Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,043 εγγεγραμμένα μέλη και 3,035,333 μηνύματα σε 92,143 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 978 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Claire Rentfield (Βασω.)

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βασω. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 12,542 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 00:19, 03-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ἔρις
Πώς σας φαίνονται τα παλτό αυτού του στυλ;

Βρήκα ένα κι έχω τρελαθεί. Είναι έτσι μάλλινο, μακρύ -έρχεται μέχρι περίπου πάνω από τον αστράγαλο- πιο στενό στη μέση και ανοίγει κάτω, σε γκρι σκούρο και τέλεια ζεστό!
Το θέμα μου είναι ότι, με ύψος λίγο πιο κάτω από 1,60, δε ξέρω πόσο ωραία θα φαίνεται. Το σκέφτομαι με ψηλό παπούτσι και μέχρι τώρα έχω ακούσει θετικά σχόλια. Δε ξέρω πόσο άνετα θα νιώθω να το φοράω κι αν το κοντύνω φοβάμαι ότι θα χαλάσει.
Αχ βρε ΄Ερις μου, το λατρεύω αυτό το στυλ.
Για το ύψος προσωπικά δεν ανησυχώ αν και είμαι κι εγώ κάτω του 1,60, για την ακρίβεια 1,52. Εγώ προσωπικά θα το φορούσα και αυτό που έχω μάθει από την μέχρι τώρα πείρα μου, που μετράει αρκετά χρόνια, είναι πως αυτό που μετράει είναι το προσωπικό σου στυλ και όχι τι ορίζει η μόδα ή οι διάφορες επικρατούσες απόψεις για το ύψος.
Για μένα, go for it.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Κούκου-Βάγια
H Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 00:52, 03-01-17:

ωραια τα μακρια παλτο...αν σας αρεσουν να τα βαζετε ασχετα με το αν σας πανε οι αν ειναι στη μοδα...βεβαια εμενα μου ειχαν πει οτι με κοντενει(1,70 ειμαι) 0.ο
πλεον δεν εχω μακρυ παλτο εχω αυτο το κλασσικο λαδι μπουφαν που το χουν ολες πλεον...αλλα οταν δε βαζω αυτο φοραω μακρια ζακετα κατω απο γονατο κ δρματινο απο πανω αυτο πιστευω δεν κοβει τοσο υψος οσο το παλτο
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ἔρις

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ἔρις
H Ἔρις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,002 μηνύματα.

H Ἔρις έγραψε στις 00:57, 03-01-17:

Σας ευχαριστώ πολύ! :-)

Εγώ, δυστυχώς, ακόμη δεν έχω ξεπεράσει το "και πώς θα φανεί αν το φορέσω;". Γι' αυτό έχω ενδοιασμούς.
Με ψηλό μ' αρέσει πάρα πολύ και δε νομίζω ότι φαίνεται άσχημα. Αν θέλω να το βάλω με χαμηλό παπούτσι δεν είμαι σίγουρη. Μου άρεσε κι αυτό που ανέβασε η Nelliel και η αλήθεια είναι, έτσι όπως το βλέπω, ότι αν το κόντυνα, το συγκεκριμένο που έχω στο μυαλό μου, έτσι θα φαινόταν από κάτω.
Νομίζω είμαστε εντάξει!!!

Αρχική Δημοσίευση από Κούκου-Βάγια
ωραια τα μακρια παλτο...αν σας αρεσουν να τα βαζετε ασχετα με το αν σας πανε οι αν ειναι στη μοδα...βεβαια εμενα μου ειχαν πει οτι με κοντενει(1,70 ειμαι) 0.ο
πλεον δεν εχω μακρυ παλτο εχω αυτο το κλασσικο λαδι μπουφαν που το χουν ολες πλεον...αλλα οταν δε βαζω αυτο φοραω μακρια ζακετα κατω απο γονατο κ δρματινο απο πανω αυτο πιστευω δεν κοβει τοσο υψος οσο το παλτο
Ααα μακριά ζακέτα φοράω ως λίγο πιο πάνω από τον αστράγαλο και μ' αρέσει πολύ. Αυτό δεν το αλλάζω με τίποτα όπως κι αν φαίνεται!!! Το παλτό με ανησυχούσε λίγο γιατί είναι πιο χοντρό και όπως και να 'χει φαίνεται διαφορετικά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ἔρις : 03-01-17 στις 01:00.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,792 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 07:54, 03-01-17:

Βρήκα ένα κι έχω τρελαθεί. Είναι έτσι μάλλινο, μακρύ -έρχεται μέχρι περίπου πάνω από τον αστράγαλο- πιο στενό στη μέση και ανοίγει κάτω, σε γκρι σκούρο και τέλεια ζεστό!
Το θέμα μου είναι ότι, με ύψος λίγο πιο κάτω από 1,60, δε ξέρω πόσο ωραία θα φαίνεται. Το σκέφτομαι με ψηλό παπούτσι και μέχρι τώρα έχω ακούσει θετικά σχόλια. Δε ξέρω πόσο άνετα θα νιώθω να το φοράω κι αν το κοντύνω φοβάμαι ότι θα χαλάσει.
Κι όμως, θα μπορούσες το συγκεκριμένο παλτό να το κοντύνεις, ώστε να φθάνει λίγο πιο κάτω από τη μέση της γάμπας. Θα σε κολακεύει περισσότερο.
Εννοείται οτι το φλατ παπούτσι είναι απαγορευτικό (όχι μόνο λόγω ύψους, αλλά και το στιλ του παλτού είναι τέτοιο).
Με μπότες ή μποτίνια με τακούνι (χοντρό, ή και λεπτό -για πιο σικάτη εμφάνιση), θα δείχνει τέλειο!
Μη νομίζεις, κι εγώ 1.60 είμαι, αλλά όταν φόρεσα ένα παλιό μεσάτο μαύρο μακρύ παλτό με πέτα, με μπότες και το συνδύασα μάλιστα με ένα βυσσυνί boho καπέλο, όπως αυτό,

το αποτέλεσμα ήταν άκρως ικανοποιητικό.

Γενικά θα συνιστούσα να μην κολλάμε τόσο στους παλιούς κανόνες. Η μόδα αλλάζει, τα στιλ αλλάζουν, πλέον πολλά outfit που δεν θα διανοείτο κανείς να δοκιμάσει παλιότερα, τώρα έρχονται να μας ξαφνιάσουν ευχάριστα.
Με βασικό πρώτο κανόνα: να μπορούμε να το υποστηρίξουμε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alcyone : 03-01-17 στις 08:25. Αιτία: προσθήκη spoiler
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,549 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 09:59, 03-01-17:

1,70 είσαι ψηλή για γυναίκα.
Κορίτσια, φορέστε ό,τι θέλετε. Σημασία δεν έχει το ύψος και το βάρος, αλλά πόσο ωραία νιώθουμε με τον εαυτό μας. Αν εμείς μπορούμε να υποστηρίξουμε αυτό που φοράμε, κανενας δεν θα διατυπώσει αρκετά σχόλια.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 03-01-17 στις 10:02.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,820 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 12:34, 03-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από BLUE SEA
1,70 είσαι ψηλή για γυναίκα.
Κορίτσια, φορέστε ό,τι θέλετε. Σημασία δεν έχει το ύψος και το βάρος, αλλά πόσο ωραία νιώθουμε με τον εαυτό μας. Αν εμείς μπορούμε να υποστηρίξουμε αυτό που φοράμε, κανενας δεν θα διατυπώσει αρκετά σχόλια.

Και να διατυπώσουν, δεν θα πρεπει να μας νοιάζει. Υπαρχουν πολλοι κομπλεξικοί που ζηλεύουν οταν ο άλλος νιώθει άνετα με το σώμα του και τα ρούχα του. Το θεμα ειναι να νιώθουμε εμεις καλα
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 18,597 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 13:37, 03-01-17:

Η μαγική λέξη είναι να σε κολακεύει αυτό που φοράς όπως είπε η Τέσα. Γιατί να είναι η άλλη 100 κιλά και βγαίνει με μισό μπλουζάκι και κολάν όχι μόνο δεν την κολακεύει αλλά φαίνεται άσχημα. Μη με φάτε για ρατσίστρια και περίεργη αλλά ανάλογα με το σώμα μας κάποια ρούχα μας πάνε και άλλα όχι. Btw για το παλτό που λέγατε δεν με αρέσει τόσο μακρύ το προτιμώ μέχρι το ύψος που είναι το γόνατο. Αλλά αν μπορείς να το υποστηρίξεις που είπε και η αλκυνόη ωραίο θα φαίνεται!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,549 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 16:42, 03-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Και να διατυπώσουν, δεν θα πρεπει να μας νοιάζει. Υπαρχουν πολλοι κομπλεξικοί που ζηλεύουν οταν ο άλλος νιώθει άνετα με το σώμα του και τα ρούχα του. Το θεμα ειναι να νιώθουμε εμεις καλα
Σ' αυτό έχεις δίκιο. Εμένα όλοι μου λένε ότι δεν μου πηγαίνουν οι μακριές στενές φούστες, γιατί τάχα με κάνουν σαν σκουπόξυλο. Εμένα όμως μου αρέσουν επάνω μου κι έχω δύο τέτοιες.

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Btw για το παλτό που λέγατε δεν με αρέσει τόσο μακρύ το προτιμώ μέχρι το ύψος που είναι το γόνατο. Αλλά αν μπορείς να το υποστηρίξεις που είπε και η αλκυνόη ωραίο θα φαίνεται!
Πράγματι, είναι γεγονός ότι δεν βολεύει ιδιαίτερα το πολύ μακρύ παλτό. Είναι για λίγες ώρες.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

iSchool Moderator

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,820 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 17:03, 03-01-17:

Σ' αυτό έχεις δίκιο. Εμένα όλοι μου λένε ότι δεν μου πηγαίνουν οι μακριές στενές φούστες, γιατί τάχα με κάνουν σαν σκουπόξυλο. Εμένα όμως μου αρέσουν επάνω μου κι έχω δύο τέτοιες.

Πράγματι, είναι γεγονός ότι δεν βολεύει ιδιαίτερα το πολύ μακρύ παλτό. Είναι για λίγες ώρες.
Αν εσενα σου αρεσουν και νιωθεις καλα,μην ακους κανεναν. Μπορει καποιοι να εχουν κακη προθεση κιολας και να ζηλευουν επειδη εισαι ψηλη και αδυνατη (εξ ου και το σκουποξυλο )
Το τοσο μακρυ παλτο μου βγαζει κατι βρετανικο Aν το υποστηριζεις σαν στυλακι τοτε οκ, εγω προσωπικα δεν θα το φορουσα. Γενικα μ'αρεσουν και τα πιο μακρια μπουφαν και οι ζακετες, αν και δεν ειμαι ουτε 1,60 Και πολλοι λενε οτι δεν πηγαινουν οι μακριες ζακετες στις κοντες, οι μακριες φουστες κτλ αλλα αν βρω κατι που μ'αρεσει, το φοραω. Με ψηλο παπουτσι κιολας δειχνει μια χαρα. Ας πουμε, το φθινοπωρο αγορασα αυτο το παλτο

Ναι, το εχω κοντυνει λιγο αλλα ακομα μου φτανει λιγο πιο κατω απο το γονατο και δεν με πειραζει καθολου, αυτο ειναι το στυλ του ετσι και αλλιως. (Το συγκεκριμενο παλτο ειναι προς το κιτρινο, oχι καφε οπως φαινεται, και με τζιν φορεμα ή παντελονι απο μεσα ειναι υπεροχο )
Τα μπουφαν θελω παντα να μου φτανουν λιγο πιο κατω απο τη μεση, για να με ζεσταινουν κιολας.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 19:00, 03-01-17:

Για τα μαυρα καλσον ποια προτιματε?οπακ(δε φενεται καθολου ποδι ειναι σα κολαν)
η τα κλασικα
που παρολο που ειναι μαυρα φενεται κ το δερμα απο μεσα...
Θα φενοταν πολυ ασεμνο αν πηγαινα σχολη με το κλασικο κασον το μαυρο κ με ενα φοραμα απο πανς η καποιο σορτσακι κ μια απλη μπλουζα?Εχω καποιους ενδιασμους για το απλο καλσον στο να το βαλω το πρωι γιατι σπανια το βλεπω σε αλλες φορεμενο ισως παραπεμπει σε κατι ποιο βραδινο...Τα οπακ δεν μ αρεσουν ιδιαιτερα...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κούκου-Βάγια : 03-01-17 στις 19:06.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

iSchool Moderator

H methexys έγραψε στις 19:13, 03-01-17:

η τα κλασικα
που παρολο που ειναι μαυρα φενεται κ το δερμα απο μεσα...
Θα φενοταν πολυ ασεμνο αν πηγαινα σχολη με το κλασικο κασον το μαυρο κ με ενα φοραμα απο πανς η καποιο σορτσακι κ μια απλη μπλουζα?Εχω καποιους ενδιασμους για το απλο καλσον στο να το βαλω το πρωι γιατι σπανια το βλεπω σε αλλες φορεμενο ισως παραπεμπει σε κατι ποιο βραδινο...Τα οπακ δεν μ αρεσουν ιδιαιτερα...
Eμένα μ'αρεσει το πιο σκουρο πιο πολυ, το πρώτο δηλαδη.
Aσεμνο; Γιατι να φανει ασεμνο? Εγω φοραω κυριως καλσον με σορτσακια ή ακομα και φουστες ή φορεματα στη σχολη. Γενικα πολλα κοριτσια ντυνονται ετσι σε εμας οποτε δεν φαινεται περιεργο αν πας ντυμενη έτσι ή ακομα και να ντυθεις πιο καλα μερικές φορες. Εχει να κανει με το dress code της σχολης σου
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 19:26, 03-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Eμένα μ'αρεσει το πιο σκουρο πιο πολυ, το πρώτο δηλαδη.
Aσεμνο; Γιατι να φανει ασεμνο? Εγω φοραω κυριως καλσον με σορτσακια ή ακομα και φουστες ή φορεματα στη σχολη. Γενικα πολλα κοριτσια ντυνονται ετσι σε εμας οποτε δεν φαινεται περιεργο αν πας ντυμενη έτσι ή ακομα και να ντυθεις πιο καλα μερικές φορες. Εχει να κανει με το dress code της σχολης σου
] ειχα παει ετσι μια φορα κ με κοιταζαν καπως περιεργα κ λεω θα με κοιτανε γιατι εχω εξω τα ποδια και θα δειχνει υπερβολικο το φοραγα με κακονικο καλσον οχι οπακ εκτος κ αν με κοιταγαν γιατι ημουν χαλια ντυμενη
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 20:21, 03-01-17:

η τα κλασικα .
Καρδούλα μου, για το χειμώνα είναι καλύτερα τα opac. Δεν στερούνται κομψότητας. Εξάλλου υπάρχουν και διάφορα σχέδια σε μαύρο. Τα κλασικά είναι απαγορευτικά με τέτοιο κρύο.
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,792 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 21:05, 03-01-17:

Opac το πρωί, κλασικά διάφανα το βράδυ.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 21:25, 03-01-17:

[IMG][/IMG]
Αρχική Δημοσίευση από alcyone
Opac το πρωί, κλασικά διάφανα το βράδυ.
Αυτός είναι ο ιδανικός συνδυασμός!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 03-01-17 στις 21:28.
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 836 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 04:40, 04-01-17:

170 και εγω και ενιωθα να με κοντενει ακομα και αυτο που ειναι μεχρι την μεση της γαμπας. Τελικα κατεληξα σε ενα μολις κατω απο το γονατο. Προσωπικα το μακρυ παλτο το θεωρω απαγορευτικο στις κοντες και τις παχουλες (ειδικα αυτες που εχουν ολο το λιπος στην μεση και δεν διακρινεις μεση). Δεν εχει να κανει με μοδα και τασεις, αλλα με το πως φαινεται πανω στο σωμα.

Καρδούλα μου, για το χειμώνα είναι καλύτερα τα opac. Δεν στερούνται κομψότητας. Εξάλλου υπάρχουν και διάφορα σχέδια σε μαύρο. Τα κλασικά είναι απαγορευτικά με τέτοιο κρύο.
Εγω φοραω τα κλασσικα στην δουλεια, ακομα και οταν εξω εχει -8 Τα συνδιαζω ομως σχεδον παντα με μποτα ή μποτινια.
Παράθεση

SkyBlu

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη SkyBlu
H SkyBlu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H SkyBlu έγραψε στις 12:12, 04-01-17:

Το opac τι σημαίνει; Είναι κάποια συγκεκριμένη ορολογία; Δεν είναι απλά τα μαύρα καλσόν 90 den;
Παράθεση

Anonyme

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Anonyme
H Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

H Anonyme έγραψε στις 14:50, 04-01-17:

Opaque http://www.google.gr/search?q=opaque...ydBMeuU9X8ldAH
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 15:54, 04-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από SkyBlu
Το opac τι σημαίνει; Είναι κάποια συγκεκριμένη ορολογία; Δεν είναι απλά τα μαύρα καλσόν 90 den;
οπακ σημαινει αδιαφανης...δε ξερω μπορει να ειναι ιδιο με τα μαυρα καλσον 90 den...
βασικα χωρις να μαι κ σιγουρη νομιζω τα οπακ ειναι ματ χρωμα ενω τα 90 den εχουν μια γυαλαδα μεσα
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 20:32, 04-01-17:

έτοιμος είμαι

Nike LunarEpic Flyknit

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους