Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,702 μέλη και 2,403,841 μηνύματα σε 74,704 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 227 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το αγαπημένο σας video game για Η/Υ;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,982 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε: στις 02:33, 10-02-08:

Day of the Tentacle, αρχές δεκαετίας '90, rulez.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neverland_fairy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Neverland_fairy έγραψε: στις 16:51, 10-02-08:

Χμ...είναι αρκετά.

Αρχικά αξέχαστο είναι το Bubble Bubble, με το τερατάκι που έκανε φούσκες. Μετά θυμάμαι το Prince of Persia σε δισκέτα φυσικά (εν έτος 1992). Αργότερα, γύρω στο 1999 θυμάμαι το Heroes of Might and Magic (2 ή 3) . Συνέχισα με το HoM&M 4 σε Xp . Μετά γνώρισα το Age of Mythology .
Το 2007 κόλλησα με το υπέροχο Civilization IV , συνέχισα με το Eragon (που ήταν πολύ καλύτερο από την ταινία), μου έκαναν δώρο το HoM&M V και το καλοκαίρι γνωρίστηκα με το The Elder Scrolls IV: Oblivion που παραμένει ο κεραυνοβόλος μου έρωτας (συν του ότι βγήκε Game of the YEAR). Βέβαια, το The Witcher που απέκτησα πριν 1 μήνα είναι ο λόγος που κάνω απιστίες στο Oblivion, αλλά υπομονή μέχρι το Μάρτη που θα παραλάβω το Assasins' Creed .
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 17:07, 10-02-08:

Απο εμενα μην περιμενετε rpg και online παιχνιδια...
Αγαπημενα:

Thief(ολα)
Fantasmagoria
Legacy of Kain (ολα)
Grim Fantago
Onimusha
Prince of Persia
Resident Evil
Black Mirror
Syberia I, II
Βioshock

Tωρα δεν μου ερχονται αλλα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,982 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε: στις 17:25, 10-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neverland_fairy
Χμ...είναι αρκετά.

Αρχικά αξέχαστο είναι το Bubble Bubble, με το τερατάκι που έκανε φούσκες. Μετά θυμάμαι το Prince of Persia σε δισκέτα φυσικά (εν έτος 1992). Αργότερα, γύρω στο 1999 θυμάμαι το Heroes of Might and Magic (2 ή 3) . Συνέχισα με το HoM&M 4 σε Xp . Μετά γνώρισα το Age of Mythology .
Το 2007 κόλλησα με το υπέροχο Civilization IV , συνέχισα με το Eragon (που ήταν πολύ καλύτερο από την ταινία), μου έκαναν δώρο το HoM&M V και το καλοκαίρι γνωρίστηκα με το The Elder Scrolls IV: Oblivion που παραμένει ο κεραυνοβόλος μου έρωτας (συν του ότι βγήκε Game of the YEAR). Βέβαια, το The Witcher που απέκτησα πριν 1 μήνα είναι ο λόγος που κάνω απιστίες στο Oblivion, αλλά υπομονή μέχρι το Μάρτη που θα παραλάβω το Assasins' Creed .
Σε προσκυνώ ταπεινά!

Το bubble-bobble θα μου μείνει αξέχαστο!
Πόσες και πόσες βδομάδες παίζαμε μ' αυτό με τον πατέρα μου.... θα το τερματίσαμε καμιά 10αριά φορές.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neverland_fairy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Neverland_fairy έγραψε: στις 01:07, 11-02-08:

Ζώρζ ...

Ξέχασα να αναφέρω το κόλλημα με τα Lemmings (και οι αρκετές ώρες σπαζοκεφαλιάς για να σώσω τα χαζά ανθρωπάκια από κουφά εμπόδια)
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 01:08, 11-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neverland_fairy
Ζώρζ ...

Ξέχασα να αναφέρω το κόλλημα με τα Lemmings (και οι αρκετές ώρες σπαζοκεφαλιάς για να σώσω τα χαζά ανθρωπάκια από κουφά εμπόδια)
Respect!!
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 02:03, 11-02-08:

Αγαπημένη σειρά όλα τα Prince of Persia. Από τα 2D έως και τα τελευταία 3D και ανυπομονώ να βγάλουν κι άλλο! (κυκλοφορεί μια φήμη). Έχω αφιερώσει αρκετές ώρες μου στα Splinter Cell, αν και το έχουν χαλάσει κάπως. Επίσης, τα Max Payne είναι τρομερά (fan του bullet time). Escape from Monkey Island είναι κορυφαίο στο είδος του και εννοείται και το Grim Fangango (αλίμονο). Από τα πρώτα καψίματα μου πάντως τα έκανα με το XCOM: Terror from the Deep, εξού και έχω πάρει όλα τα παιχνίδια που το θυμίζουν στη σειρά. Strategy δεν πολυπαίζω, αλλά με το Warcraft 2 είχα μια καλή σχέση. Φυσικά last but not least, όλη η σειρά GTA! Προσκυνώ....
Παράθεση

cap (Σωτήρης!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Σωτήρης! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O cap έγραψε: στις 09:28, 30-04-08:

World of Warcraft (δεν προλαβαίνω για τα υπόλοιπα)
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 13:23, 10-05-08:

Πολλά αλλά τα top μου είναι
KOTOR I & II
Neverwinter Nights 2

Όοοχι δεν είμαι RPGού, ποιος διαδίδει τέτοια πράγματα;;;
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε: στις 13:26, 10-05-08:

το τελευταιο παιχνηδη που επεξα και τερματισα ηταν το call of duty το 4 . πολυ καλο παιχνηδακι
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 13:29, 10-05-08:

Θα πω το Resident Evil γιατί έχει γενέθλια η συνονόματή του
Παράθεση

Lorelai (Νατασα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H Lorelai έγραψε: στις 21:16, 14-05-08:

Sid Meier's Civilization(ΟΛΑ)
Day of the Tentacle
Grim Fandango
Psychonauts
World of Warcraft
Oblivion
Daggerfall
American McGee's Alice
Warcraft III & FT
Primal Rage
Black&White
Sacred
Age of [Stuff]
&αλλα που δε θυμαμαι τωρα
&More to come οταν επιτελους τελειωσω το σχολειο σε 1 μηνα XD
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 21:24, 14-05-08:

Σήμερα θυμήθηκα και το εξαιρετικό ΟΝΙ.

Απίστευτο παιχνίδι...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 22:16, 14-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Σήμερα θυμήθηκα και το εξαιρετικό ΟΝΙ.

Απίστευτο παιχνίδι...

Τι μου θυμισες και εμενα τωρα... Το ειχα δανιστει απο τον ξαδερφο μου (παιζει να το εχω ακομα....) αλλα δεν αντεξα ποτε μου να το παιξω... Αλλα δεν θυμαμε γιατι...
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 01:31, 15-05-08:

Εγώ το έχω ακόμη, σήμερα μάλιστα που το θυμήθηκα το εγκατέστησα ξανά.
Παράθεση

ice-girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H ice-girl έγραψε: στις 21:46, 18-05-08:

Η Lara η κουκλάρα! Tomb Raider Legend
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Lara04.jpg
Εμφανίσεις:  101
Μέγεθος:  131,8 KB  
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

O stavros_ έγραψε: στις 23:28, 18-05-08:

Civilization II
Starcraft
Nba Live 95, 2003
Warcraft I & II
Star Wars: Knights Of The Old Republic
STAR WARS: JEDI KNIGHT
X-COM: UFO DEFENCE
System Shock 2
Football Manager
Grand Theft Auto II
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 23:29, 18-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από stavros_
Civilization II
Starcraft
Nba Live 95, 2003
Warcraft I & II
Star Wars: Knights Of The Old Republic
STAR WARS: JEDI KNIGHT

X-COM: UFO DEFENCE
System Shock 2
Football Manager
Grand Theft Auto II
Έχω καεί άσχημα με αυτά τα δύο... Τι μου θύμισες, έβαζα lan με τον αδελφό μου και κυνηγιόμασταν με τις ώρες...
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

O stavros_ έγραψε: στις 23:50, 18-05-08:

Κι εγώ έπαιζα, μέσω ip κυρίως, με φίλους το JK Academy (εκεί με τρώγανε), και ΝΒΑ Live (εκεί τους έτρωγα) Άσε κάψιμο
Παράθεση

Jesus ate your cake (Χεσούς)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H Jesus ate your cake έγραψε: στις 00:24, 19-05-08:

Half Life 2 και World of Warcraft. {δεν παιζω κανενα απ' αυτα πλεον}

Παντως εχω μικρη εμπειρια απο pc games λογω του οτι ειχα μπει βαθια στα MMORPG με το WoW {αρα δεν υπηρχε χρονος για να παιξω κατι αλλο}. Μετα το WoW πλεον ειναι δυσκολο καποιο παιχνιδη να με συγκινησει. Παντως προς το παρον περιμενω το Warhammer online: Age of Reckoning. Δεν σκοπευω παντως να επιτρεψω στον εαυτο μου να ξανακολλησει οπως με το WoW. Μια φορα - για εναμιση ολοκληρο χρονο -αρκει.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους