Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,832 μέλη και 2,410,663 μηνύματα σε 75,031 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 461 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι είναι έρωτας;

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 23:37, 17-02-16:

Να τον ξυπνάς 4 το πρωί επειδή πονάει το μάτι σου και να πηγαίνει σε εφημερεύον φαρμακείο για να σου πάρει αντιβίωση.
Oh wait αυτό δεν είναι έρωτας, είναι αγάπη.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

me.

Δραστήριο Μέλος

Ο me. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 293 μηνύματα.

O me. έγραψε: στις 08:54, 18-02-16:

Ένας ταλαντούχος συγγραφέας δεν μπορούσε να βρει μια ιδέα, να τελειώσει το βιβλίο του.
Τις καλύτερες, τις πιο εμπνευσμένες ιδέες τις είχε στον ύπνο του, αλλά όταν ξυπνούσε τις ξεχνούσε.
Και ήταν βαθιά πεπεισμένος ότι στον ύπνο του είχε τις καταπληκτικότερες ιδέες που τις ξεχνούσε μόλις ξυπνούσε.

Μια νύχτα, λοιπόν, πριν κοιμηθεί, άφησε στο κομοδίνο του ένα μπλοκ κι ένα μολύβι.
Την νύχτα αυτή, πραγματικά, είχε στ’όνειρό του μια υπέροχη ιδέα!
Μισοκοιμισμένος σημείωσε στο μπλοκ την ιδέα και αμέσως μετά ξανακοιμήθηκε ανακουφισμένος και ικανοποιημένος,
σίγουρος ότι είχε στα χέρια του το κλειδί της ιστορίας.

Το επόμενο πρωί ξύπνησε, άνοιξε το μπλοκ και διάβασε την ιδέα που είχε γράψει.
Και ξέρετε ποια ήταν αυτή η καταπληκτική, η μοναδική, η υπέροχη ιδέα ;
Μέσα στο μπλοκ ήταν σημειωμένη η φράση "ο Δημήτρης ερωτεύεται την Ελένη".
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

transcendence (Διομήδης Τρανέας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Διομήδης Τρανέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O transcendence έγραψε: στις 11:38, 13-09-16:

Τι είναι έρωτας;
Η προσωρινή (ευτυχώς) αλλαγή της χημείας του εγκεφάλου μας
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

italian

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O italian έγραψε: στις 13:19, 13-09-16:

Τι είναι έρωτας μην ερωτάτε,
κρατείστε τα μάτια ανοιχτά και προσοχή που πάτε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

Ο cortomaltese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O cortomaltese έγραψε: στις 21:59, 13-09-16:

Ερωτας είναι ανάπτυξι στίλβοντος ποδηλάτου. Μέσα της
όλοι μεγαλώνουμε. Οι δρόμοι είναι λευκοί. Τ' άνθη μιλούν.
Από τα πέταλά τους αναδύονται συχνά μικρούτσικες παιδίσκες.
Η εκδρομή αυτή δεν έχει τέλος.*

Παραφραση Α.Εμπειρικου

Φερτε να γεννησω ολα τα μωρα της πλασης

Μάτση Χατζηλαζάρου
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 14-09-16 στις 10:34. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

Asag

Νεοφερμένος

Ο Asag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Asag έγραψε: στις 21:49, 06-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από cortomaltese
Ερωτας είναι ανάπτυξι στίλβοντος ποδηλάτου
Και όπως λέει ο θυμόσοφος λαός μας, το ποδήλατο και ο έρωτας, δεν ξεχνιούνται ποτές
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 23:52, 23-10-16:

Αστα να πανε ειναι..
Μπορεις να γινεις σβουρα απο το πουθενα!!
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 21:21, 24-10-16:

τι θυμήθηκα τώρα...

...κάποτε στην αλεξανδρούπολη
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giannis_Metal

Νεοφερμένος

Ο Giannis_Metal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Giannis_Metal έγραψε: στις 05:10, 29-04-18:

Μόλις τελείωσα μια σχέση 19μηνών δυστυχώς επιβεβαιώθηκα
1 Ο Έρωτας ειναι όντως μια απάτη διότι ειναι η ανάγκη στο να αναπαραχθείς με τον άλλον επι της ουσίας
2 Οι άνθρωποι κοιτάνε κατά βάση τον εαυτό τους και οχι το συμφέρον του συντρόφου τους
3 Πάνω απο όλα υπάρχει το ΕΓΩ οσες παραχωρήσεις και να κανεις το ΕΓΩ υπερτερεί του ΕΜΕΙΣ
Αυτά τα ολίγα απο προσωπική ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!
Παράθεση

Zilda

Δραστήριο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 377 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 09:53, 29-04-18:

Λόγια ενός απογοητευμένου. Σε δικαιολογώ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους