Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,051 μέλη και 2,412,056 μηνύματα σε 75,409 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 604 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα ελληνικά νησιά που έχετε επισκεφτεί

Ποιά ελληνικά συμπλέγματα νησιών έχετε επισκεφθεί;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 148)
Κυκλάδες
84
56,76%
Σποράδες
45
30,41%
Ιόνια Νησιά
95
64,19%
Νησιά Β. Αιγαίου
55
37,16%
Νησιά Α. Αιγαίου
28
18,92%
Δωδεκάνησα
48
32,43%
Κρήτη
59
39,86%
Νησιά Αργοσαρωνικού-Κύθηρα
36
24,32%
Κύπρος (εντάξει δεν ανήκει στα συμπλέγματα, αλλά εγώ τη βάζω)
15
10,14%

chris_90 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,229 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 13:29, 19-11-08:

Απο Μυκονο εχω περασει με το καραβι αρκετες φορες (ηταν ενδιαμεσος σταθμος). Εντελως ξερονησι ειναι (οπως αρκετα κυκλαδονησια βεβαια). Προτιμω μακραν Σαντορινη που δεν εχω καν περασει, μονο σε φωτογραφιες την εχω δει!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

guess

Πολύ δραστήριο μέλος

H guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H guess έγραψε: στις 15:04, 19-11-08:

Γιατι? επειδη θελω να παω στην Μυκονο?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Επιφανές Μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής . Έχει γράψει 2,506 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε: στις 15:18, 19-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από guess
Γιατι? επειδη θελω να παω στην Μυκονο?
Όχι πως σου πέρασε αυτό από το μυαλό:p

Πάντως αν πας μην πας στο Super Paradise, δεν έχω αηδιάσει πιο πολύ στη ζωή μου
Παράθεση

guess

Πολύ δραστήριο μέλος

H guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H guess έγραψε: στις 15:23, 19-11-08:

Αληθεια...και ελεγα να κλεισω απο τωρα ξαπλωστρα...ειναι και ακριβες...!!!
Τι σε εκανε να αηδιασεις?:xixi:
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Επιφανές Μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής . Έχει γράψει 2,506 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε: στις 15:31, 19-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από guess
Αληθεια...και ελεγα να κλεισω απο τωρα ξαπλωστρα...ειναι και ακριβες...!!!
Τι σε εκανε να αηδιασεις?:xixi:

Βρομούσε αφόρητα..
Το μόνο που μου άρεσε ήταν ότι έβλεπα μεθυσμένους που χορεύανε πάνω στα βράχια να γλιστράνε και να πέφτουνε στη θάλασσα

Πάντως για ξαπλώστρα κοντά στη θάλασσα δεν το συνιστώ. Είναι που είναι πανάκριβες (200+)...να σου έρθει και κανα κύμα στη μάπα δεν θα είναι και ότι το καλύτερο..

Το μόνο που μου άρεσε στη Μύκονο ήταν τα νυχτοπερπατήματα και οι λουκουμάδες της κυρίας Αργυρώς με σοκολάτα
Παράθεση

Choco (Ηλιας)

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O Choco έγραψε: στις 16:35, 19-11-08:

δηλαδη απο οτι καταλαβα εχεις παει μονο στη μυκονο.
Παράθεση

SWEET HEART

Νεοφερμένος

H SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H SWEET HEART έγραψε: στις 17:52, 19-11-08:

Τηνο,Μυκονο....
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,076 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 18:01, 19-11-08:

Η σωστή σειρά είναι Μύκονος-Τήνος. Πρώτα κάνουμε τα αίσχη και μετά περνάμε απ΄τη Μεγαλόχαρη για τη συγχώρεση. Αντίστροφα δεν έχει νόημα.
Παράθεση

SWEET HEART

Νεοφερμένος

H SWEET HEART αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H SWEET HEART έγραψε: στις 18:28, 19-11-08:

Λοιπον εχεις δικιο...αρχικα πηγα Μυκονο(οπου εχω συγγενεις)και μετα(για μια μερα)πεταχτηκα Τηνο με σκοπο να επισκεφτω τη Μεγαλοχαρη....αισχη παντως δεν εγιναν!!!
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Επιφανές Μέλος

O djimmakos έγραψε: στις 19:51, 19-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Choco
δηλαδη απο οτι καταλαβα εχεις παει μονο στη μυκονο.
Mπράβο, είσαι πολύ έξυπνος:p

Αρχική Δημοσίευση από miv
Η σωστή σειρά είναι Μύκονος-Τήνος. Πρώτα κάνουμε τα αίσχη και μετά περνάμε απ΄τη Μεγαλόχαρη για τη συγχώρεση. Αντίστροφα δεν έχει νόημα.

Ε-Λ-Ε-Ο-Σ
Παράθεση

SWEET HEART

Νεοφερμένος

H SWEET HEART έγραψε: στις 19:52, 19-11-08:

Ε-Λ-Ε-Ο-Σ [/quote]

Παράθεση

*MARAKI* (maria)

Νεοφερμένος

H maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H *MARAKI* έγραψε: στις 20:24, 21-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Djimmakos
Βρομούσε αφόρητα..
Το μόνο που μου άρεσε ήταν ότι έβλεπα μεθυσμένους που χορεύανε πάνω στα βράχια να γλιστράνε και να πέφτουνε στη θάλασσα

Πάντως για ξαπλώστρα κοντά στη θάλασσα δεν το συνιστώ. Είναι που είναι πανάκριβες (200+)...να σου έρθει και κανα κύμα στη μάπα δεν θα είναι και ότι το καλύτερο..

Το μόνο που μου άρεσε στη Μύκονο ήταν τα νυχτοπερπατήματα και οι λουκουμάδες της κυρίας Αργυρώς με σοκολάτα
αχαχαχα!αχ αυτα τα νυχτοπερπατηματα στη μυκονο αξεχαστα!:no1:
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από miv
ρε παιδια ενταξει μη το παρακανουμε δε λεω στη μυκονο γινονται πολλα...αλλα ειναι ωραιο νησι και τελοσπαντων δε πας για να δεις τα αισχη αλλα για να διασκεδασεις και να περασεις καλα κυριως.Εγω αυτο πιστευω.
Παράθεση

stargirl (Νάνσυ:p)

Δραστήριο Μέλος

H Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται μαθήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 287 μηνύματα.

H stargirl έγραψε: στις 16:25, 23-11-08:

Λοιπόν....εγώ έχω πάει Εύβοια,Λευκάδα,Άνδρο,Τήνο,Σκόπελο,Αλλόνησο,Ιθάκη....σε κάποια απ'αυτά δεν έκατσα πολύ,αλλά δεν πειράζει:p
Παράθεση

Nickname (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 859 μηνύματα.

O Nickname έγραψε: στις 19:15, 17-06-09:

ποιά ελληνικά νησιά έχετε επισκεφθεί? Εγώ έχω πάει στα ακόλουθα: Θάσο, Σκιάθο, Σκόπελο, Αλόννησο, Κέρκυρα, Παξούς, Λέσβο και Ρόδο. Εσείς?
Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 533 μηνύματα.

O Νίκος95 έγραψε: στις 19:21, 17-06-09:

Θασο, Τηνο, Σύρο, Παρο, Μυκονο, Ναξο, Αντιπαρο, Κουφονησι, Αμοργο, Σαντορινη, και υπαρχουν αλλα απο τα οποια περασα με το πλοιο και ειδα μονο το λιμανι τους
Παράθεση

ἅλς

Διακεκριμένο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,012 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε: στις 19:24, 17-06-09:

Κεφαλλονιά & Χίο, αμέτρητες φορές (πατρίδες γαρ). Ψαρά, Οινούσσες, Κέρκυρα, Κύθηρα, Λευκάδα (και τελείωσα με τα Επτάνησα, μου "λείπει" η Ζάκυνθος) , Άνδρο , Σύρο ,Τήνο , Μύκονο , Πάρο , Σάμο , Λέσβο & Κρήτη. Επίσης Σαλαμίνα, Αίγινα (& Αγκίστρι), Πόρο, Σπέτσες & κάποια μέρη στην Εύβοια (Χαλκίδα, Ερέτρια, Κάρυστο, Πευκί, κά).
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 19:25, 17-06-09:

Σπέτσες,Σίφνος,Κέρκυρα,Λευκάδα
Παράθεση

.:aLeX:.

Δραστήριο Μέλος

Ο .:aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 155 μηνύματα.

O .:aLeX:. έγραψε: στις 19:30, 17-06-09:

Κεφαλονια, Κερκυρα, Σαντορινη (υπεροχα), Κρητη, Ροδο, Τηνο, Συρο, Λεσβο...
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 19:31, 17-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από ~Λένα~
Λες να κανω κοτζαμ ριπορτ για αυτο;
Απλα εχει παραγινει το πραγμα.
Ελπιζω τουλαχιστον να βοηθησα κανα συντονιστη με το λινκ. Τι να πω, ειχα καλη προθεση:p
Δεν είπα ότι είχες κακή.Απλά με την αναφορά φτάνουν πιο γρήγορα στους συντονιστές από ότι να βάλεις ένα λίνκEλπίζω να βοήθησα να καταλάβεις
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 19:32, 17-06-09:

Οκ, καταλαβα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια