Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,845 μέλη και 2,411,281 μηνύματα σε 75,070 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 209 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 265)
Κριός
19
7,17%
Ταύρος
20
7,55%
Δίδυμοι
29
10,94%
Καρκίνος
25
9,43%
Λέων
20
7,55%
Παρθένος
19
7,17%
Ζυγός
25
9,43%
Σκορπιός
22
8,30%
Τοξότης
14
5,28%
Αιγοκερως
24
9,06%
Υδροχόος
28
10,57%
Ιχθεις
20
7,55%

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 23:31, 20-08-10:

καλε ναι, αλλα φιλες ταυρινες με κριο το χετε κανει το ατοπημα? πως σας φανηκε?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 01:34, 21-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Ξέρω με σιγουριά ότι ο Ταύρος ταιριάζει με τα υπέροχα Καρκινάκια....
συμφωνω...

βεβαια για μενα ο αντρας καρκινος ειναι σταθερο αξια...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw . έγραψε: στις 08:22, 21-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
συμφωνω...

βεβαια για μενα ο αντρας καρκινος ειναι σταθερο αξια...
ο αντρας καρκινος ειναι σταθερη αξια για χαστουκια!
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 09:24, 21-08-10:

Ξέρω με σιγουριά ότι ο Ταύρος ταιριάζει με τα υπέροχα Καρκινάκια....

Μια σιγουριά που έχει αποδείξει πολλάκις ότι δεν πρέπει να πιστεύω στα ζώδια!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

EliPat (Κουφό χρυσόψαρο Β')

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Κουφό χρυσόψαρο Β' αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H EliPat έγραψε: στις 10:04, 21-08-10:

πολλές φορές μπορεί να πέσεις έξω λέγοντας για το πια ζώδια ταιριάζουν μεταξύ τους γτ υπάρχουν πολλά περισσότερα πράγματα που πρέπει να κοιτάξεις στο ωροσκόπιο κάποιου για να καταλάβεις αν πραγματικά ταιριάζετε ή όχι ...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,123 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 10:31, 21-08-10:

Γενικά το ζώδιο του ζυγού με ποια άλλα ζώδια μπορεί να επικοινωνήσει καλά; Δεν το έχω ψάξει. Φωτείστε και σώστε...
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 10:40, 21-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Γενικά το ζώδιο του ζυγού με ποια άλλα ζώδια μπορεί να επικοινωνήσει καλά; Δεν το έχω ψάξει. Φωτείστε και σώστε...
Ζυγός είσαι? Τουλάχιστον εσύ είσαι από τους καλούς, σε έχω κόψει!
Δίδυμος - Υδροχόος - Τοξότης...

(τουλάχιστον έτσι μου έβγαλε ο γκούγκλης.)
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,123 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 10:55, 21-08-10:

Ζυγός είσαι? Τουλάχιστον εσύ είσαι από τους καλούς, σε έχω κόψει!
Δίδυμος - Υδροχόος - Τοξότης...
Eυχαριστώ για την απάντηση. Είμαι από τους καλούς;

ευχαριστώ για το κοπλιμέντο

...και εσύ είσαι καλή κοπέλα
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 11:07, 21-08-10:

thanks
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 11:17, 21-08-10:

ο αντρας καρκινος ειναι σταθερη αξια για χαστουκια!
για να τρωει ή να δινει?
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Eileen έγραψε: στις 11:31, 21-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
για να τρωει ή να δινει?
Να τρώει φυσικά! Ας τολμήσει κάποιος να απλώσει χέρι επάνω μου και θα γίνω... ταύρος σε υαλοπωλείον!
Εννοείται βέβαια ότι επ' ουδενί δεν δίνουμε χαστούκια, δεν είμαι αυτής της νοοτροπίας. Αλλά από το να τις τρώω καλύτερα να τις δίνω!
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 11:35, 21-08-10:

Να τρώει φυσικά! Ας τολμήσει κάποιος να απλώσει χέρι επάνω μου και θα γίνω... ταύρος σε υαλοπωλείον!
Εννοείται βέβαια ότι επ' ουδενί δεν δίνουμε χαστούκια, δεν είμαι αυτής της νοοτροπίας. Αλλά από το να τις τρώω καλύτερα να τις δίνω!
Ο ανδρας που εχει δυναμη,,δεν χτυπαει γυναικες..
ακομα και αν τις τρωει ...
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Eileen έγραψε: στις 11:42, 21-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
Ο ανδρας που εχει δυναμη,,δεν χτυπαει γυναικες..
ακομα και αν τις τρωει ...
Τι ιππότης!
Για θύμησέ μου τι ζώδιο είσαι, να τα προτιμώ!
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 12:15, 21-08-10:

Για θύμησέ μου τι ζώδιο είσαι, να τα προτιμώ!
κριος..
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,826 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 12:18, 21-08-10:

Το φόρουμ έχει γεμίσει Κριάρια. Να βάλουμε κανα poll να δούμε ποιοι προηγούνται.
Παράθεση

din@ (Κων/να)

Νεοφερμένος

H Κων/να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H din@ έγραψε: στις 12:49, 21-08-10:

η γυναικα σκορπιος με ποια ζωδια ταιριαζει βρε παιδια?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,826 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 12:50, 21-08-10:

Με Ιχθύες (Α)
Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε: στις 16:52, 21-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από din@
Ταιριαζει με Καρκινους,Παρθενους,Ιχθεις,Κριους και Ταυρους.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 17:12, 21-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από maria....
Ταιριαζει με Καρκινους,Παρθενους,Ιχθεις,Κριους και Ταυρους.
Αν ταιριαζει με παρθενους και ταυρους εγω καλυτερα να παω να φουνταρω
Νο way, με εκνευριζουν τα μαλα
Με ψαρια που πε κ καποιος αλλος, μαλιστα. Πολλη γκρινια αλλα τουλαχιστον δε σε κουραζουν, αντεχονται
Με Κριους διακρινω ομοιοτητες και δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο αυτο. Παραειναι εξυπνοι
Πλακα κανω, οι εξυπνοι με αρεσουνε

Αρχική Δημοσίευση από din@
Θα σε πω εγω που χω μπολικους πλανητας εκει χαμω, καθαροαιμη δηλαδη.
Με ολους και με κανεναν δε ταιριαζουμε. Νομιζω πως παντου μπορουμε να προσαρμοστουμε. Βεβαια τωρα λεω αυτο, αυριο μπορει να σου πω αλλα. Δε ξερω τα ζωδια με μπερδευουν. Λενε το ιδανικο ειναι ταυρος αλλα εγω δεν το πιστευω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 21-08-10 στις 17:28.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε: στις 17:17, 21-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Αν ταιριαζει η γυναικα σκορπιος με παρθενους και ταυρους εγω καλυτερα να παω να φουνταρω
Νο way, με εκνευριζουν τα μαλα
Με ψαρια που πε κ καποιος αλλος, μαλιστα. Πολλη γκρινια αλλα τουλαχιστον δε σε κουραζουν, αντεχονται
Με Κριους διακρινω ομοιοτητες και δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο αυτο. Παραειναι εξυπνοι
Πλακα κανω, οι εξυπνοι με αρεσουνε
Διαβασε να δεις για τους κριους και τους σκορπιους!
Σκορπιος-Κριος:Αυτή είναι μια σχέση ανάμεσα σε δυο πολύ δυνατές προσωπικότητες, αρχηγικές και δυναμικές. Η θετικότητα του Σκορπιού μπορεί να βοηθήσει να ξεπεραστούν οι δυσκολίες μέσα στη σχέση. Αυτά τα δυο ζώδια μπορεί να περάσουν καλά και να συνεργαστούν για να καταφέρουν τα πάντα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους