Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,246 εγγεγραμμένα μέλη και 2,391,492 μηνύματα σε 74,174 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 634 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο κανάλι λέει το καλύτερο δελτίο ειδήσεων;

Ποιο κανάλι λέει καλύτερες ειδήσεις?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 53)
ANT1
3
5,66%
5,66%
ALPHA
1
1,89%
STAR
5
9,43%
MEGA
6
11,32%
NET
12
22,64%
SKAI
8
15,09%
Άλλο
2
3,77%
Δεν βλέπω ειδήσεις
13
24,53%

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε στις 20:25, 11-02-07:

Ποιο κανάλι λέει το καλύτερο δελτίο ειδήσεων κατα την γνώμη σας? Εμένα μου αρέσουν οι ειδήσεις του STAR

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 20:27, 11-02-07:

Μέχρι στιγμή έχω ξεχωρίσει το Alpha και το ΣΚΑΪ και ίσως λίγο το mega. Το ΣΚΑΪ κυριώς για το μεταφρασμένο δελτίο ειδήσεων του BBC που δείχνει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε στις 20:28, 11-02-07:

ολωνων σαπια ειναι... Απλα αμα θες καυγαδες και φωνες θα δεις alter, αμα θες κοτσομπολιο θα δεις Star, αμα θες σοβαροφανεια θα δεις Alpha κλπ... Αναλογα τα κεφια...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 20:30, 11-02-07:

Ειδησεις εγω αντεχω να δω μονο απο τα κρατικα καναλια παντως. Τοσα χρονια που εβλεπα mega και τα σχετικα αναρωτιομουν γιατι ειμαι τοσο ανωριμη και βαριεμαι τοσο φριχτα τις ειδησεις!

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 20:33, 11-02-07:

Νετ, αν και συνηθως διαβαζω τις ειδησεις απ'το νετ.
(Γιατι παιζουν δυο νετ στην ψηφοφορια?)

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε στις 20:36, 11-02-07:

Ας διαγράψει την μια επιλογή της ΝΕΤ κάποιος συντονιστής ή διαχειριστής. Μπερδεύτικα!

Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε στις 20:39, 11-02-07:

Net, σε καποιαιδιωτικα καναλια ειναι φανερο οτι υπαρχει πολιτικη γραμμη να παρουσιαστουν τα γεγονοτα ετσι κι οτι γινεται show για να επηρεασουν την κοινη γνωμη.Πλυση εγκεφαλου κανονικη οπως λεει κι ενα γνωστο σποτ με ενα μωρο θα το φας με το ζορι....

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 20:46, 11-02-07:

Εχουμε δελτια ειδησεων στην Ελλαδα;
Εμενα περισσοτερο για σηριαλ ειδησεων μου κανουν.
Αnyway, δεν μπορω να πω ποιο ειναι το καλυτερο μιας και τα τελευταια χρονια θελοντας και μη τα παρακολουθω ελαχιστα...
Αλλα απο τις φορες που ειμαι Ελλαδα ενα Δ.Ε. ειναι που με κανει "μπιλιες".
Οταν οοοολα τα καναλια μιλανε για το θεμα του μηνα (δολοφονια,τρομοκρατικη επιθεση κτλ κτλ) και πραγματικα του βγαζουν το λαδι απο ολες τις αποψεις,το STAR θα ειναι το μοναδικο που θα μιλαει για το τι χρωμα βρα...χμ...φορεμα φοραγε η Δημητριου ή για το αν εχει γαστρεντερικα προβληματα ο Μαρτακης!
Αυτα ειναι τα καλα βρε!!!!

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 20:49, 11-02-07:

Ενημερώνομαι κυρίως από το ίντερνετ. Αλλά όταν δεν έχω πρόσβαση και θέλω να δω ειδήσεις βλέπω ΝΕΤ για εγχώριες και ΣΚΑΙ για διεθνείς ειδήσεις...

Είναι πιο αντικειμενικές από τις άλλες, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι προσφέρουν σφαιρική και αντικειμενική ενημέρωση, δυστυχώς (άποψή μου βέβαια...). Αλλά δεν νομίζω πως υπάρχει κάποιο εντελώς αντικειμενικό κανάλι στον κόσμο, οπότε το βλέπω ως αναγκαίο κακό...

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evangelia

Νεοφερμένος

H evangelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H evangelia έγραψε στις 21:49, 11-02-07:

και εγω χρησιμοποιω κυριως ιντερνετ καθως βρισκομαι στο εξωτερικο. Κυριως in.gr , και online εκδοση του Βηματος και των Νεων. Μηπως εχετε να μου προτεινετε κατι ακομα?

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 23:17, 11-02-07:

Το STAR

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 23:24, 11-02-07:

Της ΝΕΤ. Στην σωστή διάρκεια, πιο αξιοπρεπές και με ουσία. Αλλά και του MEGA δεν είναι κακό. Πάντως προτιμώ να διαβάζω εφημερίδες ή να κοιτάω τις ειδήσεις στο internet, βασικά θέλω γραπτό λόγο όταν πρέπει να ασχοληθώ με σοβαρά θέματα αλλιώς διασπάται η προσοχή μου. Και στο τέλος ανοίγω tv και το ρίχνω στο STAR για να περάσει η ώρα (και να ενημερωθώ για τα 'καλλιτεχνικά' τεκταινόμενα της χώρας μας ).

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,048 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 13:50, 12-02-07:

Δεν βλέπω πια ειδήσεις στην τηλεόραση. Προτιμώ να ενημερώνομαι από το internet!

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 14:03, 12-02-07:

Ψήφισα τον ΑΝΤ1 γιατί βάζει τις λιγότερες διαφημίσεις κατά τη διάρκεια του δελτίου. Πάντως αν θέλω να γελάσω, βάζω Alter ή Alpha όπου νομίζω ότι έχουν τα πιο φασαριόζικα "παράθυρα" και γίνεται τρελό τζέρτζελο!!!!!

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 14:05, 12-02-07:

ΝΕΤ κατα 90% για μενα, για γελια βαζω STAR + ALTER

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,254 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 14:27, 12-02-07:

Ειδήσεις δεν βλέπω για να ενημερωθώ (ενημερώνομαι από Διαδίκτυο), βλέπω μόνο αν βαριεμαι οικτρά και δεν έχω τι άλλο να κάνω, οπότε θα βάλω ..ΣΤΑΡ

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 14:38, 12-02-07:

Αν και έχω καιρό να δω ειδήσεις, η αίσθηση μου ήταν ότι τις ΝΕΤ ήταν οι καλύτερες. ΤΟυ ΣΚΑΙ δεν ξέρω.

Και γενικά η πολιτική καθοδήγηση στις ειδήσεις των κρατικών έχει μειωθεί πραγματικά για να μην πω ελαχιστοποιηθεί. Θυμάται κανείς παλαιότερα?

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 10:14, 13-02-07:

Πως γίνετε σε όλες τις έρευνες η ΝΕΤ να έχει τις καλύτερες ειδήσεις και μια ζωή να είναι τελευταία στα νούμερα της AGB ακόμα δεν το έχω καταλάβει (πέρα απο αυτήν την έρευνα έχω δει και κάποια άλλη σε άλλο site)

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 10:46, 13-02-07:

Ειναι τραγικο παντως..
Χθες προσπαθησα -μετα απο καιρο- να παρακολουθησω ειδησεις απ' ολα τα καναλια, και το περισσοτερο που αντεξα ηταν 5 λεπτα.
Το τι μπορει να ειπωθει ειναι πραγματικα.. δεν ξερω! Επιστημονικη φαντασια.. ισως και κατι παραπανω.

Ειλικρινα απορω..

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 10:50, 13-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Πως γίνετε σε όλες τις έρευνες η ΝΕΤ να έχει τις καλύτερες ειδήσεις και μια ζωή να είναι τελευταία στα νούμερα της AGB ακόμα δεν το έχω καταλάβει (πέρα απο αυτήν την έρευνα έχω δει και κάποια άλλη σε άλλο site)
Μα... είναι απλό... Η ερώτηση δεν είναι αν σας αρέσει να βλέπετε τις καλύτερες ειδήσεις

Σου λέει ο άλλος, ναι τις καλύτερες τις λέει η ΝΕΤ, αλλά εγώ δεν γουστάρω τόση σοβαρότητα, θέλω και λίγο τζερτζελέ

Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε στις 10:54, 13-02-07:

Εμενα δεν με βολευει η ωρα ,Η νετ βαζει ειδησεις αργα η τα μπερδεψα?

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 10:59, 13-02-07:

Πάντως και αλλιώς να το δεις, η δημόσια τηλεόραση "ελέγχεται" απο την εκάστοτε κυβέρνιση οπότε αυτονόητο είναι ότι δεν μπορεί να έιναι και πολύ αντικειμενική τουλάχιστον σε θέματα πολιτικής.
Όντως όμως η ΝΕΤ έχει μια σοβαρότητα και δεν έχει εμπορικό δελτίο (αίματα, φωνές κτλ) απλά ανακοινώνει τις ειδήσεις.
Αυτό που θα μπορούσαν να κάνουν είναι να βάλουν λίγο περισσότερο marketing στην ζωή τους, τουλάχιστον στον τρόπο παρουσιάσης των ειδήσεων.

Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki έγραψε στις 11:01, 13-02-07:

Η νετ ελεγχεται?Μια ματια να ριξεις στα ιδιωτθκα καταλαβαινεις τι γινεται ειδικα σε καναλια που απελυσαν στελεχη επειδη τολμησαν να μιλησουν κατα πολιτικων.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 11:10, 13-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από xristinaki
Η νετ ελεγχεται?Μια ματια να ριξεις στα ιδιωτθκα καταλαβαινεις τι γινεται ειδικα σε καναλια που απελυσαν στελεχη επειδη τολμησαν να μιλησουν κατα πολιτικων.
Δεν είπα ότι τα ιδιωτικά κανάλια δεν ελέγχονται, και εκείνα έχουν μετόχους και ακολουθούν αυτό που λέει το αφεντικό, εγώ μίλησα για πολιτικά θέματα και είναι αυτονόητο να μην δαγκώνεις το χέρι που σε ταίζει.
Όσο αφορά τους πολιτικούς και τα ιδιωτικά κανάλια ποιό υπαρκτό είναι το σενάριο δημοσιογράφοι να κράζουν τους πολιτικούς (η μερίδα αυτών) παρά το να απολύσουν κάποιον δημοσιογράφο επειδή μίλησε κατά πολιτικού.
Άλλωστε ο δημοσιογράφος κρατάει πάντα την στάση του καναλιού και το ρεπορτάζ του ελένχεται απο το τμήμα ειδήσεων του καναλιού, εκείνος απλά παρουσιάζει το θέμα του η οπόια δεν είναι διαφορετική απο το τι θέλει να πει ο σταθμός.

Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki έγραψε στις 11:17, 13-02-07:

Θες να μιλησω με ονοματα?Γιατι ετυχε να παρακουλουθησω το δελτιο που προκαλεσε την αποπομπη απο το καναλι απο συγκεκριμενο εκδοτη εφημεριδας κι παρουσιαστη κι ηταν απαισιο θεαμα να του λεει ο παρουσιαστης των ειδησεων μην μιλας κι μετα εφυγε απο το καναλι.Λες κι ειμαστε στον μεσαιωνα.

Αλλο να ξερεις οτι δεν προκειται να κατηγορησουν κι αλλο να υπαρχει συγκεκριμενη γραμμη κι να λενε αλλο αν τ αλλο προκειμενου να την τηρησουν.

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 11:20, 13-02-07:

Θες να μιλησω με ονοματα?Γιατι ετυχε να παρακουλουθησω το δελτιο που προκαλεσε την αποπομπη απο το καναλι απο συγκεκριμενο εκδοτη εφημεριδας κι παρουσιαστη κι ηταν απαισιο θεαμα να του λεει ο παρουσιαστης των ειδησεων μην μιλας κι μετα εφυγε απο το καναλι.Λες κι ειμαστε στον μεσαιωνα.

Αλλο να ξερεις οτι δεν προκειται να κατηγορησουν κι αλλο να υπαρχει συγκεκριμενη γραμμη κι να λενε αλλο αν τ αλλο προκειμενου να την τηρησουν.

Μην πιάνεις την εξαίρεση στον κανόνα και φυσικά και μίλα με ονόματα δεν υπάρχει πρόβλημα.
Άλλο να απολύσουν ένα δημοσιογράφο γιατί πήγε ενάντια στην γραμμή που βάζει το κανάλι και άλλο ολόκληρο το δελτίο να προσέχει να μην κοντράρει το κυβερνόν κόμμα, όποιο και αν είναι αυτό.

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 15:44, 13-02-07:

εγω ειδησεις δεν βλεπω γιατι βαριεμαι τα μπινελικια.. γι'αυτο ψηφιζω σταρ που βαζει και κανενα τραγουδακι και μου φτιαχνει και λιγο τη διαθεση..

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 15:58, 13-02-07:

ωραιο θεμα...
τι να πω..? οτι μας σερβιρουν, ο,τι τα συμφεροντα τους προσταζουν?
μαλλον γι αυτο το λογο προτιμω να βλεπω τις ειδησεις του Star, τουλαχιστον με διασκεδαζουν....
και για να ειμαι ειλικρινης προτιμω την ενημερωση μεσω του εντυπου τυπου...

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 17:22, 13-02-07:

Εμενα δεν με βολευει η ωρα ,Η νετ βαζει ειδησεις αργα η τα μπερδεψα?
γιατι δεν σε βολευει η ωρα; η ΝΕΤ ξεκιναει 9 νταν! και στις 10 εχει τελειωσει, εχει πει ολες της ειδησεις και τελειωσε η υποθεση. τα αλλα καναλια ξεκινανε στις 18:45 και τελειωνουν 9 , δυο ωρες και ενα τεταρτο λενε το ιδιο πραγμα μερα νυχτα πρωι μεσημερι βραδυ που λεει ο λογος.

Παράθεση

Audit01 (ΣΚΟΡΠΙΟΣ !!!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο ΣΚΟΡΠΙΟΣ !!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 77 μηνύματα.

O Audit01 έγραψε στις 00:20, 28-12-08:

Αν και την εχω σιχαθει την τηλεοραση και ασχολουμαι περισσοτερο με το ιντερνετ η γνωμη μου ειναι η εξης

1) NET και το ΣΚΑΙ εχουν τις πιο ποιοτικες και τις πιο αληθινες ειδησεις
2) ANT1, MEGA, ALPHA ειναι αρκετα καλα αλλα μου την σπανε τα παραθυρα
3) ΑΛΤΕR = Μετριο
4) ΤΟ STAR δεν εχει καμια σχεση με ειδησεις, περισσοτερο κουτσομπολια ειναι και διαφημιση στερεοτυπων επισης αυτο το ψευτονεανικο που πουλαει μου την σπαει (ασε που υποτιμουν την νοημοσυνη της νεολαιας με αυτα που βαζουν).
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΑΠΟΒΛΑΚΩΣΗ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟΥ STAR ΘΕΛΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ...Το αμα η Ρουλα Κοτουλα με τα σιλικονατα βυζια ξεμαλλιαζεται με την Μπιμπικου Τσουλαρικου με τον μεγαλο ****** και ξυνει παραλληλα τα νυχια της σορρυ αλλα δεν με ενδιαφερει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Audit01 : 28-12-08 στις 00:32.
Παράθεση

Dr No

Νεοφερμένος

Ο Dr No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Dr No έγραψε στις 00:33, 28-12-08:

Βλέπουν οι δικοι μου Αλτερ και αναγκαστικα και γω. Καλο σε γενικες γραμμες αλλα οχι και οτι καλυτερο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 13:30, 28-12-08:

ΣΚΑΙ από εμένα, αν και δε βλέπω και πολύ ειδήσεις.

Παράθεση

Θησεύς

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

O Θησεύς έγραψε στις 12:43, 10-07-10:

mega αισχος..κατευθυνουμενο και κακη δημοσιογραφια (3/10)
alter αισχος..1000 παραθυρα και καυγαδες,καφριλες κια βρισιδια,λιγο καλυτερο ρεπορταζ απ το mega,λαικισμος μεχρι τα μπουνια (2/10)
ant1 χλιαρο βαρετο ηρεμο (6/10)
star ασχολιαστο.. (1/10)
net κατευθυνουμενο απο την κυβέρνηση.. ηρεμο (4/10)
skai γρηγορο,με μια καλη σχολιαστρια,οικολογικο μεχρι δηθενισμου λιγο λαικιστικο (7/10)
et3 κοιμησιαρικο,πολυ τοπικο (5/10)
alpha λαικισμος,σοβαροφανεια και τσουπ........ στα ρεπορταζ (αχ θεε μου) για μαγιο .Μια καλη λυση ομως για χαλαρωση χωρις να χρειαζεται να βλεπεις τις κατινιες στο σταρ(4/10)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

H-M

Διάσημο Μέλος

Ο H-M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.

O H-M έγραψε στις 20:16, 10-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Μέχρι στιγμή έχω ξεχωρίσει το Alpha και το ΣΚΑΪ και ίσως λίγο το mega. Το ΣΚΑΪ κυριώς για το μεταφρασμένο δελτίο ειδήσεων του BBC που δείχνει
Που να έβλεπες εχθές το Mega. 40 λεπτά Λομβέρδος
Δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί δεν μεταφέρουν το studio στην..Ιπποκράτους!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,659 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 20:27, 10-07-10:

αλτερ...τουλαχιστον λενε ολες τις αποψεις..μεγκα δεν μπορω να δω καν..εχω αλλεργια..

η πλακα ειναι οτι κανουν πιο κυβερνητικη προπαγανδα(πασοκικη για την ακριβεια) και απο την κρατικη τηλεοραση,που ειναι πιο ελευθερη στο στυλ
παλαβο.. ηδη ομως πεφτει η τηλεθεαση τους και μαλωνουν γιατι τους εχει γεμισει ο κοσμος τα τηλεφωνικα τους κεντρα με μπινελικια ..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Άγγελος : 10-07-10 στις 21:14.
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε στις 21:19, 10-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από H-M
Που να έβλεπες εχθές το Mega. 40 λεπτά Λομβέρδος
Γιατί στην Ιπποκράτους η προπαγάνδα δεν θα εμοιαζε με .... δημοκρατική πληροφορηση

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

H-M

Διάσημο Μέλος

Ο H-M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.

O H-M έγραψε στις 06:28, 11-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Buggs
Γιατί στην Ιπποκράτους η προπαγάνδα δεν θα εμοιαζε με .... δημοκρατική πληροφορηση
Εύστοχη και αντοπροσωπευτική απάντηση.
Σωστός ο παίκτης!!

Παράθεση

passenger123 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O passenger123 έγραψε στις 19:27, 31-01-11:

Φυσικά SΚΑΙ ..λέει ειδήσεις με σχολιασμό απο έμπειρους ρεπόρτερ , ενημερωμένους στον κλάδο τους ο καθένας και χωρίς ανούσιες μακρολογίες ..έχει και econews!

Παράθεση

koum

Διάσημο Μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O koum έγραψε στις 19:36, 31-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από passenger123
Φυσικά SΚΑΙ ..λέει ειδήσεις με σχολιασμό απο έμπειρους ρεπόρτερ , ενημερωμένους στον κλάδο τους ο καθένας και χωρίς ανούσιες μακρολογίες ..έχει και econews!
Όλα αυτά αντιπροσωπεύουν τον Μπάμπη τον Παπαδημητρίου, δεξί χέρι του καναλάρχη του ΣΚΑΪ, Γιάννη Αλαφούζου.

ΕΥΓΕ.

Ποιο κανάλι λέει το καλύτερο δελτίο ειδήσεων;
Το Animal Planet.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,659 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 20:54, 31-01-11:

TO ALTER..εχει απολες τις αποψεις και οχι μονο σκετη κυβερνητικη προπαγανδα..μονο αυτο βλεπω το βραδυ..

Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 21:10, 31-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mitsos The Great
Ποιο κανάλι λέει το καλύτερο δελτίο ειδήσεων κατα την γνώμη σας?
Να σε διορθώσω....."Ποιο κανάλι λέει το καλύτερο δελτίο προπαγάνδας κατά τη γνώμη σας;" θα έπρεπε να ρωτάς

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 20:28, 14-02-11:

Δεν βλεπω ειδησεις

Παράθεση

koum

Διάσημο Μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O koum έγραψε στις 20:31, 14-02-11:

Animal Planet;

Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε στις 20:32, 14-02-11:

όλα είναι εξίσου καλά

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους