Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,615 εγγεγραμμένα μέλη και 3,078,182 μηνύματα σε 94,907 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 171 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

haniel

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη haniel
H haniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H haniel έγραψε στις 21:29, 17-03-10:

..προσωπικά οχι στη καλύτερη..είμαι 25,δηλ.τι 25?26,πππππφφφφφφφ......
λοιπόν,ας συζυτήσουμε το τι μας απασχολεί τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο,τη συγκεκριμένη ηλικία...
και ας συγκρίνουμε με παλαιότερες περιόδους,εμπειρίες και συναισθήματα!!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 22:02, 17-03-10:

Πρώτον, νομίζω υπάρχει αντίστοιχο θεματάκι αν δεν κάνω λάθος...μοντερέιτορς διορθώστε με

Δεύτερον, 26 είσαι...δεν εισαι 70!Η δεκαετία των 20 και των 30 είναι οι πιο παραγωγικές...Αν δεν είναι στην περίπτωση σου, φρόντισε να είναι...

Εγώ είμαι 19, και ναι ειμαι στην καλυτερη εποχή μου...Μου ταιριάζει βρε παιδί μου...πως το λενε?!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φεγγαρένια..

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Φεγγαρένια..
H Φεγγαρένια.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Φεγγαρένια.. έγραψε στις 00:48, 19-03-10:

Σε παράξενη φάση, οκνυρή (ελπίζω να γράφεται έτσι γτ κάτι δν μου κολλάει αλλα βαριέμαι να το googlάρω τωρα) και καθόλου δημιουργική (κατι που δεν μου ταιριάζει σαν φύση). Και σε μεγάλη ανησυχία για το τι θα κάνω στα επαγγελματικά μου. Aν μου χώσει κάποιος μια σφαλιάρα, μου θυμίσει οτι είμαι 20 και μου φωνάξει να εκτιμήσω κ ν αρπάξω την ζωή θα το εκτιμήσω βαθύτατα......

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chrisss

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη chrisss
H chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H chrisss γεια χαρα! έγραψε στις 01:19, 19-03-10:

περιεργη, ντεμι σεκ που λενε?
αισθηματικα, επαγγελματικα ----ολα αυτα μαζι!!!!!!!
στα των φιλων εχω κατασταλαξει λιγακι σε αποψεις και συμπεριφορες..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gatouni8400
H Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 132 μηνύματα.

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε στις 01:28, 19-03-10:

Νομίζω πως κ εγώ βρίσκομαι σε περίεργη φάση..συγκεκριμένα αυτή την περίοδο σκέφτομαι πολυ!!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dianechristy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dianechristy
H dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H dianechristy έγραψε στις 20:35, 22-03-10:

Είμαι σε μια απο τις πιο χαλια φάσεις μου... Μπορει να ξεσπασω εκει που δεν το περιμενεις και πολυ ασχημα.... (δινω πανελληνιες φετος και τα νευρα μου δεν ειναι καθολου καλα!) ελπιζω να φτιαξουν τα πραγματα το καλοκαιρι............

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,221 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 22:35, 22-03-10:

Είμαι στην καλύτερή μου φάση μωρό μου, στην καλύτερη μου φάση.
Μετά από 1.5 χρόνο ξυσίματος, βρίσκομαι στην πιο δημιουργική/παραγωγική περίοδο.

Ο ελεύθερός μου χρόνος είναι ελάχιστος, δουλεύω ΚΑΙ τα σαββατοκύριακα.. αλλά κάνω ένα από αυτά που ονειρευόμουν πάντα.
Επαγγελματικά; τικ!
Προσωπικά; τικ!
Υγεία; Δόξα να χει ο κύριος και η κυρία τικ!
Τι άλλο να ζητήσω;

Σας αγαπώ!

39 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:47, 22-03-10:

Μια απο τα ιδια με την Ηρω.
Ενας απιστευτος ερωτισμος με την ζωη γενικοτερα και μια πολλη καλη διαθεση.
Παρολο το καθημερινο τρεξιμο, νιωθω μια τρομερη εσωτερικη ησυχια. Παραγωγικοτατη και δημιουργικοτατη.
Εχω πολλα ακομα να κανω! Μπραβο μου!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,508 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 22:48, 22-03-10:

μεταβατικη...τωρα για που δεν ξερω!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 402 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 21:08, 23-03-10:

Την καλύτερη....στο θέμα οικογένεια..(έκανα την οικογένεια μου είμαι ευτυχισμένη)
Στα χειρότερα ... στο θέμα δουλεια....( δουλευα από το 1997 μέχρι πριν μείνω έγκυος και ξαφνικά δεν μπορώ να γυρίσω στην δουλεια μου γιατί δεν έχει δουλειές το αφεντικό μου) είμαι πολύ στεναχωριμένη..

Παράθεση

skoumas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη skoumas
Ο skoumas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O skoumas eστεκι rox έγραψε στις 02:52, 29-06-10:

περνάω αυτό που λένε 'την πρώτη και μοναδική σου κατάθλιψη'.

είμαι σε ένα σημείο όπου τα βάρη του παρελθόντος και του μέλλοντος συγκρούονται μέσα μου και με απομακρύνουν από το παρών.
πράγματα που πάντα ήθελα να βελτιώσω τώρα αρχίζω ..να τα βελτιώνω σαν αποτέλεσμα των παραπάνω.

νιώθω ότι έχω μπει σε ένα κουκούλι που με προστατεύει από τις απογοητεύσεις μου, για να βγω μετά δυνατότερος από ποτέ , και ίσως για πρώτη φορά , σαν ο πραγματικός μου εαυτός.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 17:48, 06-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Είμαι στην καλύτερή μου φάση μωρό μου, στην καλύτερη μου φάση.
Μετά από 1.5 χρόνο ξυσίματος, βρίσκομαι στην πιο δημιουργική/παραγωγική περίοδο.

Ο ελεύθερός μου χρόνος είναι ελάχιστος, δουλεύω ΚΑΙ τα σαββατοκύριακα.. αλλά κάνω ένα από αυτά που ονειρευόμουν πάντα.
Επαγγελματικά; τικ!
Προσωπικά; τικ!
Υγεία; Δόξα να χει ο κύριος και η κυρία τικ!
Τι άλλο να ζητήσω;

Σας αγαπώ!
πώς τα λέει η ηρώ ; ε , καμία σχέση

(εκτός από το <<σας αγαπώ>>)

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 23:21, 06-07-10:

στη χειροτερη,δεν μπορω να το περιγραψω ακριβως αλλα απ'τη μια μπορει να ειμαι στα καλυτερα μου και να περναω τελεια κι απ'την αλλη να πεφτω σε "καταθλιψη"...ισως φταιει και η ηλικια...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 19:14, 07-07-10:

Δεν είμαι και στη καλύτερη φάση the truth is.

Απλά πρέπει να ανασυνταχτώ, να αναδιοργανωθώ και να ''τρέξω'' παρακάτω, γιατί έχω μείνει τελικά πολύ πίσω...
Γενικά όμως, αυτή η συγκερκιμένη φάση είναι αδιάφορη & ουδέτερη...Κάπως θα την αλλάξω όμως, δεν θα αφήσω να τη πατήσω πάλι.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,072 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 19:26, 07-07-10:

Σε απομυθοποίηση των πάντων, σε απογοήτευση, σε κενό και ένα απόλυτο τίποτα. Στο μηδέν και παραιτημένος απόλυτα και για όλα. Ούτε πόνος ούτε ηδονή, ούτε ζωή ούτε θάνατος. Μια χλιαρή αηδία.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 19:35, 07-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Σε απομυθοποίηση των πάντων, σε απογοήτευση, σε κενό και ένα απόλυτο τίποτα. Στο μηδέν και παραιτημένος απόλυτα και για όλα. Ούτε πόνος ούτε ηδονή, ούτε ζωή ούτε θάνατος. Μια χλιαρή αηδία.
εφηβεία ;

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,072 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 19:59, 07-07-10:

Μακάρι να ήταν εφηβεία.

Παράθεση

gdespina (deppy!)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη gdespina
H deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H gdespina 10 miLLioN TruEbiEs gET cRa2y! m2 -XD- έγραψε στις 22:31, 08-07-10:

είμαι 17 κ ανήκω στους s1ngles εδώ κ πολλά χρόνια!
ποτέ δν είχα σχέση.. δν ξέρω τι φταίει.. xD

Παράθεση

Deviance ($Con)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Deviance
Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.

O Deviance Programming Itʼs an art unto itself. έγραψε στις 22:47, 08-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από gdespina
είμαι 17 κ ανήκω στους s1ngles εδώ κ πολλά χρόνια!
ποτέ δν είχα σχέση.. δν ξέρω τι φταίει.. xD
To ΔΝΤ!!!

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

athene (Αθηνά)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athene
H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H athene η κατάρα του ροκά.. έγραψε στις 22:52, 08-07-10:

Νιώθω ότι όλα πάνε στραβά!!
Έχω πελαγώσει/απογοητευθεί/σκαλώσει άσχημα!(βγήκανε τα μόρια βλέπετε).Κι όσο έλεγα ότι δεν θα με επηρεάσει ότι και να βγάλω,τελικά είναι αρκετά δύσκολο!

Παράθεση

gdespina (deppy!)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη gdespina
H deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H gdespina 10 miLLioN TruEbiEs gET cRa2y! m2 -XD- έγραψε στις 22:58, 08-07-10:

ακριβώς!!

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 11:57, 09-07-10:

βασικά το γράφω με την ελπίδα ότι σε 6 μήνες -1 χρόνο [κάποια στιγμή ωρε αδερφέ!] θα μπω, θα το δω και θα αναλογιστώ κάτι του στυλ "όσα φέρνει η ώρα δεν τα φέρνει ο χρόνος, χαχαχαχα!".

Είμαι σε ..φάση φυγής και νιώθω ακριβώς όπως το καλοκαίρι του 1999.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ και να αλλάξω όλη μου την καθημερινότητα.
Βέβαια τότε έφυγα (ήρθα Αθήνα) και άλλαξα την καθημερινότητα μου [από μαθήτρια έγινα φοιτήτρια].
Σήμερα δεν έχω την ίδια ευκολία στο να επαναλάβω τη "θεραπεία" αλλά ελπίζω ότι θα είναι απλώς παροδικό όλο αυτό...

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 12:00, 09-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
Σήμερα δεν έχω την ίδια ευκολία στο να επαναλάβω τη "θεραπεία"
Προτείνω εναλλακτική θεραπεία ....Διακοπές!

Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Morelo
Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O Morelo έγραψε στις 13:09, 09-07-10:

Σε μια κρισιμη φαση!!Πρεπει να επιλεξω ποια σχολη θα ακολουθησω και ακομα δν ειμαι σιγουρος ποια ειναι η καταλληλοτερη

Παράθεση

thetis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη thetis
H thetis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H thetis έγραψε στις 13:27, 09-07-10:

δεν ξερωμπερδεμενητρελαμενη οοοοοοουφ!!!!

Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη aporw
H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

H aporw ....Loosers everywhere.... έγραψε στις 13:52, 09-07-10:

Σε μια χαλια φαση...
Επαγγελματικα ναι μεν καλα αλλα πολλλυυυυ κουρασμενη... (2 χρονια να κανω διακοπες)
Συναισθηματικα καλα αλλα χωρις την τεραστια διαθεση να δωσω αυτα που θελω και μπορω..
Οικογενειακα νομιζω δεν εχουν υπαρξει χειροτερες στιγμες...

Αυτα

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,923 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 14:25, 09-07-10:

Νιώθω σαν να περνάω μία διαφορετική φάση κάθε μέρα της ζωής μου. Οι μέρες μου δηλαδή δεν έχουν κάποιο στοιχείο επανάληψης για να πω ότι βρίσκομαι σε κάποια φάση... Ή μάλλον λάθος.. Οι μέρες μου έχουν επαναλήψεις, αλλά εγώ κοιτάω κάθε μέρα τελείως διαφορετικά. Δεν γνωρίζω γιατί και το κάνω τελείως ασυναίσθητα, αλλά μέχρι τώρα είναι ωραία!!!!!

Παράθεση

JoJoanna (Ιωάννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη JoJoanna
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H JoJoanna έγραψε στις 15:53, 09-07-10:

Η ζωή μου δεν είναι τόσο ενδιαφέρουσα ή μάλλον εγώ είμαι πολύ μπερδεμένη.
Δεν ξέρω τι θέλω και τι να κάνω.
Για λίγες στιγμές νιώθω καλά και μετά πάλι...τα ίδια.
Βρίσκομαι σε μια περίεργη φάση της ζωής μου.

Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 23:24, 19-07-10:

περίεργη φάση..
απ' τη μια χαίρομαι γιατί είναι καλοκαίρι, απ' την άλλη λυπάμαι γιατί είναι το πιο μικρό λόγω φρο..
απ' την άλλη έχω τα προσωπικά μου (ντάουν), αλλά μετά έχω τα φιλαράκι που μου στέκονται γελάω και περνάω καλά..!
αυτό τον καιρό με λίγα λόγια τα βλέπω όλα.. και ένα διάστημα έτυχε κιόλας συνεχώς να γίνεται το "..λύνομαι στο γέλιο και την επόμενη ώρα, λιώνω στο κλάμμα και είμαι κομμάτια.." πολύ έντονο φαινόμενο αυτό τον καιρό για μένα.. πφφ..
whatev.. :/

Παράθεση

agia93 (:))

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη agia93
H :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

H agia93 έγραψε στις 16:35, 24-07-10:

προετοιμασία για πανελλήνιες , χωρισμός μετά από υποσχέσεις και όνειρα 2 χρόνων κοντά , ένα καλοκαίρι που δεν θα είναι όπως το προγραμμάτισα .. χμμ όχι και τόσο καλά λοιπόν. Αλλά όλα αργά η γρήγορα βελτιώνοντε ( ελπίζω στο γρήγορα ... )

Παράθεση

lena.94

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lena.94
H lena.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H lena.94 έγραψε στις 15:23, 28-07-10:

Πιστευω οτι μεχρι στιγμης(Δοξα τω Θεω) η ζωη μου κυλαει ομαλα-σε σχεση με προηγουμενες χρονικες περιοδους-
Ξερω τι θελω απο τη ζωη μου,εχω στοχους και αγωνιζομαι γι'αυτους,εχω φιλους που μ'αγαπανε.
Στο θεμα "σχεση"δεν υπαρχει κατι,ουτε υπηρξε ποτε αν κ δεν μπορω να πω οτι χρειαζομαι κατι τετοιο αυτο το διαστημα.Αν προεκυπτε,ακομα καλυτερα.Οσο για οικογενεια...καλα τα παμε αν και ειμαι συχνα σε μια κατασταση θυμου γιατι με περιοριζουν ,(χωρις λογο καποιες φορες)διοτι ειναι αυστηρων αρχων....
Κατα τ'αλλα I'm fine!

Παράθεση

arte (Άρτεμη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη arte
H Άρτεμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H arte http://www.youtube.com/watch?v=e6EjgubaY έγραψε στις 11:21, 01-08-10:

ενταξει μια χαρουλα ειμαι... μ'αρεσει ο κολλητος μου αλλα τι να κανουμε τωρα?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη moonlight : 01-08-10 στις 11:38. Αιτία: greeklish
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,667 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 18:00, 02-08-10:

Στη χειρότερη μάλλον :S .

Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Eupatridis
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 337 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε στις 18:09, 02-08-10:

Μεταβατική.
Νέοι ορίζοντες ,που φέρνουν νέες ευκαιρίες αλλα και νέες δυσκολίες.
Σαν να μου άνοιξε ξαφνικά κάποιος τα φώτα και να μου είπε ''Μικρέ,καλωσήρθες στον κόσμο των μεγάλων'' ...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,089 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 19:09, 02-08-10:

χάλια...

το μόνο καλό είναι ότι τελειώνω το Πανεπιστήμιο και είμαι υγιής...

Παράθεση

Konstans29185 (Ναντίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Konstans29185
H Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H Konstans29185 σκέφτηκε και έγραψε στις 19:20, 02-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
χάλια...

το μόνο καλό είναι ότι τελειώνω το Πανεπιστήμιο και είμαι υγιής...
Υγεία πάνω απ'όλα!Άντε και καλή σταδιοδρομία!

Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaki
H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 790 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 21:54, 02-08-10:

Είμαι ερωτευμένη ρε παιδιά. Αλλά είναι Αθήνα. Τι να κάνωωωω?! Αδιέξοδο. Δηλαδή: Συμφωνώ με την Λάουρα.

Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devina
H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 22:56, 02-08-10:

Αδιάφορη.

Παράθεση

Konstans29185 (Ναντίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H Konstans29185 σκέφτηκε και έγραψε στις 23:16, 02-08-10:

Άσχημη φάση..Μεταβατική.
Παλεύεις για 2 χρόνια να πετύχεις ένα στόχο σου και όταν φτάνεις στο τέλος βλέπεις ότι όλα και όλοι έμειναν πίσω.Ότι δεν μπόρεσαν να σε ακολουθήσουν και δεν ήταν και υποχρεωμένοι.Συνειδητοποιείς ότι ζούσες χωρίς να ζεις,ότι παρασιτούσες και έχασες στιγμές από τη ζωή σου που μπορεί τώρα να μη μοιάζουν σημαντικές αλλά που στην πραγματικότητα είναι..γιατί είναι η ζωή σου!Και τώρα ψάχνω να βρω,ποια είμαι εγώ και τί τελικά είναι αυτό που θέλω.Αφού έφερα εις πέρας τον στόχο μου,γιατί δεν είμαι ευτυχισμένη όπως θα περίμενα;Γιατί δεν ξεκίνησε η ζωή μου όπως την περίμενα;Νομίζω πως ξέρω γιατί.Η ζωή αυτή είναι στιγμές και αυτές είναι που έχουν σημασία.Και τώρα είναι σα να πρέπει να ξεκινήσω πάλι τη ζωή μου από την αρχή.Ίσως γι'αυτό ανυπομονώ να έλθει ο Σεπτέμβρης.
Με τρομάζει πολύ η σκέψη ότι μπορεί να έβαλα λάθος προτεραιότητες..

Είναι η ζωή μικρές στιγμές και τίποτε άλλο, κι άλλο
μείνε και το αίσθημά μου δες, που είναι μεγάλο
Είναι η ζωή μόνο στιγμές και δεν μπορώ να σταματήσω
να ονειρεύομαι
Δεν μπορώ να σταματήσω
να ονειρεύομαι,
Σʼ ονειρεύομαι...

Παράθεση

avenger92

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη avenger92
H avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H avenger92 Άλλος είμαι εγώ και άλλος είσαι εσύ... έγραψε στις 23:54, 02-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Konstans29185
Άσχημη φάση..Μεταβατική.
Παλεύεις για 2 χρόνια να πετύχεις ένα στόχο σου και όταν φτάνεις στο τέλος βλέπεις ότι όλα και όλοι έμειναν πίσω.Ότι δεν μπόρεσαν να σε ακολουθήσουν και δεν ήταν και υποχρεωμένοι.Συνειδητοποιείς ότι ζούσες χωρίς να ζεις,ότι παρασιτούσες και έχασες στιγμές από τη ζωή σου που μπορεί τώρα να μη μοιάζουν σημαντικές αλλά που στην πραγματικότητα είναι..γιατί είναι η ζωή σου!Και τώρα ψάχνω να βρω,ποια είμαι εγώ και τί τελικά είναι αυτό που θέλω.Αφού έφερα εις πέρας τον στόχο μου,γιατί δεν είμαι ευτυχισμένη όπως θα περίμενα;Γιατί δεν ξεκίνησε η ζωή μου όπως την περίμενα;Νομίζω πως ξέρω γιατί.Η ζωή αυτή είναι στιγμές και αυτές είναι που έχουν σημασία.Και τώρα είναι σα να πρέπει να ξεκινήσω πάλι τη ζωή μου από την αρχή.Ίσως γι'αυτό ανυπομονώ να έλθει ο Σεπτέμβρης.
Με τρομάζει πολύ η σκέψη ότι μπορεί να έβαλα λάθος προτεραιότητες..
Κοιτα..Οποιος θελει να ειναι μαζι σου,θα σε ακολουθησει οτι και να γινει.. Οσο γι'αυτο που ειπες "Αφού έφερα εις πέρας τον στόχο μου,γιατί δεν είμαι ευτυχισμένη όπως θα περίμενα;"-->Ετσι νιωθω και γω..Και γω ανυπομονω να ερθει ο σεπτεμβρης για να βαλω σε παρενθεση τη ζωη μου ως τωρα και να προχωρησω παιρνοντας μαζι μου οσους πραγματικα με αγαπουν και τους αγαπω.. Ολα θα φτιαξουν οταν ξεκινησεις την φοιτητικη σου ζωη..

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Konstans29185 (Ναντίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Konstans29185 σκέφτηκε και έγραψε στις 00:02, 03-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από avenger92
Κοιτα..Οποιος θελει να ειναι μαζι σου,θα σε ακολουθησει οτι και να γινει.. Οσο γι'αυτο που ειπες "Αφού έφερα εις πέρας τον στόχο μου,γιατί δεν είμαι ευτυχισμένη όπως θα περίμενα;"-->Ετσι νιωθω και γω..Και γω ανυπομονω να ερθει ο σεπτεμβρης για να βαλω σε παρενθεση τη ζωη μου ως τωρα και να προχωρησω παιρνοντας μαζι μου οσους πραγματικα με αγαπουν και τους αγαπω.. Ολα θα φτιαξουν οταν ξεκινησεις την φοιτητικη σου ζωη..
Έχεις δίκιο.Απλά από την άλλη,όταν βάζεις προτεραιότητες αναπόφευκτα αφήνεις άτομα πίσω που και να θέλουν να σε ακολουθήσουν δεν τα αφήνεις (ενίοτε άθελα σου).Αλλά για να είμαι ειλικρινής,νιώθω ότι τα μόνα άτομα που θα είναι πάντα δίπλα μου είναι η οικογένεια μου!Και εννοώ τα κύρια μέλη της μαμά,μπαμπά,αδελφή (και κουνέλι ). Αχ τι μας κάνουν αυτές οι πανελλήνιες.. Εύχομαι πάντως πραγματικά να είμαστε συμφοιτήτριες,είτε Ηράκλειο,είτε Αλεξανδρούπολη Και όπως είπες..όλα θα φτιάξουν με τη φοιτητική ζωή!Επιτέλους θα σπουδάζουμε αυτό που αγαπάμε και θα γνωρίζουμε άτομα με το ίδιο πάθος (στην ιατρική αναφέρομαι )!

Παράθεση

avenger92

Δραστήριο Μέλος

H avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H avenger92 Άλλος είμαι εγώ και άλλος είσαι εσύ... έγραψε στις 00:25, 03-08-10:

Έχεις δίκιο.Απλά από την άλλη,όταν βάζεις προτεραιότητες αναπόφευκτα αφήνεις άτομα πίσω που και να θέλουν να σε ακολουθήσουν δεν τα αφήνεις (ενίοτε άθελα σου).Αλλά για να είμαι ειλικρινής,νιώθω ότι τα μόνα άτομα που θα είναι πάντα δίπλα μου είναι η οικογένεια μου!Και εννοώ τα κύρια μέλη της μαμά,μπαμπά,αδελφή (και κουνέλι ). Αχ τι μας κάνουν αυτές οι πανελλήνιες.. Εύχομαι πάντως πραγματικά να είμαστε συμφοιτήτριες,είτε Ηράκλειο,είτε Αλεξανδρούπολη Και όπως είπες..όλα θα φτιάξουν με τη φοιτητική ζωή!Επιτέλους θα σπουδάζουμε αυτό που αγαπάμε και θα γνωρίζουμε άτομα με το ίδιο πάθος (στην ιατρική αναφέρομαι )!
Και γω πιστευω οτι η οικογενεια ειναι παντα διπλα μας,προσωπικα την αδερφη μου την λατρευω(αυτη και ο φιλος μου,ειναι τα στηριγματα μου).Οι παρεες σε "πουλανε" ευκολα.Σε γεμιζουν υποσχεσεις,κανεις ονειρα και μετα τιποτα.Μακαρι να ειμαστε συμφοιτητριες!Αντε να ερθει ο σεπτεμβρης να ξεκινησουμε την καινουρια μας ζωη! (Ασχετο-->εχεις κουνελι?ειχα και γω απο περσυ τον ιουνιο εως τον οκτωβριο αλλα μετα...)

Παράθεση

Konstans29185 (Ναντίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Konstans29185 σκέφτηκε και έγραψε στις 00:46, 03-08-10:

Και γω πιστευω οτι η οικογενεια ειναι παντα διπλα μας,προσωπικα την αδερφη μου την λατρευω(αυτη και ο φιλος μου,ειναι τα στηριγματα μου).Οι παρεες σε "πουλανε" ευκολα.Σε γεμιζουν υποσχεσεις,κανεις ονειρα και μετα τιποτα.Μακαρι να ειμαστε συμφοιτητριες!Αντε να ερθει ο σεπτεμβρης να ξεκινησουμε την καινουρια μας ζωη! (Ασχετο-->εχεις κουνελι?ειχα και γω απο περσυ τον ιουνιο εως τον οκτωβριο αλλα μετα...)

Ναι!Τη λένε Κώστη! (την πήρα αγόρι και τη φώναζα Κωστή αλλά τελικά...! ).Και την πήρα πέρισυ τον Ιούνιο κι εγώ! Αλλά ακόμα ζει το βρωμιάρικο μου ευτυχώς!

Οι μεταβατικές περίοδοι τελικά είναι οι χειρότερες.Τότε πιάνουν όλα τα υπαρξιακά!
Και μένα η αδελφή μου είναι ο άνθρωπος μου και ίσως από τις πραγματικές μου φίλες.Γι'αυτό ήθελα να περάσω εδώ εξαρχής για να είμαστε μαζί στη σχολή..

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  P2143_09-10-09.JPG
Εμφανίσεις:  84
Μέγεθος:  1,21 MB  
Παράθεση

avenger92

Δραστήριο Μέλος

H avenger92 Άλλος είμαι εγώ και άλλος είσαι εσύ... έγραψε στις 01:30, 03-08-10:

Ναι!Τη λένε Κώστη! (την πήρα αγόρι και τη φώναζα Κωστή αλλά τελικά...! ).Και την πήρα πέρισυ τον Ιούνιο κι εγώ! Αλλά ακόμα ζει το βρωμιάρικο μου ευτυχώς!

Οι μεταβατικές περίοδοι τελικά είναι οι χειρότερες.Τότε πιάνουν όλα τα υπαρξιακά!
Και μένα η αδελφή μου είναι ο άνθρωπος μου και ίσως από τις πραγματικές μου φίλες.Γι'αυτό ήθελα να περάσω εδώ εξαρχής για να είμαστε μαζί στη σχολή..
Αχου!!τι γλυκουλη το κουνελακι!!πωω..τι θυμηθηκα τωρα..τις τελευταιες ωρες του δικου μου κουνελιου..ποσο υπεφερε το καημενο.. τον λεγαμε Μορφεα!Μου λειπει..
Η αδερφη σου ιατρικη ειναι? (να σου πω..αν θες ανταλασσουμε msn αν εχεις..)

Παράθεση

Konstans29185 (Ναντίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Konstans29185 σκέφτηκε και έγραψε στις 01:35, 03-08-10:

Αχου!!τι γλυκουλη το κουνελακι!!πωω..τι θυμηθηκα τωρα..τις τελευταιες ωρες του δικου μου κουνελιου..ποσο υπεφερε το καημενο.. τον λεγαμε Μορφεα!Μου λειπει..
Η αδερφη σου ιατρικη ειναι? (να σου πω..αν θες ανταλασσουμε msn αν εχεις..)
Ναι,μπαίνει κλινικές τώρα!!
Στο στέλνω σε προσωπικό!

Παράθεση

Wrong (αβάπτιστη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Wrong
H αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H Wrong έγραψε στις 14:59, 04-08-10:

σε καλή φάση μπορώ να πω.
φεύγω φοιτήτρια σε 1 μήνα και θα αποχωριστώ τους γονείς μου (okay, αυτό πιστεύω θα είναι λίγο δύσκολο).
προσωπικά αρκετά καλά με την παρέα και φίλους, στον ερωτικό τομέα χαλαρά περιστασιακές σχέσεις, όχι τίποτα το σοβαρό, μιας και είμαι προσφάτως χωρισμένη.
εμ, γενικά, όλα ΤΕΛΕΙΑ και αισιοδοξώ ότι θα γίνουν ακόμα καλύτερα.

Παράθεση

C.Spaniel

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη C.Spaniel
H C.Spaniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H C.Spaniel έγραψε στις 22:15, 31-08-10:

Εμ νομίζω υπήρχαν και καλύτερα..μόλις χώρισα, η μητέρα μου βρίσκεται στο νοσοκομείο με καρκίνο και το πολυαγαπημένο μου σκυλί χάθηκε. Παρ' όλα αυτά η ζωή συνεχίζεται, μεζεύουμε εμπειρίες κάθε μέρα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 31-08-10 στις 22:33. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Loth

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loth
H Loth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 215 μηνύματα.

H Loth έγραψε στις 00:26, 01-09-10:

... είμαι πολύ καλά!! έιμαι σε ένα όμορφο πειραματικό στάδιο, υγεία υπάρχει, δοξασι ο θεός!! βέβαια αγχος και "στεναχώριες" με την σχολή υπάρχουν , αλλά δεν βαριέσαι ..."σημασία δεν έχει ο στόχος, αλλά ο αγώνας για την κατάκτησή του "

ελπίζω να μην το γρουσούζεψα

Παράθεση

fly (Μαρια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη fly
H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 314 μηνύματα.

H fly έγραψε στις 16:06, 24-10-10:

ωραιο θεμα ανακλυψα...
σε τι φαση?? μμμμμ πολλα καινουργια πραγματα και συναισθηματα....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 16:23, 25-10-10:

Στάσιμη εδώ και λίγο καιρό,
26 χρόνια δηλαδή.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενικό Που βρίσκεστε στην ύλη; - Από johngreek_mad
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θεωρητική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-02-10 στις 16:13.
    • Γενικό Πού βρίσκεστε στην ύλη; - Από Iliaso
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-09 στις 16:25.
    • Φυσική Που βρίσκεστε στη φυσική; - Από heracliulas
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Γυμνασίου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-09 στις 23:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους