Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,728 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποιο μέρος έχετε περάσει τις καλύτερες διακοπές;

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 01:56, 20-06-05:

Τώρα που ήρθε το καλοκαίρι,# μοιραστείτε με τους υπόλοιπους τις καλύτερες εμπειρίες σας από διακοπές! Ποιο μέρος σας μάγεψε και γιατί???? Μπας και πάρουμε καμιά ιδέα και τα κακομοιρά που ακόμα διαβάζουμε....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 02:00, 20-06-05:

Τις καλύτερες διακοπές σκόπευα να τις περάσω αλλά μου τα χαλάει η ορκωμοσία
Πάντως κάθε χρόνο περνάω τέλεια στις διακοπές και χάλια όταν επιστρέφω...με καταράζεται κανένας; Πάντως στα σχέδια φέτος είναι Πάρος και Ίος (για 2η φορα στο τελευταίο νησί)...Μετά μετακομίζω σε άλλη γη σε άλλα μέρη ουφ...όχι άλλο διάβασμαααααα....Θέλω διακοπέςςςςςςςς! (πολύ γκρινιάρα η δικιά σου )

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 02:02, 20-06-05:

Tα Χριστούγενα που μας πέρασαν 10 μέρες στη Θεσσαλονική και προβλέπεται ότι θα είναι τέλειες και οι καλοκαιρνές διακοπές.

Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gianakin
Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gianakin έγραψε στις 07:55, 20-06-05:

Βασικα ειμαι πιο πολυ φιλος του χειμωνα και οι καλυτερες διακοπες ηταν φετος Δεκεμβρη στην Αραχωβα.Απιστευτη παρεα και πολυ ωραιο μερος!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 09:19, 20-06-05:

Διακοπες; Μια χαρα περναω και στην Ροδο... ΚΑλυτερα απο διακοπες!!!!!

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 09:43, 20-06-05:

Σαντορινη, οσες φορες κι αν εχω παει, Ισπανια, Ιταλια, παντου καλα περναω, αρκει να παω!

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 11:02, 20-06-05:

διακοπές μονο Χειμώνα...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 11:47, 20-06-05:

Εγώ αναγκαστικά λόγω καταγωγής ή διακοπές στη Μυτιλήνη θα κάνω η θα βράσω στο καζάνι της πόλης. Οπότε το αν θα περάσω καλα εξαρτάται απο τους ανθρώπους κι όχι απο το μέρος το οποίο ειναι στατικό.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 12:04, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
διακοπές μονο Χειμώνα...# #
Γιατι βρε καλο μου? τι κανεις εσυ τα καλοκαιρια?

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 15:27, 20-06-05:

Μεγάλο ρόλο για εμένα παίζει η παρέα
Διακοπές έχω να πάω καλοκαίρι πάνω απο 10 χρόνια
αλλά είμαι τυχερή γιατί μένω σε νησί

Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη YoMaNaTiOn
Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 15:28, 20-06-05:

Ζάκυνθος... το καλύτερο μέρος ever. Έχω και μακρινή καταγωγή απο Ζάκυνθο (4-5 γενιές πρίν), Διονύσης γάρ.

Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Porcelain
Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε στις 15:34, 20-06-05:

Κάρπαθος..

Παράθεση

apostolos1986 (Αποστολος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη apostolos1986
Ο Αποστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O apostolos1986 έγραψε στις 17:27, 20-06-05:

Στην Κωνσταντινούπολη τον Απρίλιο που μας πέρασε. Απίστευτα ωραία η Πόλη και φυσικά είχα πάρα πολυ καλή και κεφάτη παρέα...

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 12:34, 21-06-05:

Kαλοκαιρινές ή θερινές;Γιατί φεύγω συνέχεια(γι αυτό είμαι μονίμως άφραγκη).Τις καλύτερες ever τις έχω περάσει Αλόννησο -κάμπινγκ επί 25 ημέρες 12 άτομα.Αξέχαστα!Πέρσι έκανα το γύρο των Δωδεκανήσων(για να ανακαλύψω τελικά πως είναι 13).Γενικά ταξιδεύω συνέχεια(τα ρούχα μου είναι μονίμως σε βαλίτσες)αλλά αυτό που κάνει τη διαφορά δεν είναι το μέρος αλλά η παρέα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 12:52, 21-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Kαλοκαιρινές ή θερινές;Γιατί φεύγω συνέχεια(γι αυτό είμαι μονίμως άφραγκη).Τις καλύτερες ever τις έχω περάσει Αλόννησο -κάμπινγκ επί 25 ημέρες 12 άτομα.Αξέχαστα!Πέρσι έκανα το γύρο των Δωδεκανήσων(για να ανακαλύψω τελικά πως είναι 13).Γενικά ταξιδεύω συνέχεια(τα ρούχα μου είναι μονίμως σε βαλίτσες)αλλά αυτό που κάνει τη διαφορά δεν είναι το μέρος αλλά η παρέα.
Τώρα μπορώ να ομολογίσω ότι σε ζηλεύωωωωωωωωωωωωω! Θέλω κι εγώ να είμαι έτσι....αχχχχχχχχχχχχχχχχ

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 13:11, 21-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Τώρα μπορώ να ομολογίσω ότι σε ζηλεύωωωωωωωωωωωωω! Θέλω κι εγώ να είμαι έτσι....αχχχχχχχχχχχχχχχχ
Να μην ζηλεύεις καθόλου,μόλις τελειώσεις τις εξετάσεις σου(γράφεις δεν γράφεις να πάρεις την παρέα σου,το αγόρι σου ή μια φίλη και βουρ...για νησάκια και ήλιο!Εμείς κάνουμε διακοπές απο τα 16 μόνοι μας,με ελάχιστα χρήματα,σκηνές κ.τ.λ.Έχω κοιμηθεί σε παραλίες,έχω κάνει ελεύθερο κάμπινγκ κι άλλες τρέλες.Πριν τέσσερα χρόνια έκανα με την κολλητή μου τον γύρω των Κυκλάδων με 85.000 δρχ.που είχα κατορθώσει να μαζέψω(ήμουν άνεργη).Δεν είχαμε λεφτά για ξενοδοχεία και κοιμόμασταν στο καράβι κατά τη διαδρομή απο το ένα νησί στο άλλο,τρώγαμε ένα μήνα σουβλάκια και τυρόπιτες.Η διάθεση μετράει.Πάντως αν θες πιο χλιδάτες διακοπές ο ΕΟΤ μοιράζει ακόμη κουπόνια για όσους δεν δικαιούνται ή δεν πρόλαβαν εργατική εστία.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 13:36, 21-06-05:

Να μην ζηλεύεις καθόλου,μόλις τελειώσεις τις εξετάσεις σου(γράφεις δεν γράφεις να πάρεις την παρέα σου,το αγόρι σου ή μια φίλη και βουρ...για νησάκια και ήλιο!Εμείς κάνουμε διακοπές απο τα 16 μόνοι μας,με ελάχιστα χρήματα,σκηνές κ.τ.λ.Έχω κοιμηθεί σε παραλίες,έχω κάνει ελεύθερο κάμπινγκ κι άλλες τρέλες.Πριν τέσσερα χρόνια έκανα με την κολλητή μου τον γύρω των Κυκλάδων με 85.000 δρχ.που είχα κατορθώσει να μαζέψω(ήμουν άνεργη).Δεν είχαμε λεφτά για ξενοδοχεία και κοιμόμασταν στο καράβι κατά τη διαδρομή απο το ένα νησί στο άλλο,τρώγαμε ένα μήνα σουβλάκια και τυρόπιτες.Η διάθεση μετράει.Πάντως αν θες πιο χλιδάτες διακοπές ο ΕΟΤ μοιράζει ακόμη κουπόνια για όσους δεν δικαιούνται ή δεν πρόλαβαν εργατική εστία.
'Ασε μωρέ...οι φίλες μου (βάζω κι εμένα μέσα) είμαστε τόσοοοοοοοοοοοο παιδιά της πόλης που θέλουμε τα ψώνια ξενοδοχείο!Βέβαια έτσι όπως είμαι και σε σκήνη μένω αφού έχω τόσοοοοοο ανάγκη για διακοπές!Απλά μέχρι στιγμής δεν έχει συζητηθεί τίποτα για διακοπές....Με μια παρέα που ήταν να πάω και κανονίστηκε με ιστιοπλοικό δεν μπορώ λόγω ορκομωσίας και τις κολλητές μου δεν τις βλέπω μέσα στην τρέλα για διακοπές...Πάντως για τα κουπόνια που είπες -thanx πάρα πολύ! - θα το τσεκάρω.Με παίρνεις στην παρέα σου, θέλω τέτοιες τρέλεςςςςςςςς ειδικά τώρα που είμαι με 8 ευρώ και ο λογαριασμός μου παραμένει ένα 0 στην τράπεζα....

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 13:49, 21-06-05:

Βασικά μου δε μου άρεσαν και πολύ όσα μέρη είχα πάει διακοπές..... Θα έλεγα Ξάνθη και Θεσσαλονίκη ήταν καλά. Παρίσι και Λονδίνο πολύ ψυχοπλακωτικά. Νησιά δε μου αρέσουν...ε τι άλλο. Βασικά φέτος ήθελα να πάω Ολλανδία (ε τι άλλο θα ήθελα) και με έχει προσκαλέσει και ο ξάδερφός μου στη Σκωτία.... Με τόσα μαθήματα που χρωστάω για Σεπτέμβρη, ούτε στο ψιλικατζίδικο του κομμουνιστή γείτονα δε βλέπω να πηγαίνω βόλτα

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 13:56, 21-06-05:

Με παίρνεις στην παρέα σου, θέλω τέτοιες τρέλεςςςςςςςς ειδικά τώρα που είμαι με 8 ευρώ και ο λογαριασμός μου παραμένει ένα 0 στην τράπεζα....
Ναι,αμέ,όλοι οι καλοί (και πυροβολημένοι απαραίτητη προυπόθεση)χωράνε!!!Που ζεις;Αθήνα ή επαρχία;Το αλλό Σαβ/κο πάω ʼνδρο.Σκέψου το κι έλα!!!!Αν δεν κατορθώσεις να φύγεις πολλές ημέρες υπάρχουν χιλιάδες προορισμοί με 1-2 ώρες απόσταση Αν σε ενδιαφέρουν όντως τα κουπόνια του ΕΟΤ ψάξε το...ξενοδοχείο Α&Β κατηγορίας σε τιμές ....ξεφτίλα!Κατάλληλα και για παιδιά της πόλης

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 14:14, 21-06-05:

Ναι,αμέ,όλοι οι καλοί (και πυροβολημένοι απαραίτητη προυπόθεση)χωράνε!!!Που ζεις;Αθήνα ή επαρχία;Το αλλό Σαβ/κο πάω ʼνδρο.Σκέψου το κι έλα!!!!Αν δεν κατορθώσεις να φύγεις πολλές ημέρες υπάρχουν χιλιάδες προορισμοί με 1-2 ώρες απόσταση# Αν σε ενδιαφέρουν όντως τα κουπόνια του ΕΟΤ ψάξε το...ξενοδοχείο Α&Β κατηγορίας σε τιμές ....ξεφτίλα!Κατάλληλα και για παιδιά της πόλης
χαχαχα...Βόλο μένω...οπότε το πολύ πολύ να το περάσω Αι-Γιάννη, Χορευτό...δηλαδή στην πίσω πλευρά του Πηλίου προς Αιγαίο 'η σε καμιά Λεπτοκαριά (έτσι γράφεραται;!;!) που πάει μια φίλη μου!Πάντως είμαι με τρέλα και κορδέλα....'η αλλιώς...τρία πουλάκια κάθονταν και πίναν coca cola!

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 14:35, 21-06-05:

χαχαχα...Βόλο μένω...οπότε το πολύ πολύ να το περάσω Αι-Γιάννη, Χορευτό...δηλαδή στην πίσω πλευρά του Πηλίου προς Αιγαίο 'η σε καμιά Λεπτοκαριά (έτσι γράφεραται;!;!) που πάει μια φίλη μου!Πάντως είμαι με τρέλα και κορδέλα....'η αλλιώς...τρία πουλάκια κάθονταν και πίναν coca cola!
Βόλο μένεις;Με έστειλες τώρα!!!Χθες γύρισα απο Βόλο!!!!!Δεν σου κάνω πλάκα!Ένα Σαβ/κο έπινα τσίπουρα και έτρωγα πεινιρλί στο Koκούν(έτσι δε λέγεται).Όσο για την πίσω πλευρά του Πηλίου(αυτή που βλέπει Αγιόκαμπο δεν λεςπήγα Αι-Γιάννη,Πετρομέλισσο,Μπότα(ελπίζω να λέγετε έτσι και να μην γελάσεις) Σε λίγο θα βγούμε και συγγενείς

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 14:48, 21-06-05:

Βόλο μένεις;Με έστειλες τώρα!!!Χθες γύρισα απο Βόλο!!!!!Δεν σου κάνω πλάκα!Ένα Σαβ/κο έπινα τσίπουρα και έτρωγα πεινιρλί στο Koκούν(έτσι δε λέγεται).Όσο για την πίσω πλευρά του Πηλίου(αυτή που βλέπει Αγιόκαμπο δεν λεςπήγα Αι-Γιάννη,Πετρομέλισσο,Μπότα(ελπίζω να λέγετε έτσι και να μην γελάσεις) Σε λίγο θα βγούμε και συγγενείς
Την επόμενη φορά που θα'ρθεις τα τσίπουρα δικά μου!Θα σε πάω και 'Αγιους - Σαράντα...εκεί να δείς πανικό και τα ποτά κερασμένα (να'ναι καλά τα conne μου ) Αν ξανάρθεις το κανονίζουμε με χίλιαααααααααα! Από Βόλο είμαι...αν έχεις ρίζες εδώ, λές ...θα κάνω μετά ποστ "βρήκα την χαμένη μου ξαδέρφηηηηηηηη στο forum "

P/s: Σωστά τα είπες τα μέρη

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 15:12, 21-06-05:

Την επόμενη φορά που θα'ρθεις τα τσίπουρα δικά μου!Θα σε πάω και 'Αγιους - Σαράντα...εκεί να δείς πανικό και τα ποτά κερασμένα (να'ναι καλά τα conne μου ) Αν ξανάρθεις το κανονίζουμε με χίλιαααααααααα! Από Βόλο είμαι...αν έχεις ρίζες εδώ, λές ...θα κάνω μετά ποστ "βρήκα την χαμένη μου ξαδέρφηηηηηηηη στο forum "

P/s: Σωστά τα είπες τα μέρη
Καλό!!!!!Φιλάκια!!!!

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie έγραψε στις 16:25, 21-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
Γιατι βρε καλο μου? τι κανεις εσυ τα καλοκαιρια?
δουλεύω σε ξενοδοχείο... λατρεύω την δουλεία μου αλλα το θέμα των Καλοκαιρινών διακοπών πάντα με στενοχωρεί...

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie έγραψε στις 16:26, 21-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Ζάκυνθος... το καλύτερο μέρος ever. Έχω και μακρινή καταγωγή απο Ζάκυνθο (4-5 γενιές πρίν), Διονύσης γάρ.
Γειά σου βρε Νιόνιο πατρίδα!!

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 16:30, 21-06-05:

Παρίσι σε μια εκδρομή πριν χρόνια... 5 και βάλε...

Παράθεση

sky+sea

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sky+sea
Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O sky+sea έγραψε στις 21:24, 21-06-05:

Moυ άρεσε πολύ ο Πάπιγγος στα Ιωάννινα (αλλά αφιλόξενοι οι ντόπιοι) , τα Σύβοτα στην Ηγουμενίτσα , το Πήλιο φυσικά και η Κρήτη . με καλή παρέα . Χειρότερες διακοπές η 5ημερη ....

Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη antonis_wrx
Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε στις 23:14, 21-06-05:

Στο νησί μου την Λήμνο καλοκαίρι από Α προς Β λυκείου. Έκτος από τις παρέες που έχω εκεί, είχε τύχει να ανέβουν και αρκετοί άλλοι από Αθήνα και είχαμε μαζευτεί μεγάλη παρέα... ωραία ήταν...

Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kaimaktsalan
Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε στις 09:40, 20-08-05:

στην αθηνα αλλα πολυ καυσαεριο!!

Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ALEX_
Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 10:34, 20-08-05:

Στην all-time classic,best of the best Σαντορίνη!!!Α,και στην Χαλκίδα φυσικά!

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 23:46, 23-08-05:

Και εγώ από φέτος Σαντορίνη δαγκωτό!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 23:55, 23-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Και εγώ από φέτος Σαντορίνη δαγκωτό!!!!!!!!!!!!
Εεεεεετσι!

Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rattlehead
Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε στις 00:40, 24-08-05:

Οι καλύτερες ήταν φέτος.. Δεν πήγα και πολύ μακριά από το πατρικό μου (περίπου 40 χλμ) αλλά η παρέα είναι αυτή που μετράει!

Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

O ALEX_ έγραψε στις 00:42, 24-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead
η παρέα είναι αυτή που μετράει!
Η πιο σωστή κουβέντα!!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 00:48, 24-08-05:

Εγω δεν ειμαι και πολυ των διακοπων. Μαλλον οι καλυτερες ειτανε οι φετινες. 4 μερες με τον θειο μου, την νουνα μου, της ξαδερφες μου (2) και την ξαδερφη τους στο εξωχικο τους στην παραλια μολις 15 λεπτα (με την μηχανη) απο το σπιτι μου! Δεν ητανε ακροβος διακοπες αλλα δεν εκανα και αλλες, αφηστε που δεν θελω

Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη antonis_wrx
Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε στις 22:07, 25-08-05:

αλλάζω το πιό πάνω Post και τώρα πια στην Ύδρα με την κοπέλα μου...

Παράθεση

atlas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη atlas
Ο atlas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O atlas έγραψε στις 19:09, 26-08-05:

καλύτερες διακοπες?
για να σκεφτω??
ΑΑ ναι θυμηθηκα!
ηταν πριν δυο χρονια στο Παρισι!
παρασα καταπληκτικα!

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 14:27, 01-09-05:

• Άμστερνταμ και Βρυξέλες με την κολλητή μου (απίστευτο γέλιο, μας περνούσαν για ζευγάρι!!!)
  • Παρίσι με φλογερό αίσθημα! (αχ βαχ...)
  • Θεσσαλονίκη με όλους τους τρελλούς φίλους τους Θεσσαλονικιούς!! (με έπιασε νοσταλγία )
Τελικά δεν είναι το μέρος που κάνει τις διακοπές ξεχωριστές... αλλά το με ποιόν/ούς είμαστε....

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 14:47, 01-09-05:

Το 2002 στην Μύκονο (απίστευτες καταστάσεις!!!) και φέτος στα Χανιά (τρελά μεθύσια!!!)

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 17:35, 13-06-07:

Βασικά όπου πάω τρελλένομαι, άλλα μπορώ να πώ ότι η Αυστρία ήταν απίστευτη, μπορούσα να έμενα εκεί για πάντα, το seefeld ήταν απίστευτα υπέροχο, πάνω υπήρχε το βουνό που μπορούσες να δείς όλες τις άλπεις διαφώρων χωρών, απίστευτα η λήμνη η παγωμένη...

Ολά ήταν υπέροχα τότε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 19:03, 13-06-07:

στην λιμνη πλαστιρα... στο ξενοδοχειο ναιαδες εξω χιονη κ εμεις με το τζακι... τελεια...

αλλα κ ολλανδια ωραια περασαμε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 19:51, 13-06-07:

1. Στην Αντίπαρο, με τον τότε μου και ένα φίλο... Καθε πρωί παίρναμε το 4x4, φορτώναμε ψαροντούφεκα, μπισκότα, σχάρα, σκηνούλα και νερά, και βρίσκαμε κάποια χαμένη παραλία... όπου τη βγάζαμε με άραγμα, ψαροντούφεκο, και στο καπάκι ψήναμε και τρώγαμε ό,τι είχαμε πιάσει!! Αχ τι ωραία... μαγεία...

2. Στα σκάφη με τους γονείς... Ελλάδα...

3. Στα Ζαγοροχώρια με τον πρώην... Χριστούγεννα 2004, απίθανη ατμόσφαιρα, πεντανόστιμο φαΐ, βόλτες στα βουνά, είτε με τα πόδια είτε με το τζιπ... κι ένας γλυκύτατος ξενώνας, στο Πάπιγκο...

4. Στην Πράγα με τον ιχλίμπεντιχ. Τελικά αυτή η πόλη τα δικαιώνει όλα, μας μάγεψε... δεν ήθελα να φύγω, ο ιχλίμπεντιχ ακόμα με κοροϊδεύει: "de thelo na pao pisoooooo!"

5. Και ό,τι εξωτικό έχω κάνει... Κίνα και Νότιος Αμερική... Άλλοι κόσμοι, άλλη ατμόσφαιρα, απομακρύνεσαι από ό,τι σου είναι γνωστό και ανακαλύπτεις εκ νέου τον εαυτό σου και τη γη μας...

6. ...αλλά οι ιδανικές μου διακοπές είναι πάντα στα νησιά μας... στην Κρήτη... όπου πάντα πάντα μα πάντα περνάω μαγικά...

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 20:01, 13-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
1. Στην Αντίπαρο, με τον τότε μου και ένα φίλο... Καθε πρωί παίρναμε το 4x4, φορτώναμε ψαροντούφεκα, μπισκότα, σχάρα, σκηνούλα και νερά, και βρίσκαμε κάποια χαμένη παραλία... όπου τη βγάζαμε με άραγμα, ψαροντούφεκο, και στο καπάκι ψήναμε και τρώγαμε ό,τι είχαμε πιάσει!! Αχ τι ωραία... μαγεία...

2. Στα σκάφη με τους γονείς... Ελλάδα...

3. Στα Ζαγοροχώρια με τον πρώην... Χριστούγεννα 2004, απίθανη ατμόσφαιρα, πεντανόστιμο φαΐ, βόλτες στα βουνά, είτε με τα πόδια είτε με το τζιπ... κι ένας γλυκύτατος ξενώνας, στο Πάπιγκο...

4. Στην Πράγα με τον ιχλίμπεντιχ. Τελικά αυτή η πόλη τα δικαιώνει όλα, μας μάγεψε... δεν ήθελα να φύγω, ο ιχλίμπεντιχ ακόμα με κοροϊδεύει: "de thelo na pao pisoooooo!"

5. Και ό,τι εξωτικό έχω κάνει... Κίνα και Νότιος Αμερική... Άλλοι κόσμοι, άλλη ατμόσφαιρα, απομακρύνεσαι από ό,τι σου είναι γνωστό και ανακαλύπτεις εκ νέου τον εαυτό σου και τη γη μας...

6. ...αλλά οι ιδανικές μου διακοπές είναι πάντα στα νησιά μας... στην Κρήτη... όπου πάντα πάντα μα πάντα περνάω μαγικά...
σε λιγα μεροι εχεις παει ε?

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 18:21, 15-06-07:

Στην ελαφόνησο, στον Αγιο Νικήτα στη Λευκάδα, στα Τριζόνια, στο Πήλιο, και φυσικά στη νότια πελοπόνησο.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 17:34, 16-06-07:

Εις την μαγική ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ...
Πουθενά όπως εκεί...

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 15:36, 17-06-07:

Io..... πριν χρόνια...

Παράθεση

*marouli* (Μαρία με τα κιτρινα!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη *marouli*
H Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H *marouli* έγραψε στις 15:54, 17-06-07:

Στην Νεράτζα!Είναι ένα χωριό λίγο έξω απο την Κορινθο και κοντά στο Κιάτο!!

Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη BadGuy
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε στις 23:15, 17-06-07:

Στην Κεφαλλονιά!!!

Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lilith
H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε στις 00:20, 26-07-07:

.

Στην Άνδρο, πέρσι το Σεπτέμβριο.

.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 07:46, 26-07-07:

Σε πολλά μέρη.. Σκόπελο, Βόλο, Κω, Ήπειρο, Αγκίστρι, Χαλκιδική, Πάρο.. είμαι εύκολος άνθρωπος εγώ!

Αλλά οι καλύτερες θα είναι φέτος μόνο και μόνο γιατί με δυσκόλεψαν τόσο πολύ!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους