Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,164 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,835 μηνύματα σε 96,041 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 398 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 297)
1
73
24,58%
2
42
14,14%
3-4
41
13,80%
5-6
30
10,10%
7-9
17
5,72%
10-20
14
4,71%
20+
27
9,09%
όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 )
53
17,85%

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,875 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 15:27, 13-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από PowerZ
πριν λιγες μερες εγιναν 4!
Εδώ τι λέμε? "Μεγιά"?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 21:26, 13-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από PowerZ
πριν λιγες μερες εγιναν 4!
αντε βρε καλη αρχη στην νεα σχεση!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 10:44, 14-07-05:

Με τόσους όσους να θεωρούμαι έμπειρη αλλά όχι πουτ*να

Μην ξεχνάμε και τα χρονάκια που κουβαλάω στην πλάτη ε?

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 12:57, 14-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Με τόσους όσους να θεωρούμαι έμπειρη αλλά όχι πουτ*να

Μην ξεχνάμε και τα χρονάκια που κουβαλάω στην πλάτη ε?
Μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι και θέτεις τα πράγματα!

Παράθεση

princess

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη princess
H princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H princess έγραψε στις 16:25, 14-06-06:

Προς τις κυρίες του φόρουμ....

Θα σας ενοχλούσε εάν ο σύντροφος σας.... είχε πνίξει το κουνέλι με πλήθος γυναικών και μάλιστα μεγάλο πριν από σας....?? Θα σας ενοχλούσε επίσης αν είχε επισκεφτεί κάποια <<εταίρα>>??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,875 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 16:43, 14-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από princess

Θα σας ενοχλούσε εάν ο σύντροφος σας.... είχε πνίξει το κουνέλι με πλήθος γυναικών και μάλιστα μεγάλο πριν από σας....?? Θα σας ενοχλούσε επίσης αν είχε επισκεφτεί κάποια <<εταίρα>>??
Ναι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 17:59, 14-06-06:

Σε τούτη τη ζωή.... όλα είναι σχετικά με βάση και κάποιες άλλες παραμέτρους....
Ενα απλό νούμερο από μόνο του δεν λέει τίποτα....
Η ηλικία.... ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ όταν μιλάμε για αριθμό σχέσεων ή έστω αριθμό ερωτικών συντρόφων....
Αν ήταν στην ηλικία των 30+ και ειχε παει με "λίγες" θα με ενοχλούσε το ίδιο πολύ με το να είναι 15 και να εχει πάει με "πολλές"
Καταλαβαίνεις τι θέλω να πω?

edit
'οσο για την εταίρα.... το θεωρώ επιλογή του και δεν με χαλάει είτε εχει πάει είτε δεν έχει πάει.... αλλά ακόμα και εκεί... παίζει ρόλο η μαμημένη ηλικία.... όταν πήγε, ήταν 15 ή 35?

Παράθεση

princess

Δραστήριο Μέλος

H princess έγραψε στις 18:30, 14-06-06:

Aν στην ηλικία των 35 είχε πάει με "λίγες" γιατί θα σ' ενοχλούσε, αγαπητή ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ?Βρίσκεις ότι πλέον... υστερεί μήπως ? Ομοίως, γιατί ειδικά τότε θα σ' ενοχλούσε αν είχε πάει σε εταίρα?

Γενικά, πάντως ...στην ηλικία των 30++ ποιος είναι πάνω κάτω ο αριθμός αυτός για έναν άντρα?!!

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 19:02, 14-06-06:

Aν στην ηλικία των 35 είχε πάει με "λίγες" γιατί θα σ' ενοχλούσε, αγαπητή ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ?Βρίσκεις ότι πλέον... υστερεί μήπως ? Ομοίως, γιατί ειδικά τότε θα σ' ενοχλούσε αν είχε πάει σε εταίρα?

Γενικά, πάντως ...στην ηλικία των 30++ ποιος είναι πάνω κάτω ο αριθμός αυτός για έναν άντρα?!!
Γιατί γενικώς θα έβγαζα διάφορα συμπεράσματα από μόνη μου που λάθος ή σωστά δεν ξέρω αλλά θα σου πω το γενικό σκεπτικό....
Ενας άντρας που στα 30+ έχει "παει" με δύο γυναίκες εμένα μου δημιουργεί το συναίσθημα ότι ο άνθρωπος αυτός ...
-φοβάται να συνάψει σχεσεις...
-φοβαται να ανοιχτεί, να πληγωθεί, να δωθεί, να δεσμευτεί....
-σταθηκε φοβερα άτυχος με δυο μονο σχεσεις στη ζωή του (λεμε τωρα αν ειχε 2 μονο σοβαρες σχεσεις που ηταν και σεξουαλικές) και τώρα θα βγάλει όλα του τα απωθημενα...
Τελος παντων κάπως έτσι θα σκεφτομουν κατα πάσα πιθανότητα
Μπορεί να εχω χίλια τα εκατό λάθος...
όμως καλώς η κακως εγω έτσι νοιώθω.... θελω ο σύντροφος μου να εχει ΕΠΙΛΕΞΕΙ να ειναι μαζι μου μετά που εχει κάνει ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ!

Για τους ίδιους ακριβως λογους λοιπόν, το να πηγαινει σε εταιρα στα 30 του, μου δειχνει αδυναμια δεσμευσης με μια γυναικα και προτιμαει να βγαλει τις βιολογικες του ανάγκες ξερα σε μια επι πληρωμή....
Σε κάθε περίπτωση βέβαια, προτιμω το να εχει πληρωσει κάποια για να βγαλει τις κάψες του απ το να "παιζει" με τα αισθηματα κάποιας μόνο και μόνο για να έχει σεξ

Παράθεση

Andrew19

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Andrew19
Ο Andrew19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 152 μηνύματα.

O Andrew19 πάλι δουλειές έχουμε σαββατιάτικα! έγραψε στις 20:02, 14-06-06:

Ο νόμος είναι περίεργος του 3.
Καλύτερα να τον θέσεις ως εξής.

Ξεκινάς ότι ο άλλος έχει θετικό αριθμό. Το μηδέν είναι πάντα μηδέν, οπως και ο 1ος/1η είναι πάντα ένας και μία.

Από εκεί και πέρα εφαρμόζεται ο νόμος του m*3 kai m/3!!!
Εγώ πάντως δεν ξέρω να μετράω

Πάντως πολλοί πιστεύουν ότι κάνεις πράγματα (ενώ δεν έχεις κάνει) ενώ πράγματα που όντως έκανες δεν πιστεύουν ότι τα έχεις κάνει... (Ειδικά κάτι κατίνες μην σε δουν να κάνεις παρέα με μια κοπέλα κατευθείαν ότι της ασκείς λειτουργικά καθήκοντα!)

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 20:37, 14-06-06:

Με έναν

Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Crow_of_Darkness
Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε στις 22:23, 14-06-06:

Νοητικά με πάρα πολλές. Τόσες πολλές, που έχω χάσει το λογαριασμό.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 22:56, 14-06-06:

Δεν πιστευω οτι εχει σημασια ειλικρινα , γι' αυτο και δεν μπορω να απαντησω.
Για αλλους ισως ειναι πολλες, για αλλους ισως λιγοτερες.
στο ερωτημα εαν με ενδιαφερει με ποσους πηγε πριν απο εμενα η πρωην μου...χμ...και πως θα το μαθω;
Ρωτωντας την;Την θεωρω αυτην την ερωτηση την μεγαλυτερη καφριλοερωτηση που μπορει να κανει καποιος.
Μαθαινοντας απο τριτους;Απολυτη προσωπικη ξεφτιλα.
Να μου το πει η ιδια απο μονη της;
Τοτε και μονο εχει καλως.
Και γι' αυτο και δεν την εχω κανει ποτε και ας μου την εχουν κανει...ολες!
Τωρα εαν η "φημη" της προλαβαινει την αφεντια της...ειναι αλλο!(Και δεν μιλαμε για κουτσομπολια του κ...των οπισθιων")

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,078 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 23:00, 14-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Δεν πιστευω οτι εχει σημασια ειλικρινα , γι' αυτο και δεν μπορω να απαντησω.
Για αλλους ισως ειναι πολλες, για αλλους ισως λιγοτερες.
στο ερωτημα εαν με ενδιαφερει με ποσους πηγε πριν απο εμενα η πρωην μου...χμ...και πως θα το μαθω;
Ρωτωντας την;Την θεωρω αυτην την ερωτηση την μεγαλυτερη καφριλοερωτηση που μπορει να κανει καποιος.
Μαθαινοντας απο τριτους;Απολυτη προσωπικη ξεφτιλα.
Να μου το πει η ιδια απο μονη της;
Τοτε και μονο εχει καλως.
Και γι' αυτο και δεν την εχω κανει ποτε και ας μου την εχουν κανει...ολες!
Τωρα εαν η "φημη" της προλαβαινει την αφεντια της...ειναι αλλο!(Και δεν μιλαμε για κουτσομπολια του κ...των οπισθιων")

οντως καφριλοερωτηση!

Παράθεση

princess

Δραστήριο Μέλος

H princess έγραψε στις 14:37, 15-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Γιατί γενικώς θα έβγαζα διάφορα συμπεράσματα από μόνη μου που λάθος ή σωστά δεν ξέρω αλλά θα σου πω το γενικό σκεπτικό....
Ενας άντρας που στα 30+ έχει "παει" με δύο γυναίκες εμένα μου δημιουργεί το συναίσθημα ότι ο άνθρωπος αυτός ...
-φοβάται να συνάψει σχεσεις...
-φοβαται να ανοιχτεί, να πληγωθεί, να δωθεί, να δεσμευτεί....
-σταθηκε φοβερα άτυχος με δυο μονο σχεσεις στη ζωή του (λεμε τωρα αν ειχε 2 μονο σοβαρες σχεσεις που ηταν και σεξουαλικές) και τώρα θα βγάλει όλα του τα απωθημενα...
Μπορεί να ισχύουν αυτά που λες... αλλά αποκλείεται κιόλας απλά αυτός ο άνθρωπος να είναι κάπως επιλεκτικός?

Γενικά, ξαναρωτώ και πάλι , ποιο είναι το αναμενόμενο ή πιο συνηθισμένο νούμερο γυναικών για έναν που είναι 30+?

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 14:40, 15-06-06:

ποιο είναι το αναμενόμενο ή πιο συνηθισμένο νούμερο γυναικών για έναν που είναι 30+?
Η ερώτηση αυτή ισούται με την ερώτηση για το νόημα της ζωής και η απάντηση είναι 42.

Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aayla
H Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H Aayla έγραψε στις 15:16, 15-06-06:

Με έναν και μακάρι να παραμείνω εκεί...
Έχω σύνθημα τώρα: "Όχι πια σεξ. Μόνο φίλοι!"

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 15:20, 15-06-06:

Γενικά, ξαναρωτώ και πάλι , ποιο είναι το αναμενόμενο ή πιο συνηθισμένο νούμερο γυναικών για έναν που είναι 30+?
Όσο λιγότερες, τόσο καλύτερα.
Είμαι λίγο περίεργη σε αυτό το θέμα, το παραδέχομαι.

Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη songless_bird
Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε στις 15:24, 15-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
Η ερώτηση αυτή ισούται με την ερώτηση για το νόημα της ζωής και η απάντηση είναι 42.
ahhahah
Αν υποθεσουμε οτι καποιος ξεκιναει να εχει ολοκληρωμενες σχεσεις στα 18 τοτε αν για σενα Dooο σου αρεσει να εχει αλλαξει μεχρι τα 30+ πανω απο 40 συντροφους, τοτε μιλαμε για ενα ασταθες στις σχεσεις ατομο ή για εναν πολυ μεγαλο κερατουκλη

Το 42 που ειπες ειναι απο την ταινια "οτοστοπ για τον γαλαξια"?? Respect

Παράθεση

Lexx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lexx
Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O Lexx (Κάντε κλικ εδώ για να γράψετε ένα προσωπικό μήνυμα) έγραψε στις 15:27, 15-06-06:

Θεωρώ το σεξ μεγάλο ταμπού. Άλλες φορές είναι υπερκτιμημένο και πολλές ανασφάλειες υπάρχουν γύρω από αυτό.
Για μένα είναι κάτι ωραίο, παιχνιδιάρικο, αισθησιακό και όχι τόσο βαρυσήμαντο. Έτσι κι αλλιώς το σεξ είναι κάτι σαν εργαλείο από μόνο του. Στο τι θα το μεταλλάξουμε έχει να κάνει με τις νοητικές διεργασίες του ξευγαριού.
Γι αυτό το σεξ δεν είναι χυδαίο ή απαλό από μόνο του. Είναι τι το κάνει ο καθένας να είναι.

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 15:30, 15-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από songless_bird
ahhahah
Αν υποθεσουμε οτι καποιος ξεκιναει να εχει ολοκληρωμενες σχεσεις στα 18 τοτε αν για σενα Dooο σου αρεσει να εχει αλλαξει μεχρι τα 30+ πανω απο 40 συντροφους, τοτε μιλαμε για ενα ασταθες στις σχεσεις ατομο ή για εναν πολυ μεγαλο κερατουκλη
μη κολλάς σε λεπτομέρειες καλόμου, το 30+ μπορεί να σημαίνει και 102

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,877 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:41, 15-06-06:

Ρε παιδια παρατιρω τους αριθμους που λετε.... οι περισσοτεροι κατω των 10.... Ειναι δυνατων; Εγω που ζω; Η εποχη της αμαρτιας ειναι σημερα η πριν 20 χρονια τελικα;

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 15:48, 15-06-06:

Λοιπόόόν.... λέω να πάρω τη μέθοδο του 3....

άρα...με 3,66!!!

Και με εξαίρεση ένα 0.33 [] και μοναδικό, δεν μετανιώνω για τις επιλογές μου και ξέρω πολύ συνειδητά (μιλάμε για τις μη σχέσεις προφανώς] γιατί το έκανα.

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 16:59, 15-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Aayla
Με έναν και μακάρι να παραμείνω εκεί...
Με εκπλήσεις ευχάριστα μπορώ να πω!!

Παράθεση

Andrew19

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Andrew19
Ο Andrew19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 152 μηνύματα.

O Andrew19 πάλι δουλειές έχουμε σαββατιάτικα! έγραψε στις 18:57, 17-06-06:

Εστω ότι η 1η φορά που κάνει σεξ κάποιος/α είναι στα 18.
Μένει μαζί του 2 χρόνια, μετά μπλέκει με κάτι άλλους (κάνει 2-3 σχέσεις να κατασταλάξει μικρού διαστήματος), μένει 6 μήνες χωρίς σχέση, μετά βρίσκει 1 για 4 μήνες, μετά άλλον για 6 μήνες, ...

Γενικά αν το ψάξεις ο αριθμός μπορεί να γίνει και πολύ μεγάλος και πολύ μικρός. Η σωστή ερώτηση είναι με πόσους ήθελες...?

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,352 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 21:09, 17-06-06:

χμμμμμμμμμ να σκεφτω να παρω το τετραδιο που τα γραφω να σας πω μαλιστα δεν θα ειναι 20 μαζι με τις μιας βραδιας

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 22:42, 17-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ρε παιδια παρατιρω τους αριθμους που λετε.... οι περισσοτεροι κατω των 10.... Ειναι δυνατων; Εγω που ζω; Η εποχη της αμαρτιας ειναι σημερα η πριν 20 χρονια τελικα;
Τι εννοεις? Δεν καταλαβα... τλκ σου φαινεται πολυ η λιγο?

Εγω παντως με εναν, και δεν εχω και κανενα λογο να τον αλλαξω! Και μακαρι να μην χρειαστει!!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,877 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 22:59, 17-06-06:

Λιγο δεν λες τπτ...

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,078 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 00:12, 23-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
μισελακι, δλδ για να καταλαβω, θα σου αρεσε ενας τριανταρης και ενδεχομενη σχεση σου να εχει (διαπιστωμενο αυτο, οχι να ειναι ψεμα δλδ) μια μακροχρονια σχεση και ενα one night stand πριν απο σενα ας πουμε, και οχι μερικες παραπανω?

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε στις 00:15, 23-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Andrew19
Εστω ότι η 1η φορά που κάνει σεξ κάποιος/α είναι στα 18.
Μένει μαζί του 2 χρόνια, μετά μπλέκει με κάτι άλλους (κάνει 2-3 σχέσεις να κατασταλάξει μικρού διαστήματος), μένει 6 μήνες χωρίς σχέση, μετά βρίσκει 1 για 4 μήνες, μετά άλλον για 6 μήνες, ...

Γενικά αν το ψάξεις ο αριθμός μπορεί να γίνει και πολύ μεγάλος και πολύ μικρός. Η σωστή ερώτηση είναι με πόσους ήθελες...?
αν με έναν ξενερωσα λιγο πιο μετα και με εναν αλλο δε μπορουσα να χορτασω (Η ΑΠΛΗΣΤΙΑ ΜΙΛΑΜΕ!!!) μπορουμε να τα συμψηφίσουμε?

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 07:59, 23-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
μισελακι, δλδ για να καταλαβω, θα σου αρεσε ενας τριανταρης και ενδεχομενη σχεση σου να εχει (διαπιστωμενο αυτο, οχι να ειναι ψεμα δλδ) μια μακροχρονια σχεση και ενα one night stand πριν απο σενα ας πουμε, και οχι μερικες παραπανω?
Ναι, δεν θα είχα πρόβλημα, κάθε άλλο.

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε στις 12:46, 24-06-06:

χμμμμμ.... εμενα παλι οχι... γιατι με εκφραζει πολυ αυτο που ειχε πει η κουε πιο πριν..
τεσπα,αντιληψεις και γουστα ειναι αυτα, προσωπικα του καθενος δηλαδη...

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 13:27, 24-06-06:

+1.

Μερικοί είναι της άποψης όλοι οι καλοί χωράνε...
εγώ υποστηρίζω το λίγοι και καλοί..

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 14:10, 24-06-06:

Κι εγω ρωταω, ΠΩΣ θα μαθετε με ποσους εχει παει το ταιρι σας πριν απο εσας;
Αν φυσικα δεν σας το πει ο ιδιος απο μονος του...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 15:30, 24-06-06:

Κι εγω ρωταω, ΠΩΣ θα μαθετε με ποσους εχει παει το ταιρι σας πριν απο εσας;
Αν φυσικα δεν σας το πει ο ιδιος απο μονος του...
Μέχρι στιγμής σε όσες σχέσεις είχα είμασταν και φίλοι, οπότε είτε πριν κάνουμε σχέση, είτε μετά το ξέραμε ο ένας για τον άλλο, έστω στο περίπου. Δεν καταλαβαίνω πως είναι δυνατόν να μην το ξέρεις ή να πρέπει να ρωτήσεις για να το μάθεις

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 15:42, 24-06-06:

Τα φτιαγνω με μια, και δεν τις λεω με ποσες εχω παει.
Πως θα το μαθει;
Θα με ρωτησει;Το θεωρω χαζο.
Θα μαθει απο αλλους;Αυτο και αν ειναι καφριλα.
Θα κρινει βαση των επιδοσεων μου;Ισως...μονο ετσι.Και μονο αν κι αυτη ειναι "ψαγμενη" και μπορει να κρινει βαση αυτων.
Γιατι πολυ χαλαρα εαν ειμαι σε μια σχεση και αυτη εμμεσως πλην σαφως μου ψηνει τ' αυτια να μαθει με ποσες εχω παει (που οσο και αν νομιζετε -αντρες και γυναικες- οτι το κανετε επιτυχημενα και πολυ εμμεσα, ο αλλος ή εστω εγω το καταλαβαινει\ω αμεσως.) τοτε μπορω ανετα να της πω αυτο που θελει να ακουσει.
Με λιγα λογια αλλο το να ειναι ο αλλος τυπος η κοπελα του one night stand και αλλο το να ειχε μια "α" ενεργη σεξουαλικη ζωη, και να το ψαχνει καποιος ιδιαιτερα υτο (δεν αναφερομαι σε καποιον απο εδω) ειναι περαν απο χασιμο χρονου, ψυχοφθορο τοσο για τον αλλο οσο και για το ζευγαρι.

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2,897 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 15:45, 24-06-06:

Εγώ πάντως δεν θα είχα πρόβλημα να ρωτήσω [είμαι χαζός τελικά ε; ].
Φυσικά όχι αμέσως, αλλά μετά από κάποιο χρονικό διάστημα που θα είμαστε μαζί και θα μιλάμε ξεκάθαρα και με εμπιστοσύνη ο ένας στον άλλον.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 15:52, 24-06-06:

Τα φτιαγνω με μια, και δεν τις λεω με ποσες εχω παει.
Πως θα το μαθει;
Θα με ρωτησει;Το θεωρω χαζο.
Θα μαθει απο αλλους;Αυτο και αν ειναι καφριλα.
Θα κρινει βαση των επιδοσεων μου;Ισως...μονο ετσι.Και μονο αν κι αυτη ειναι "ψαγμενη" και μπορει να κρινει βαση αυτων.
Γιατι πολυ χαλαρα εαν ειμαι σε μια σχεση και αυτη εμμεσως πλην σαφως μου ψηνει τ' αυτια να μαθει με ποσες εχω παει (που οσο και αν νομιζετε -αντρες και γυναικες- οτι το κανετε επιτυχημενα και πολυ εμμεσα, ο αλλος ή εστω εγω το καταλαβαινει\ω αμεσως.) τοτε μπορω ανετα να της πω αυτο που θελει να ακουσει.
Με λιγα λογια αλλο το να ειναι ο αλλος τυπος η κοπελα του one night stand και αλλο το να ειχε μια "α" ενεργη σεξουαλικη ζωη, και να το ψαχνει καποιος ιδιαιτερα υτο (δεν αναφερομαι σε καποιον απο εδω) ειναι περαν απο χασιμο χρονου, ψυχοφθορο τοσο για τον αλλο οσο και για το ζευγαρι.
Τι να σου πω, εμένα όλο αυτό που λες μου κάνει σε θεατρική παράσταση. Σιγά μη σκεφτώ τι θα πω και πως θα του το φέρω και τι θα μου πει, και αν θα με καταλάβει κλπ κλπ κλπ. Τι πιο λογικό απο ένα ζευγάρι που είναι ένα Α διάστημα μαζί και έχει καλή επικοινωνία να το συζητήσει; Γιατί δηλαδή να είναι κάτι που θα πρέπει να το εκμαιεύσει πονηρά ο ένας απο τον άλλον;

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 15:56, 24-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Petros
Εγώ πάντως δεν θα είχα πρόβλημα να ρωτήσω [είμαι χαζός τελικά ε; ].
Φυσικά όχι αμέσως, αλλά μετά από κάποιο χρονικό διάστημα που θα είμαστε μαζί και θα μιλάμε ξεκάθαρα και με εμπιστοσύνη ο ένας στον άλλον.
Καθολου χαζος δεν εισαι.
Το οτι προσωπικα π.χ. δεν θα εκανα την ερωτηση ή το οτι μου την ψιλοσπαει αυτη η ερωτηση δεν σημαινει κατι.
Και να σου πω κατι ειναι και αυτο που λες, αλλα ειναι και το πως θα ρωτησεις τον αλλο αλλα και σε ποια φαση θα το κανεις.Δηλαδη να σου τυχει να σου κανει αυτην την ερωτηση καποιος μετα την ερωτικη πραξη, νταξ' believe me ειναι τρομερα ξενεραουηττα!
Απλως εκει που θελω να καταλληξω ειναι οτι εαν καποιος αναλλωνεται στο με ποσους πηγε το αγορι μου και γιατι ηταν τοσες και οχι τοσες κτλ κτλ, ειναι απιστευτο χασιμο χρονου και ξενερωμα πολλες φορες για τον αλλο.
Και αυτο το λεω, γιατι πολλοι οταν κανουμε μια ερωτηση "ελπιζουμε" να λαβουμε την απαντηση που θα μας αρεσε.
Ξερεις τι ειναι να ρωτησεις τον αλλο, και εκει που ελπιζεις να σου πεις 2-3-4 να σου πετσξει κανα καμια "25 περιπου...".
Παει...εαν καρφωθει το μυαλο του αλλου οτι πριν απο εμενα περασαν 25 απο το κρεβατι-αγκαλια του...το καψαμε.
Κυριως αυτο ειναι που με ενοχλει, και κατ' επεκταση η ολη ερωτηση.
Καταλαβατε ετσι οπως τα εγραψα, η να περιμενω κανα meeting να τα πω καλυτερα...

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 15:57, 24-06-06:

Τι να σου πω, εμένα όλο αυτό που λες μου κάνει σε θεατρική παράσταση. Σιγά μη σκεφτώ τι θα πω και πως θα του το φέρω και τι θα μου πει, και αν θα με καταλάβει κλπ κλπ κλπ. Τι πιο λογικό απο ένα ζευγάρι που είναι ένα Α διάστημα μαζί και έχει καλή επικοινωνία να το συζητήσει; Γιατί δηλαδή να είναι κάτι που θα πρέπει να το εκμαιεύσει πονηρά ο ένας απο τον άλλον;
Να ξερες ποσοι...ΜΑ ΠΟΣΟΙ αντι να πανε στο κατευθειαν απανε απο θεατρου και κινηματογραφου γωνια...
Αστο...για να στο λεω, believe με μονο απο το μυαλο μου δεν το εβγαλα.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 15:58, 24-06-06:

Εγώ πάλι αν άνοιγα τέτοιο θέμα θα ήταν για να γνρωίσω καλύτερα τον άλλον, όχι για να δω αν είναι 5 ή 25...
ΝΤαξ, είπαμε, θα προτιμούσα να ήταν λίγες, αλλά και πολλές να ήταν δεν θα τα έβαφα μαύρα αν είναι εντάξει απέναντι μου...

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 16:03, 24-06-06:

Εγώ πάλι αν άνοιγα τέτοιο θέμα θα ήταν για να γνρωίσω καλύτερα τον άλλον, όχι για να δω αν είναι 5 ή 25...
ΝΤαξ, είπαμε, θα προτιμούσα να ήταν λίγες, αλλά και πολλές να ήταν δεν θα τα έβαφα μαύρα αν είναι εντάξει απέναντι μου...
A μπραβο.Εμενα δεν με ενοχλει αυτο, οσο το αν τυχει και δεν δωσεις την απαντησει που ευελπιστει να ακουσει ο αλλος, δημιουργειται μια μακροπροθεσμη και διαρκειας "βαβουρα" στα αυτια σου που δεν εχει προηγουμενο.
Σαν να με αναγκαζεις δηλαδη να σου πω ψεματα, ή να ευχομουν να σου ειχα πει οταν με ρωτησες.
Ουσιστικα αυτο που εγραψα στην προηγουμενη σελιδα, μην τα ξαναλεω.
Και δεν ειναιο τοσο οτι θα τα βαψει μαυρα η αλλη ή ο αλλος.
Αλλα εντελως ξαφνικα δημιουργουνται προστριβες, ανασφαλειες απο την μερια του και 1002 αλλα.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 16:07, 24-06-06:

Τι να σου πω, μιλάω εκ του ασφαλούς μιας και κανένας πρώην μου δεν είχε ντουζίνες πριν απο μένα (εξαιρούνται οι εφήμερες φάσεις στις οποίες ούτε ήξερα πόσες ήταν, για σχέση μιλάω) οπότε δεν ξέρω με βεβαιότητα πως θα αντιδρούσα...

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 16:26, 24-06-06:

Μεχρι τωρα με 2.Με την τελευταια ειμαστε ακομη μαζι....

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 23:51, 24-06-06:

Και γιατί να πρέπει να μαθαίνουμε με πόσες είχε πάει ο συντροφός μας ή να μαθαίνει εκείνος για μας;Έτσι γνωρίζουμε καλά τον άλλον;Έναν άνθρωπο τον γνωρίζουμε απο τις καταστάσεις που εμείς βιώνουμε μαζί του κι όχι απο τα όσα θα μας περιγράψει για το παρελθόν του και μάλιστα απο την δική του σκοπιά.Το παρελθόν είναι ενδεικτικό για το άτομο του αλλά όχι και απολυτος κανόνας.Εξάλλου αν θέλουμε να γνωρίσουμε κάποιον ή τεσπα να σχηματίσουμε μια κάποια εικόνα για τα βιώματα του μαθαίνουμε για τις σχέσεις του κι όχι για το κρεββάτι του(δλδ μπορεί να είχε όλες και όλες δυο σχέσεις στην ζωή του αλλά ως ελεύθερος να είχε πάει με πενήντα, αυτές δεν θεωρούνται σχέσεις).
Νομίζω ότι στις μεγαλύτερες ηλικίες είναι γεγονός πως θα προυπάρχουν ερωτικοί σύντροφοι.Το θεωρώ γελοίο και αδιάκριτο να κάνουμε ή να δεχόμαστε τέτοιες ερωτήσεις στις οποίες και η πιο πιθανή απάντηση είναι να ακούσουμε το ψέμα που θα αντέχουμε.Εγώ δεν έχω δεχθεί τέτοια ερώτηση(μάλλον δεν αφήνω και το περιθώριο) παρά μια φορά και αυτό έγινε μέσα σε παρέα απο έναν τυπά που έθεσε την ίδια αδιάκριτη ερώτηση σε όλους και του απάντησα έναν αριθμό 10πλασιο απο ότι στην πραγματικότητα μόνο και μόνο για να δω την έκφραση του

Συμφωνώ απόλυτα με τον τρόπο που το θέτει η Κουε(αλοίμονο αν δεν συμφωνούσα )οι δικοί μου εραστές λοιπόν διμιουργούν μια ομάδα(αλλά δεν θα σας πω ποιου αθλήματος ).

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 07:47, 25-06-06:

με ποσους πηγε το αγορι μου

τι γράφεις πιδίμ...

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 11:01, 25-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
οι δικοί μου εραστές λοιπόν διμιουργούν μια ομάδα
και τους φωνάζεις συνθήματα του στυλ "είσαι μια ομάδα μόνος σου!";

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 12:11, 25-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo

τι γράφεις πιδίμ...

cannot be found δεν λες τιποτα!!!!!

Παράθεση

aggelos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aggelos
Ο aggelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O aggelos έγραψε στις 00:02, 28-06-06:

2

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 00:12, 28-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
και τους φωνάζεις συνθήματα του στυλ "είσαι μια ομάδα μόνος σου!";

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους