Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,176 εγγεγραμμένα μέλη και 3,091,026 μηνύματα σε 96,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 479 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Πότε πιστεύετε ότι είναι η σωστή ηλικία για την πρώτη σεξουαλική επαφή;

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 20:03, 22-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Μαρια43
Προς αγορια.. Αν μια κοπελα δεν εχει ολοκληρωσει στα 25 της πως θα σας ακουγοταν??
Θα την παντρευόμουν χωρίς δεύτερη σκέψη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stavri_
H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 4,615 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε στις 21:46, 22-06-15:

Προς αγορια.. Αν μια κοπελα δεν εχει ολοκληρωσει στα 25 της πως θα σας ακουγοταν??
Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Είδος υπό εξαφάνιση.
Και στα 21 ;; Ως χαρακτηριζόμενο σπάνιο είδος λόγω μικρού μεγέθους πληθυσμού;; xaxa

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 13:10, 23-06-15:

Κυρια κυρια μπορω να απαντησω εγω?
Εγω θα ερωτουσα γιατι δεν ολοκληρωσε μεχρι τωρα. Τι παιχτηκε? Τι προβλημα υπηρχε?
Aκουγεται ''καπως'' αλλα αν δεν ξερεις και τις αιτιες δεν μπορεις να κρινεις κιολας σωστα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,099 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 13:15, 23-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Κυρια κυρια μπορω να απαντησω εγω?
Εγω θα ερωτουσα γιατι δεν ολοκληρωσε μεχρι τωρα. Τι παιχτηκε? Τι προβλημα υπηρχε?
Aκουγεται ''καπως'' αλλα αν δεν ξερεις και τις αιτιες δεν μπορεις να κρινεις κιολας σωστα
Γιατί ακούγεται "κάπως" ή ποια είναι η κοινωνία που πρέπει να κρίνει και αυτό;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 13:19, 23-06-15:

Ε καλα εμενα μου φαινεται ''καπως''. Εγω υποκειμενικα μιλαω. Kαι για εναν αλλο, η δικη μου αποψη θα ειναι ''καπως'' - καλη ωρα.
Πρεπει ΚΑΙ ΑΥΤΟ να φιλοσοφησω ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΔΩ ΜΕΣΑ??

npb την καλησπερα μου

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,353 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 20:03, 23-06-15:

Γνωρίζω αγόρι στα 25 που δεν έχει ακόμα σεξουαλική επαφή. Δεν το κρύβει και υπάρχουν κοπέλες που όταν το ακούνε "του την πέφτουν", αλλά αυτός τις αποκρούει, καθώς όπως λέει περιμένει την ιδανική γυναίκα.

Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη wherever
H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 171 μηνύματα.

H wherever έγραψε στις 20:11, 23-06-15:

Εγώ θα σκεφτόμουν πάντως ότι είναι σπιτογατα και δεν βγαίνει έξω με μεγάλες παρέες!Ή μπορεί να είναι τόσο επιλεκτική που περιμένει τον mister perfect!!Ή πάλι να μην ενιωσε τοσα δυνατα αισθηματα με κανέναν οπό οσους γνώρισε ώστε να προχωρήσει στο επόμενο σταδιο
Βασικά νομίζω ότι τα αγόρια δεν έχουν πρόβλημα αν ακούσουν ότι το κορίτσι τους είναι παρθένα.Τους νοιάζει να είναι έτοιμη και να το θέλει όταν θα είναι μαζί !Ασε που πολλοί το βλέπουν και σαν "δάσκαλοι" αφού το κορίτσι δεν έχει άλλες εμπειριες
Ελπίζω να μην σβηστεί το μήνυμα μου επειδή δεν είμαι αγόρι ,είπα να κάνω μια κοινωνική προσφορα !!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

want2beme

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη want2beme
Ο want2beme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O want2beme έγραψε στις 21:21, 30-06-15:

Πάντως είναι ένα είναι σίγουρο πως είτε νωρίς το κάνεις είτε όχι αρκεί να βρεθεί το κατάλληλο άτομο για να γίνει!

Παράθεση

cat-wtvr (Κατερίνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη cat-wtvr
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H cat-wtvr έγραψε στις 01:16, 08-09-15:

Δε θεωρώ ότι υπάρχει μια κοινώς αποδεκτή ηλικία για να κάνει κανείς σεξ.
Ο καθένας όποτε είναι έτοιμος!
Αν είναι και οι δύο έτοιμοι από τα 14, καλώς. Αν είναι και οι δύο έτοιμοι στα 20, καλώς.
Συναίνεση και προφύλαξη να υπάρχουν και όλα τα άλλα τα βρίσκουν.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Volkswagen Fan
Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε στις 07:47, 15-07-17:

Νομίζω τα 20.
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 18:21, 15-07-17:

Νομίζω τα 20.
Εγω νομιζω τα 21 και 3 μηνες και 2 εβδομαδες.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε στις 20:46, 15-07-17:

Και εγώ νομίζω ότι έχεις κάποιο πρόβλημα.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 00:33, 16-07-17:

γιατι?
Παράθεση

Devil

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devil
Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 158 μηνύματα.

O Devil έγραψε στις 02:01, 16-07-17:

Η καλυτερη ηλικια είναι ένα τυπικο νουμερο. Το παν είναι όταν γινει να υπάρχει μια ευχαριστη εμπειρια. Η δικη μου πρωτη φορά ηταν στα 18 μου.
Αλλα δεν θα ημουν αρνητικος αμα ο γιος μου ή η κορη μου μάθαινα ότι ολοκληρωσαν ακομα και στην ηλικια των 15. Πιο κατω νομιζω είναι οντως νωρις.
Παράθεση

undead2033

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη undead2033
Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 218 μηνύματα.

O undead2033 έγραψε στις 12:51, 18-07-17:

Πιστευω τα 14 ειναι η καταλληλη ηλικια.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε στις 20:53, 20-07-17:

Όχι και τα 10 είναι,ο καθένας λέει μια βλακεία και όπου πάει.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Fox_, Griff, Sir Στέφανος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους