "Εργαλεία Θεμάτων" επιλέγεις "Παρακολουθήστε αυτό το θέμα".
Το ότι το βάζεις στις "Συνδρομές" σου, δε σημαίνει απαραίτητα ότι θα λαμβάνεις και e-Mail ;) .

Όποτε μπαίνεις στο e-Steki θα μπορείς, πηγαίνοντας στο Εργαλεία >> Θέματα που παρακολουθείτε
... να προβάλλεις όλα τα μηνύματα που έχεις τσεκάρει και να απαντάς σε όσα έχουν νέες απαντήσεις. :)

Τέλος, μπορείς να διαχωρίσεις και τα θέματα, εφόσον το επιθυμείς, σε "Φακέλους" από εδώ:
https://www.e-steki.com/forum/subscription.php?do=editfolders



-petros

petran, εβαλα ενα θεμα και περιμενω να δω πως λειτουργει το ολο θεμα. αν υπαρχουν νεες απαντησεις, πως ειδοποιουμαι?

βγαινει κανα αναδυομενο, γινεται η οθονη μου χρυσαφι η μου το λεει καποιος? η απλα πρεπει εγω να παω καπου (που) και να το δω? μερσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,830 μηνύματα.
petran, εβαλα ενα θεμα και περιμενω να δω πως λειτουργει το ολο θεμα. αν υπαρχουν νεες απαντησεις, πως ειδοποιουμαι?

βγαινει κανα αναδυομενο, γινεται η οθονη μου χρυσαφι η μου το λεει καποιος? η απλα πρεπει εγω να παω καπου (που) και να το δω? μερσι.
Ειδοποίησε μέσω e-Mail.

Όταν πας να βάλεις ένα θέμα (Εργαλεία Θεμάτων >> Παρακολουθείστε αυτό το θέμα ), έχεις διαθέσιμες τις επιλογές:
- Καμία ειδοποίηση μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
- Άμεση ειδοποίηση μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
- Καθημερινή ενημέρωση μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
- Εβδομαδιαία ενημέρωση με μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

Αν επιλέξεις να μην λαμβάνεις καμία ειδοποίηση (πρώτη επιλογή), τότε τα θέματα θα βρίσκονται απλά στις συνδρομές και δεν θα λαμβάνεις e-mail.
Αν επιλέξεις να ενημερώνεσαι με e-Mail, τότε θα λαμβάνεις e-Mails με τις απαντήσεις στα θέματα που παρακολουθείς.

Απλά, αν χρησιμοποιείς τη λειτουργία αυτή και θέτεις Θέματα του Forum που σε ενδιαφέρουν, "υπό παρακολούθηση" και με "Καμία ειδοποίηση μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου" (για να μην λαμβάνεις e-Mails εφόσον δε σε βολεύει) θα δημιουργηθεί μια λίστα θεμάτων εδώ:
https://www.e-steki.com/forum/subscription.php?

... όποτε μπαίνεις στο e-steki θα μπορείς να βλέπεις αυτή τη λίστα θεμάτων που έχεις δημιουργήσει, από το Βοηθήματα >>> Θέματα που παρακολουθείτε




... τα θέματα που έχουν νέες απαντήσεις θα τα βλέπεις με έντονη γραφή (ως γνωστών). ;)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
okeiiiiiiiiiiiii
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γιατι βγαινει μια σπαστικη γραμμη κατω απο το άβαταρ οταν περναει το mouse απο πανω ; Σπρωχνει προς τα κατω ολα τα υπολοιπα και νομιζεις οτι γινεται σεισμος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γιατι βγαινει μια σπαστικη γραμμη κατω απο το άβαταρ οταν περναει το mouse απο πανω ; Σπρωχνει προς τα κατω ολα τα υπολοιπα και νομιζεις οτι γινεται σεισμος :P
Είναι ένα σπαστικό bug που όσο κι αν προσπάθησα να το φτιάξω, δεν τα κατάφερα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Γιατι βγαινει μια σπαστικη γραμμη κατω απο το άβαταρ οταν περναει το mouse απο πανω ; Σπρωχνει προς τα κατω ολα τα υπολοιπα και νομιζεις οτι γινεται σεισμος :P
γιατί είναι λινκ κι επίσης γιατί μερικοί έχουν αχρωματοψία.

μη γελάς. ρώτα και τη μισέλ:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Είναι ένα σπαστικό bug που όσο κι αν προσπάθησα να το φτιάξω, δεν τα κατάφερα. :(
με εκθέτεις πιδίμ, εσείς δεν το φτιάξατε για να το βλέπουν έτσι όσοι δε βλέπουν το κόκκινο??? τσάμπα το μνημονικό μου?

(η αλήθεια είναι ότι θα μπορούσα να το αξιοποιήσω κάπου καλύτερα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
με εκθέτεις πιδίμ, εσείς δεν το φτιάξατε για να το βλέπουν έτσι όσοι δε βλέπουν το κόκκινο??? τσάμπα το μνημονικό μου?

(η αλήθεια είναι ότι θα μπορούσα να το αξιοποιήσω κάπου καλύτερα:P)
Καλά θυμάσαι, αυτό που εννοώ είναι οτι δεν μπορώ να το κάνω να φαίνεται μόνο στα text links και όχι και στις εικόνες, παρά τα όσα έχω δοκιμάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ποιος καλός άνθρωπος θα με -ξανα:redface:- βοήθησει να βάλω μια φωτό στην υπόγραφή μου!??!?! :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ποιος καλός άνθρωπος θα με -ξανα:redface:- βοήθησει να βάλω μια φωτό στην υπόγραφή μου!??!?! :redface::redface::redface:

βάλε τον κώδικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
did it ....ευχαριστώώώώώώώ!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Υπαρχει τροπος να διαγραψω την λιστα (μου) "Latest moderator actions on your posts/threads"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Υπαρχει τροπος να διαγραψω την λιστα (μου) "Latest moderator actions on your posts/threads"?
Θα διαγραφούν μόνα τους όταν υπάρξουν νέες ενέργειες για να τα καλύψουν.
Γιατί αλήθεια θες να τη διαγράψεις; Αφού μόνο εσύ τη βλέπεις.
Χώρο δεν πιάνει, τα δεδομένα τα παίρνει απο ένα log που βλέπουν ούτως ή άλλως οι συντονιστές/διαχειριστές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top