Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,715 μέλη και 2,404,348 μηνύματα σε 74,736 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 537 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φωτογραφίες που τραβήξαμε

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 11:14, 01-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Καζιρον, τι φωτογραφική μηχανή έχεις? Ζηλεεεεύω.

(… ξέρω ότι η καλλιτεχνική ματιά είναι πιο σημαντική.)
Αυτό ναι. 'O,τι φωτογραφική μηχανή και να'χει κανείς, για να βγάλει τέτοιες φώτο πρέπει να'ναι Η Καλλιτέχνης. Σπάνια έργα τέχνης kaijra, συγχαρητήρια. 'Εμεινα μόλις τα είδα. Πολλά θαυμαστικά !!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,254 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 12:01, 01-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από sakura-chan
πολυ ομορφες οι φωτογραφιες, αλλα ειναι overfiltered Οι περισσοτερες ειναι ειτε overexposed (ie λευκος ουρανος) ειτε underxposed (πολυ σκοτεινες - δεν φαινονται λεπτομερειες), ειτε oversaturated (ειδικα αυτες με τα λουλουδια). Πιστευω πως αν διορθωνες τα levels και το saturation θα γινονταν ακομα πιο ομορφες
Βασικά επίτηδες τα έκανα τόσο υπερβολικά. Είναι το lomo effect.

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Αυτό ναι. 'O,τι φωτογραφική μηχανή και να'χει κανείς, για να βγάλει τέτοιες φώτο πρέπει να'ναι Η Καλλιτέχνης. Σπάνια έργα τέχνης kaijra, συγχαρητήρια. 'Εμεινα μόλις τα είδα. Πολλά θαυμαστικά !!!!!
Ευχαριστώ πολύ Δόκτορα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 21:23, 03-05-10:

15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 21:33, 03-05-10:

θέλω και εγώ βόλτα με το ελικόπτερο
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 21:46, 03-05-10:

Θέλω και εγώ να ανεβάσω φωτογραφίες αλλά δεν λειτουργούν τα συννημένα!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 05:47, 04-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από pasxalozoumis
θέλω και εγώ βόλτα με το ελικόπτερο
καβουρακια θες?
23 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

athene (Αθηνά)

Δραστήριο Μέλος

H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H athene η κατάρα του ροκά.. έγραψε: στις 10:33, 04-05-10:

Πήλιοοοο
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC01342.jpg
Εμφανίσεις:  60
Μέγεθος:  35,4 KB  
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε: στις 12:33, 04-05-10:

Σπήλαιο Διρού
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:37, 04-05-10:

Εμμα, τι ομορφος και γλυκας που ειναι ο μικρος!
Να τον χαιρεσαι!!!

Ρε συ Βικ-Βικ τι απιστευτου καλλους νερα ειναι αυτα?!

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zourlita (εφη)

Νεοφερμένος

H εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H zourlita έγραψε: στις 12:47, 04-05-10:

<br>Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  pallete.jpg
Εμφανίσεις:  56
Μέγεθος:  488,7 KB

Όνομα:  IMGP1141.jpg
Εμφανίσεις:  46
Μέγεθος:  497,6 KB

Όνομα:  IMGP1262.jpg
Εμφανίσεις:  43
Μέγεθος:  727,6 KB

Όνομα:  pop corn b_w.jpg
Εμφανίσεις:  49
Μέγεθος:  1,81 MB

Όνομα:  port shop.jpg
Εμφανίσεις:  48
Μέγεθος:  391,6 KB
15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 18:41, 04-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Εμμα, τι ομορφος και γλυκας που ειναι ο μικρος!
Να τον χαιρεσαι!!!

Ρε συ Βικ-Βικ τι απιστευτου καλλους νερα ειναι αυτα?!

στούπα-καλογριά, μεσσηνιακης μανης.
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 22:12, 20-05-10:

Όνομα:  07122008333.jpg
Μέγεθος:  1,32 MB

έχω λατρεία σε οτιδήποτε εσπεριδοειδές.......
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zourlita (εφη)

Νεοφερμένος

H εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H zourlita έγραψε: στις 09:02, 07-06-10:

αχ! ευχαριστω ρε συ! Οταν λες για αργη ταχυτητα αναφερεσαι φανταζομαι μονο στις αναλογικες μηχανες... γιατι οι ψηφιακες δεν ειμαι σιγουρη οτι εχουν ρυθμιση για την ταχυτητα του κλειστρου ..... Παντως συνεχιζουν να μαρεσουν!!! keep up!
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 13:00, 07-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από zourlita
αχ! ευχαριστω ρε συ! Οταν λες για αργη ταχυτητα αναφερεσαι φανταζομαι μονο στις αναλογικες μηχανες... γιατι οι ψηφιακες δεν ειμαι σιγουρη οτι εχουν ρυθμιση για την ταχυτητα του κλειστρου ..... Παντως συνεχιζουν να μαρεσουν!!! keep up!
Αναφέρομαι σε slr φωτογραφική μηχανή. Είτε ψηφιακή (dslr) είτε αναλογική.

Εσύ φαντάζομαι αναφέρεσαι σε compact φωτογραφική μηχανή και κάποιες από αυτές στις ρυθμίσεις υπάρχει και η ταχύτητα του κλείστρου...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 14:30, 15-06-10:

Όνομα:  boat-2.jpg
Μέγεθος:  982,3 KB

Όνομα:  boat-front.jpg
Εμφανίσεις:  44
Μέγεθος:  951,6 KB
Μακέτα φτιαγμένη από παλιοσίδερα
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 00:43, 17-06-10:

Όνομα:  IMAG0221.jpg
Εμφανίσεις:  43
Μέγεθος:  633,8 KB

Όνομα:  IMAG0222.jpg
Εμφανίσεις:  40
Μέγεθος:  374,5 KB

από τη συναυλία της Monika στο Λυκαβηττό......!!!!
βασικά έπαιζα με τη κάμερα......γι αυτό και η θολούρα, χαχα επαιζα με τις ρυθμίσεις
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 17-06-10 στις 12:39.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 01:01, 17-06-10:

Πότε πρόλαβες βρε;;;; Θα ανεβάσω και εγώ αύριο!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε: στις 13:29, 17-06-10:

κοίτα να δεις που είμασταν μαζι....
χαχαχα εσύ πρέπει να ήσουν εκεί στους ορθίους κι εγώ ήμουν διπλα στα δυο παληκάρια με τις επαγγελματικές κάμερες που "κινηματογραφούσαν" τη Monika.........
πολύ κοντά δηλαδή.....χι χι χι χι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όνομα:  IMAG0215.jpg
Εμφανίσεις:  37
Μέγεθος:  344,0 KB
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 21:42, 17-06-10:

Ναι ναι εκεί κάτω ήμουν...

Αααα μακάρι να βγει σε dvd να το πάρουμε!

Αχχχ την αφίσα της συναυλίας την στόλισα!
Παράθεση

Loth

Δραστήριο Μέλος

H Loth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 215 μηνύματα.

H Loth έγραψε: στις 16:10, 22-06-10:

από το μπαλκόνι στο σπίτι του αγοριού μου
Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  flegomenos ouranos.jpeg
Εμφανίσεις:  64
Μέγεθος:  3,85 MB  
16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους