Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
έβγαλαν έναν δηλωμένο πολίτη.... γιατί δεν έβγαλαν την Ηρώ που βρήκε την Lorelai και που έχει τόσο σωστό σκεπτικό περί του ποιοι είναι οι δολοφόνοι?
Αν την έβγαζαν, θα ήταν κι όλας εύκολο μετά να πετάξετε εμένα έξω ως ύποπτη μιας που έτσι κι αλλιώς είμαι στη μπούκα

γιατί δεν έβγαλαν την Ηρώ? :hmm: (δεν κατηγορώ την Ηρώ για κάτι, απλά λέω τον προβληματισμό μου μπας και βρούμε κάποια άκρη)

δεν χρειάζεται δλδ να βγει η Ηρω για να επιτευχθεί ο σκοπός τους... άρα... γιατί ΔΕΝ ΒΓΑΛΑΝ την Ηρώ?

Γιαυτόν ακριβώς το λόγο! Για να αναρωτηθούν οι πολίτες... μήπως τελικά δεν πέφτω μέσα!
Μια χαρά το πας...
Σταμάτα το όμως Αναστασία.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ηρώ, εγώ πάντως αφού σήμερα συμφωνούμε και έχουμε και οι δύο πεισθεί για την Niyia, θα έλεγα για σήμερα ανακοχή
κι αύριο, μόλις ξημερώσει η μέρα, ψήφισε με....
κι εγώ θα ψηφίσω Lorien

αν βγει ένας απ τους δυο μας αύριο, πιστεύω θα λάμψει η αλήθεια
και για σένα και για μένα
και λέω και για σένα γιατί θέλω απλά να πιστεύω ότι έχω παίξει τόσο χάλια που σε έχω μπερδέψει τόσο πολύ


απλά για να το δεις στα σίγουρα το ξαναβάζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ηρώ, εγώ πάντως αφού σήμερα συμφωνούμε και έχουμε και οι δύο πεισθεί για την Niyia, θα έλεγα για σήμερα ανακοχή
κι αύριο, μόλις ξημερώσει η μέρα, ψήφισε με....
κι εγώ θα ψηφίσω Lorien

αν βγει ένας απ τους δυο μας αύριο, πιστεύω θα λάμψει η αλήθεια
και για σένα και για μένα
και λέω και για σένα γιατί θέλω απλά να πιστεύω ότι έχω παίξει τόσο χάλια που σε έχω μπερδέψει τόσο πολύ

Εγώ δεν μπορώ να πω από σήμερα ποιον θα ψηφίσω αύριο.. πολλά αλλάζουν με λίγα ποστ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Καλά η προκήρυξη ήταν τέλεια ακόμα γελάω.....:D:clapup:

Δεν ξαναμιλάω τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να πω από σήμερα ποιον θα ψηφίσω αύριο.. πολλά αλλάζουν με λίγα ποστ.:P
κανένα πρόβλημα... ανακωχή για σήμερα λοιπόν
αλλά θα ήθελα να είχες δει ότι έγραψα "(δεν κατηγορώ την Ηρώ για κάτι, απλά λέω τον προβληματισμό μου μπας και βρούμε κάποια άκρη)"

Νεράιδα δεν ξέρω, όλα παίζουν
το μόνο που ξέρω είναι τι είμαι ΕΓΩ κι ο Lorien :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε τον καημενο τον Λοριεν...!!!
Εχεις και εσυ μια επιμονη!!!!!! Αν παντως, οποια στιγμη και να γινει, βρεθει ο Λοριεν σκατοδολοφονος, θα υποκλιθωωωωωω στο ενστικτο σου!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
μπορώ να πω ότι με ξάφνιασε
έβγαλαν έναν δηλωμένο πολίτη.... γιατί δεν έβγαλαν την Ηρώ που βρήκε την Lorelai και που έχει τόσο σωστό σκεπτικό περί του ποιοι είναι οι δολοφόνοι?
Αν την έβγαζαν, θα ήταν κι όλας εύκολο μετά να πετάξετε εμένα έξω ως ύποπτη μιας που έτσι κι αλλιώς είμαι στη μπούκα

γιατί δεν έβγαλαν την Ηρώ? :hmm: (δεν κατηγορώ την Ηρώ για κάτι, απλά λέω τον προβληματισμό μου μπας και βρούμε κάποια άκρη)

Αυτά είναι προτάσεις προς προβληματισμό;

Δεν προβληματίζομαι.Έχω καταλάβει γιατί δεν έβγαλαν την Ηρώ. Επειδή ή είναι ρουφιάνος και δολοφονώντας την καρφώνονται ή επειδή απλά τα έχει καταφέρει τόσο καλά ως πολίτης που πάλι καρφώνονται αυτοί που υποπτεύθηκε.

Όσο για την xanp, δεν μίλησε πολύ αλλά είχε ονομάσει τους υπόπτους της, χωρίς να προλάβει να τους ψηφίσει. Δεν είχε επηρεάσει επρόκειτο όμως στο μέλλον να κινδυνέψουν κάποιοι (οι ύποπτοι του Ηρουλίου προφανώς) από την παρουσία της.

Youki, ακόμα κι αν σε παρεξήγησα, δεν είναι γιατί δεν διαβάζω καλά τα ποστ σου. Κάπου αλλού μάλλον οφείλεται το πρόβλημα. Σκέψου ΑΝ κι εσύ με μπέρδεψες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ρε τον καημενο τον Λοριεν...!!!
Εχεις και εσυ μια επιμονη!!!!!! Αν παντως, οποια στιγμη και να γινει, βρεθει ο Λοριεν σκατοδολοφονος, θα υποκλιθωωωωωω στο ενστικτο σου!!!!:)


ξεκίνα από τώρα τις πρόβες, στο υπογράφω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ξεκίνα από τώρα τις πρόβες, στο υπογράφω :P

Tόση σιγουριά, μόνο ένας ρουφιάνος έχει! Και ρουφιάνα ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ!;)

Προσπαθείς με τέτοια κόλπα να κάνεις τους πολίτες να το πιστέψουν, μήπως και δε σε βγάλουν.

Όπως και να λες και να ξαναλές (μαζί με fantasmenos και Slayer), πως ο ρουφιάνος γνωρίζει 1-2 άτομα.
Έτσι θα σας συνέφερε :P
Κι εγώ σου λέω πως ο ρουφιάνος γνωρίζει σίγουρα παραπάνω.. 2-3!:)


Σόρρυ γιατί ζήτησες και ανακωχή, αλλά εγώ φταίω που με προκαλείς;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Tόση σιγουριά, μόνο ένας ρουφιάνος έχει! Και ρουφιάνα ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ!;)

αυτό.... πως το ξέρεις με τόση σιγουριά?
απλά από περιέργεια βρε αδερφέ :P
γιατί σε αυτό ειδικά το κομμάτι δείχνεις την σιγουριά που δείχνω κι εγώ για τον Lorien

Λοιπόν ξέρεις κάτι?
η πολύ σιγουριά θα σε φάει
βγάλτε με αύριο αν τολμάτε
αλλά δεν νομίζω ότι τολμάτε να με βγάλετε σε μέρα που θα φαίνεται η ιδιότητα μου ;)
και αν η ιερόδουλη ξέρει ΣΙΓΟΥΡΑ 2-3 τότε σου λέω κι εγώ ότι ο ρουφιάνος ξέρει ΣΙΓΟΥΡΑ μόνο δύο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Βρε Αναστασία μου.. ναι για κάποια πράγματα είμαι σίγουρη. ΡΟΥΦΙΑΝΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ. τελος! :D

Για τους δολοφόνους όχι, δεν είμαι φυσικά.. βάζω τη λογική μου κάτω και ψάχνω.
Εσύ έχεις κολλήσει με ένα άτομο.

Και το λέω πάλι.. κόλλησες με Λόριεν, αφού τον κατηγόρησα. Πιάστηκες από αυτό.
Αν ήσουν τόοοοοοοοοοσο σίγουρη πια, γιατί περίμενες να το κάνω εγώ;

Είμαι βέβαιη πως αν δεν είχαμε δει την ιδιότητα της Λορελαι.. δε θα επέμενες πως ο ρουφιάνος ξέρει μόνο τόσα άτομα.. το κάνεις και ξαναλέω, για να σε περάσουν οι πολίτες για ρουφιάνο και να μη σε ψηφίσουν και για να δικαιολογήσεις την αποτυχία και καλά του ρουφιάνου.

Μόνο ένας δολοφόνος θα έκανε κάτι τέτοιο.. ή μια ιερόδουλη.. γιατί ένας καθαρός πολίτης θα φοβόταν να πάρει στο λαιμό του δείχνοντας τόση σιγουριά, που υποννοεί πως είναι ρουφιάνος και τους υπόλοιπους πολίτες! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Πολύ σιγουριά βλέπω για το ποιος είναι και ποιος δεν είναι ρουφιάνος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κάνεις λάθος
όμως κάνεις τόσο επίμονα λάθος που γιαυτό και δεν μπορώ να πω με σιγουριά ότι είσαι αθώα
κάνεις σχεδόν εσκεμμένα λάθος
δεν θέλεις ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ να δεις όχι την αλήθεια αλλά ένα μικρό πιθανό ενδεχόμενο να έχω δίκιο

όσο για το τι είμαι, μην ορκίζεσαι, γιατί έχεις και ξανθές κοτσίδες

και ξαναλέω, τελευταία φορά που θα το πω
ΟΠΟΙΟΣ ΤΟΛΜΑΕΙ, ας με βγάλει ΑΥΡΙΟ που θα φανεί η ιδιότητα μου
(μα τέτοια επιμονή και άνεση να βγει ένας άνθρωπος σε μέρα που θα φανεί η ιδιότητα, μόνο ένας δολοφόνος θα την είχε :P)

εγώ σας προκαλώ όλους
απευθύνομαι ΚΥΡΙΩΣ στους αθώους πολίτες
δε με νοιάζει το να βγω, γιατί θεωρώ ότι ακόμα κι αν με βγάλετε αύριο, το έργο μου θα το έχω επιτελέσει ΥΠΕΡ των πολιτών
βγάλτε με αύριο, μπορείτε? χάρη θα κάνετε στους εαυτούς σας
δε με νοιάζει να κάτσω στο παιχνίδι ως το τέλος, με νοιάζει να κερδίσουν οι πολίτες.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Τελικά ψηφίζω Lorien,όπως και στον πρώτο γύρο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πολύ σιγουριά βλέπω για το ποιος είναι και ποιος δεν είναι ρουφιάνος....

Κάποια πράγμα ρε Youki φαίνονται από χιλιόμετρο.. δε θα μας έλεγε το πόσους ξέρει ένας ρουφιάνος. Ποιος ο λόγος;:worry:

Aπλά η Κακή Επιρροή προσπαθεί να πείσει και αυτό είναι που με κάνει να την έχω δεύτερη στη λίστα μου.
Βέβαια το γεγονός που λέει και ξαναλέει να την ψηφίσουμε σε μέρα που να φαίνεται η ιδιότητα, με βάζει σε υποψίες πως μπορεί τελικά να είναι η ιερόδουλη..

Και να είναι ο fantasmenos μετά δολοφόνος στη θέση της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τελικά ψηφίζω Lorien,όπως και στον πρώτο γύρο.;)

Να ΄το και το άλλο δολοφονάκι.. :P

ρίξτε άλλη μία ματιά!

Με τη διαφορά πως στη θέση του fantasmenos για ιερόδουλη πλέον έχω την ΚουΕ και στη θέση της ΚουΕ για δολοφόνο τον fantasmenos

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Να ΄το και το άλλο δολοφονάκι.. :P

ρίξτε άλλη μία ματιά!

Με τη διαφορά πως στη θέση του fantasmenos για ιερόδουλη πλέον έχω την ΚουΕ και στη θέση της ΚουΕ για δολοφόνο τον fantasmenos

:D

Ακριβώς αυτό...:yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ηρώ :no:

αν αύριο βγει ο Lorien... θα φανεί η αλήθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Προτιμώ να βγει σήμερα η Niyia μιας και δε μαθαίνουμε ιδιότητα και μπερδεύει με τη στάση της και για αύριο θα άφηνα τον fantasmenos που απ΄ότι βλέπω τον υποπτεύονται πολλοί. Τότε θα ξεκαθαρίσουν τα πράγματα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer : Lorien
  3. fantasmenos : Niyia
  4. fandago :
  5. Ηρώ : Niyia
  6. jrot6 : Lorien
  7. Κακή Επιρροή : Niyia
  8. Lorien : Κακή Επιρροή
  9. Neraida :fantasmenos
  10. nina21 : fantasmenos
  11. Nininaou : fantasmenos
  12. Niyia :
  13. papas :
  14. shaman :
  15. Vkey :
  16. xanp :
  17. Youki : Lorien
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Niyia 3
fantasmenos 3
Lorien 3
Κακή Επιρροή 1



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης


Απουσίες
Niyia 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι σήμερα Τρίτη, μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top