Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,017 μέλη και 2,415,837 μηνύματα σε 75,319 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 629 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι όνειρο είδατε χθες;

JustLikeMaria

Δραστήριο Μέλος

H JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H JustLikeMaria Αιγοκερως ---> Μυστηριωδης !!! έγραψε: στις 18:45, 08-06-13:

Ειδα οτι βγηκαν οι βαθμοι των μαθηματικων και της φυσικης (πανελληνιες) και ειχα γραψει 16 και 15 ααντιστοιχα...
Οκ τι να πω......αν βγαλουμε την μοναδα και απο τις 2 βαθμολογιες ισως να γινει πιο ρεαλιστικο!!
Α ναι και ετοιμαζομουνα για μαθηματικα γενικης που θα εγραφα μεθαυριο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 16:25, 16-06-13:

Ότι έγραψα χάλια στην εξεταστική... Μόνο και βγει αληθινό τι έχει να γίνει!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,666 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 20:25, 20-06-13:

Όταν βλέπεις τον Σαμαρά(τον πρωθυπουργό),την Μέρκελ και τον τηλεοπτικό Σουλεϊμάν στον ύπνο σου τι σημαίνει άραγε xD...
Όλα τα καλά σήμερα στον ύπνο μου
Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε: στις 21:34, 20-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nefeli Graf
Όταν βλέπεις τον Σαμαρά(τον πρωθυπουργό),την Μέρκελ και τον τηλεοπτικό Σουλεϊμάν στον ύπνο σου τι σημαίνει άραγε xD...
Απαπα... αυτό δεν ήταν όνειρο αλλά εφιάλτης...και μάλιστα φρικτός
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,666 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 21:40, 20-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από maria7
Απαπα... αυτό δεν ήταν όνειρο αλλά εφιάλτης...και μάλιστα φρικτός
Ελπίζω να μην είναι και ζωντανός εφιάλτης
Ναι άσε που να ακούσεις και τι άλλα όνειρα έχω δει
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 22:28, 20-06-13:

Είδα στον ύπνο μου τη γιαγιά μου, που έχει πεθάνει από το 1997. Ξέρω, όμως, γιατί είδα αυτό το όνειρο. Χτες το βράδυ κοιτούσα ένα άλμπουμ με παλιές φωτογραφίες που εγώ ήμουν παιδάκι. Σε κάποιες απ' αυτές ήταν και η γιαγιά μου.
Παράθεση

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε: στις 00:15, 21-06-13:

ρε παιδια τι σημαινουν τα φιδια? καλο ειναι ή κακο?
και μαλιστα δυο κιολας!!!
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 02:18, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από stacey_af
Δεν θέλω να σε φρικάρω αλλά δε νομίζω ότι είναι και καλό Εγώ όσες φορές έχω δει στον υπνο μου κομπρες ή καναν πυθωνα δεν μου έχει βγει σε καλο...Πρόσεχε τους γύρω σου, φίλους γνωστους κτλ μπορεί να στη φέρουν εκει που δεν το περιμένεις
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,229 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 09:52, 21-06-13:

σε ζηλευω
Αρχική Δημοσίευση από stacey_af
το φιδι σημαινει εχθρος. Προσεχε κοντινα προσωπα και ειδικα φιλους
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf έγραψε: στις 12:12, 21-06-13:

Αχχχ Μαράκι δεν δεν πας καλάαααα
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,229 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 15:00, 21-06-13:

Αχχχ Μαράκι δεν δεν πας καλάαααα
αυτα τα ειπαμε χθες εγω θελω να δω οτι ειμαι εξω απο την βουλη στο Βερολινο γινεται;
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 15:04, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
αυτα τα ειπαμε χθες εγω θελω να δω οτι ειμαι εξω απο την βουλη στο Βερολινο γινεται;
Αν θελήσω να πάω Γερμανία, θα σε συμβουλευτώ για περαιτέρω πληροφορίες.

Χτες είδα στον ύπνο μου ότι είχα μπλε μαλλιά. Δεν μπορώ να το εξηγήσω.
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 15:05, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Λυσιστράτη
Αν θελήσω να πάω Γερμανία, θα σε συμβουλευτώ για περαιτέρω πληροφορίες.

Χτες είδα στον ύπνο μου ότι είχα μπλε μαλλιά. Δεν μπορώ να το εξηγήσω.
να πας Μοναχο τον Δεκεμβρη και Βερολινο τον Ιουλη για να σε δω
Μηπως επειδη εχεις εμμονη με τα μαλλια σου;
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 15:08, 21-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
να πας Μοναχο τον Δεκεμβρη και Βερολινο τον Ιουλη για να σε δω
Μηπως επειδη εχεις εμμονη με τα μαλλια σου;
Σ' ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Όσο για τα μπλε μαλλιά ίσως να έχεις δίκιο.
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 15:15, 21-06-13:

τι όνειρο είδα εχθές..............
ότι πήγα για ψώνια με την Αννέτα από το "είσαι το ταίρι μου" και ήμουν και πολύ κουβαρντού...............
οοοοοοοοοοοοοκ
Παράθεση

aggressive

Περιβόητο Μέλος

H aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 922 μηνύματα.

H aggressive έγραψε: στις 16:43, 09-07-13:

Ήμουν στην παραλία, ήταν βράδυ, είχε χιόνι, κρύο και η θάλασσα είχε τρικυμία. Εκεί βρισκόταν ένας που πουλούσε βάρκες και ένας αγοραστής είχε πάει να πάρει μια βάρκα. Προσπαθούσε να την τραβήξει από ένα σχοινί που ήταν δεμένη για να την σύρει. Το σχοινί ήταν το μισό κάτω από το χιόνι για να μην φύγει η βάρκα και η άκρη του προεξείχε. Αυτός προσπαθούσε να την σύρει, αλλά έπιανε λάθος το σχοινί και δεν μπορούσε. Εγώ τον σπρώχνω και του λέω φύγε άχρηστε κλπ θα το κάνω εγώ χαχα. Τελικά, πήγα να τραβήξω το σχοινί και το έπιασα από την λάθος μεριά και έπεσα σε έναν γκρεμό. Και έπεφτα, έπεφτα, έπεφτα και ξύπνησα...

Ένα άλλο που είδα προχθές. Ήμουν πάλι στην παραλία, η οποία είχε πάρα πολύ κόσμο και αφού έκανα μπάνιο, αποφάσισα να φύγω. Πάω να αφήσω τα πράγματα στο αυτοκίνητο, αλλά διαπιστώνω πως ξέχασα μια τσάντα. Πηγαίνω να την βρω και στον δρόμο βρίσκω 7 ευρώ, χαχα. Και μετά ξύπνησα.
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 17:58, 09-07-13:

Είχα πάει για εξερεύνηση σε ένα μέρος με άγρια βλάστηση, χάθηκα και μετά ήρθε ένα άτομο που ξέρω και με βρήκε.
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 16:48, 11-07-13:

Το Χάρη Ρώμα να παίζει λύρα καθιστός σε μεζεδοπωλείο.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 16:52, 11-07-13:

Είδα το 15χρονο αδερφό μου να καπνίζει ένα στριφτό σα μπουρί σόμπας και όταν με είδε με κοίταξε και με βραχνή χασικλίδικη φωνή μου λέε ''Μη το πεις στη μαμά>>
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,093 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 12:43, 20-07-13:

οτι η σχολη ηταν στην Ικαρια
οτι ο ουρανος ηταν μια φορα γαληνεμενος και μια σα να ερχοταν καταιγιδα
οτι εγω δεν ημουν ευχαριστημενη πουθενα
αγνωστα και γνωστα προσωπα
............αυτη η ζεστη μας εχει αλλαξει τα φωτα και στον υπνο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος