Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,145 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,505 μηνύματα σε 96,000 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 623 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Σεξ στο σκοτάδι;

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 15:52, 12-09-10:

Φώτα; Κεράκια και αιθέρια έλαια ή απόλυτο σκοτάδι;
Πώς προτιμάτε να κάνετε σεξ, πώς κάνετε συνήθως κι αν θέλετε να μας πείτε και γιατί, πολύ ευχαρίστως!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JosefK (Μιχαήλ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη JosefK
Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 361 μηνύματα.

O JosefK Μην ακούς τι λέω, φοβάμαι έγραψε στις 16:02, 12-09-10:

χαμηλό φωτισμό, όχι όμως απαραίτητα κεράκια και διάφορα άλλα τέτοια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,375 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 00:22, 13-09-10:

Δεν εχω καποιο ιδιαιτερο κολλημα, αλλά οσο να ναι, το χαμηλο φως εχει κατιτις. Μαρεσουν οι σκιες και το πως κανει τα σωματα και τις επιφανειες να δειχνουν. Γενικά επειδη μου αρεσει η διακοσμηση, μου αρεσει και στο σεχ (σεχ, οχι σεξ ).

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 00:33, 13-09-10:

Ναι... Χαμηλο φως για ατμοσφαιρα... Αλλα και να βλεπουμε τι γινεται αλλα και να μην τυφλωνομαστε κι απο τα φωτα...

Βεβαια το λες και συνηθεια... Μιας και συνηθως συμβαινει υπο το σεληνοφως... Μιας και το νεαρον της ηλικιας δεν διευκολυνει για ποιο ανετες καταστασεις...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,298 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 01:44, 13-09-10:

Ανάλογα την διάθεση και τα κέφια. Είναι σούπερ αν ανάψεις κάνα στικάκι, βάλεις και κάνα περίεργο τραγούδι instrumental (δοκιμάστε να βρείτε music for tantra και θα με θυμηθείτε) και βάλεις κάνα περίεργο φωτιστικό που αλλάζει χρώματα ή που έχει κάποιο έντονο φως, αλλά που διαχέεται και δεν είναι έντονο! Γενικώς ό,τι διεγείρει τις αισθήσεις ..κάνει την εμπείρια ακόμα πιο μοναδική!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 09:50, 13-09-10:

Εγώ πάλι είμαι πιό περίεργος.. Θέλω γενικά σκοτάδι αλλά στο σημείο που κάνουμε σεξ να έχει άπλετο φως(όχι να τυφλωνόμαστε βεβαίως).. Θέλω να βλέπω τα πάντα!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Great Chaos
Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,030 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε στις 17:49, 15-09-10:

Το σεξ γίνεται πάντοτε υπό το σκότος και το έρεβος της αμαρτίας, επειδή νομίζετε πως ο Θεός δεν βλέπει, αλλά γελιέστε οικτρά ανόητοι, όπως θα έλεγε και ο Τζήζας...

17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,897 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 17:57, 15-09-10:

Το σεξ γίνεται πάντοτε υπό το σκότος και το έρεβος της αμαρτίας,
καλα υπαρχει κανεις που να πιστευει αυτα?
εκτος απο τη Λουκά φυσικα..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sweet_Butterfly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sweet_Butterfly
H Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

H Sweet_Butterfly Etsi ksafnika se eida apenanti mou...<3 έγραψε στις 22:40, 18-09-10:

Χαμηλός φωτισμός, κεράκια και απαλή μουσική

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,318 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 18:51, 03-10-10:

Βρήκα καινούριο θέμα:

Εγώ σαν πρώην φαντασμένος και νυν Edmund πιστεύω αυτό που λέει ο Διογένης:

Αν σβήσεις τη λάμπα όλες ίδιες είναι...

Εγώ θέλω πίσσα σκοτάδι

Έτσι αν είσαι σε σχέση με υπέρβαρη γυναίκα μπορεί να φοράει ότι εσώρουχα θέλει και να την βρίσκεις. Δεν θα διαφωνούμε μετά αν τα εσώρουχα πρέπει να φοριούνται από αδύνατες μόνο ή και παχουλές. Το ίδιο ισχύει και για τον άντρα αν είναι υπέρβαρος. Θέλει ο άλλος να βάλει το μαγιώ του Μπόρατ και ντρέπεται (θέλω να το κάνω μια μέρα). Ε με κλειστά τα φώτα όλα θα είναι πιο εύκολα.

Βασανιστείτε πλάσματα του φόρουμ, ποιος είναι υπέρ του σκοταδιού και ποιός όχι; έλα να βλέπω να πέφτουν οι πρώτες συγκρούσεις

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Great Chaos
Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,030 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε στις 20:46, 03-10-10:

Ένα γράμμα να μου στείλεις απ' τον Άδη, αν το φως ειν' πιο καλό απ' το σκοτάδι,
φως υπάρχει εδώ πάνω,
Μπαρμπα Γιάννη μου που λες,
μα το φως τι να το κάνω,
πού 'ναι μαύρες οι καρδιές...

Όπως μας έλεγε και ο αξέχαστος Στελλάρας.

Λοιπόν έχω να πω ότι τα επιχειρήματα του edmund είναι ιδιαίτερα στιβαρά και δεν μπορούν εύκολα να κλονιστούν. Δεν είναι φυσικά τυχαίο ότι στηρίζεται στο αντίστοιχο φιλοσοφικό επιχείρημα του Διογένη του Κυνικού.

Ωστόσο είχα την τύχη να το μελετήσω τούτο το μοντέλο, επί αρκετά χρόνια -μάλλον αναγκαστικά έχω να πω- ώστε να διαθέτω εμπεριστατωμένη άποψη για το ζήτημα, όσον αφορά στο να έχω κατασταλάξει επί των προσωπικών μου προτιμήσεων.

Κατ' αρχάς έχει κι αυτό το μοντέλο τη χάρη του. Μέσα στο απόλυτο σκοτάδι ατονεί η αίσθηση της όρασης και αρχίζει να οξύνεται εκείνη της αφής. Αρχίζεις να βλέπεις τον άλλον με τα χέρια αντί με τα μάτια. Αυτό είναι ιδιαίτερα ερεθιστικό για το ...κάτω κεφάλι. Ακόμη, σου δίνεται η ευκαιρία να αφεθείς και να νιώσεις την ίδια την Έρημο, ν' αφουγκραστείς τη φωνή της Ερυρθάς Μπάμπαλον, την ώρα του μεγάλου οργασμού. Το Έρεβος και το Κενό. Τα τυφλά σου μάτια κοιτούν μέσα στην Άβυσσο του Νίτσε κι εκείνη τελικά κοιτάζει με τη σειρά της μέσα σου...

Ωστόσο, η για πολύ καιρό επανάληψη αυτού του δρώμενου, για κάποιο λόγο έφτασε να με χαλάει.
Το πρόβλημα νομίζω πως βρίσκεται στην ίδια τη δομή του επιχειρήματος: Κάθε γυναίκα, υπό το σκότος και το έρεβος φαίνεται ΙΔΙΑ.

Έτσι, μπορείς ν' αρχίσεις να φαντασιώνεσαι ότι κάνεις έρωτα με όποια γυναίκα θέλεις, όπως μας λέει και το σχετικό ιστορικό ανέκδοτο του Διογένη, του Ερημίτη που έψαχνε με το φανάρι να βρει τσίπα πάνω στους ανθρώπους και ποτέ δεν τα κατάφερε...
Αυτό για έναν κυνικό, όπως πολύ σωστά το έθεσε ο Έντμουντ, μπορεί ν' αποτελεί το Μεγάλο Έργο των Αλχημιστών. Ιδεώδες για να σώσει έναν γάμο, για παράδειγμα, του οποίου τα συναισθηματικά θεμέλια έχουν κλονιστεί. Από την άλλη πλευρά καταλήγεις να κάνεις έρωτα με οποιαδήποτε άλλη γυναίκα, εκτός από εκείνη με την οποία βρίσκεσαι στο κρεβάτι. Αυτό ήταν που με χάλασε στ' αλήθεια, όταν το ξανασκέφτηκα...

Έτσι, αφού το πολύ φως μ' ενοχλεί και με ξενερώνει, κατέληξα στο υπέροχο ημίφως δύο κεριών. Εκεί που σου δίνεται η ευκαιρία να θαυμάσεις τα κάλη με τα οποία είσαι ερωτευμένος, να τα εξωραΐσεις, με καμβά σου το μισοσκόταδο και πινέλο τη φαντασία. Τη στιγμή του πάθους δεν υπάρχει ομορφότερη γυναίκα από εκείνη που ποθείς· όλες οι μοντέλες του Κωστόπουλου ωχριούν μπροστά της...

Εξάλλου, δεν υπάρχει τρομερότερο ταξίδι στα βάθη του Ερέβους, από το να κοιτάξεις την Ιερά Μπάμπαλον στα μάτια, εκείνη την ίδια ώρα του μεγάλου οργασμού. Υπάρχει κάποιο βλέμμα, εκείνο της ικανοποιημένης γυναίκας, το οποίο μιλάει κατευθείαν στην ψυχή σου, ακούς την υπόκωφη φωνή, του Μεγάλου Ερπετού...

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 50,474 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:36, 03-10-10:

Οπωσδήποτε κλειστά τα φώτα,αλλά με μερικά κεράκια μου αρέσει ιδιαίτερα.. το σίγουρο είναι πάντως ότι έχω κλειστή την...πόρτα γιατί αλλιώς δεν είμαστε στο κρεββάτι μόνο δύο,αλλα 4...εγω,ο σύντροφος...και οι δύο γάτες μου..

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,875 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 21:45, 03-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από πουπουλινα
το σίγουρο είναι πάντως ότι έχω κλειστή την...πόρτα γιατί αλλιώς δεν είμαστε στο κρεββάτι μόνο δύο,αλλα 4...εγω,ο σύντροφος...και οι δύο γάτες μου..
Χαχαχαχαχα αυτό με τις γάτες ξαναπέστο! Εδώ έχω πρόβλημα εγώ, που έχω μόνο έναν! Ειδικά σε τέτοιες φάσεις είναι που αποφασίζει ότι θέλει παρέα Τι να πω, μήπως ζηλεύει;

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 21:50, 03-10-10:

Έχω την εντύπωση πως είναι ηδονοβλεψίες πρώτης τάξεως. Και ο δικός μας ο γάτος δε χάνει ευκαιρία, μάλιστα μας γυρνάει επιδεικτικά την πλάτη και... μας χαϊδεύει με την ουρά του. Έχω την εντύπωση ότι απολαμβάνουν τις μυρωδιές...

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 50,474 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 22:45, 03-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
Χαχαχαχαχα αυτό με τις γάτες ξαναπέστο! Εδώ έχω πρόβλημα εγώ, που έχω μόνο έναν! Ειδικά σε τέτοιες φάσεις είναι που αποφασίζει ότι θέλει παρέα Τι να πω, μήπως ζηλεύει;
Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Έχω την εντύπωση πως είναι ηδονοβλεψίες πρώτης τάξεως. Και ο δικός μας ο γάτος δε χάνει ευκαιρία, μάλιστα μας γυρνάει επιδεικτικά την πλάτη και... μας χαϊδεύει με την ουρά του. Έχω την εντύπωση ότι απολαμβάνουν τις μυρωδιές...
ομοιοπαθούσες και οι τρείς λοιπον...
ΥΓ σόρυ για το οff..

Παράθεση

katalinos

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη katalinos
Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 476 μηνύματα.

O katalinos έγραψε στις 00:00, 04-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Subject to change
http://www.youtube.com/watch?v=2fnc2Ewd0JU

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,375 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 01:52, 04-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos
Τη στιγμή του πάθους δεν υπάρχει ομορφότερη γυναίκα από εκείνη που ποθείς· όλες οι μοντέλες του Κωστόπουλου ωχριούν μπροστά της...
...εκτος εαν εισαι στα σκοτεινα, οπότε "καταλήγεις να κάνεις έρωτα με οποιαδήποτε άλλη γυναίκα, εκτός από εκείνη με την οποία βρίσκεσαι στο κρεβάτι".

Δε λεω, ωραια τα λες, ποιητικά, εχει και μυστηριωδεις χαρακτηρες μεσα (Μπαμπαλον, Μεγαλο Ερπετο..), αλλά στο δια ταυτα, παρατηρω την ανωτερω αντιφαση.

Διότι εαν η συντροφός μας ειναι η Μπαμπαλον μας, και μας κανει το μεγαλο μας ερπετο να παυει να ερπεται και να ανυψωνεται κλπ, τοτε πως τοσο ευκολα η απουσια φωτος θα μας εκανε τοσο ευκολα να σκεφτουμε οποιαδηποτε άλλη ;

Δλδ αμα γινει διακοπη ρευματος μετατρεπομεθα αυτοματως σε πνευματικοι κεραταδες ;

Εγω βασικα προτιμω λιγο φως, και απαλο, γιατι ειναι best of both wordls. Και βλεπεις λιγο, οπότε υπαρχουν βλεμματα, και δημιουργουνται ωραιες σκιες, και δε μαζευεις κουνουπια που καρτερουν ποτε θα τελειωσετε για να αρχισουν εκεινα το ρουφηγμα.
Ειναι Νίκας, ειναι καλο.

Παράθεση

lady31ath

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lady31ath
H lady31ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H lady31ath έγραψε στις 15:39, 04-10-10:

Μου εκανε εντυπωση που οι αντρες προτιμουν το σκοταδι..... και λενε πως ολες οι γυναικες ειναι ιδιες..... θα ελεγα πως δεν μπορουν να καταλαβουν τις διαφορες... και πως εχουν πιο ζωωδη ενστικτα ικανοποιησης της πραξης.....
Εχω ομως ενα αλλο ερωτημα που προκυπτει απο το σκοταδι.....αν οντως υπαρχει σκοταδι και δεν βλεπουν την κοπελα τους / γυναικα τους /ερωμενη τους..... ποια σκεφτονται πραγματικα? Μηπως το προτιμουν γιατι κανουν ερωτα σε μια αλλη κοπελα και οχι σε αυτην που ειναι εκεινη τη στιγμη εκει?
Και το σκοταδι δημιουργει ατμοσφαιρα....και χαλαρωνει τις αισθησεις.....ισως δημιουργει παθος....εχει να κανει με τον βραδινο υπνο-ξεκουραση που ειναι πιο κοντα..... η ωρα που συνηθως πηγαινεις στο κρεβατι......το φως ειναι ομως πιο πρακτικο εαν θελεις να ασχοληθεις πιο σωστα με τον αλλο-η ....δεν ειναι φυσικα οπως η οδηγηση που ειναι πιο ευκολη τη μερα και οχι κατα τη νυχτα στο σκοταδι.....χαχαχαχαχα ...... οποτε ας διαλεξουμε ενα μεσαιο φωτισμο για να πιασουμε το μεγαλυτερο μερος του πληθυσμου.....

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,897 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 15:47, 04-10-10:

εγω νομιζω οτι ειναι καλυτερα να βλεπεις τι κανεις..

ειναι θεμα χαρακτηρα.οι πιο ρομαντικοι θελουν σκοταδια..
ολοι οι υπολοιποι οχι..

Παράθεση

Goseithor (Νότα στο Διάστημα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Goseithor
Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 222 μηνύματα.

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε στις 22:34, 03-01-11:

Φώτα; Κεράκια και αιθέρια έλαια ή απόλυτο σκοτάδι;
Πώς προτιμάτε να κάνετε σεξ, πώς κάνετε συνήθως κι αν θέλετε να μας πείτε και γιατί, πολύ ευχαρίστως!
μ αρέσει γενικα το σκοτάδι που δε ξέρεις που είναι ο άλλος και πιάνεις ότι να ναι ..χαχαχαχ και τα κεράκια είναι ωραία γτ έχουν έναν ρομαντισμό... ε ανάλογα την περίσταση..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

_DORA_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη _DORA_
H _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 136 μηνύματα.

H _DORA_ έγραψε στις 12:53, 22-07-11:

η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα στο απόλυτο σκοτάδι....αλλά θα ήθελα...(όχι συνέχεια βέβαια) γιατί όταν δε βλέπεις, η αφή και η όσφρησή σου βελτιώνονται απίστευτα..... και έτσι μπορεί να νιώσεις πράγματα που δεν ένιωθες πριν....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,033 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 23:45, 22-07-11:

Αρωματικα κερακια και σβηστα φωτα ωραια ατμοσφαιρα

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,891 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 21:50, 30-07-11:

Εμείς οι βλάχοι όπως λάχει.
Φως, σκοτάδι, ντάλα ήλιος, κεράκια, απ'όλα!
Αυθόρμητα πράγματα...

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,591 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 22:17, 30-07-11:

Το σκοταδι βοηθα τα ατομα να νοιώσουν πιο ελευθερα μιας και ριχνει τις μασκες (ειδικα τις πρωτες φορες με το συντροφο), αφου δεν βλεπεις και πολλα και τα ατομα χανουν οποιο κομπλεξ ειχαν με το σωμα του και οχι μονο ..Η ατμοσφαιρα σκοταδι+κερια ειναι παρα πολυ ομορφη σαν εικονα και σιγουρα βοηθαει στην ενεργοποιηση ολων των αισθησεων...

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,497 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 02:10, 02-08-11:

εγω δεν εχω τοσο προβλημα αλλα καθε φορα παρατηρω οτι η (εκαστοτε)κοπελα επιθυμει με τα φωτα κλειστα

γιατι λοιπον να της χαλασω το χατιρι;;;

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 01:07, 17-02-12:

Μου αρέσει το σεξ στο σκοτάδι γιατί δε βλέπεις τον άλλον, αλλά τον νιώθεις. Αφήνεις την αίσθηση της όρασης για λίγο στην άκρη και αυξάνεις στο φουλ την αίσθηση της αφής και της όσφρησης. Ενεργοποιείς τη φαντασία σου και απολαμβάνεις τη στιγμή...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,644 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 03:21, 17-02-12:

πώς κάνετε συνήθως
Κατάσταση του φωτός κατά την διάρκεια του σεξ == Κατάσταση του φωτός λίγο πριν αρχίσει

If it's on, it stays on. If it's off, it stays off. You can't do both: ή θα ασχολείσαι με τα φώτα ή θα αλλάζεις τα φώτα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,665 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 19:03, 17-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
You can't do both: ή θα ασχολείσαι με τα φώτα ή θα αλλάζεις τα φώτα.
ΧΑαχΑΧαχαχαχΑΧ ΘΕΟΣ.
ΚΛΑΙΩ.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 19:06, 17-02-12:

εμενα δεν με απασχολει, βλεπω και αντιλαμβανομαι καλα τις κινησεις στο σκοταδι,
οποτε μου κανει το ιδιο.

Παράθεση

Lolarikos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lolarikos
H Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 267 μηνύματα.

H Lolarikos έγραψε στις 19:07, 17-02-12:

ούτε καν
προτιμώ σε υπαίθριο χώρο και πάντα μέρα

Παράθεση

Ciela

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 23:27, 17-02-12:

γαμωτο εσεις εκει στου ζωγραφου εχετε τετοιες επιλογες...

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,224 μηνύματα.

H WhiteDrum Never ever έγραψε στις 16:40, 18-02-12:

Όσες/οι είπατε για τις γάτες, ω ναι, δεν πρέπει να βρίσκονται στο ίδιο δωμάτιο γιατί ΤΟΤΕ αποφασίζουν ότι θέλουν παρεούλα (γιαηξ)! Αν ήταν να διαλέξω πάντως θα έλεγα είτε αρκετά κεράκια ή γενικά καλός χαμηλός φωτισμός. Ε τι σκατά κάνουμε αν δεν τα βλέπουμε κιόλαΣ; Δεν είπαμε να είναι και σαν τον γυναικολόγο με την λάμπα πάνω από το λέλουδο και να περιμένεις να σου κάνουν τεστ παπ ή έλεγχο προστάτη αντίστοιχα, αλλά όχι και ντιπ σκοτάδι! Πώς θα δεις τις εκφράσεις του άλλου; Δεν υπάρχει τίποτα πιο αισθησιακό από το να βλέπεις εκείνες τις στιγμές (ακόμα καλυτεροτερότερα αν υπάρχει και καθρέπτης στην απέναντι ντουλάπα ), αλλιώς κάτσε αυνανίσου.

Υ.Γ. Έξω οι γάτες απ τα δωμάτια!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 17:04, 18-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum
Όσες/οι είπατε για τις γάτες, ω ναι, δεν πρέπει να βρίσκονται στο ίδιο δωμάτιο γιατί ΤΟΤΕ αποφασίζουν ότι θέλουν παρεούλα (γιαηξ)! Αν ήταν να διαλέξω πάντως θα έλεγα είτε αρκετά κεράκια ή γενικά καλός χαμηλός φωτισμός. Ε τι σκατά κάνουμε αν δεν τα βλέπουμε κιόλαΣ; Δεν είπαμε να είναι και σαν τον γυναικολόγο με την λάμπα πάνω από το λέλουδο και να περιμένεις να σου κάνουν τεστ παπ ή έλεγχο προστάτη αντίστοιχα, αλλά όχι και ντιπ σκοτάδι! Πώς θα δεις τις εκφράσεις του άλλου; Δεν υπάρχει τίποτα πιο αισθησιακό από το να βλέπεις εκείνες τις στιγμές (ακόμα καλυτεροτερότερα αν υπάρχει και καθρέπτης στην απέναντι ντουλάπα ), αλλιώς κάτσε αυνανίσου.

Υ.Γ. Έξω οι γάτες απ τα δωμάτια!
Δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο για τις γάτες. Δε νομίζω ότι θέλουν παρέα αλλά μάλλον περίεργες είναι για το τι μπορεί να κάνει ο γονιός τους εκείνη την ώρα. Είναι από παράξενο, μέχρι ανατριχιαστικό ή και αστείο. Ανατριχιαστικό διότι μπορεί να σε πετύχει σε στάση που να μη μπορείς να κουνηθείς, και να χει κάτσει ακριβώς δίπλα στα γεννητικά σου όργανα και να λες τώρα θα κόψει κανα κρέας και θα τρέχω. Αστείο γιατί μέσα στα αχ και βαχ άμα έρχεται εκείνη την ώρα και η γάτα δίπλα και κάνει νιαρρρρ, ε σκας στα γέλια.

Όσο για τον καθρέφτη, είναι το καλύτερο ερωτικό "βοήθημα" στα σίγουρα. Εγώ τον έχω απέναντι από το κρεβάτι ακριβώς οπότε καταλαβαίνεις ότι οι ματιές είναι αναπόφευκτες. Βέβαια στο ίδιο μέρος έχω και μια εικόνα της Παναγίας με το Χριστό αγκαλιά, οπότε καμιά φορά άμα με πιάσουν οι "ενοχές" μου κατεβάζω την εικόνα πριν το σεξ (αν και γενικά είμαι στ' @@ μου).

Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 576 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 17:22, 18-02-12:

εγω ειμαι ιδιοτροπη αμα πω οτι θελω και σκοταδι και φως;
βασικα στα προκαταρκτικα ειναι πολυ ωραιο να εχεις χαμηλο φωτισμο ,να βλεπεις και να νιωθεις τον αλλον για μενα.
Αργοτερα,κλεινεις τα φωτα και γινεται το ελα να δεις :p
Δεν ξερω μ αρεσει η αισθηση του να εισαι στο σκοταδι και εκει να απολαμβανεις οτι γινεται..

παντως η ατμοσφαιρα και τι ευχαριστει τον καθενα προσωπικα, παντα παιζει ενα μικρο ρολο στο αν θα περασει ομορφα η λιγο πιο μετρια.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 17:51, 18-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Όσο για τον καθρέφτη, είναι το καλύτερο ερωτικό "βοήθημα" στα σίγουρα. Εγώ τον έχω απέναντι από το κρεβάτι ακριβώς οπότε καταλαβαίνεις ότι οι ματιές είναι αναπόφευκτες.
Αααα είναι κακό feng shui, ο καθρέφτης απέναντι από το κρεβάτι Λυκ!

- Να μην κοιμηθείτε ακριβώς μπροστά από ή υπό τον καθρέφτη. Αποφύγετε καθρέφτες στο υπνοδωμάτιο - σε ένα όνειρο είμαστε απελευθερώνοντας αρνητικά συναισθήματα, και έναν καθρέφτη κοντά στο κρεβάτι θα τους αντανακλούν πίσω.

Παράθεση

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Seniorita.Irene
H Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H Seniorita.Irene έγραψε στις 18:14, 18-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο για τις γάτες. Δε νομίζω ότι θέλουν παρέα αλλά μάλλον περίεργες είναι για το τι μπορεί να κάνει ο γονιός τους εκείνη την ώρα. Είναι από παράξενο, μέχρι ανατριχιαστικό ή και αστείο. Ανατριχιαστικό διότι μπορεί να σε πετύχει σε στάση που να μη μπορείς να κουνηθείς, και να χει κάτσει ακριβώς δίπλα στα γεννητικά σου όργανα και να λες τώρα θα κόψει κανα κρέας και θα τρέχω. Αστείο γιατί μέσα στα αχ και βαχ άμα έρχεται εκείνη την ώρα και η γάτα δίπλα και κάνει νιαρρρρ, ε σκας στα γέλια.
Μάλλον ζηλεύουν και θέλουν παρέα.. αλλά το τελευταίο πράγμα που θες στο άναμμα είναι να σε ακουμπήσει ένα κρύο πατουσάκι. Κινδυνεύεις να τη χτυπήσεις κιόλας.

- Όσο για το φως ή σκοτάδι, νομίζω ότι το καλύτερο είναι η ποικιλία. Δυνατό φως ημέρας yes! Δυνατό φως λάμπας no! Χαμηλός φωτισμός και απόλυτο σκοτάδι είναι και τα δύο αισθησιακά, το καθένα με διαφορετικό τρόπο.

Παράθεση

delirium (Βασιλης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη delirium
Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός . Έχει γράψει 152 μηνύματα.

O delirium I was blessed to be cursed έγραψε στις 18:35, 18-02-12:

Δεν έχω θέμα ... όπως και να ναι :-)

Παράθεση

JokeOver (Βασίλης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη JokeOver
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O JokeOver έγραψε στις 22:07, 18-02-12:

http://www.youtube.com/watch?v=Hg4rDgCF2Y4
nothing else to say

Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη νυχτολούλουδο
Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 23:59, 18-02-12:

δεν την αντεχω την λαμπαδοφορια...απαλος φωτισμος..κερια..και τα σχετικα..

Παράθεση

dimitris240

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dimitris240
Ο dimitris240 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O dimitris240 έγραψε στις 11:30, 29-03-12:

Ειμαι ομοφυλόφιλος άντρας ενεργητικός και αύριο το βράδυ σκέφτομαι να δημιουργήσω μια ξεχωριστη ατμόσφαιρα για το αγόρι μου..αρωματικά κεριά ρεσώ με ευωδιά τριαντάφυλλου, που θα εχω βάλει μερικά και στην κρεββατοκαμαρα αλλά θα δημιουργήσω και ενα μικρό διαδρομο στο χωλ που θα οδηγεί στο υπνοδωμάτιο μας-πήρα γυρω στα 50. Θα αγοράσω ακόμα ενα κουτάκι σοκολατάκια σε σχήμα καρδιάς για να του τα προσφέρω, και ενα μπουκέτο με δυο-τρια κοκιινα τριανταφυλλα.Θα στολίσω ακόμη το κρεββατι με ροδοπέταλλα-ισως και τον διαδρομο. Αγόρασα ακόμη μια φθηνή ιταλική σαμπάνια και πήρα και δυο κρυσταλλινα ποτηρια στην βαση των οποιων θα δεσω απο μια μωβ κορδέλα..και θα πέζει στο cd My heart will go on...Λέτε να του αρεσει;;;

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,630 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 11:34, 29-03-12:

Ειμαι ομοφυλόφιλος άντρας ενεργητικός και αύριο το βράδυ σκέφτομαι να δημιουργήσω μια ξεχωριστη ατμόσφαιρα για το αγόρι μου..αρωματικά κεριά ρεσώ με ευωδιά τριαντάφυλλου, που θα εχω βάλει μερικά και στην κρεββατοκαμαρα αλλά θα δημιουργήσω και ενα μικρό διαδρομο στο χωλ που θα οδηγεί στο υπνοδωμάτιο μας-πήρα γυρω στα 50. Θα αγοράσω ακόμα ενα κουτάκι σοκολατάκια σε σχήμα καρδιάς για να του τα προσφέρω, και ενα μπουκέτο με δυο-τρια κοκιινα τριανταφυλλα.Θα στολίσω ακόμη το κρεββατι με ροδοπέταλλα-ισως και τον διαδρομο. Αγόρασα ακόμη μια φθηνή ιταλική σαμπάνια και πήρα και δυο κρυσταλλινα ποτηρια στην βαση των οποιων θα δεσω απο μια μωβ κορδέλα..και θα πέζει στο cd My heart will go on...Λέτε να του αρεσει;;;

έ όχι και το My Heart Will Go On
είναι ανωμαλία

Παράθεση

olga_serb

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη olga_serb
H olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 221 μηνύματα.

H olga_serb έγραψε στις 13:03, 29-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από dimitris240
εσυ ξερεις.... - αφου χρηάζεσε ολα αυτα για να τον ρίξεις στο κρεβατι...

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,072 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 13:19, 29-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
έ όχι και το My Heart Will Go On
είναι ανωμαλία
αυτό είναι τραγούδι αποχαιρετισμού εντωμεταξύ χαχαχαχα

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 13:51, 29-03-12:

Το απόλυτο αξεσουάρ για σεξ στο σκοτάδι:

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,877 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 14:24, 29-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Τουλαχιστων θα ειναι ευκολο να το βαλεις παρα το σκοταδι

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 15:03, 29-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury

Μην το πάρετε, σπάει πολύ εύκολα

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 00:00, 30-03-12:

Ε όχι και μαύρο σκοτάδι..... αλλά ημίφως?

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 02:05, 30-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dalian
Ε όχι και μαύρο σκοτάδι..... αλλά ημίφως?
ετσι ισα ισα να βλεπεις τον αλλον και απλα να τον ακους

(για μενα παει την )

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,630 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 08:55, 30-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Nightcrawler
ετσι ισα ισα να βλεπεις τον αλλον και απλα να τον ακους

και εγώ της είχα πει ότι μ αρέσει απλά να την ακούω
γι΄αυτό κάθε φορά που έκανε σεκς, με έπαιρνε τηλέφωνο πρώτα

Παράθεση

vvv#

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vvv#
Ο vvv# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O vvv# έγραψε στις 12:16, 30-03-12:

με μαυρο σκοταδι δεν γινεται ρε παιδια...το πιο ωραιο πιστευω ειναι την ωρα που δυει ο ηλιος και πεφτει το φως λιγο πριν νυχτωσει ωστε να μην χρειαζεσαι φωτα.Το χειμωνα που εχει και συννεφα ειναι οτι πρεπει,εχει μια σκοτεινια γενικα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους