Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,722 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προφυλάξεις

Παίρνετε προφυλάξεις στις ερωτικές σας επαφές;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 132)
Πάντοτε
56
42,42%
Δεν παίρνω μόνο σε μακροχρόνιες σχέσεις κι αφού έχουν προηγηθεί εξετάσεις
24
18,18%
Παίρνω, μέχρι να αποφασίσω ότι θέλω να κάνω παιδί
19
14,39%
Πάντοτε, πριν τον γάμο
4
3,03%
Πάντοτε, εκτός από κάποια "ατυχήματα" που είχα
6
4,55%
Μόνον όταν το ζητήσει ο/η συντροφός μου.
2
1,52%
Μόνον με περιστασιακούς ερωτικούς συντρόφους.
6
4,55%
Για λίγο καιρό στην αρχή της σχέσης. Μετά τραβιέται/μαι.
11
8,33%
Ποτέ! Δεν πιστεύω ότι χρειάζονται ή ότι με προστατεύουν.
4
3,03%

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Καραγκιόζης
Ο Καραγκιόζης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Καραγκιόζης Ε, ρε, γλέντια! έγραψε στις 19:20, 15-03-11:

Πάντοτε προφυλάξεις. Μέχρι πριν 3 χρόνια προφυλακτικό, χωρίς εξαιρέσεις. Εδώ και 3 χρόνια, ολική αποχή.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 19:36, 15-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Καραγκιόζης
Πάντοτε προφυλάξεις. Μέχρι πριν 3 χρόνια προφυλακτικό, χωρίς εξαιρέσεις. Εδώ και 3 χρόνια, ολική αποχή.
Αρχική Δημοσίευση από Καραγκιόζης
(και σύζυγος αριστερόχειρης γυναίκας η οποία τον έχει πρήξει τόσα χρόνια με την γκρίνια της για το πόσο άδικος και ανάποδος είναι ο κόσμος )
Α γι' αυτό γκρινιάζει η γυναίκα, δε φταίει η αριστεροχειρία της...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Καραγκιόζης

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Καραγκιόζης
Ο Καραγκιόζης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O Καραγκιόζης Ε, ρε, γλέντια! έγραψε στις 16:15, 23-03-11:

Μπα, όχι, και πριν την έναρξη της αποχής γκρίνιαζε για τον ανάποδο και άδικο κόσμο των δεξιοχείρων...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fallen angel <3 (Όποιος θέλει ας με ρωτήσει...)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fallen angel <3
H Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H fallen angel <3 έγραψε στις 17:15, 25-03-11:

προσωπικα δεν θα σταματουσα τη χρηση προφυλακτικου και για κανενα λογο....οκ ειναι καλυτερο χωρις αλλα γιατι να ρισκαρεις να καψεις τη γουνα σου?αν εχετε αποφασισει απο κοινου να μην βαζετε για να κανετε παιδι και να προχωρησει η κατασταση οκ αλλιως ο,τι εξετασεις και αν εχετε κανει δεν νομιζω οτι θα μπορεσουν να σε καθησυχασουν για το αν εχει ή οχι κατι ο αλλος...προσωπικα δεν θα συνιστουσα τη μη χρηση του...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 17:17, 25-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από fallen angel <3
ο,τι εξετασεις και αν εχετε κανει δεν νομιζω οτι θα μπορεσουν να σε καθησυχασουν για το αν εχει ή οχι κατι ο αλλος...
Speak about yourself. kthxbai

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 16:56, 12-08-11:

Παντα φυσικα.
Δεν θελω να γινω ουτε μανα απο τωρα αλλα ουτε και οι γονεις μου παππουδες σε τετοια ηλικια

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

babou2580

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη babou2580
H babou2580 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H babou2580 έγραψε στις 22:50, 28-08-11:

Εγώ έχω μια άλλη αποριούλα.. αν η σχέση σου δεν θέλει να βάζει προφ. τι άλλο τρόπο μπορείς να βρεις για να βάλει επιτέλους...εντάξει το να το λεσ συνέχεια χωρις ανταπόκριση καταντάει κουραστικό..μηπώς να το σταμάτησεις για να βάλει μυαλό και επιτέλους να παραδώσει τα όπλα και να φορέσει?

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 22:55, 28-08-11:

Τον χωρίζεις, τον ανεύθυνο. :Ρ

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:00, 28-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από babou2580
Εγώ έχω μια άλλη αποριούλα.. αν η σχέση σου δεν θέλει να βάζει προφ. τι άλλο τρόπο μπορείς να βρεις για να βάλει επιτέλους...εντάξει το να το λεσ συνέχεια χωρις ανταπόκριση καταντάει κουραστικό..μηπώς να το σταμάτησεις για να βάλει μυαλό και επιτέλους να παραδώσει τα όπλα και να φορέσει?

Πήγαινε τον μια βόλτα σε ένα μαιυετήριο να δει μωρά, βάλτου ταινίες με μπαμπάδες και μωρά κι αν δεν έχει αποτέλεσμα στείλτου σε μέιλ περι νοσημάτων, μπας και χεστεί και το βάλει. Αν επιμένει να μην, τότε μην του κάθεσαι κι αν φτάσει η κατάσταση στο απροχώρητο, δεν είναι υπεύθυνος για σεξουαλική ζωή, καλύτερα αστον παρέα με την παλάμη του

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

babou2580

Νεοφερμένος

H babou2580 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H babou2580 έγραψε στις 23:01, 28-08-11:

μακάρι να ήταν τόσο εύκολο...αλλά τι να το κάνεις..έχω κουραστεί να το λέω..δεν έχει βαρεθεί να ακούει δηλαδή? θέλω δραστικά μέσα..

χαχαχα...θα το δοκιμάσω...κάθε φορά φοβάμαι μην τυχόν γίνει καμιά στραβή....φταίω και εγώ που το παραμελώ..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kaleidoscope : 28-08-11 στις 23:30. Αιτία: συγχώνευση
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:13, 28-08-11:

Εσύ είσαι η πρώτη και κύρια ανεύθυνη..
που κάθεσαι και δίνεις δικαιώματα
Σοβαρά μιλάω...
το αποδέχεσαι κατ'αρχάς;

Αν ναι, είσαι σε σωστό δρόμο

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

babou2580

Νεοφερμένος

H babou2580 έγραψε στις 23:17, 28-08-11:

εεεε..αν θέλει μονο ενας δεν γίνεται κατι...αλλα πιέζω....και εχω καταφέρει κάποιες ευτυχώς...

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:24, 28-08-11:

Βρε μωρό μου, δε θέλει πίεση. Η πίεση χειρότερα θα στα κάνει, θα σε λέει και γκρινιάρα μετά
Το ζήτημα είναι να καταννοήσεις πως είσαι ολόκληρη γυναίκα πλέον κι όχι κοριτσάκι και είσαι υπέυθυνη για τις πράξεις σου διότι δεν έχουν αντίκτυπο μόνο σε σενα αλλά και στην οικογένεια σου. Φαντάσου να μείνεις έγγυος, τι θα κάνεις, το'χεις σκεφτεί σοβαρά; Κι αυτόν δεν τον σκέφτεσαι, τι θα κάνει; Αν δεχτούμε πως είναι πιο ανώριμος απο σενα. Αφου καταννοήσεις βασικά θέματα, το ίδιο να κάνει κι αυτός κι αν κάποιος δεν καταννοεί τι κάνουμε;
Μια φράση λέει'' αφού δεν μπορώ να αλλάξω τον κόσμο, αλλάζω εγώ''
Δραστικά μέτρα με θάρρος και συνείδηση. Θα γκρινιάξει; Θα σε χωρίσει; Αν έχει νιονιό, θα αντιληφθεί σύντομα το πόσο συνειδητοποιημένη και θα σε γουστάρει και περισσότερο
Τώρα αν δεν έχει νιονιό (τυχαίνουν κι αυτοί) ε τότε είπαμε, παλάμη και ξερό ψωμί

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

babou2580

Νεοφερμένος

H babou2580 έγραψε στις 23:31, 28-08-11:

εχει πολυ νιονιο και ειναι στην ηλικία σου και πιο εμπειρος απο αλλα 18χρονα...είναι συνειδητοποιήμενος σε πολλά θέματα και πιο σοβαρά αλλα επειδη η αισθηση του προφ δεν είναι και η καλύτερη το αποφεύγει...είναι κουτός ο λόγος να χωρίσεις με κάποιον γι' αυτό αλλα δε σέβεται και την επιθυμία μου...έχω κάνει άπειρες συζητήσεις επι του θέματος μαζί του..αλλά και το να μην τελειώνει μέσα μου δε σημαίνει πως δεν ενέχει κινδύνους..και τα προσπερματικά είναι επικίνδυνα ειδικότερα τις γόνιμες μέρες που δεν ξέρεις και πάντα πότε είναι..

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:40, 28-08-11:

Μόνη σου τα είπες όλα...
Δεν παίζει ρόλο πάντα η ηλικία. Η αίσθηση του κινδύνου ξεκινά κι απο πολύ νωρίτερα ή πολύ αργότερα. Μερικοί αν δεν ''παθουν'' δε θα μάθουν, άλλοι ωριμάζουν σταδιακα χωρίς να την πατήσουν και γενικά το κομμάτι ωριμότητα και γι'αυτό το θέμα αλλά και γενικά παίζει σε πολλές γκάμες
Οπως και να χει, μην τον αφήνεις να κάνει κάτι που δε θέλεις
Ελπίζω να τα καταφέρεις για να το απολαμβάνεις και περισσότερο

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 23:47, 28-08-11:

Ε πάρε χάπια τότε, αντισυλληπτικά. Ο.ο
Καλά δεν είναι και η καλύτερη λύση, αλλά από το τίποτα.

Παράθεση

babou2580

Νεοφερμένος

H babou2580 έγραψε στις 23:48, 28-08-11:

Άπο αύριο θα πάω μόνη μου στο φαρμακείο θα προμηθευτώ ξανά αφού δεν έχει χρόνο και θα του κάνω έκπληξη όχι βέβαια και απο τις καλύτερες .. Αν παλι αρνηθεί και αρχίσει ψυχολογικό πόλεμο του τύπου εεεε τότε ας το μην κάνουμε κάτι δεν θα κάνουμε κι ας ξενερώσει...εε θα λυγίσει που θα παει..αμα πια τοσοι αντρες δέχονται να βάλουν θέλω να ανήκει σε αυτούς..σορρυ που το λέω αλλα τα περισσότερα 23χρονα 24χρονα 25χρονα και βαλε δεν είναι και απο τα ωριμότερα ας μην πω για τα 18χρονα...αλλά εξαρτάται και απο το αρσενικό και πανω από ολα απο την γυναίκα που έχουν απέναντι τους...Άρα από το 'ατομο και από αυτό που σου εμπνέει ο άλλος..

Ας βαλει προφ so simply..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kaleidoscope : 29-08-11 στις 12:02. Αιτία: συγχώνευση
Παράθεση

Chemwizard (Αγνός Χημικός)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Chemwizard
Ο Αγνός Χημικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,274 μηνύματα.

O Chemwizard παντού μαζί-σε οποιαδήποτε κατάσταση έγραψε στις 00:31, 29-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από babou2580
Εγώ έχω μια άλλη αποριούλα.. αν η σχέση σου δεν θέλει να βάζει προφ. τι άλλο τρόπο μπορείς να βρεις για να βάλει επιτέλους
Του δίνεις μια ερωτική ταινία και τον καληνυχτίζεις ευχόμενη καλή τύχη.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 20:32, 29-08-11:

Πες του ότι έχεις AIDS ή χλαμύδια ή σύφιλη και κόψε φάτσα. Μετά το κουτάκι durex και μια σερπατίνα "ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ!" βαλτο τώρα γιατί δεν θέλω να φυτρώσουν πράματα στα εντός κι εκτός μου.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 07:19, 30-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Καλά δεν είναι και η καλύτερη λύση, αλλά από το τίποτα.
δεν θα φορτωσει τον εαυτο της,επειδη ο αλλος δεν θελει ή δεν το βολευει το προφυλακτικο,ελεος

Παράθεση

babou2580

Νεοφερμένος

H babou2580 έγραψε στις 13:28, 30-08-11:

κατι εκανα...καταφερα να τον κάνω να βάλει..πήγα μόνη μου βέβαια και αγόρασα..αν περίμενα από τον ίδιο...δεν του είπα τίποτα άλλο..απλά το έδειξα επίμονα και το έβαλε..

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 14:55, 30-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Pure_Seduction
δεν θα φορτωσει τον εαυτο της,επειδη ο αλλος δεν θελει ή δεν το βολευει το προφυλακτικο,ελεος
Ε, γι' αυτό είπα δεν είναι η καλύτερη λύση. Αλλά από το να μην παίρνει καμία είδους προφύλαξη και να είναι με τον φόβο συνέχεια μήπως έγινε κάτι, καλύτερα- αφού δε δείχνει να θέλει να τον χωρίσει κιόλας.

Παράθεση

babou2580

Νεοφερμένος

H babou2580 έγραψε στις 15:44, 30-08-11:

Εντάξει δεν χωρίζεις κάποιον που θες τόσο εύκολα...Απλά του υπενθυμίζεις πως όπως και εσύ σέβεσαι την επιθυμία του έτσι και ο άλλος οφείλει να το εκτιμήσει και να δράσει τοιουτοτρόπως και να σεβαστεί και την δική σου επιθυμία.. Το καλό είναι ότι το αποδέχτηκε και τώρα χωρίς να πω τίποτα αλλά μόνο με την κίνηση που έκανα δεν αντιστάθηκε και ακολούθησε...Μάλλον παλιότερα δεν το είχα χειριστεί πολύ καλά..Και όπως και να το κάνεις οι άντρες το πολύ μπλα μπλα δεν το αντέχουν άρα οι κινήσεις,οι πράξεις και ο,τι δεν περιλαμβάνει πολλά λόγια έχει μεγαλύτερη επιτυχία..Ξεκινάς με μικρά μικρά βηματάκια αλλά στο τέλος κάνεις το άλμα...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Javier7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Javier7
Ο Javier7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O Javier7 έγραψε στις 20:55, 16-05-14:

Πάντοτε,δεν το έχω κάνει ποτέ χωρίς,γενικά κάνετε εξετάσεις?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 20:10, 08-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Javier7
Πάντοτε,δεν το έχω κάνει ποτέ χωρίς,γενικά κάνετε εξετάσεις?
Οι εξετάσεις είναι για τους παππούδες και οι προφυλάξεις για τα μωρά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dimitris_SM
Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε στις 21:25, 08-06-14:

Πως μπορειται να το κανετε χωρις προφυλακτικο?Εγω δεν θα μπορουσα να ζω με το αγχος :/ .Kαι νταξει πες την ξερεις την κοπελα,έχετε σοβαρη σχεση και δεν προκειται να κολλησεις τπτ....αμα γινει καμια μαλακια και την γκαστρωσεις τοτε την εκατσες

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 22:52, 08-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris_SM
Πως μπορειται να το κανετε χωρις προφυλακτικο?Εγω δεν θα μπορουσα να ζω με το αγχος :/ .Kαι νταξει πες την ξερεις την κοπελα,έχετε σοβαρη σχεση και δεν προκειται να κολλησεις τπτ....αμα γινει καμια μαλακια και την γκαστρωσεις τοτε την εκατσες
Βρε και να την ξέρεις και να έχετε σοβαρή σχέση και να την εμπιστεύεσαι και να λες δεν θα κολλήσω.
Μπορείς να είσαι 100% σίγουρος ότι αυτή είναι 100% σίγουρη ότι είναι καθαρή? Μπορεί να μην έχει πάρει χαμπάρι ότι έχει κολλήσει κάτι επειδή και η ίδια το θεωρεί απίθανο...Μπορεί εσύ να μην έχεις πάρει χαμπάρι ότι έχεις κολλήσει κάτι (το "εσύ" δεν πάει σε σένα, κατάλαβες ).

Γενικά αν κάνεις σεξ χωρίς προφυλακτικό πιστεύω το λιγότερο είναι η εγκυμοσύνη...

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 04:02, 09-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris_SM
Άμα τη γκαστρώσεις γίνεσαι daddy απλά τα πράματα.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους