Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,936 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 288 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα ελληνικά νησιά που έχετε επισκεφτεί

Ποιά ελληνικά συμπλέγματα νησιών έχετε επισκεφθεί;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 148)
Κυκλάδες
84
56,76%
Σποράδες
45
30,41%
Ιόνια Νησιά
95
64,19%
Νησιά Β. Αιγαίου
55
37,16%
Νησιά Α. Αιγαίου
28
18,92%
Δωδεκάνησα
48
32,43%
Κρήτη
59
39,86%
Νησιά Αργοσαρωνικού-Κύθηρα
36
24,32%
Κύπρος (εντάξει δεν ανήκει στα συμπλέγματα, αλλά εγώ τη βάζω)
15
10,14%

*MARAKI* (maria)

Νεοφερμένος

H maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H *MARAKI* έγραψε: στις 20:30, 28-10-08:

ποια ειναι τα ελληνικα νησια που εχετε επισκευτει;ποιες οι εντυπωσεις σας;ποιο σας αρεσε ποιο πολυ;εγω παλι εχω παει στη μυκονο και στη κερκυρα!ενα εχω να σας πω:εκλαιγα οταν ηταν να φυγουμε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,034 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 20:38, 28-10-08:

Λοιπόν έχω πάει: Kέρκυρα ( μαγικάααα Ιόνιο 4ever!), Μύκονο ( χάλια ), Άνδρο( από εκεί είμαι..δεν μπορώ να κρίνω αντικειμενικά ), Σαντορίνη (υπέροχη...), Κρήτη( δεν μου άρεσε τόσο γιατί είχαμε πάει Ηράκλειο που μου θύμισε έντονα Πειραιά),Ρόδο( τέλειααα )και Τήνο(δεν ενθουσιάστηκα) και χμ...αυτά!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,229 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 20:41, 28-10-08:

Εχω παει:
-Παρο/Αντιπαρο (καμια 15αρια φορες )
-Nαξο (ετσι κι ετσι)
-Κουφονησια (ερημια απολυτη)
-Ανδρο (καλουτσικα ητανε)
-Σκιαθο (ωραια, αλλα ΠΟΛΥΣ κοσμος ρε παιδι μου)
-Σκοπελο (δεν θυμαμαι σχεδον τιποτα )
-Τηνο (καλουτσικη)
-Κεφαλλονια (απλα ΤΕΛΕΙΑ )
-Ζακυνθο (την περιμενα καλυτερη)
-Λευκαδα (φοβερες παραλιες :no1: )
-Κερκυρα (πολυ ομορφο νησι, ειδικα αν πας στα λιγοτερο "τουριστικα" του μερη)

Σε γενικη εντυπωση κερδιζει με διαφορα το Ιονιο! :no1:
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 20:54, 28-10-08:

Κέρκυρα
Μύκονος
Σαντορίνη
Κρήτη
Κεφαλλονιά
Λευκάδα
Νάξος
Χίος
Ζάκυνθος
Κια πολλά άλλα πιο μικρή, αν θυμηθώ μετά θα τα βάλω...
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 21:15, 28-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από DESPOINA
Λοιπόν έχω πάει: Kέρκυρα ( μαγικάααα Ιόνιο 4ever!), Μύκονο ( χάλια ), Άνδρο( από εκεί είμαι..δεν μπορώ να κρίνω αντικειμενικά ), Σαντορίνη (υπέροχη...), Κρήτη( δεν μου άρεσε τόσο γιατί είχαμε πάει Ηράκλειο που μου θύμισε έντονα Πειραιά),Ρόδο( τέλειααα )και Τήνο(δεν ενθουσιάστηκα) και χμ...αυτά!
θελεις να πλακωθουμε κοπελια?????
Παράθεση

konfou (Κωνσταντίνος)

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O konfou έγραψε: στις 21:22, 28-10-08:

Εγώ έχω πάει μόνο σε Τήνο, Λέσβο κ###180; Κέρκυρα
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,034 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 22:32, 28-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Loukrhtia
θελεις να πλακωθουμε κοπελια?????

Ναι, έλα ρε αν σου βαστάει
Καλά καλά η Κρήτη και ειδικά το Ηράκλειο είναι πανέμορφα!!!! Παίζει να είναι και το πιο εξώτικο μέρος που έχω επισκεφθεί...

(εντάξει τώρα?? )
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Διάσημο Μέλος

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 22:33, 28-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από DESPOINA
Ναι, έλα ρε αν σου βαστάει
Καλά καλά η Κρήτη και ειδικά το Ηράκλειο είναι πανέμορφα!!!! Παίζει να είναι και το πιο εξώτικο μέρος που έχω επισκεφθεί...

(εντάξει τώρα?? )
καλα το πας..... για συνεχισε μ' αρεσει.....
Παράθεση

maraki (Μαρία)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 480 μηνύματα.

H maraki έγραψε: στις 22:34, 28-10-08:

[quote=DESPOINA;147895]Ναι, έλα ρε αν σου βαστάει

Έτσι!!!!Τέλεια!!!
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,229 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 22:37, 28-10-08:

Πλακα-πλακα, Κρητη δεν εχω αξιωθει ακομα να παω και θα ηθελα πολυ...
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina έγραψε: στις 22:38, 28-10-08:

Ε, καλά τώρα...

Επίσης να προσθέσω πως είχε μαγικές αμμουδιές..
Και το κλίμα ήταν πολύ ευχάριστο.. και φυσικά και θα ξαναπάω! Ηράκλειο ftw!!!
Παράθεση

lazmoisiades (Λάζαρος)

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O lazmoisiades έγραψε: στις 22:42, 28-10-08:

Παιδιά τα ωραιότερα τοπία μακράν θεωρώ πως βρίσκονται στο, κατά τη γνώμη μου, πιο μαγευτικό νησί των μικρών Κυκλάδων, τη Δονούσα. (Φωτογραφικό υλικό για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχει στην ιστοσελίδα του σχολείου:
http://gym-donous.kyk.sch.gr )
Παράθεση

Juliette (Ιουλιέτα)

Νεοφερμένος

H Ιουλιέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Juliette έγραψε: στις 22:47, 28-10-08:

Εγω ειμαι απο την Κρητη! Μακαρι να τα εκτιμησω κι εγω ολα αυτα που σας φανηκαν τοσο ωραια... Οταν ζεις απεναντι απο τη θαλασσα σ'ολη σου τη ζωη δε σου φαινεται τιποτα το σπουδαιο...
Προσωπικα εχω ταξιδεψει πιο πολυ στην ηπειρωτικη Ελλαδα οπου εκει κι αν ειναι ολα τα λεφτα! Εχω παει κ στη Ναξο αλλα δεν το θυμαμαι γιατι ημουν 6 χρονων
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

O chris_90 έγραψε: στις 22:48, 28-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από lazmoisiades
Παιδιά τα ωραιότερα τοπία μακράν θεωρώ πως βρίσκονται στο, κατά τη γνώμη μου, πιο μαγευτικό νησί των μικρών Κυκλάδων, τη Δονούσα. (Φωτογραφικό υλικό για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχει στην ιστοσελίδα του σχολείου:
http://gym-donous.kyk.sch.gr )
Εχω παει, εχω παει! Το 2000 οταν καναμε.... tour οικογενειακως στα Κουφονησια με τον θρυλικο Σκοπελιτη! Πραγματικα πολυ ωραια, αν και τοτε δεν υπηρχε καθολου τουριστικη υποδομη! Συγκεκριμενα 3 ταβερνες ειχε ολες κι ολες η Δονουσα! Μου εχουν πει οτι εχει αναπτυχθει πολυ απο τοτε...
Παράθεση

peace (Ειρήνη)

Δραστήριο Μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H peace έγραψε: στις 22:56, 28-10-08:

Κρήτη(ηράκλειο)
Ύδρα
Ζάκυνθο
Λευκάδα
Σαντορίνη

Θέλω να πάω κ σε άλλα...
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,766 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 22:59, 28-10-08:

Πάρο, Νάξο, Τήνο, Κέρκυρα, Θάσο, Ζάκυνθο, Λευκάδα, Σαλαμίνα, Άνδρο, Μυτιλήνη, Εύβοια, και Κρήτη (τα Χανιά δεν μου άρεσαν καθόλου, το Ηράκλειο ήταν τέλειο!)
Παράθεση

*MARAKI* (maria)

Νεοφερμένος

H maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H *MARAKI* έγραψε: στις 23:18, 28-10-08:

σας ζηλευω κι εγω θελω να παω σε τοσα νησια
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

who

Περιβόητο Μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 00:19, 29-10-08:

Σίφνο,
Ρόδο,
Λευκάδα,
Ζάκυνθο,
Κέρκυρα και Μυτιλήνη (όταν ήμουν 5 μηνών ).
Παράθεση

PIL (Γιάννης)

Διάσημο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O PIL έγραψε: στις 00:26, 29-10-08:

Σκιάθος(twice)
Μύκονος
Τήνος
Σύρος
Λέσβος
Σκόπελος
Αλόννησος

Εκτός από το να πάω νοτιανατολικότερα στην υδρόγειο, πρέπει να επισκεφτώ κι άλλα νησιά
Παράθεση

Jenny (Τζένη)

Διάσημο Μέλος

H Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Καθηγήτρια Γερμανικών (ιδιαίτερα) . Έχει γράψει 747 μηνύματα.

H Jenny έγραψε: στις 00:29, 29-10-08:

Επτάνησα: Κέρκυρα, Ζάκυνθος

Κυκλάδες: Σαντορίνη, Πάρος - Αντίπαρος

Δωδεκάνησα: Ρόδος (5ήμερη με το σχολείο)

Αργοσαρωνικός: Ύδρα, Πόρος (επίσης σε λίγες μέρες θα πάω 3ήμερο στην Αίγινα)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια