Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,701 μέλη και 2,403,780 μηνύματα σε 74,702 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 460 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τεστ Προσωπικότητας

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 20:10, 03-05-12:

ENFP

The Inspirer

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

βασιλική22

Αποκλεισμένος χρήστης

H βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H βασιλική22 . έγραψε: στις 21:46, 03-05-12:

E N F J
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aegloswen

Συντονίστρια

H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,849 μηνύματα.

H aegloswen .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 23:38, 04-05-12:

I N F P

INFP - The Idealists
Παράθεση

Selestian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.

O Selestian έγραψε: στις 15:50, 06-05-12:

Το έχω κάνει αρκετές φορές το τεστ και πάντα με βγάζει INTJ.
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,393 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε: στις 19:14, 10-06-12:

Ένα πολύ ωραίο φωτογραφικό τεστ θα βρείτε εδώ: http://www.cool-stuff.gr/?p=2213

Έχει αρκετά καλά results (εμένα με έβγαλε Harmonizer! 8)) με πλήρη ανάλυση ανά κατηγορία.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε: στις 19:34, 10-06-12:

ISTJ

moderately expressed introvert
moderately expressed sensing personality
slightly expressed thinking personality
moderately expressed judging personality

ολα αυτα ειμαι εγω?!?!? μπαααα
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 19:44, 10-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia

Έχει αρκετά καλά results (εμένα με έβγαλε Harmonizer! 8)) με πλήρη ανάλυση ανά κατηγορία.
Τι καλό. Εμένα με πέτυχε σε αρκετά σημεία πάντως. I 'm a seeker.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε: στις 19:48, 10-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
ααα και εγω! και εμενα με πετυχε!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 19:51, 10-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Χαχααχ, κι εμένα αυτό μ έβγαλε.
Αν και πιστεύω πως με φωτογραφίες δεν είναι τόσο καλό,μπορούν να έχουν πολλές σημασίες αυτά που πατάς.
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 19:54, 10-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από gregory, nub
Χαχααχ, κι εμένα αυτό μ έβγαλε.
Αν και πιστεύω πως με φωτογραφίες δεν είναι τόσο καλό,μπορούν να έχουν πολλές σημασίες αυτά που πατάς.
Ισχύει, αλλά είναι ωραία η ιδέα. Σε μερικά δεν ήξερα και τι να πατήσω γιατί έλειπε κάτι που φανταζόμουν πως θα ήθελα.
Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε: στις 20:14, 10-06-12:

εμενα με εβγαλε energizer
Παράθεση

adele

Δραστήριο Μέλος

H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H adele έγραψε: στις 22:34, 10-06-12:

ISFP- The Artist
καλλιτεχνικη φυση. γιατι ειμαστε τοσοι λιγοι αραγε;

Σ'αυτο με τις φωτογραφιες ειμαι seeker.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη adele : 10-06-12 στις 23:46.
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 23:24, 10-06-12:

i m a seeker
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 23:58, 10-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia

Και εμένα Harmonizer με έβγαλε:

Spirit:

Relationship:

Money:

Health:

Food:

Home:

Entertainment:

Style:

Travel:
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 00:18, 11-06-12:

You're a Seeker

Όλες αυτό μας βγάζει;;;;;

You're a Seeker. You're open-minded and enthusiastic. You shine at work, it's a chance to show yourself at your best. You have a great combination of thoughtful creativity and disciplined organization, which makes you popular with your colleagues.A sensitive soul with an expressive nature, you tend to be quite a romantic at heart. Sometimes you love nothing more than escaping into your very own dreamworld. Spontaneous new experiences can be really inspiring to you and you like exploring your creative side from time to time.Right now, life probably feels pretty good..............
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela έγραψε: στις 00:26, 11-06-12:

οχι εμενα μου ελεγε διαφορετικά πράγματα! εξαρταται και απο τις αλλες απαντησεις που έδωσες το τι λεει
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε: στις 00:30, 11-06-12:

Im a seeker

Style:Sophisticated and classic could sum you up. You like to look smart and put-together.
Fakin True
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,783 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 00:32, 11-06-12:

μαλακία ειν αυτό το τεστ, τ άλλα του Jung είναι πιο σοβαρα
Παράθεση

grayxx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O grayxx έγραψε: στις 00:33, 06-09-12:

ENFJ μου εβγαλε
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Επιφανές Μέλος

H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ . Έχει γράψει 4,215 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε: στις 01:31, 06-09-12:

You have moderate preference of Introversion over Extraversion (33%)
You have moderate preference of Intuition over Sensing (25%)
You have distinctive preference of Feeling over Thinking (62%)
You have distinctive preference of Judging over Perceiving (67%)
Το ξερα ότι ήμουν παλαβιάρα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    GFireP

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους