Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,013 μέλη και 2,415,449 μηνύματα σε 75,306 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 278 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το chat του e-steki είναι online

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:00, 14-09-08:

Τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

teddy bear

Νεοφερμένος

H teddy bear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H teddy bear (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε: στις 22:18, 14-09-08:

πατάω chat και μετά βγάζει αυτό

ERROR

The requested URL could not be retrieved

While trying to retrieve the URL: http://www.e-steki.gr:8080/?
The following error was encountered:
  • Access Denied. Access control configuration prevents your request from being allowed at this time. Please contact your service provider if you feel this is incorrect.
Your cache administrator is cachemaster@uoi.gr.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 22:22, 14-09-08:

Μήπως μπαίνεις από τη δουλειά ή από κάπου που μπορεί να έχει περιορισμένα δικαιώματα;
Φαίνεται για κάποιο λόγο να σου έχουν απαγορεύσει την πρόσβαση, δεν φαίνεται να είναι πρόβλημα στο site.
Παράθεση

Obscura

Διάσημο Μέλος

H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε: στις 00:37, 15-09-08:

Ή μήπως μπαίνει με proxy.
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 57 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε: στις 14:29, 16-09-08:

Σήμερα τρεις φορες φορτωσε τις μπαρες πανω και τις διαφημίσεις κάτω και στη μέση δεν έβγαλε το τσατ ρουμ, αλλα μονο το φοντο. Οσο και αν περιμενα δεν μπουταρε
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:04, 07-10-08:

Πάτησα να μπω στο chat και μου έβγαλε μήνυμα ότι προσπαθώ να κάνω κάτι που είναι μονο για μέλη... Είναι bug η έχει να κάνει με τα cookies και το ότι μπαίνω από κοινόχρηστο pc?
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 14:43, 07-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Πάτησα να μπω στο chat και μου έβγαλε μήνυμα ότι προσπαθώ να κάνω κάτι που είναι μονο για μέλη... Είναι bug η έχει να κάνει με τα cookies και το ότι μπαίνω από κοινόχρηστο pc?
Προφανώς είχες αποσυνδεθεί και δεν το είχες πάρει χαμπάρι
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:45, 07-10-08:

Μετά πάτησα back κι έκανα άλλη κίνηση κι ήμουν συνδεδεμένη!
Αχ τέλος πάντων, μάλλον δεν είναι καλο παράδειγμα αυτά τα MAC εδώ...
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 11:58, 08-10-08:

Έχει γίνει κάτι με το τσατ? Δεν μπορώ να μπω.... γιατί? Δεν ήμουν καλό παιδάκι? ... μου βγάζει ότι ο εξπλόρερ δεν μπορεί να βρει τη σελίδα .... φωτίστε με .... πείτε μου!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 12:00, 08-10-08:

Εμένα το κάνει απο χθες ή προχθές, δεν θυμάμαι.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 12:26, 08-10-08:

εμένα μου βγάζει κι όλας αυτό

Σφάλμα αποτυχίας σύνδεσης
Υπήρξε πρόβλημα σύνδεσης στην προσπάθεια επικοινωνίας με www.e-steki.gr:8080.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 12:27, 08-10-08:

"Failed to Connect
Firefox can't establish a connection to the server at www.e-steki.gr:8080.
Though the site seems valid, the browser was unable to establish a connection.

* Could the site be temporarily unavailable? Try again later.
* Are you unable to browse other sites? Check the computer's network connection.
* Is your computer or network protected by a firewall or proxy? Incorrect settings can interfere with Web browsing.
"

Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 12:40, 08-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
"Failed to Connect
Firefox can't establish a connection to the server at www.e-steki.gr:8080.
Though the site seems valid, the browser was unable to establish a connection.

* Could the site be temporarily unavailable? Try again later.
* Are you unable to browse other sites? Check the computer's network connection.
* Is your computer or network protected by a firewall or proxy? Incorrect settings can interfere with Web browsing.
"

fixed
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 08-10-08 στις 12:52. Αιτία: typo
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 10:37, 09-10-08:

προσπαθώ να μπω το τσατ και μου λέει "η επικύρωση απέτυχε"
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 10:50, 09-10-08:

κι εμένα
Παράθεση

BeyondTheInvisible (fuku)

Νεοφερμένος

H fuku αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H BeyondTheInvisible is wandering.... έγραψε: στις 11:03, 09-10-08:

κι εμέναααααααααααααα

αλλά βλεπω κάποιον μέσα έχει ενα 1 εκει δίπλα χιχιχιχι αρα κάποιος κατάφερε να μπει!!! γιατι???? οεο???
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:50, 09-10-08:

Δυστυχώς αυτή την στιγμή δεν μπορώ να αναπαράγω το πρόβλημα, εμένα με βάζει κανονικά, θα ξανά προσπαθήσω το μεσημέρι.

Συγνώμη για την ταλαιπωρία.
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 17:30, 09-10-08:

Κι εγώ δοκίμασα πριν από λίγο να μπω αλλά δεν τα κατάφερα. Εμφανίστηκε μία γκρι οθόνη και δεν έγραφε τίποτα
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 17:32, 09-10-08:

Εγώ μπαίνω, αλλά είμαι μόνη μου.
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 17:37, 09-10-08:

Τώρα μπήκα κι εγώ Στην αρχή μου εμφάνισε μία ροζ οθόνη (αλλάζει χρώμα κάθε φορά?? ) αλλά μετά φόρτωσε
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος