Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,013 μέλη και 2,415,440 μηνύματα σε 75,306 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 524 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αρνητικά στοιχεία του χαρακτήρα μας...Μπορούν να αλλάξουν;

Zilda

Δραστήριο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 427 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 08:43, 12-03-18:

Αρχική Δημοσίευση από Devil
Εισαι και λιγο ... οργισμένη. Οπως φαινεται στην φωτο =D

Χαχαχαχα είμαι και λίγο γουρούνα όπως φαίνεται στη φωτο

Αρχική Δημοσίευση από alcyone
Αυτό το avatar το λατρεύω. Είναι μεν θυμωμένο, αλλά τόσο υπέροχα χαριτωμένο!
Ειδες τι γίνεται άμα σε επισκέπτονται πιτσιρίκια συχνά;
Το να βλέπω peppa pig 1 ώρα non stop πέρασε στο υποσυνείδητο μου και όταν Έκανα εγγραφή εδώ δεν το πολύ σκέφτηκα λέω “ ας βάλω αυτό» για avatar
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Zilda : 12-03-18 στις 08:48.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

Τιμώμενο Μέλος

H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,116 μηνύματα.

H alcyone έγραψε: στις 09:10, 12-03-18:

Μα μου αρέσουν και τα γουρουνάκια. Για όσους δεν το ξέρουν, έχουν υψηλό δείκτη ευφυίας και υψηλές επιδόσεις σε...χμ... άλλο θέμα.
Κι ας έρχομαι σε σύγκρουση με τον εαυτό μου, καθότι μου αρέσουν και να τα γεύομαι.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τσιγάρα σέρτικα (Στράτος :P)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 994 μηνύματα.

O Τσιγάρα σέρτικα έγραψε: στις 09:20, 12-03-18:

Αρχική Δημοσίευση από alcyone
και υψηλές επιδόσεις σε...χμ... άλλο θέμα.

sthn ιστοσυμβατότητα μοσχευμάτων με τον άνθρωπο; Όντως, μέχρι πρότινος οι χοιρινές καρδιακές βαλβίδες έκαναν στράκες.
Αλλά έχει στατιστικοποιήσει κανείς τις απαντήσεις; Η νευρικότητα, η τσαντίλα και η οργή παίζουν εξαιρετικά συχνά

Αρχική Δημοσίευση από Devil
κΑΙ εγω τέτοια φάτσα εχω οταν μου τρώνε το μπιφτέκι μου. :/
η όταν η Χιμ υπεραμύνεται ιντροβέρτηδων
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τσιγάρα σέρτικα : 12-03-18 στις 19:22.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 599 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε: στις 15:57, 12-03-18:

Θεωρώ πως, όλα τα στοιχεία ενός χαρακτήρα, συνθέτουν μιαν αληθινή προσωπικότητα. Από το αρνητικό, υπεισέρχεται ο κίνδυνος να μεταπηδήσουμε στο "τοξικό", που το ακούω συχνά τελευταία και, στην τελική, να απομονώσουμε κάποιον/α. Σίγουρα, όμως, αλλάζουν. Χρειάζεται εκπαίδευση, προσωπική.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια