Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,145 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,515 μηνύματα σε 96,001 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 750 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 254)
Είχα ορμές (sic)
30
11,81%
Ήμουν πολύ ερωτευμένος/η και ήθελα να έρθουμε πιο κοντά
49
19,29%
Από περιέργεια
16
6,30%
Δεν ήθελα να είμαι άλλο παρθένος/α
15
5,91%
Για να μην με παρατήσει/Επειδή με είχε πρήξει
4
1,57%
Γιατί είχαν κάνει όλοι μου οι φίλοι/Γιατί ήταν cool
1
0,39%
Ήρθε μόνο του, ήταν η στιγμή τέτοια
72
28,35%
Δεν ήθελα να χάσω την ευκαιρία
5
1,97%
Δεν έχω κάνει ακόμα σεξ
62
24,41%

Fraoula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Fraoula
H Fraoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Fraoula έγραψε στις 17:21, 07-03-10:

Δεν έχω κάνει ακόμη κάτι αλλά έχω πάααααρα πολύ άγχος...
Δε θέλω με αυτόν που θα το κάνω πρώτη φορά επειδή τον αγαπώ και αισθάνομαι κάτι να ξέρει ότι δεν έχω ξανακάνει τίποτα.
Ώρες ώρες σκέφτομαι πρώτη φορά να το κάνω με κάποιον άγνωστο απλά για να μην είμαι παρθένα όταν θα γίνει με το πρόσωπο που θα θέλω.
Αχ... Δεν ξέρω. Είμαι εντελώς μπερδεμένη, αγχωμένη, χάλιαααα... ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 17:27, 07-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από Fraoula
Δε θέλω με αυτόν που θα το κάνω πρώτη φορά επειδή τον αγαπώ και αισθάνομαι κάτι να ξέρει ότι δεν έχω ξανακάνει τίποτα.
Ώρες ώρες σκέφτομαι πρώτη φορά να το κάνω με κάποιον άγνωστο απλά για να μην είμαι παρθένα όταν θα γίνει με το πρόσωπο που θα θέλω.

ποσο χρονων εισαι κουκλα μου?

δε το πιστευω οτι εχουμε φτασει τετοιο σημειο που το να σαι παρθενα ειναι ντροπη.
δε θα σου πω τα κλισε αν σαγαπα δε θα χει προβλημα κλπ γιατι στα αυτα μου ηχει γελοιο το να χει προβλημα καποιος ανθρωπος για αυτο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fraoula

Νεοφερμένος

H Fraoula έγραψε στις 17:31, 07-03-10:

Απλά αυτό νοιώθω. Δε μπορώ να πω ότι χαίρομαι γι' αυτό, αλλά έτσι είναι

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,377 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 18:13, 07-03-10:

Το 86,96% όταν έκανε sex πρώτη φορά δεν είχε ορμές ....

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,918 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 18:41, 07-03-10:

Ιλεος...!
Να κανει κανεις σεξ για πρωτη φορα και να μην ειναι ερωτευμενος παει στο καλο....αλλα να μην εχει καν ορμες?! Μα τι στο διατανο κανει?! Ιλεος!

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 19:03, 07-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από Topic
Όταν της έλεγα πονηρά λογάκια, μου έλεγε "Μη, θα πάμε στην Κόλαση"...

Εκείνη την ώρα θυμήθηκα έναν ζοφερό τρίλογο (διάλογος μεταξύ τριών) που είχα εις την πατρικήν μου οικία παλιότερα:

-Μανούλα: Δε μπορώ να μαγειρεύω σαν εστιατόριο, αυτό το φαϊ έχουμε, θα το φάτε
-Αδερφούλης: Ο Λυκούργος μου πήρε το σαγανάκι... Γιατί;;;;;
-Εγω: Γιατί είσαι χοντρός ρε!
-Μανούλα και αδερφούλης με μια φωνή: Τράβα στο διάολο!!!

Και δεν έγινε!!!

Έτσι όρμηξα στο Λενάκι μπας και όντως πάω στην Κόλαση! Εκεί θα είχε πολλά σαγανάκια!!!

Όμως ήμουν μικρό και τρυφερό και δεν ήξερα.... Πουθενά η Κόλαση.... Πουθενά τα σαγανάκια!!!

Μόνο κάτι αίσχη με ανάγκαζε να κάνω.... Ξέρετε, από αυτά που αγκαλιάζονται δυο άνθρωποι και κάνουν μουτς μουτς και χάμπα χάμπα....όμως το εισιτήριο για την Κόλαση το έκοψα....τσάμπα!!

Αργότερα σε τηλεφωνική επικοινωνία με τον Κάτω Κόσμο, ο Αρχισάτανος ιερεύς, μου είπε: "Μα καλά πόσο βλάκας είσαι αδερφάκι μου; Αφού είσαι ήδη στην Κόλαση!!!"

Του λέω "Τι εννοείς μέγα Μέντορά μου;" και μου απαντά αποστομωτικά:

"Εργάζεσαι σαν δούλος
Πληρώνεσαι με "μαστίγωμα" από την Κυβέρνησή σου
Το καθημερινό σου ηχητικό απαύγασμα απολαύσεως είναι το Dream Evil - You are the One
Για να λάβεις έρωτα, πρέπει να κάνεις τον σκληρό, που έρχεται σε αντιδιαστολή με το κάτωθι, όπου...
Για να κάνεις σεξ πρέπει να κάνεις τον μαλακό, με κατάληξη πολλές φορές να μπερδεύεις τα φωνήεντα και να κάνεις τον μαλάκα
Η Briana Banks σταματάει την παραγωγή ερωτικών ταινιών, άλλο βασανιστήριο από κει... Ποτέ η αυτοικανοποίηση δεν θα είναι ίδια!
Τα καλοριφέρ σου είναι τόσο ζεστά που για να ανακουφιστείς πρέπει να γδάρεις το δέρμα σου για να βγεί
Πληρώνεις για αυτά τα καλοριφέρ σαν να είσαι κροίσος με την τσέπη ενός φυτωρίου γιάπη
Ζείς σε έναν κόσμο που η διεστραμμένη ηθική ονομάζεται "ελευθερία", η αυθάδεια "δικαίωμα" και η απουσία ελέγχου "ευδαιμονία"..."

Μα είχε άδικο;;; Κι εγώ ο ρηχός πήγα κι έκανα πρώτη φορά σεξ για ένα σαγανάκι.... Ντροπή μου!!!

20 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Great Chaos
Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,030 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε στις 19:28, 07-03-10:

Γιατί έκανα έρωτα πρώτη φορά;

Μα είναι ερώτηση αυτή κύριε πρόεδρε;

Σάμπως θυμάμαι κιόλας μετά από τόσον καιρό;

Το "είχα καύλες" είναι καλή απάντηση, ή θεωρείται πως ρίχνει το επίπεδο στο βύθουλα;

(Όχι παιδί μου, απαντά ο Αρχισάτανος Μέντοράς μου με υποχθόνεια φωνή. Κανείς δεν μπορεί να το πάει πιο κάτω από εκεί που το έφτασε ο αδελφός Λυκούργος...)

15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rascal_gd
Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 20:09, 07-03-10:

Απο αναγκη..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tempora (Μάνθος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Tempora
Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Tempora έγραψε στις 23:23, 14-03-10:

Νομίζω ότι η δημοσκόπηση και οι απαντήσεις παρουσιάζουν τα πράγματα πιο ιδεαλιστικά απ' ότι είναι στη 'πραγματική' κοινωνία τη τελευταία δεκαετία.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,875 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 23:27, 14-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από Tempora
Νομίζω ότι η δημοσκόπηση και οι απαντήσεις παρουσιάζουν τα πράγματα πιο ιδεαλιστικά απ' ότι είναι στη 'πραγματική' κοινωνία τη τελευταία δεκαετία.
Απλά ο κόσμος τείνει να κρίνει πιο ιδεαλιστικά τον εαυτό του και πιο κυνικά τους άλλους.

(και τα 2 έχουν παίξει ρόλο σε αυτό που λες)

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερωφίλη
H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 23:37, 14-03-10:

Γιατί;;
Αυτό κάποτε ήταν τιμή

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 23:15, 18-03-10:

Αντέ να πω και γώ αφού όοολοι τα πατε..
Λοιπόν πρώτη φορά έκανα έρωτα γιατί αφενός είχε έρθει επιτέλους η ώρα, και ήδη είχε αργήσει, και αφετέρου την κοπέλα την ήθελα πάρα πολύ όπως και αύτη εμένα, και ήταν και αυτήνης η πρώτη της φορά.. Όλα γίναν τέλεια με λίγα λόγια... ε μετά τα γαμήσαμε τη μανα,ούτε μήνα δεν κρατήσαμε...χαχαχαχα

Παράθεση

Φεγγαρένια..

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Φεγγαρένια..
H Φεγγαρένια.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Φεγγαρένια.. έγραψε στις 00:40, 19-03-10:

Lykourgos χαχαχαχαχα!!! Όα τα λεφτά το post!!!! Fraoula όντως δεν υπάρχει λόγος να σαι μπερδεμένη... Πρέπει να σαι περήφανη γι αυτό κ οταν έρθει η στιγμή να γίνει με κάποιον που το θες πραγματικά και θα νιώσεις όμορφα. Αλήθεια μην το κάνεις για να ενταχθεις στο...club. Είναι τιμή σου!

Παράθεση

Fraoula

Νεοφερμένος

H Fraoula έγραψε στις 19:34, 21-03-10:

Απλά νοιώθω κάπως άβολα

Παράθεση

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lost_Prophet
Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Lost_Prophet έγραψε στις 20:16, 21-03-10:

Ωραία το έθεσες!

Γιατί είχα διεγερθεί!
Πάντως την ευχαριστήθηκα διότι δεν ήμουν ιδιαίτερα ανχομένος!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 21-03-10 στις 20:28. Αιτία: Merge
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,099 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 12:33, 16-11-10:

Μην αγχώνεσαι!! Σιγά τα λάχανα και τα ραδικέτα.
Το γεγονός ότι είσαι παρθένα σημαίνει κάτι αρνητικό; Νομίζεις ότι σε ρίχνει αρκετά σαν προσωπικότητα; Αν τα πιστεύεις όλα αυτά, σου λέω ότι είσαι βαθιά νυχτωμένη. Οι σωστοί άνθρωποι με κάποια αξιοπρέπεια, δεν αξιολογούν τον άλλον με βάση το σεξουαλικό μέρος. Αυτό είναι μια λάθος "συμπεριφορά" που πουλάει στην σεξουαλικά πεινασμένη Ελληνική κοινωνία της υπερβολής και του κακοπροαίρετου κουτσομπολιού, η οποία θέτει όρια, στάνταρς, συμπεριφορές ομοιογένειας για κοινωνική αποδοχή,...κτλ. Το θέμα σεξουαλική ζωή είναι τελείως προσωπικό και δεν πέφτει σε κανέναν λόγος να το σχολιάσει ή να το ειρωνευτεί. Χαλάρωσε και όλα θα έρθουν πολύ ωραία. Η ζωή είναι πολύ μικρή χρονικά για να την φιλοσοφούμε, να την ψειρίζουμε και να αγνχωνόμαστε. Και ο άλλος στον οποίο φοβάσαι να μην είσαι "πρωτάρα", να ξέρεις ότι θα θέλει να σε αποδεχθεί σαν αυτή που είσαι με βάση άλλα στοιχεία της προσωπικότητας που έχεις ή δεν έχεις. Κανείς δεν γεννήθηκε μαθημένος και τέλειος.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 23:29, 16-11-10:

ποσο χαρομαι αυτο το 32% στο οποιο "ηρθε απο μονο του". εγω δε μπορουσα με τπτ έτσι με τη μια, φυσιολογικα. μαλλον είμαι πολύ "υπολογιστικο" ατομο.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 12:47, 03-02-11:

......Ηρθε φυσιολογικα και αβιαστα απο μονο του στη σχεση που ειχα τοτε...και ηταν παρα πολυ ωραιο...δεν το μετανοιωσα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SICX
Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,137 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 13:58, 03-02-11:

το σεξ αργησε μια μερα λαϊκιστη νοτ γετ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,644 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 14:25, 03-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από SICX
το σεξ αργησε μια μερα λαϊκιστη νοτ γετ!
Εδώ το καθυστέρησες 9 χρόνια, στη μια μέρα θα κολλήσεις;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,137 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 15:25, 03-02-11:

ναι

βασικα δν ειχα σκοπο το σεξ, δν το σκεφτηκα καν οποτε...

Παράθεση

Loth

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loth
H Loth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 215 μηνύματα.

H Loth έγραψε στις 17:44, 03-02-11:

γιατί ξεχείλιζα από συναισθήματα και τον αγαπούσα πολυ

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*natalia5555* (Ναταλία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη *natalia5555*
H Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H *natalia5555* sagapw........... έγραψε στις 21:37, 03-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Οχι καμάρι μου, το έχω ξαναπεί αλλα μάλλων δεν το πρόσεξες, ο άντρας μου ειναι ο μόνος άντρας που έκανα σέξ και έγινε την πρώτη νύκτα του γάμου μου

Παντρέυτηκα απο αγάπη, αυτό δεν κάνει;
σε πολλους αυτο φαινεται παραξενο,και μενα ο αρραβωνιαστικος μου ειναι ο μονος ανδρας που εχω παει μαζι του...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 14:37, 07-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από *natalia5555*
σε πολλους αυτο φαινεται παραξενο,και μενα ο αρραβωνιαστικος μου ειναι ο μονος ανδρας που εχω παει μαζι του...
ναι γιατι επικρατει η ηληθια αποψη πως πριν παντρευτεις/αρραβωνιαστεις πρεπει να εχεις παει με ολη την ηφηλιο, με οσες σου κατσουν και με οσους στου την πεσουν και γενικα με οσους πας τοσο το καλυτερο, αμα δεν ειχες 88 προην πριν παντρευτεις δεν εζησες τη ζωη.....η αγαπη ειναι υποτιμημενη, δυστυχως, το σεξ θεωρειται μονο ως πραξη ηδονης, ενω ξεχναμε πως ειναι και πραξη για να δειξεις τα συναισθηματα σου σε καποιον που αγαπας και ποθεις. οπως η μια μερια αποδεχεται πως υπαρχουν πολλοι, παρα πολλοι βασικα, που την εχουν καθαρα ως πραξη ηδονης, μηπως πρεπει και αλλη να αποδεχτει πως υπαρχουν κι αλλοι που την εχουν ως πραξη αγαπης? παντως κι εγω θα το ηθελα, να μην παω με πανω απο μια γυναικα.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 20:42, 08-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Νεφελη
γιατί ξεχείλιζα από συναισθήματα και τον αγαπούσα πολυ
μια απ' τα ίδια

Παράθεση

koum

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη koum
Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

O koum έγραψε στις 21:02, 08-02-11:

Ήταν ο Ερμής ανάδρομος. Κρίμα να χαθεί η ευκαιρία.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 03:33, 10-02-11:

^αλιμονο, αλιμονο!

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 03:58, 19-04-11:

Ηταν το 2ο ραντεβού, ε να μην την πήδαγα;

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 07:16, 19-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Έχεις κάποια αμφιβολία και ρωτάς εμάς?

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IL PENSIERO
H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 478 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε στις 09:19, 19-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
Από άλλο τόπικ έγινε εμφανές ότι οι λόγοι για τους οποίους κάνουν οι άνθρωποι πρώτη φορά σεξ είναι αρκετά διαφορετικοί για τον καθένα, ειδικά για τις γυναίκες.
Οπότε ψηφίστε να δούμε τι ισχύει
Έκανα έρωτα γιατί ένιωσα έτοιμη ψυχολογικά και σωματικά. Ένιωσα ασφάλεια στα χέρια του συγκεκριμένου άνδρα και δεν το μετάνιωσα ποτέ.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 6,449 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 09:22, 19-04-11:

Πόσο κυνικό θα θεωρηθεί.... i know... Δεν υπήρξα όμως ποτέ αναγνώστρια της Σούπερ Κατερίνας και του Cosmopolitan (που μιλάνε για πρώτες φορές με ψαλμωδία αγγέλων), τότε το Nitro περνούσε από χέρι σε χέρι -οκ δεν δικαιολογούμαι-...
Τα είχα με την καψούρα την τρελλή της εφηβείας... δεν κάνουμε τίποτα από δικές μου αναστολές, ντροπαλήήήή...τα χαλάμε για άσχετο λόγο...
Τα φτιάχνω με κάποιον για τον οποίο δεν έκοβα και φλέβα. Σκέφτηκα όμως ¨ας κάνω με αυτόν εδώ να μάθω, και όταν μετά τα ξαναφτιάξω με την ¨καψούρα¨, να μην είμαι τελείως άσχετη, να έχω μια άλφα κατάρτιση¨
Έτσι και έγινε, έτσι και έκανα, πραγματοποιήθηκε... εκτενώς η εκμάθηση, και τα ξαναφτιάχνω μετά με την ¨καψούρα¨ έχοντας πλέον γνώση του αντικειμένου...
Η ¨καψούρα¨ έπαθε μια παράκρουση γιατί μέσα σε 2 βδομάδες του πήγε άλλη Μαρίνα... Η πρώτη έσφιγγε την ζώνη του τζιν να μην μπορεί να βάλει μέσα το χέρι, και η δεύτερη επέστρεψε με στυλ ¨τί θέλεις να σου μάθω¨...
(Ο άλλος στο μεταξύ όταν κατάλαβε ότι του ¨χάρισα την παρθενία μου¨ άρχισε να μου λέει ¨σ'ευχαριστώ¨ και ¨σ'ευχαριστώ¨ ... Μάλλον πιο πολύτιμη τη θεωρούσε αυτός από μένα... )
Οπότε θα απαντήσω όχι ακριβώς ¨¨περιέργεια¨, αλλά ¨ανάγκη εκμάθησης¨...
Οκ, είναι και τρυφερό αν το σκεφτείς ότι το κάνεις αυτό από ανασφάλεια τελικά, για το πώς θα φανείς σε αυτόν που σε ενδιαφέρει πραγματικά...

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 13:05, 19-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Η εμπειρία μου με έχει διδάξει ότι αν περιμένεις να πάει στο 3ο-4ο ραντεβού το έχεις χάσει το τραίνο...

Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 13:33, 19-04-11:

Η εμπειρία μου με έχει διδάξει ότι αν περιμένεις να πάει στο 3ο-4ο ραντεβού το έχεις χάσει το τραίνο...
Γιατί??

Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,377 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 13:40, 19-04-11:

Πλάκα έχουμε εμείς οι άνθρωποι...
  • Πρώτη φορά ήπιαμε νερό επειδή διψούσαμε
  • Πρώτη φορά φάγαμε επειδή πεινούσαμε
  • Πρώτη φορά πήγαμε εκκλησία επειδή μας αναγκάσαν (ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας)
  • Πρώτη φορά πήγαμε σινεμά για την παρέα
  • Πρώτη φορά γράψαμε "έκθεση" επειδή φοβόμασταν τον καθηγητή
Αλλά πρώτη φορά κάναμε σεξ για 1002 λόγους!
Εντελώς συμπτωματικά .... όλα την πρώτη φορά τα κάναμε για απλούς λόγους ενώ για το σεξ μπορούμε να γράφουμε τόσες σελίδες όσες είναι και ο προϋπολογισμός του κράτους...

Έλα τώρα!
Τι ερωτήσεις είναι αυτές ...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 19-04-11 στις 13:41. Αιτία: Merge
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε στις 13:40, 19-04-11:

Δεν ξέρω, δεν είμαι γυναίκα...

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 13:44, 19-04-11:

Ωχ και εσύ τώρα!

Υ.γ.: Τελικά η "μάχη των φύλλων" δεν έχει να κάνει με την διαφορετικότητα, αλλά με την ομοιότητα ... και συγκεκριμένα ότι και οι δυο πλευρές κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας!

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,243 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 14:07, 19-04-11:

Θίγεται ο ανδρισμός σας;

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Roben twn Xazwn
Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 146 μηνύματα.

O Roben twn Xazwn έγραψε στις 15:10, 19-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Μην ανησυχείς
μπορείς πάντα να την γυρίσεις από ευγένεια ως το σπίτι της με τα πόδια

Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 15:32, 19-04-11:

Αυτό που ήθελα να πω είναι το εξής:

Μπορώ να καταλάβω το "Το έκανα για πρώτη φορά επειδη μου έκατσε ή επειδή είχα κ@#λ€$", αλλά δεν μπορώ να καταλάβω το ήταν το δεύτερο ραντεβού???

Ε και??

Κι εμένα ήταν το 3216789456125489716575891342059871283503164577218957816στό δευτερόλεπτο της ζωής μου(μην τυχόν και το μετρήσει κανείς, τυχαίο νούμερο είναι), αλλά αυτό δεν είναι λόγος...

That's my point... Αν και συνήθως η απάντηση είναι το απλώς προέκυψε κατα την γνώμη μου...

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 15:32, 19-04-11:

Θα επρεπε να ξερεις ...ενας επιτυχημενος εραστης... γνωριζει παντα τι θελει η γυναικα και vise versa.......αλλιως αστο καλυτερα....

Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tania_K
H Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε στις 15:55, 19-04-11:

Προσωπικά δε έχω κάνει σεξ... Δεν ξέρω αν συμφωνείτε αλλά νομίζω πως ο λόγος για τον οποίο κάθε άνθρωπος ολοκληρώνει πρώτη φορά τη σχέση του είναι διαφορετικός... Δεν ισχύουν τα ίδια για τις γυναίκες και για τους άνδρες, επείσης παίζει ρόλο και ο χαρακτήρας και η σχέση και η ηλικία και πολλά άλλα..... Σωστά??

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 686 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 17:20, 20-04-11:

Σωστα δεν υπαρχει λογος να βιαζεσαι μικρη εισαι ακομα!
Οταν εισαι ετοιμη καντο

Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Madrugada*
H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε στις 12:29, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Αυτό που ήθελα να πω είναι το εξής:

Μπορώ να καταλάβω το "Το έκανα για πρώτη φορά επειδη μου έκατσε ή επειδή είχα κ@#λ€$", αλλά δεν μπορώ να καταλάβω το ήταν το δεύτερο ραντεβού???

Ε και??

Κι εμένα ήταν το 3216789456125489716575891342059871283503164577218957816στό δευτερόλεπτο της ζωής μου(μην τυχόν και το μετρήσει κανείς, τυχαίο νούμερο είναι), αλλά αυτό δεν είναι λόγος...

That's my point... Αν και συνήθως η απάντηση είναι το απλώς προέκυψε κατα την γνώμη μου...
Μπορεί να φοβήθηκε ο άνθρωπος ότι δε θα υπάρξει τρίτο.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rascal_gd
Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε στις 13:12, 21-04-11:

Τότε είναι το "μάλλον ήταν η τελευταία μου ευκαιρία" ο λόγος, αλλά σε καμία περίπτωση το "ήταν το δεύτερο ραντεβού"...

Υγ. Ξέρω ότι σπάω τα νεύρα του κόσμου και τα δικά σου μαζί,
Ή μπορει οταν ηταν μικρος να ειχε εναν ανταγωνιστικο πατερα και να επιφορτιστηκε με μεγαλη πιεση.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 14:12, 21-04-11:

Κι εμένα ήταν το 3216789456125489716575891342059871283503164577218957816στό δευτερόλεπτο της ζωής μου(μην τυχόν και το μετρήσει κανείς, τυχαίο νούμερο είναι)
1.02*10^47 χρόνια.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,918 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 20:19, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από marina289
Πόσο κυνικό θα θεωρηθεί.... i know...
Αρχική Δημοσίευση από marina289
Δεν υπήρξα όμως ποτέ αναγνώστρια της Σούπερ Κατερίνας και του Cosmopolitan (που μιλάνε για πρώτες φορές με ψαλμωδία αγγέλων), τότε το Nitro περνούσε από χέρι σε χέρι -οκ δεν δικαιολογούμαι-...
Τα είχα με την καψούρα την τρελλή της εφηβείας... δεν κάνουμε τίποτα από δικές μου αναστολές, ντροπαλήήήή...τα χαλάμε για άσχετο λόγο...
Τα φτιάχνω με κάποιον για τον οποίο δεν έκοβα και φλέβα. Σκέφτηκα όμως ¨ας κάνω με αυτόν εδώ να μάθω, και όταν μετά τα ξαναφτιάξω με την ¨καψούρα¨, να μην είμαι τελείως άσχετη, να έχω μια άλφα κατάρτιση¨
Έτσι και έγινε, έτσι και έκανα, πραγματοποιήθηκε... εκτενώς η εκμάθηση, και τα ξαναφτιάχνω μετά με την ¨καψούρα¨ έχοντας πλέον γνώση του αντικειμένου...
Η ¨καψούρα¨ έπαθε μια παράκρουση γιατί μέσα σε 2 βδομάδες του πήγε άλλη Μαρίνα... Η πρώτη έσφιγγε την ζώνη του τζιν να μην μπορεί να βάλει μέσα το χέρι, και η δεύτερη επέστρεψε με στυλ ¨τί θέλεις να σου μάθω¨...
(Ο άλλος στο μεταξύ όταν κατάλαβε ότι του ¨χάρισα την παρθενία μου¨ άρχισε να μου λέει ¨σ'ευχαριστώ¨ και ¨σ'ευχαριστώ¨ ... Μάλλον πιο πολύτιμη τη θεωρούσε αυτός από μένα... )
Οπότε θα απαντήσω όχι ακριβώς ¨¨περιέργεια¨, αλλά ¨ανάγκη εκμάθησης¨...
Οκ, είναι και τρυφερό αν το σκεφτείς ότι το κάνεις αυτό από ανασφάλεια τελικά, για το πώς θα φανείς σε αυτόν που σε ενδιαφέρει πραγματικά...

Τωρα επαθα εγω παρακρουση!
Ουσα ντροπαλη κανεις ερωτα για πρωτη φορα με καποιον που δε σε ενδιαφερει ιδιαιτερα και σε δυο εβδομαδες εχεις καταληξει σεξ εξπερτ!
Καταλαβαινεις πως οσο και να θελω να τα "κολλησω" μεταξυ τους, αδυνατω!

Παράθεση

jesse_james

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη jesse_james
Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O jesse_james Murdered by a Traitor and Coward έγραψε στις 20:28, 21-04-11:

Γιατί μου τά βαλαν άλλοι. (τα λεφτά)

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 6,449 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 19:04, 03-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida

Τωρα επαθα εγω παρακρουση!
Ουσα ντροπαλη κανεις ερωτα για πρωτη φορα με καποιον που δε σε ενδιαφερει ιδιαιτερα και σε δυο εβδομαδες εχεις καταληξει σεξ εξπερτ!
Καταλαβαινεις πως οσο και να θελω να τα "κολλησω" μεταξυ τους, αδυνατω!

χα χα χα χα χα χα χα!!!
(Τώρα το είδα αυτό!) Δεν ξέρω ρε ΝεραΪδούλα! Είμαι αντιφατική...
Όντως, ήμουν πολύ ντροπαλή , αφού να σκεφτείς έσφιγγα τόσο σφιχτά τη ζώνη του τζιν , για να μην κάνει καμιά κίνηση και βάλει κανα χέρι από μέσα, που γινόταν κοκκινίλα και έμενε σημάδι για καμιά ώρα αφού έβγαζα το τζιν...
(Αντιφατική ...Ή αλλιώς Ζυγός με ωροσκόπο Δίδυμο, Σελήνη στον Τοξότη και Αφροδίτη στον Σκορπιό!)
Με τον άλλο (τον ¨δάσκαλο¨) που ήταν και πιο μπασμένος, το είδα επιμορφωτικά το θέμα...Εκμάθηση... Ταχύρυθμα μαθήματα! Τί να πεις... Άβυσσος....
Βασικά βλακώδης ανασφάλεια έπαιζε... (Μην με έβλεπε άσχετη ο πρώτος, η καψούρα μου , και ξενέρωνε... Ήθελα να πάω καταρτισμένη! )

Παράθεση

eleniav (Ελένη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eleniav
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H eleniav i'm in love with you <3 έγραψε στις 14:21, 12-05-11:

προσωπικα δεν πιστευω οτι εχει σχεση με την ηλικια..
εχει σχεση, το αν εισαι ετοιμος-η, αν εχεις εμπιστοσυνη στο ερωτικο σου συντροφο
και γενικοτερα να νιωθεις καλα με αυτο που κανεις..

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 14:42, 12-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από eleniav
προσωπικα δεν πιστευω οτι εχει σχεση με την ηλικια..
εχει σχεση, το αν εισαι ετοιμος-η, αν εχεις εμπιστοσυνη στο ερωτικο σου συντροφο
και γενικοτερα να νιωθεις καλα με αυτο που κανεις..
Ξέχασες το αν είσαι στουπί από το ποτό.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους