Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,030 μέλη και 2,416,227 μηνύματα σε 75,345 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 184 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ο/Η σύντροφός μου έπεσε θύμα βιασμού

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 14:34, 16-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από epote
Αλλα το να παρεις προαγωγη και να πηδηξεις σε μια μερα, ε εγω θα κερνουσα μπυρες δηλαδη
Ξέρεις, δεν είναι όλες οι γυναίκες κουκλάρες, οπότε δεν νομίζω να σου φαίνεται τόσο γοαου το ενδεχόμενο στην πραγματικότητα. Φαντάσου να σε αναγκάσει να κάνεις σεξ μαζί της μια χοντρή κακάσχημη γεμάτη τρίχες
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:12, 16-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ξέρεις, δεν είναι όλες οι γυναίκες κουκλάρες, οπότε δεν νομίζω να σου φαίνεται τόσο γοαου το ενδεχόμενο στην πραγματικότητα. Φαντάσου να σε αναγκάσει να κάνεις σεξ μαζί της μια χοντρή κακάσχημη γεμάτη τρίχες
Ναι βρε epote δεν είναι απαραίτητο να στην πέσει η κουκλάρα του γραφείου, μπορεί να στην πέσει ο κλόνος της Λουκά
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 11:18, 17-11-06:

Και επίσης εποτέ η γυναίκες είναι πιο cunning από τους άνδρες, αντισταθμίζοντας έτσι την έλλειψη σωματικής δύναμης. Εύκολα μια γυναίκα μπορεί να σε φέρει σε θέση δεμένου, όπως και ένα άνδρας.

Σχετικά με το θέμα η ερώτηση είναι απίστευτα υποθετική και δεν έχω άποψη, με την παρακάτω έννοια.Κυρίως γιατί δεν θέλω να λέω μεγάλα λόγια.

Για μια ακόμη φορά, όλοι εδώ μέσα γράφουμε τι θα ήθελε να κάνει ο εαυτός μας με βάση το τι είναι σωστό, αλλά όλοι ξεχνάται ότι έξω από τον χορό όλοι ωραία τα βλέπουμε. Στην θεωρία τα λόγια είναι εύκολα. Και αν ήταν και στην πράξη εύκολα τότε η κοινωνία θα ήταν σαφώς καλύτερη. Ο άνθρωπος φαίνεται στα δύσκολα, και η πράξη δείχνει ότι στα δύσκολα οι περισσότεροι ξεχνάνε τις θεωρίες.

Τώρα θα μου πείτε ότι γίνομαι κακός μάλλον, αλλά εγώ το βλέπω σαν ένα reality check.
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 11:21, 17-11-06:

ε ενταξι ακομα και ετσι it hardly qualifies για βιασμος. Δηλαδη παμε στρατο σε τουαλετες που μονο εκρηξη σκ@τοκουβα μπορει να τις εχει λερωσει τοσο πολυ.

νταααξ παλευεται
Παράθεση

tsitsilegas

Δραστήριο Μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 185 μηνύματα.

O tsitsilegas έγραψε: στις 16:01, 17-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Ναι βρε epote δεν είναι απαραίτητο να στην πέσει η κουκλάρα του γραφείου, μπορεί να στην πέσει ο κλόνος της Λουκά
Ο κλώνος της Λουκά από τον κλώνο της Nikole Kidman απέχουν μόλις κάποια [εντάξει, αρκετά] ποτήρια αλκοόλ...
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 20:17, 17-11-06:

καλα μιλαμε για κυροσι κιετσι:p
Παράθεση

ernesto_che

Νεοφερμένος

Ο ernesto_che αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O ernesto_che έγραψε: στις 22:07, 27-11-06:

σωστός ο tsitsilegas
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 28-11-06 στις 07:15. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 11:30, 08-04-17:

Εκείνο που χρειαζεται ένα άτομο που έπεσε θύμα βιασμού είναι πρωτίστως η στήριξη από την οικογένεια και το φιλικό περιβάλλον, καθώς και η παροχή βοήθειας από ειδικο. Δεν υπάρχει χειρότερο. Ο Θεός να φυλαει.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,796 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε: στις 12:46, 08-04-17:

Που το ξέθαψες αυτό το τόπικ ρε συ Τέσα?
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,024 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 13:14, 09-04-17:

Νεκρανασταση μετα απο 11 χρονια, δεν ξερω αν κραταει καποιος στατιστικα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια