Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,709 μέλη και 2,404,065 μηνύματα σε 74,714 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 354 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι όνειρο είδατε χθες;

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 14:01, 20-07-13:

Ότι ήμουν στον νοσοκομείο και αντί να μου πάρουν αίμα από το χέρι μου έβαλαν την πεταλούδα(το πραγματάκι για να σε τρυπάνε)στο μπούτι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε: στις 14:56, 22-07-13:

Είδα να γίνεται ένας φόνος στον οποίο ήμουν μάρτυρας και φοβόμουν μην κατηγορήσουν εμένα. Ήταν πολύ ρεαλιστικό όμως, δεν μπορούσα να ξανακοιμηθώ μετά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tzatziki lover

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H tzatziki lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H tzatziki lover για το πείσμα σας, γουρούνια, θα αντέχω έγραψε: στις 22:58, 22-07-13:

Χθες η κουλη, ειδα οτι νοικιασαμε ενα καστρο με την παρεα μου για να παμε διακοπες, στο οποιο αφου πηγα, συνειδητοποιησα οτι ειχα ξαναπαει παλιοτερα και ηταν λεει στοιχειωμενο . Ανοιγοκλειναν πορτες και φωτα αλλα εγω στην κοσμαρα μου 8). Και το πιο κουλ ειναι οτι τα φαντασματα μετα τις 12, κανα παρτυ . Μαλλον παλι ειχα φαει πολυ για βραδυ!
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 19:03, 24-07-13:

Χτες είδα ένα πολύ όμορφο όνειρο. Ήμουν τόσο ευτυχισμένη που το ένιωθα και πραγματικά. Ένιωθα πολύ δυνατό θετικό συναίσθημα, το πρόσωπό μου έλαμπε από χαρά κι ελπίδα. Αλλά όταν ξύπνησα και διαπίστωσα ότι η ευτυχία αυτή δεν ήταν παρά μία ονειρική ψευδαίσθηση, απογοητεύτηκα και προσγειώθηκα ανώμαλα στην πραγματικότητα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Let.It.Go:\ (μακ*)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε: στις 12:45, 29-07-13:

είδα πως ήμουν σπίτι και ξαφνικά με πήρε τηλέφωνο το ...άισθημα... και μου είπε πως κατέβηκε Κρήτη και να ετοιμαστώ για να βγούμε έξω..και η φωνή του ήταν θεϊκή από το τηλέφωνο και ήμουν πάάάρα πολύ χαρούμενη -σίγουρα θα είχα ένα ηλίθιο χαμόγελο την ώρα που κοιμόμουν- και ετοιμαζόμουν αλλά δεν μου άρεσαν τα ρούχα μου και είχα νευριάσει...
και την ώρα που κάνω να γυρίσω πλευρό και να συνεχίσω το όνειρο με ξύπνησε η αδερφή μου..το τι βρισίδι έφαγε δε λέγεται
Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 465 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε: στις 12:53, 29-07-13:

Εγω παντως καποιες φορες κατευθυνω ο ιδιος τα ονειρα μου.
Δηλαδη απλα κινω ο ιδιος τους ανθρωπους που βλεπω στο ονειρο
Σαν να παιζω PlayStation ενα πραμα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Let.It.Go:\ (μακ*)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε: στις 12:57, 29-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από καποιος_καπου
Εγω παντως καποιες φορες κατευθυνω ο ιδιος τα ονειρα μου.
Δηλαδη απλα κινω ο ιδιος τους ανθρωπους που βλεπω στο ονειρο
Σαν να παιζω PlayStation ενα πραμα
να το κοιτάξεις (ή να κόψεις το πολύ play station)
Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

O καποιος_καπου έγραψε: στις 13:07, 29-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Let.It.Go:\
να το κοιτάξεις (ή να κόψεις το πολύ play station)
Χαχαχαχα εχω να παιξω κανα 3αρι χρονια
Δεν το κανω παντα.
Βλεπω κανονικα το ονειρο και οταν ξαφνικα εμφανιστει ενα προσωπο που με ενδιαφερει τοτε παιζω "play station"
Exoυν βγει κατι ονειραρες ετσι..αστα
Παράθεση

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

H Peace_ έγραψε: στις 13:53, 29-07-13:

καποιος_καπου πώς το κάνεις;
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 14:16, 29-07-13:

Χαχαχαχα εχω να παιξω κανα 3αρι χρονια
Δεν το κανω παντα.
Βλεπω κανονικα το ονειρο και οταν ξαφνικα εμφανιστει ενα προσωπο που με ενδιαφερει τοτε παιζω "play station"
Exoυν βγει κατι ονειραρες ετσι..αστα
εγώ δεν μπορώ
μία φορά είδα ένα αγόρι που μου άρεσε και ενώ ήμασταν μια χαρά,ξαφνικά καταλαβαίνω ότι δεν με θέλει και τον προκαλώ εγώ να χωρίσουμε

ενιγουει,χτες είδα κάτι πολύ κουλό(όπως όλα μου τα όνειρα,ήμουν σε ένα πανηγύρι στην περιοχή μου με τέντες από πάνω(σαν κλειστό) και έψαχνα πετρολ γυαλιά ηλίου.Έβλεπα πολλά,αλλά όλα ήταν στρογγυλά(εγώ ήθελα λίγο πιο οβάλ,πιο κανονικά,τα στρογγυλά δεν μου πάνε) και ενώ έψαχνα και αγόραζα(μάλλον έκλεβα ) διάφορες αηδιούλες,ξαφνικά βγαίνω από το πανηγύρι και δυο τύποι αρχίζουν να με κυνηγάνε.
άσε...και τα όνειρά μου για τα πανηγύρια είναι
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,293 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 14:21, 29-07-13:

Εγω ειδα οτι το ποταμι στο χωριο μου ηταν θαλασσα και βρωμικη και βουτουσαμε ολοι μεσα σαν τρελοι
Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

O καποιος_καπου έγραψε: στις 14:52, 29-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Peace_
καποιος_καπου πώς το κάνεις;
Ανεξηγητο
Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
εγώ δεν μπορώ
μία φορά είδα ένα αγόρι που μου άρεσε και ενώ ήμασταν μια χαρά,ξαφνικά καταλαβαίνω ότι δεν με θέλει και τον προκαλώ εγώ να χωρίσουμε
Εγω με την κοπελα που μου αρεσε (πριν τα φτιαξουμε) ειχα δει ενα ονειρο οτι και καλα ημουν σε ενα μπαρ και με το που την ειδα αμεσως ανοιξα το "play station" και ολα πηγαν οπως ηθελα.

Αλλα προσωπικα πιστευω οτι τα καλυτερα ονειρα που κατευθυνω ειναι οταν βλεπω πολεμους (
)
Εχει παιξει κανεις Call of Duty ?
Ακριβως ετσι το ζω αλλα με την διαφορα οτι υπαρχει και το αισθημα του φοβου

Αν και εχω δει μονο 2 φορες τετοιο ονειρο ειναι ολα τα λεφτα
Περιεργα πραγματα
Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 852 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε: στις 14:54, 29-07-13:

Αλλα προσωπικα πιστευω οτι τα καλυτερα ονειρα που κατευθυνω ειναι οταν βλεπω πολεμους (
)
Εχει παιξει κανεις Call of Duty ?
Ακριβως ετσι το ζω αλλα με την διαφορα οτι υπαρχει και το αισθημα του φοβου

Αν και εχω δει μονο 2 φορες τετοιο ονειρο ειναι ολα τα λεφτα
Περιεργα πραγματα
Eίναι οριστικός ο θάνατος στον ύπνο σου ή ξαναπαίζεις την πίστα, όπως στο παιχνίδι;
Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

O καποιος_καπου έγραψε: στις 15:04, 29-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από _Νηρηίς_
Eίναι οριστικός ο θάνατος στον ύπνο σου ή ξαναπαίζεις την πίστα, όπως στο παιχνίδι;
Χαχαχα
Οχι ποτε δεν ειχα πεθανει αν και γινοταν χαμος, οπως ακριβως στο παιχνιδι ενα πραμα (χωρις βοβμες και εκρηξεις).
Αλλα γενικα τρως πολυ φοβο.
Εισαι στο τσακ για να ξυπνησεις.
Ειναι λιγο φρικη γενικα οταν το ονειρευεσαι αλλα μετα οταν ξυπνησεις ειναι πραγματικα ΓΑΜΑΤΟΟ
Προσωπικα ειναι απ'τα καλυτερα ονειρα που εχω δει ποτε

Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ έγραψε: στις 15:08, 29-07-13:

Χαχαχα
Οχι ποτε δεν ειχα πεθανει αν και γινοταν χαμος, οπως ακριβως στο παιχνιδι ενα πραμα (χωρις βοβμες και εκρηξεις).
Αλλα γενικα τρως πολυ φοβο.
Εισαι στο τσακ για να ξυπνησεις.
Ειναι λιγο φρικη γενικα οταν το ονειρευεσαι αλλα μετα οταν ξυπνησεις ειναι πραγματικα ΓΑΜΑΤΟΟ
Προσωπικα ειναι απ'τα καλυτερα ονειρα που εχω δει ποτε

Αχαχα, καταλαβαίνω. Με τους τρομοκράτες είσαι ή τους αστυνομικούς; Πάντα νίκες στον ύπνο σου.
Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

O καποιος_καπου έγραψε: στις 15:14, 29-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από _Νηρηίς_
Αχαχα, καταλαβαίνω. Με τους τρομοκράτες είσαι ή τους αστυνομικούς; Πάντα νίκες στον ύπνο σου.
Το Call of Duty δεν εχει αστυνομικους
Ειμαι με τον στρατο των ΗΠΑ και πολεμαμε κατι Ταλιμπανεους
Ναι μονο στον υπνο μου
Παράθεση

Angelicaa

Νεοφερμένος

H Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Angelicaa If life gives you lemons, make lemonade! έγραψε: στις 15:28, 29-07-13:

Είδα ότι ήμουν κολλητή με τη γκόμενα αυτουνού που γουστάρω.... -η συγκεκριμένη δεν θα έλεγα ότι με συμπαθεί ιδιαίτερα, αλλά ούτε κι εγώ!-

Και είναι η 3η φορά που βλέπω αυτό το όνειρο!! Τραγικό!
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,090 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 16:03, 21-08-13:

κατι με μια βασιλικη οικογενεια που ειχε το ζευγος 3 παιδια και ενα απο αυτα ονομαζοταν grey-ειχε χαθει και καποια στιγμη ξαναβρεθει

και οτι ειχε γινει μια βρωμοδουλεια στην πολυκατοικια μου, ενας φονος και γυριζοντας με την μητερα μου ανοιξαμε την πορτα του διπλανου διαμερισματος-γεματο ξεραμενα αιματα στους τοιχους σα να ειχε βαλθει καποιος να κατακρεουργησει το δωματιο. "κριμα για τον ιδιοκτητη" λεει η μητερα μου, "πώς θα το ανακαινισει τωρα, πως θα βγαλει ολο αυτο το μαυρο απο τον τοιχο;". "κοκκινο" την διορθωνω
αναισθησια....
Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ έγραψε: στις 16:22, 21-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από whitelioness
"κριμα για τον ιδιοκτητη" λεει η μητερα μου, "πώς θα το ανακαινισει τωρα, πως θα βγαλει ολο αυτο το μαυρο απο τον τοιχο;". "κοκκινο" την διορθωνω
αναισθησια....
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Το πιο πιθανό είναι οι μανάδες να έλεγαν κάτι τέτοιο σε μία ανάλογη κατάσταση.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,789 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 12:42, 08-09-13:

Στο πρώτο όνειρο, είδα ότι ήμουν σε ένα καθαρό τακτοποιημένο σπίτι, είχα μπροστά μου ένα ποτήρι νερό και κοιταζόμουν στο νερό μέσα κάνοντας αστείες γκριμάτσες θέλοντας να βγάλω φωτοζ. Από πίσω μου υπήρχε ένα ενυδρείο που είχε μέσα μικρά πολύχρωμα ψαράκια που κολυμπούσαν και τα νερά ήταν πολύ καθαρά κι εγώ ήμουν σε φάση ''woww".

Στο δεύτερο όνειρο είχαμε επίδειξη με ρούχα, και ήταν και η καρακάξα από τη σχόλη μου[άσχετο] και οι περισσότερες φόραγαν λευκά, είχα επιλέξει κι εγώ για το ρούχο μου λευκό, και το φόραγα η ίδια και έλεγα πόσο ωραίο είναι και μου' λεγαν και οι άλλοι πόσο όμορφο είναι και μπράβο μου κτλ.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους