Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,145 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,515 μηνύματα σε 96,001 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 755 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 318)
Αμιγώς ετεροφυλόφιλος
230
72,33%
Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη
18
5,66%
Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα όχι αμιγώς περιστασιακη
4
1,26%
Αμφιφυλόφιλος
13
4,09%
Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα οχι αμιγώς περιστασιακη
4
1,26%
Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη
6
1,89%
Ομοφυλόφιλος
20
6,29%
Κουμπάκιας
21
6,60%
Ασέξουαλ
2
0,63%
Πανσέξουαλ
0
0%

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 18:45, 19-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από kemparis kostas
Να στηρίξω και γω την επιλογή μου. Είμαι gay(ενεργητικός) και είμαι με ενα παιδί εδώ και ενάμιση μήνα και μπορώ να πώ πως περνάω την ωραιότερη φάση της ζωής μου. Βέβαια ηλικιακά απέχουμε κάπως αλλά τί σημασία έχει αυτό;;;

μπραβο σου που το λες, γιατι αρκετος κοσμος δεν νιωθει ανετα να εκφραστει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 977 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 22:20, 19-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas
τοσο καιρο πηγαινα με γυναικες.

βεβαια τωρα τελευταια με γλυκοκοιταζει η σκυλιτσα του γειτονα

Και εμένα τις προάλλες μου την έπεσε μια γάτα..
Τι γίνεται;;

Btw, είμαι ετεροφυλόφιλος..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SparklingGrey

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SparklingGrey
Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,460 μηνύματα.

O SparklingGrey σε υπνοπαράλυση έγραψε στις 17:07, 14-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από renia_1995
κουμπακιας τι ειναι;
Την ίδια απορία έχω...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lysippe
H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 928 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε στις 17:22, 14-02-12:

^Είναι αυτοί που ψηφίζουν, για να δουν τα αποτελέσματα.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

κaτε_αlx

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη κaτε_αlx
H κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 446 μηνύματα.

H κaτε_αlx Γήρνα πίσο ή έστο τειλεφόνα έγραψε στις 15:18, 16-02-12:

η ψήφος μου στους άάαααανδρες
- δεν νομίζω ότι μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου με κάποια γυναίκα..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 15:44, 16-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από kemparis kostas
Να στηρίξω και γω την επιλογή μου. Είμαι gay(ενεργητικός) και είμαι με ενα παιδί εδώ και ενάμιση μήνα και μπορώ να πώ πως περνάω την ωραιότερη φάση της ζωής μου. Βέβαια ηλικιακά απέχουμε κάπως αλλά τί σημασία έχει αυτό;;;
Μπράβο!! Χαίρομαι για σας

Όσο για μένα, guys pls

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 16:36, 16-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από κaτε_αlx
η ψήφος μου στους άάαααανδρες
- δεν νομίζω ότι μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου με κάποια γυναίκα..
Έχει κολλήσει το γράμμα "α" στο πληκτρολόγιό σου.

Όσο για τις φαντασιώσεις με γυναίκα, μην ανησυχείς. Εσύ μπορεί να μη μπορείς να σε φανταστείς με γυναίκα, βάλε όμως καμιά μπικινάτη φωτό στο ξεκάρφωτο καμιά μέρα εδώ μέσα και θα βρείς πολλούς που μπορούν να σε φανταστούν με γυναίκα. (κύριοι σας βλέπω ήδη να αγγίζεστε... ντροπή σας! )

Να επικαιροποιήσω κι εγώ την επιλογή μου, δηλώνοντας ότι προτιμώ γυναίκες και να τονίσω τη λεπτομέρεια του ότι με τον όρο γυναίκες εννοώ αυτές που πάει πρώτα το μυαλουδάκι τους και ύστερα το γκουχ γκουχ... παπάκι τους. (δεν προτιμώ ανώριμα θηλυκά δηλαδή)

Και κάτι άλλο αναφορικά με τη δημοσκόπηση:

Η λέξη "καθαρά" σας χάλαγε και γεμίσατε όλες τις επιλογές με την πιό εξεζητημένη "αμιγώς"; Μάλλον κάποιος (δεν ξέρω ποιός) ήθελε να μας πείσει ότι ξέρει να χρησιμοποιεί τη λέξη "αμιγώς".

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 16:44, 16-02-12:

I bet this thread has ruined lots of fantasies.!!!

Εχω μπερδευτει λιγακι με τις επιλογες να πω την αληθεια. Αυτο το "αμιγως" πολυ confusing.

P.S.For the record...Straight.

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 16:51, 16-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
I bet this thread has ruined lots of fantasies.!!!

Εχω μπερδευτει λιγακι με τις επιλογες να πω την αληθεια. Αυτο το "αμιγως" πολυ confusing.

P.S.For the record...Straight.
Να στις κάνω ξεκάθαρες:

1. Ετεροφυλόφιλος
2. Ετεροφυλόφιλος αλλά μια στο τόσο πάω με δικούς μου.
3. Ετεροφυλόφιλος αλλά πολλές στο τόσο πάω με δικούς μου.
4. Πάω με όλους
5.Ομοφυλόφιλος αλλά πολλές στο τόσο πάω και με τους άλλους
6.Ομοφυλόφιλος αλλά μια στο τόσο πάω και με τους άλλους
7. Ομοφυλόφιλος
8. Περίεργος να δω τα αποτελέσματα.

Τόσο απλό. Το χουν κάνει και συμμετρικό το ρημάδι (Ετερο-Αμιγώς-Οχι αμιγώς- Αμφι- Οχι αμιγώς- Αμιγώς - Ομοφυλ.)

Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 17:02, 16-02-12:

οι σεξουαλικες προτιμησεις ειναι ομο - ετερο - ΒΙ
τωρα εμαθα και το ολιγον εγκυος...

Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Panos__
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,774 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε στις 17:02, 16-02-12:

Στο scale του Κινσευ δε βασίζεται το νήμα ; Σιγά κάντε μια μετάφραση των scales ,μια σχετική έρευνα και ψηφίστε.Πάντως τα αποτελέσματα είναι οικτρά εκτός αν ο Κίνσευ έχει πέσει εντελώς έξω σε ότι αφορά την ανθρώπινη σεξουαλικότητα.Αυτό το ''αμιγώς'' το τιμάνε πολλοί βλέπω,φοβικά όμως θα υποθέσω σε πρώτη ταχύτητα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 576 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 17:03, 16-02-12:

εμενα παντως καποτε μου ειχαν βγαλει οτι ειμαι λεσβια,δεν μπορω να καταλαβω το λογο γαμωτο.(τριτη γυμνασιου ημουν και απλα συμπαθουσα μια κοπελα και της το ελεγα)
μονο με αντρες εχω παει ως τωρα,λογικα ειμαι στρειτ :p

Παράθεση

SparklingGrey

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SparklingGrey
Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,460 μηνύματα.

O SparklingGrey σε υπνοπαράλυση έγραψε στις 16:08, 03-05-12:

Πω πω, τόσες κατηγορίες σεξουαλικών προτιμήσεων υπάρχουν;
Γιατί να κατηγοριοποιούμε ένα συναίσθημα ( ; ), τόσο ωραίο όσο αυτό του έρωτα; (δε λέω σε καμία περίπτωση ότι είναι κακό, απλώς λίγο υπερβολικό, κατ' εμέ)

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Danai_clio

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Danai_clio
H Danai_clio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Danai_clio έγραψε στις 00:09, 21-07-12:

Μan..Man..Man... Δαγκωτο!!!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,877 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 07:45, 13-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Panos__
.Αυτό το ''αμιγώς'' το τιμάνε πολλοί βλέπω,φοβικά όμως θα υποθέσω σε πρώτη ταχύτητα.
Χωρις να ειμαι ψυχολογος, μεντιουμ, να ξερω τι κανει ο καθενας στο κρεβατι του η τις φαντασιωσεις του θα συμφωνισω μαζι σου. Ειναι γνωστο οτι ειδικα οι αντρες εχουμε ενα θεμα με το ποσο αντρες ειμαστε και πιστευω πως αρκετοι μπορει να καταπιεζουν οτιδηποτε μη αμιγως-ετεροφυλικο νιωσουν.
Απο την μερια μου ομως δεν ειχα ποτε μου την οποιαδηποτε φαντασιωση η σκεψη με αλλων αντρα, οταν ετυχε (καταλαθος) να δω αντιστοιχη τσοντα με αφησε αδιαφορο σεξουαλικα, αλλα προκαλεσε αρκετα μεγαλο σοκ, και ουτε ποτε "αναψα" με αντικο σωμα η οτιδηποτε σχετικο. Αν ειχα την παραμικρη ταση προς κατι ομοφυλοφιλικο δεν θα το ηξερα;
Ειμαστε σιγουροι οτι ο Κινσευ εχει πεσει μεσα καταρχην; Και αν εχει πεσει μεσα, που ξερουμε αν φοβικα δεν το βλεπουμε εμεις οι ιδιοι οτι δεν ειμαστε "αμιγως";

Παράθεση

Dusk

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dusk
Ο Dusk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O Dusk έγραψε στις 13:58, 19-11-12:

Women. !

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,630 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 14:03, 19-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Panos_
insufficient gayness in da raw data

πειτε οχι στο biased γατάκι τον Κίνσεϋ.
Χαβελλοκ Ελλις ζεις, εσύ μας οδηγείς...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη άντζυ
H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε στις 15:13, 19-11-12:

Ο κουμπάκιας τι είναι..??

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2,895 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 15:15, 19-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από άντζυ
Ο κουμπάκιας τι είναι..??
Είναι αυτός που δεν θέλει να απαντήσει ή βαριέται αλλά επειδή του αρέσει να πατάει "κουμπάκια", απαντάει στη δημοσκόπηση με αυτή την επιλογή.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη άντζυ
H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε στις 15:18, 19-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Scandal
Είναι αυτός που δεν θέλει να απαντήσει ή βαριέται αλλά επειδή του αρέσει να πατάει "κουμπάκια", απαντάει στη δημοσκόπηση με αυτή την επιλογή.
Πρώτη φορά την βλέπω αυτή την επιλογή...!!

Άντρες δαγκωτό...!! Μπορεί να μας ταλαιπωρούν αλλά τελικά μπορεί και να μας αρέσει αυτό....!

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 17:02, 19-11-12:

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ Τα ωραιότερα πλάσματα στη γη!

Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Panos__
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,774 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε στις 07:45, 21-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
I think I know what human sexuality means dat is why I bitch about Kinsey
Ναι κάτι μας είπες για το bias του Kinsey τώρα.Εσένα περιμέναμε.Η ομοφοβία ζει αυτή μας οδηγεί.Να μαντέψω; Aμιγώς με κεφαλαία και χρυσή καδενίτσα στο λαιμό;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Panos__ : 21-11-12 στις 07:53.
Παράθεση

χρηστaras

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη χρηστaras
Ο χρηστaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O χρηστaras έγραψε στις 10:36, 21-11-12:

women!!!!

Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη GetOuttaMyWay
Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,714 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε στις 20:53, 26-11-12:

Προτιμήσεις δεν έχουν καμία σχεση με τη ''δραστηριότητα'' όπως αναφέρεται στο πολλ!

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,318 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 21:07, 26-11-12:

Πραγματικά κάποιος με νικνέιμ μισό ελληνικά μισό γκρίγκλις δεν θα μπορούσε να μην πει με τόσο καμάρι το προφανές, ότι του αρέσουν οι γυναίκες!

στο θέμα:

Μ' αρέσουν οι γυναίκες επίσης. Κυρίως οι πλούσιες. Είμαι ευχάριστος τύπος, έξυπνος και αρκετά ικανός και υπομονετικός στο σεξ, με αξιομνημόνευτες επιδόσεις. Ζητώ γυναίκες που να ανταποδίδουν τις υπηρεσίες μου με ένα αμιγώς σημαντικό ποσό ώστε να τους προσφέρω την χαρά που στερούνται από το άγχος της καθημερινότητας και να μπορώ ελεύθερα να τους δίνω το πάθος που τόσο πολύ αναζητούν και αξίζουν. Ενδιαφέρομαι πρωτίστως για την ικανοποίηση της πελατ.. εεε, της συντρόφου μου.

Ηλικίες 30+ (εξαιρούνται οι δεσποινίδες που είνα 30- αλλά έχουν ένα σταθερό υψηλό εισόδημα, αδιάφορο από που προέρχεται)
Ομορφιά προαιρετική
Επικοινωνία μέσω πμ, μόνο σοβαρές προτάσεις

Παράθεση

anisixos

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη anisixos
Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 81 μηνύματα.

O anisixos έγραψε στις 23:03, 26-11-12:

Ποιος αντρας θα βγει να πει οτι ειναι γκει ακομα και σε ενα φορουμ (που δεν ειναι γκει) ακομα κι αν εχει ψευδωνυμο; Κανεις. Δηλαδη ενας μονο. Δηλαδη και 1000 αντρες να απαντουσαν, 1 μονο θα ελεγε οτι ειναι γκει. Αυτο σημαινει οτι και οι 999 ειναι καραστρειτ; Δε νομιζω. Και ενταξει, εγω διακρινω ενα αγχος απο μερικους να το παιξουν αντρες λεγοντας "γυναικες τα ωραιοτερα πλασματα". Ενταξει, τι θα πει οτι καποιος αντρας λατρευει τις γυναικες; Ποτε δεν το καταλαβα αυτο. Δηλαδη λατρευει οτιδηποτε εχει β**** και μ****; Αυτο ομως τοτε ειναι σεξουαλικο και μονο. Δεν ειναι αγαπη. Λατρευει την ψυχολογια τους; Τι ακριβως; Και αμα η αλλη ειναι κακασχημη, χοντρη, κοντη, κουτση, κακιασμενη, υστερικια, σκυλα; Και αυτο ισχυει και για τις γυναικες που λενε οτι ψηφιζουν αντρες δαγκωτο. Δηλαδη ολοι οι αντρες ειναι το ιδιο; Οι απαντησεις που δωσατε παραβλεπουν κατι πολυ σημαντικο. Οτι σημασια δεν παιζει το φυλο αλλα η εμφανιση και ο χαρακτηρας. Και ενταξει, χαλαρωστε μερικοι. Μεθαυριο που θα ειστε σε σχεση με γυναικα μετα ελατε να πειτε ποσο τις λατρευετε. Δεν υπαρχουν φυλα, υπαρχουν χαρακτηρες και σεξουαλικες προτιμησεις.

Α, επισης παιζει καποιοι που δηλωσατε με περισσιο ενθουσιασμο οτι σας αρεσουν οι γυναικες, να θελετε να ψαρεψετε καμια απο εδω. Μην το αρνειστε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 26-11-12 στις 23:17. Αιτία: merge- συνεχόμενα μηνύματα
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,665 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:50, 27-11-12:

Δε ξέρω ακόμα.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη GetOuttaMyWay
Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,714 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε στις 00:31, 28-11-12:

Μου αρέσουν τα αγόρια !

Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 02:43, 29-11-12:

Εχω καποιες προτιμησεις αλλα ντρεπομαι να τις πω τωρα

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,243 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 02:49, 29-11-12:

Παράθεση

sweeney todd

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sweeney todd
Ο sweeney todd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O sweeney todd έγραψε στις 04:49, 29-11-12:

Ψυχολόγους (αρσενικούς) στα..4 κι εγώ από πίσω να σπρώχνω

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sweeney todd : 29-11-12 στις 04:55.
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 774 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 14:19, 29-11-12:

Λατρεύω τις πατάτες!
Μπορώ να είμαι και με 3-4 ταυτόχρονα .

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,644 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 15:48, 29-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia
Λατρεύω τις πατάτες!
Μπορώ να είμαι και με 3-4 ταυτόχρονα .

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lydiatav

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lydiatav
H lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H lydiatav έγραψε στις 01:38, 27-02-13:

κουμπακιας???? Δηλαδη???????

ελα μωρε, δεν εισαι κ η μονη!!! btw, το tumblr σου πολυ καλο=]

μια ζωη την εχουμε..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 27-02-13 στις 16:19. Αιτία: merge- συνεχόμενα μηνύματα
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,245 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 01:55, 27-02-13:

Ελα τωρα... Ολες εναν Εζελ ζητατε....

Παράθεση

Anthrax69

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Anthrax69
Ο Anthrax69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.

O Anthrax69 έγραψε στις 23:26, 01-03-13:

Δε θέλει ερώτημα...

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,822 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 23:38, 01-03-13:

Nuhh, ΔΕΝ έχουμε. Όλα τα σφάζω, όλα τα μαχαιρώνω.

Παράθεση

ΚρύβεΛόγια

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΚρύβεΛόγια
H ΚρύβεΛόγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H ΚρύβεΛόγια έγραψε στις 12:46, 14-03-13:

Δεν έχω προτιμήσεις στο σέξ. Έχω προτιμήσεις στον άνθρωπο. Βασικά, θέλω να με προτιμά και αυτός/ή, αλλιώς δεν πάει πουθενά το πράγμα.

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,613 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 21:42, 22-03-13:

Υπάρχουν κάποιες φορές που νιώθω ότι θα ήθελα να ήμουν άντρας. Δεν μπορώ να το εξηγήσω. Ωστόσο, αυτό δεν έχει να κάνει με ομοφυλοφιλικές τάσεις, αλλά με το γεγονός ότι το κοινωνικό στάτους επιτρέπει περισσότερες ελευθερίες στους άντρες (ως προς την έκφραση των συναισθημάτων τους).

Παράθεση

Rinaki.Motionle

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Rinaki.Motionle
H Rinaki.Motionle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H Rinaki.Motionle When life gives you lemons...... έγραψε στις 22:16, 22-03-13:

Έναν άντρα που να είναι σωστός.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 24-03-13 στις 10:43. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,367 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 22:42, 22-03-13:

Κάποιες συγκεκριμένες σωματικές/πρακτικές Αισθήσεις ώρες ώρες απορώ πως μπορεί το ίδιο φύλο να σου τις προσφέρει.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,630 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 19:13, 27-03-13:

half bisexual

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

daphne.ch

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη daphne.ch
H daphne.ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H daphne.ch έγραψε στις 16:57, 18-07-13:

Bisexual επισης, αλλα δεν ειναι ακριβως "σεξουαλικη προτιμηση"..δεν το επιλεγεις, απλα το νιωθεις

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 576 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 17:38, 18-07-13:

εγω πιστευω μαζι μου θα πηγαινες

Παράθεση

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη trelomogolo
Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 114 μηνύματα.

O trelomogolo major celestial jerk έγραψε στις 06:58, 12-08-13:

τι ενοει ο ποιητησ κουμπακιασ στο πολλ..ακομη δεν το εχω καταλαβει...

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,099 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 09:58, 12-08-13:

τι σημαίνει η επιλογή: «Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη»;

Παράθεση

Dr.Quantum

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dr.Quantum
Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O Dr.Quantum έγραψε στις 10:01, 12-08-13:

Ότι είσαι ετεροφυλόφιλος και έχει τύχει να έχεις ομοφυλοφιλική εμπειρία,ή τέλος πάντων να έχεις σπάνια ομοφυλοφιλικές εμπειρίες.Εγώ έτσι το αντιλαμβάνομαι.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,897 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 10:13, 12-08-13:

οτι φάμε οτι πιουμε και οτι αρπάξει ο κωλος μας

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dark_Shadow
Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O Dark_Shadow Είμαι ένα δέντρο,κόντρα στον αέρα... έγραψε στις 10:23, 12-08-13:

Kυριολεκτικά αυτό

Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 601 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 00:44, 04-10-13:

Άντρες ολ δε γουέι, εκτός αν δεχόμουνα πρόταση απ'την Τζολί...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    TigerHunt

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους