Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,152 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,679 μηνύματα σε 96,018 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 826 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά;

Γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 254)
Είχα ορμές (sic)
30
11,81%
Ήμουν πολύ ερωτευμένος/η και ήθελα να έρθουμε πιο κοντά
49
19,29%
Από περιέργεια
16
6,30%
Δεν ήθελα να είμαι άλλο παρθένος/α
15
5,91%
Για να μην με παρατήσει/Επειδή με είχε πρήξει
4
1,57%
Γιατί είχαν κάνει όλοι μου οι φίλοι/Γιατί ήταν cool
1
0,39%
Ήρθε μόνο του, ήταν η στιγμή τέτοια
72
28,35%
Δεν ήθελα να χάσω την ευκαιρία
5
1,97%
Δεν έχω κάνει ακόμα σεξ
62
24,41%

eleniav (Ελένη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eleniav
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H eleniav i'm in love with you <3 έγραψε στις 15:47, 12-05-11:

χαχα ναι Γιάννη παίζει και αυτό..αλλά γίνεται σπάνια...ΝΟΜΙΖΩ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 686 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 10:49, 16-05-11:

Ηθελα να δω πως θα ειναι
και της απολαυσεις που εχει...............

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,033 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 18:38, 18-05-11:

γιατι ενιωθα ανετα με το αγορι μου

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 23:26, 20-05-11:

Δεν έχω κάνει σεξ ακόμα και γενικά δεν έχω κάνει σχέση ακόμα με κάποιον... Λοιπόν όταν ερωτευτώ θα κάνω .. χεχε

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,877 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 00:43, 21-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από ToxicLips
Δεν έχω κάνει σεξ ακόμα και γενικά δεν έχω κάνει σχέση ακόμα με κάποιον... Λοιπόν όταν ερωτευτώ θα κάνω .. χεχε

Σπανιο στης μερες μας να το ακους αυτο απο μια κοπελα σε αυτην την ηλικια! Μπραβο σου τοξικοχειλη!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 09:19, 21-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Σπανιο στης μερες μας να το ακους αυτο απο μια κοπελα σε αυτην την ηλικια! Μπραβο σου τοξικοχειλη!
Ευχαριστώ πολύ Κρόνε!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 13:43, 18-01-12:

Σαν κλασσικό αγοροκόριτσο με αντικονφορμιστικές διαθέσεις, απλά για να χάσω την "παρθενιά" που θεωρούσα τότε βάρος. Πως τα αγορια θέλουν να είναι έμπειρα και να μην γίνουν "ρεζίλι"? Αυτό.
Σε πολλούς που το λέω με αποπαίρνουν, αλλά αυτό γίνεται σχεδόν με όλες τις απόψεις μου οπότε...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,191 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 13:48, 18-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Σαν κλασσικό αγοροκόριτσο με αντικονφορμιστικές διαθέσεις, απλά για να χάσω την "παρθενιά" που θεωρούσα τότε βάρος. Πως τα αγορια θέλουν να είναι έμπειρα και να μην γίνουν "ρεζίλι"? Αυτό.
Σε πολλούς που το λέω με αποπαίρνουν, αλλά αυτό γίνεται σχεδόν με όλες τις απόψεις μου οπότε...
ναί είναι πολύ σοβαρός ο λόγος ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη νυχτολούλουδο
Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 17:04, 18-01-12:

γιατι ημουν φουλ ερωτευμενη....επισης και το παληκαρι....ε και νοιωθεις οτι ηρθε η στιγμη

Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 17:18, 18-01-12:

φανταζομαι οτι ειχα ορμες.... ο κυριος λογος τουλαχιστον.
αλλα και η δευτερη για τον ιδιο λογο ηταν

(η τελευταια ομως... ειχε και λαβ μεσα.... )

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mairiboo!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mairiboo!
H mairiboo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H mairiboo! έγραψε στις 00:30, 02-07-12:

δεν εχω κανει ακομα και ελπιζω να αργησω γτ ειμαι μικρη ! ειχα ομως μια σχεση 1,5 χρονο περιπου που ενιωθα καλα ! και ημουν σχεδον ετοιμη αλλα αν σας πω τι σκεφτομουν θα με βρισετε?????? αλλα θα σας πω..
1.καταρχας με το αγορι μου τσακωνομασταν σχεδον καθε μερα και ειχα εναν φοβο πως αν προχωρησω την επομενη μερα για εναν ασχετο λογο θα τσακονωμουν και θα χωριζα (κατι που καμια κοπελα δεν θελει τετοια καταληξη για την πρωτη της φορα)
2.επειδη εχω προχωρημενη σχεση με τη μαμα μου δεν θα γινοταν να μην της το πω ( ασχετα οτι θα το καταλαβαινε απο μονη της) σκεφτομουν και αυτο...ΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ?? ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΡΧΙΖΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑ ΗΣΟΥΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ !

TRAGIC !!!

Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 00:46, 02-07-12:

γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά
επειδή βαρέθηκα να ειμαι γυμνός, να πληκτρολογώ με το ένα χέρι
και με το άλλο να γαργαλάω τις ρώγες μου.

άσε που είχα βαρεθεί να βάζω όλο την ίδια αγγελία
"οποια μου δείξει λίγο μπουτι θα της δείξω τον αγκώνα μου"

ΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ?? ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΡΧΙΖΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑ ΗΣΟΥΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ !
να σου πω τη γνώμη μου?
δηλ. θα ήταν προτιμότερο να πας στα αποδυτήρια
μιας ομάδας στο ημίχρονο και να πεις
άμα δείτε τον γιωργάκη να του πείτε
ότι πέρασε η mairyboo, θα καταλάβει. ?

και δηλ τι θα πει εισαι μικρη?
να της πεις:
¨καταρχήν μαμά, εχέμυθες καλησπέρες¨
κι οτι ρε μαμθελφκξρξκδλρηκδλεηκλ.
Τελος μπαταρίας.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mairiboo!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mairiboo!
H mairiboo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H mairiboo! έγραψε στις 00:49, 02-07-12:

δεν πολυ καταλαβα καλα ! αλλα νομιζω ο,τι σωστα τα λες ! ειδες εχω και αυτο το αγχος.....:/ μετα τι να σου βγει ?

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,366 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 00:54, 02-07-12:

Γιατί θα το έκανα κάποια στιγμή έτσι κι αλλιώς.

Παράθεση

Rainbowarrior

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbowarrior
Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,052 μηνύματα.

O Rainbowarrior έγραψε στις 00:57, 02-07-12:

Γιατί περπατάτε με τα πόδια;

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,132 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 01:13, 02-07-12:

Γιατί είχε έρθει κάποιος πολύ ξεχωριστός στη ζωή μου και ήθελα να μοιραστώ μαζί του το σώμα μου,
σαν μια ακόμα ένδειξη αγάπης προς εκείνον.
Γιατί με έκανε να νιώθω τόσο όμορφη και τόσο ποθητή, με έκανε να νιώθω πως αγαπιέμαι από κάποιον που αγαπώ.
Πολλά γιατί ακόμα...

...αλλά το πιο ωραίο δεν είναι το γιατί το έκανα,
αλλά το πόσο όμορφα αισθάνθηκα τότε και το πως χαμογελάω τώρα που σκέφτομαι εκείνη τη στιγμή

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ryuzaki (Lost in Infinity)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ryuzaki
Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 374 μηνύματα.

O Ryuzaki έγραψε στις 01:15, 02-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από mairiboo!
2.επειδη εχω προχωρημενη σχεση με τη μαμα μου δεν θα γινοταν να μην της το πω ( ασχετα οτι θα το καταλαβαινε απο μονη της) σκεφτομουν και αυτο...ΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ?? ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΡΧΙΖΕ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑ ΗΣΟΥΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ !

TRAGIC !!!
Από το χαμόγελο;

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,367 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 23:54, 12-07-12:

''Γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά;''
Βασικά, για μένα και για αρκετούς ανθρώπους που η δική μου ζωή έφερε στο δρόμο, μόνο σεξ δεν λέγεται η πρώτη φορά. Δοκιμή για το τι πάει που, πως είναι, ''αχ τι θα νιώσω;'' και άλλες τέτοιες καρδούλες ναι μπορείς να το πεις.

Και για να μη ξεφύγω, για μας η πρώτη φορά ήταν, για δοκιμή, γιατί μπορούσαμε, για να λάβουμε το διαβατήριο προς μετέπειτα πιο φυσιολογικές και πιο απολαυστικές πράξεις.
Μπορείς να πεις πως έκανες σεξ μετά την τρίτη φορά. Οι πρώτη, όχι. Η δεύτερη, επιβεβαίωση κάπως της πρώτης μήπως και δεν κατάλαβες καλά.

Παράθεση

nansy_astr

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη nansy_astr
H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,710 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε στις 03:35, 17-07-12:

Εγώ το είδα πιο ρομαντικά.:ρ

Για μένα η πρώτη φορά ήταν η ολοκλήρωση μιας σχέσης που είχα με ένα άτομο με το οποίο ήμουν πολύ ερωτευμένη μαζί του.Ήρθα πιο κοντά του,Το σέξ μαζί του ήταν απλά η επιτομή της όμορφης και παθιασμένης σχέσης που είχαμε.
Και το real fact της υπόθεσης.

Με άναβε...αφού ήταν πολύ καυτός άνθρωπος είμαι και εγώ

αλλά και το 1ο ισχύει.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 06:43, 17-07-12:

σαν επιλογη στην δημοσκοπηση δεν μπορουμε να βαλουμε ''ημουν ενας μεγαλος μαλακας(ακομα ειμαι)'' ?

ον τοπικ:

δεν εχω ιδεα

ουτε ''ερωτευμενοι'' ειμασταν ουτε καν ζευγαρι

οπως και να χει η καταληξη ηταν ασχημη

Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 20:02, 17-07-12:

Γιατι μου εκατσε

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 576 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 20:12, 17-07-12:

Ημουν ερωτευμενη τοτε.Δεν ξερω το φανταζομουν σαν κατι το πολυ μεγαλο,σαν την απολυτη ενωση.
Δεν ημουν ιδιαιτερα μικρη αλλα ειχε σημασια για μενα να ειναι με καποιον για τον οποιο εχω και εχει αισθηματα και κεινος.
Οταν εφτασε η στιγμη,δεν το σκεφτηκα και πολυ.απλα εγινε

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

klara!!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη klara!!
H klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H klara!! έγραψε στις 21:05, 17-07-12:

γιατι ενιωσα οτι αυτος ο the one τον αγαπουσα και γενικα το ηθελα πολυ, ημασταν και μαζι 8 τυπικα μηνες και εγινε και δε το μετανιωσα ποτε. ημασταν για χρονια μαζι μετα

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 19:26, 20-07-12:

Ήμουν πολύ ερωτευμένη και απλά προέκυψε!

Παράθεση

TaSsa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη TaSsa
H TaSsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H TaSsa έγραψε στις 20:58, 20-07-12:

ερως ανικατε μαχαν
και δυο χρονακια μετα...η καλυτερη σχεση μου αυτη της πρωτης φορας

Παράθεση

Danai_clio

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Danai_clio
H Danai_clio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Danai_clio έγραψε στις 23:11, 20-07-12:

Δεν το προγραμματισα...ηρθε μπαμ και κατω......

Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,158 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 23:12, 20-07-12:

Είχε χαλάσει το playstation.

34 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lucas D.Hagg
Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 146 μηνύματα.

O Lucas D.Hagg έγραψε στις 05:05, 25-08-13:

Εδινα Πανελληνιες και επρεπε να ξεσπασω.-

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,353 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 12:51, 25-08-13:

Γιατί αν το καθυστερούσα κι άλλο, η κοπέλα μου μπορεί και να με χώριζε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,645 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 12:53, 25-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Αν σε αγαπούσε, θα ήταν ηλίθιος λόγος να σε χώριζε...

Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη JKaradakov
Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,678 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε στις 12:59, 25-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Συνήθως το αντίθετο δεν γίνεται;

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,822 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 13:06, 25-08-13:

Θα είχα καύλες, χου νόουζ;

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,353 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 13:13, 25-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Αν σε αγαπούσε, θα ήταν ηλίθιος λόγος να σε χώριζε...
Προφανώς έχεις δίκιο. Το "θα με χώριζε" το είπα σαν σχήμα λόγου. Απλά είχαμε 8 μήνες σχέση, είχαμε κάνει όλα τα ...περιφεριακά αλλά δεν ένοιωθα ώριμος να προχωρήσω και με ...πίεσε κάπως. (Ηλικίες τότε: 17- / 15).

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 13:39, 25-08-13:

Ορμόνες

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,367 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 15:20, 25-08-13:

Για να χουμε κάτι να λέμε.
Πχ. γιατί φάγατε πρώτη φορά τζατζίκι;
Κάποιοι θα πουν για να δούμε πως είναι, άλλοι κάτι άλλο.
Ψήστε κάνα καφέ στη χόβολη να χει ουσία το θέμα.

Αρχική Δημοσίευση από antwwwnis
Είχε χαλάσει το playstation.
Ή και αυτό.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 25-08-13 στις 16:30. Αιτία: merge posts
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους