Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,136 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,428 μηνύματα σε 95,993 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 851 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 254)
Είχα ορμές (sic)
30
11,81%
Ήμουν πολύ ερωτευμένος/η και ήθελα να έρθουμε πιο κοντά
49
19,29%
Από περιέργεια
16
6,30%
Δεν ήθελα να είμαι άλλο παρθένος/α
15
5,91%
Για να μην με παρατήσει/Επειδή με είχε πρήξει
4
1,57%
Γιατί είχαν κάνει όλοι μου οι φίλοι/Γιατί ήταν cool
1
0,39%
Ήρθε μόνο του, ήταν η στιγμή τέτοια
72
28,35%
Δεν ήθελα να χάσω την ευκαιρία
5
1,97%
Δεν έχω κάνει ακόμα σεξ
62
24,41%

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,875 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 10:03, 12-07-08:

Από άλλο τόπικ έγινε εμφανές ότι οι λόγοι για τους οποίους κάνουν οι άνθρωποι πρώτη φορά σεξ είναι αρκετά διαφορετικοί για τον καθένα, ειδικά για τις γυναίκες.
Οπότε ψηφίστε να δούμε τι ισχύει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 10:33, 12-07-08:

Είμαι ο πρώτος που απαντάω και πολύ γουστάρω!
Ναι λοιπόν, είχα ορμές, είχα ντάγλες (sic).

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 11:40, 12-07-08:

εμένα η απάντηση μου είναι συνδυασμός τριών απαντήσεων

είχα ορμές και ήμουν ερωτευμένη με τον τύπο και ταυτόχρονα ήρθε μόνο του ήταν η στιγμή κι έγινε

τι να ψηφίσω?

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,875 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 11:42, 12-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή

είχα ορμές και ήμουν ερωτευμένη με τον τύπο και ταυτόχρονα ήρθε μόνο του ήταν η στιγμή κι έγινε

τι να ψηφίσω?
To επικρατέστερο
Κι εγώ ανάμεσα σε αρκετά ήμουν.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 11:49, 12-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
To επικρατέστερο
Κι εγώ ανάμεσα σε αρκετά ήμουν.

οκ ψήφισα το ήρθε μόνο του λοιπόν γιατί θεωρώ ότι δεν θα ερχόταν ποτέ η ώρα αν δεν ήμουν ερωτευμένη αν δεν τον ήθελα κι αν δεν είχα και ορμές

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Affliction
Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Affliction έγραψε στις 12:12, 12-07-08:

Τριήμερη και εντελώς της στιγμής, οπότε μάλλον λόγω ορμών.

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 12:12, 12-07-08:

Από περιέργεια έγινε κι επειδή οι φίλες μου με πίεζαν (ήμουν από τις ελάχιστες που δεν). Είχα και μερικές έμπειρες στην παρέα (με αριθμό παρτενέρ άνω 50) που προσπαθούσαν να περηφανευτούν κάνοντας τις πιο άπειρες να αισθανθούν μειονεκτικά. Κι εγώ σαν ανώριμη, έκανα μερικές αποτυχημένες επιλογές παρτενέρ, με την πρώτη να είναι χάλια και συναισθηματικά και σεξουαλικά δυστυχώς.

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 12:34, 12-07-08:

Χμ, εμενα απλα μου φανηκε σαν το πιο φυσιολογικο πραγμα στον κοσμο. Ενω πριν τον γνωρισω δεν μπορουσα να με φανταστω να το κανω.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,877 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 12:55, 12-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή

τι να ψηφίσω?
Και εμενα ετσι... Ψηφισα οτι ηρθε απο μονο του

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 10:23, 14-07-08:

Μια ερώτηση, εγώ που έκανα σέξ την πρώτη νύκτα του γάμου, πέρνει να μην ψηφήσω και να πώ πώς "Ε παντρέυτηκα δεν έπρεπε να γίνει; "

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,918 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 10:38, 14-07-08:

Ημουν πολυ ερωτευμενη και για πρωτη φορα μετα απο τρεις μηνες σχεσης ενοιωσα πως θελω να ερθω τοσο κοντα με καποιον...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 10:41, 14-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Μια ερώτηση, εγώ που έκανα σέξ την πρώτη νύκτα του γάμου, πέρνει να μην ψηφήσω και να πώ πώς "Ε παντρέυτηκα δεν έπρεπε να γίνει; "
Δεν είχες κάνει από πριν;

Και πως παντρεύτηκες;

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 12:18, 14-07-08:

Εμείς τα είχαμε πιεί και είχαμε ορμές. Κι αφού δεν υπάρχει το "τα είχαμε πιεί", βάζω τις ορμές

Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomniac
Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 755 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε στις 13:47, 14-07-08:

Εγω θα λεγα οτι ειχε φτασει η ωρα! Τοσο μεσα στη σχεση μου, οσο και για μενα προσωπικα. Ημαστε ερωτευμενοι, τα ειχαμε αρκετο καιρο, και εγω ημουν σε μια ηλικια που θεωρουσα οτι καλο θα ηταν να εχω εμπειριες. Οι ορμες δεν νομιζω οτι επαιξαν καποιον ρολο, τις ικανοποιουσαμε και αλλιως!

Παράθεση

Γουρούνα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Γουρούνα
H Γουρούνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Γουρούνα έγραψε στις 14:10, 14-07-08:

Εγώ ολοκλήρωσα στα 17.5 μου και ενώ ήδη ήμουν σε σχέση 1 χρόνο και δεν μπορώ να πω πως δε συγκρατούσα τις ορμές μου. Περισσότερο ήθελα να έρθω με το σύντροφό μου ακόμα πιο κόντα, να νιώσω ακόμα περισσότερα για κείνον και να το ζήσουμε μαζί!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,352 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 14:30, 14-07-08:

Πφ, ήμουν 17, τα είχαμε καιρό, το ήθελα... απλά είχε έρθει η ώρα του!

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 21:27, 14-07-08:

Aπό περιέργεια... και ήμουν αρκετά μικρή [για τα δικά μου δεδομένα, γιατί για τα σημερινά ίσως δεν ήμουν και τόσο!!!] για αυτό άργησε αρκετά να έρθει 2ος (ακολούθησαν no sex σχέσεις)

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 09:48, 15-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
Aπό περιέργεια... και ήμουν αρκετά μικρή [για τα δικά μου δεδομένα, γιατί για τα σημερινά ίσως δεν ήμουν και τόσο!!!] για αυτό άργησε αρκετά να έρθει 2ος (ακολούθησαν no sex σχέσεις)
κι εγώ ακριβώς το ίδιο!
περισσότερο από περιέργεια, και γιατί είμασταν 6 μήνες μαζί και "έπρεπε" κάποια στιγμή να γίνει.
εκ των υστέρων κατάλαβα ότι δεν ήμουν έτοιμη (βασικά δεν μου άρεσε καθόλου)
Η δεύτερη σχέση ήρθε δυόμισυ χρόνια μετά

Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη invalid
H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε στις 10:01, 15-07-08:

Απλά ήρθε η ώρα του και βοήθησε και το κρασάκι λίγο... Πρώτη φορά το ήθελα το boost μου!

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 10:55, 15-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Δεν είχες κάνει από πριν;

Και πως παντρεύτηκες;
Οχι καμάρι μου, το έχω ξαναπεί αλλα μάλλων δεν το πρόσεξες, ο άντρας μου ειναι ο μόνος άντρας που έκανα σέξ και έγινε την πρώτη νύκτα του γάμου μου

Παντρέυτηκα απο αγάπη, αυτό δεν κάνει;

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 10:58, 15-07-08:

Κρίμα να μη έχεις γνωρίσεις από παλιά!

υγ: απλά σε παραδέχομαι.-

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε στις 11:04, 15-07-08:

Κρίμα να μη έχεις γνωρίσεις από παλιά!

υγ: απλά σε παραδέχομαι.-
Θές να σου πώ ένα μυστικό, όταν φτάσεις σε εκείνη την στιγμή τίποτα δεν είναι μαγευτικό, λές τι βλακεία έκανα και δεν πηγα πιό νωρίς με τον άνθρωπο μου, είμουν μαζί του 4 χρόνια και δεν έκανα τίποτα μαζί του, όταν παντρέυτηκα κατάλαβα πόσο λάθος είμουν, όχι ότι είναι κακό να είσαι παρθένα την πρώτη νύκτα του γάμου, αλλα γιατί φοβόσουν ακόμα και τον άνθρωπο που σαγαπάει

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 11:41, 15-07-08:

Ήθελα να έρθω πιο κοντά με την κοπέλα μου. Πίστευω ότι είμαι από τους λίγους άντρες που είχαν τη πρώτη τους εμπειρία γι' αυτό το λόγο.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 11:43, 15-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Tsipouro
Ήθελα να έρθω πιο κοντά με την κοπέλα μου. Πίστευω ότι είμαι από τους λίγους άντρες που είχαν τη πρώτη τους εμπειρία γι' αυτό το λόγο.
Γιατί οι άλλοι με τι ήθελαν να έρθουν κοντά;

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 11:56, 15-07-08:

Γιατί οι άλλοι με τι ήθελαν να έρθουν κοντά;
Δεν κατάλαβες τι εννοώ μάλλον... Οι περισσότεροι 17χρόνοι (ηλίκια που έκανα sex), τουλάχιστον αυτοί που εγώ γνώριζα, έκαναν sex κυρίως για την εμπειρία ή για να φανούν ανώτεροι από άλλους που δεν είχαν κάνει ή από ορμές. Εμένα το να κάνεις sex χωρίς να νιώθεις τίποτα για το ατόμο που είστε μαζί μου φαίνεται τελείως κάφρικο και ανώριμο.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 12:03, 15-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Tsipouro
Δεν κατάλαβες τι εννοώ μάλλον... Οι περισσότεροι 17χρόνοι (ηλίκια που έκανα sex), τουλάχιστον αυτοί που εγώ γνώριζα, έκαναν sex κυρίως για την εμπειρία ή για να φανούν ανώτεροι από άλλους που δεν είχαν κάνει ή από ορμές. Εμένα το να κάνεις sex χωρίς να νιώθεις τίποτα για το ατόμο που είστε μαζί μου φαίνεται τελείως κάφρικο και ανώριμο.
Οκ!!! Τώρα σε κατάλαβα.

Παράθεση

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη KaufenMan
Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 103 μηνύματα.

O KaufenMan Αποσυνδέθηκε καταλάθος, ξανασυνδέθηκε κ έγραψε στις 16:10, 12-08-08:

Εγώ φυσικά δεν έχω κάνει ακόμη γιατί είμαι πολύ πολύ μικρός. Και μπερδεμένος. Παλιά άκουγα ότι οι πατεράδες πηγαίνουν τα παιδιά τους σε "ιερόδουλες" για να τα κάνουν "άντρες". Είναι αλήθεια αυτό; Εγώ φυσικά ντρέπομαι να πάω με τον πατέρα μου σε τέτοια μέρη. Από την άλλη σκέφτομαι ότι αν η πρώτη φορά που θα κάνω σεξ είναι με την κοπέλα μου, δε θα ξέρω τι να κάνω!
Και πιστεύω ότι θα έκανα σεξ επειδή θα ήμουν ερωτευμένος και θα ερχόταν την κατάλληλη στιγμή.....

Kαι μην περάσετε το post για αλλόκοτο, ανησυχίες έχω αν και μπορεί να είναι νωρίς.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 16:15, 12-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από SeCra_0.1

Εγώ φυσικά δεν έχω κάνει ακόμη γιατί είμαι πολύ πολύ μικρός. Και μπερδεμένος. Παλιά άκουγα ότι οι πατεράδες πηγαίνουν τα παιδιά τους σε "ιερόδουλες" για να τα κάνουν "άντρες". Είναι αλήθεια αυτό; Εγώ φυσικά ντρέπομαι να πάω με τον πατέρα μου σε τέτοια μέρη. Από την άλλη σκέφτομαι ότι αν η πρώτη φορά που θα κάνω σεξ είναι με την κοπέλα μου, δε θα ξέρω τι να κάνω!
Και πιστεύω ότι θα έκανα σεξ επειδή θα ήμουν ερωτευμένος και θα ερχόταν την κατάλληλη στιγμή.....

Kαι μην περάσετε το post για αλλόκοτο, ανησυχίες έχω αν και μπορεί να είναι νωρίς.
Kαλά κάνεις, μη μασάς, όταν έρθει η στιγμή θα δεις πως θα είναι καλύτερα.

Και το άσχετο:
Τελείωσε ο καπνός.

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 16:20, 12-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από SeCra_0.1

1.Το ποστ σου είναι πολύ γλυκούλι κι αθώο
2.Το ιερόδουλες δεν θέλει ""

Στο θέμα μας:
Έκανα απο περιέργεια
σχετικά νωρίς (15 μισό)
με κάποιον 3 χρόνια μεγαλύτερο
που ήταν ο μεγάλος εφηβικός μου έρωτας
και ποτέ δεν το μετάνοιωσα
θα μπορούσα να περιμένω λίγο ακόμα
αλλά εκείνο το Σ/Κ έλειπαν οι γονείς μου απο το σπίτι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kleftra : 12-08-08 στις 16:26.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 00:55, 19-08-08:

Δεν ξέρω... Ίσως από περιέργεια, ίσως επειδή το ανέφερε μερικές φορές, ίσως επειδή ήταν η ώρα μου, ή ακόμα και λόγω της στιγμής. Δεν μου άρεσε καθόλου και μάλιστα δεν κατάλαβα γιατί γίνεται τόσος χαμός γύρω από αυτό το θέμα. Τελικά ίσως δεν ήμουν ακόμα έτοιμη.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,630 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 01:18, 19-08-08:

Γιατί κάνατε σεχς πρώτη φορά?
...Έλα ντε!
Ομολογουμένως ήταν λάθος κίνηση,
Ήμουν ευτυχής στον κόσμο της Κουκουρούκου...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rempeskes : 19-08-08 στις 01:31.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

peace (Ειρήνη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη peace
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H peace έγραψε στις 23:17, 08-09-08:

Απο έρωτα.. .. και δν το μετάνιωσα...

Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolas17
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε στις 23:21, 08-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από kalypso
Δεν ξέρω...[Ίσως από περιέργεια, ίσως επειδή το ανέφερε μερικές φορές, ίσως επειδή ήταν η ώρα μου, ή ακόμα και λόγω της στιγμής.] Δεν μου άρεσε καθόλου και μάλιστα δεν κατάλαβα γιατί γίνεται τόσος χαμός γύρω από αυτό το θέμα. Τελικά ίσως δεν ήμουν ακόμα έτοιμη.
Εγώ γιατί νιώθω τα ίδια με την κοπέλα?

Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Buggs
Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,568 μηνύματα.

O Buggs έγραψε στις 23:26, 08-09-08:

Αλήθεια τί μετράει σαν σέξ στην δημοσκόπηση; Η συνουσία;

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,221 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 23:29, 08-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Buggs
Αλήθεια τί μετράει σαν σέξ στην δημοσκόπηση; Η συνουσία;
Τι άλλο θα μπορούσε να είναι δηλαδή;

Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,568 μηνύματα.

O Buggs έγραψε στις 23:32, 08-09-08:

Σεξ νομίζω ότι ειναι κάθε πράξη γύρω απο το σεξ. Οπότε για να ψηφίσω με ακριβεια, ρωταω τι εννοεί ο θεματοθέτης

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 00:03, 09-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από nikolas17
Εγώ γιατί νιώθω τα ίδια με την κοπέλα?
Δεν είναι πάντα έτσι βρε...
Τις πρώτες φορές μέχρι να καταλάβεις τι και πώς, σου φαίνεται λίγο κάπως, νιώθεις άβολα, δεν σου αρέσει και πολύ. Με τον καιρό όμως γίνεται πολύ πιο ωραίο, ειδικά αν νιώθεις πράγματα για αυτόν/ην με τον/ην οποίο/α είσαι μαζί
.

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,221 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 00:31, 09-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Buggs
Σεξ νομίζω ότι ειναι κάθε πράξη γύρω απο το σεξ. Οπότε για να ψηφίσω με ακριβεια, ρωταω τι εννοεί ο θεματοθέτης
Όχι το σεξ είναι σεξ.
Τα άλλα υπάρχουν ένα σωρό λέξεις για να τα πεις.

Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

O Buggs έγραψε στις 02:00, 09-09-08:

Α οκ. Πάντως , τώρα που το ξανασκέφτηκα, η απάντησή μου στη δημοσκόπηση παραμένει η ίδια σε κάθε περίπτωση.

Παράθεση

Δέσποινα6465

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Δέσποινα6465
H Δέσποινα6465 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Δέσποινα6465 Δεν με χαρίζω που8ενά....:P έγραψε στις 11:55, 09-09-08:

Για να πω την αλή8εια η πρώτη μου φορά ηταν οδυνηρή γιατί είχα κάνει το λά8ος να πάω με έναν άν8ρωπο που στην τελική δεν ένιω8α τίποτα γι'αυτόν... Οπότε η πραγματικη "πρώτη" φορά που έκανα σεχ ήταν με ενα άλλο παιδί με το οποίο ένιωσα απίστευτα και πιστεύω ότι ηταν ο πιο μεγάλος μου έρωτας μέχρι τώρα...

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 23:05, 09-09-08:

Επειδή απλώς είχε έρθει η στιγμή! Ήταν πολύ ωραία και όλα μας βγήκαν πολύ φυσικά. (ε και είχαμε και κάποιες ορμές όσο να 'ναι )

Παράθεση

Obscura

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Obscura
H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε στις 23:23, 09-09-08:

Ενδιαφέρον θα είχε να βλέπαμε κατά πόσο θετική η αρνητική ήταν η πρώτη φορά.

Έρως για μένα πρωτίστως και όλα πήραν το δρόμο τους.

Παράθεση

teddy bear

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη teddy bear
H teddy bear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H teddy bear (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε στις 20:57, 11-09-08:

Δεν κατάλαβες τι εννοώ μάλλον... Οι περισσότεροι 17χρόνοι (ηλίκια που έκανα sex), τουλάχιστον αυτοί που εγώ γνώριζα, έκαναν sex κυρίως για την εμπειρία ή για να φανούν ανώτεροι από άλλους που δεν είχαν κάνει ή από ορμές. Εμένα το να κάνεις sex χωρίς να νιώθεις τίποτα για το ατόμο που είστε μαζί μου φαίνεται τελείως κάφρικο και ανώριμο.τσίπουρο έχεις πολύ ωραία σκέψη!!!!! Πιστεύω οτι τα περισσότερα αγόρια δεν σκευτονται έτσι.

Εγώ έκανα σέξ για πρώτη φορά γιατί είχαμε πολύ καιρό μαζί πάνω από χρόνο,των αγαπούσα δεν μπορώ να πω αλλά με πίεσε λιγό για να το κάνουμε...

Παράθεση

princess

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη princess
H princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H princess έγραψε στις 16:22, 07-08-09:

όχι ότι είναι κακό να είσαι παρθένα την πρώτη νύκτα του γάμου, αλλα γιατί φοβόσουν ακόμα και τον άνθρωπο που σαγαπάει
Ακούγεται όντως λίγο αντιφατικό.

Εγώ έκανα σέξ για πρώτη φορά γιατί είχαμε πολύ καιρό μαζί πάνω από χρόνο,των αγαπούσα δεν μπορώ να πω αλλά με πίεσε λιγό για να το κάνουμε...
Για αυτό το θέμα με την πίεση, τι να πει κανείς άραγε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη princess : 07-08-09 στις 16:27.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 17:29, 07-08-09:

Περίεργ ερώτηση αν και όταν είδα τις επιλογές θυμήθηκα(!) πως όλοι οι άνθρωποι δεν κάνουν πράματα φυσιολογικά!!

Εγω προσωπικά έκανα επειδή είχα σεξουαλικές ορμές, ανησυχίες, είχα βρει τον κατάλληλο(πρωτάρης σαν κι εμένα, ηλικιακά σαν κι εμένα, είχαμε και σχέση πολλά χρόνια) οπότε ήρθε... μετά απο αρκετή κουβέντα και των δύο μας(παρ ο,τι πιτσιρίκια τόοοοτε) ρομαντζάδα, διάθεση, σιγουριά για την επιλογή μας μπλα μπλα...

αυτά

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 02:32, 19-08-09:

δεν είχε τίποτα καλό η τηλεόραση

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angel22 (Georgia)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Angel22
H Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Angel22 έγραψε στις 23:35, 20-08-09:

Ημουνα τρελά ερωτευμένη...

Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 22:07, 08-01-10:

ακόμα δεν βρέθηκε ο κατάλληλος..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

thanos323 (σουπερ γουμαρ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thanos323
Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O thanos323 χαρτοσακουλας απο ναιλον και βαμβακι έγραψε στις 22:09, 08-01-10:

αχ αυτες οι εκδρομες.......

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

helga

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη helga
H helga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H helga έγραψε στις 08:24, 11-01-10:

έτσι απλά έγινε.....

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους