Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,263 εγγεγραμμένα μέλη και 3,039,602 μηνύματα σε 92,425 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 310 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,380 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 16:31, 22-09-08:

To 1o ok. To 2o μου πονεσε τα μάτακια ! Το 3ο οκ. Μα καλα τοσα και τοσα εχει η Nike, αυτο βρηκες ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Idril
H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 16:54, 22-09-08:

Εμένα η αδυναμία μου είναι οι καουμπόικες μπότες αλλά εικόνα δεν παίζει να βάλω γιατί ό,τι search και να κάνω με keywords "cowboy boots" μου βγάζουν τις παλιές μπότες του Buffalo Bill, του Billy the Kid και του John Wayne, όπου τα σπιρούνια είναι πιο μεγάλα από την ίδια τη μπότα και τα φοβάται το μάτι σου και δεν είναι ακριβώς αυτό που έχω κατά νου...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 17:04, 22-09-08:

και μένα μου αρέσουν οι καουμπόυκες, όπως επίσης και οι ιππασίας. Σε σκούρο καφέ.

Γιατί βάζετε παπούτσια με τόσο ψηλά τακούνια? Καθόλου βολικά και κατ' εμέ αρκετά αντιαισθητικά

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 17:21, 22-09-08:

για πιο casual γούστα

01

02

03

04
εγώ για πιο rock αυτές πάντως θα φόραγα

-8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 17:26, 22-09-08:

koue... με απογοητεύεις

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,814 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 17:26, 22-09-08:

Δοκίμασε "female (ή feminine ή girls) cowboy boots"

Για την Ηρώ:

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 17:29, 22-09-08:

Ε-λε-ος Isi! Χίλιες φορές καλύτερα τα σπιρούνια από αυτό το γαλάζιο κατασκεύασμα!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,499 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 17:30, 22-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien

Ξεκιναω με θεμα παπουτσια και μερικες γυναικειες μπότες μια και ειναι επικαιρο :

Αδιάφορες.
Δεν μου αρέσουν καθόλου.
Αυτές έχουν στυλάκι αν και δεν θα τις φορούσα!
Άθλιες.
Άθλιες πάλι.
2 παρομοιες χάρλει , τις βαζω μαζι :

Μόνο για easy riders.
Κατι πιο κλασσικο :

Λυπήσου μας.

Πες ότι κάνεις πλάκα.

Για βραδιά σε disco party ή απόκριες.

Το σχέδιο χάλια, το χρώμα ωραίο.
Χαριτωμένη αυτή.

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
(επιφυλάσσομαι για το ασημί...)
ΟΧΙ.
Όχι πάλι.

Δεν μου αρέσει καθόλου.

No comments.

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Eγώ προτιμώ τα παρακάτω:

Πολύ στυλάτες.

Χαριτωμένες.
και αυτές (με διαφορετικό όμως τακούνι):

Θέλω να τις πάρω!

Το ομοιόμορφο της πλατφόρμας δεν με ενθουσιάζει πολύ.

Δεν μου αρέσουν τα αθλητικά in general!
Όχι.

Όχι.

Τα αθλητικά είπα, δεν μου αρέσουν!

Τα μποτάκια μου αρέσουν.

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,621 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 17:30, 22-09-08:

Μ' αρέσει που δηλώνεις και Ολυμπιακός
Την τέρμα δεξιά την θεωρώ απαίσια πάντως. Οι υπόλοιπες είναι οκ, όχι κάτι ουάου, με εξαίρεση το πρώτο και 4ο ζευγάρι που μου αρέσουν

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 17:30, 22-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
koue... με απογοητεύεις
μα δεν είπα ότι μου αρέσουν
είναι απλά ένα άλλο εντελώς στυλ
το στυλ που μου αρέσει εμένα το έβαλα στο προηγούμενο ποστ μου

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 17:31, 22-09-08:

Πολύ κλασσικό για μένα.
Το όλο look είναι πολύ underwater σε κυριλέ μέρα.

Πολύ στυλάτες.
Πάλι underwater style αν εξαιρέσω την τσάντα που είναι χάλια!

Αδιάφορες.

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
Νο 1. Για καθημερινές με τζινάκι
Δεν μου φαίνονται πολύ καλής ποιότητας.

Νο 2 Με τζινάκι επίσης καθημερινές
Όχι.

Δεν με χαλάνε σε άλλη, δεν θα τις φορούσα πάντως!

Νο4 Για ποιο....

κοριτσούδια ψηθείτε... victoria secret όλες
Χάλια.

Τέλειες, μου αρέσει να λανσάρω αυτό το στυλ.
I give up.
Όχι.
Όχι.
Αδιάφορο νομίζω.
Συνεχίζω να παραδίδω τα όπλα.
Σε παραδέχομαι σε αυτές, ΣΕΞΥ.
Μας το χαλάς πάλι.
Αδιάφορες!
Το πλατφορμέ δεν μου ταιριάζει σε αυτά!

Τέλειες.

Αλλες 2 μποτες χαμηλες, οχι κοινοτυπες :

για πειτε πως σας φαινονται..
I'm begging you for mercy!

Οι μπότες μου αρέσουν και συμπαθητικά in general. Τα αθλητικά τι τα έβαλες?

Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη fielda
H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε στις 17:31, 22-09-08:

Eλάχιστες μου άρεσαν από όσες είδα... Παραδέχομαι βέβαια ότι είμαι λίγο δύσκολη Δε μου αρέσουν καθόλου οι καουμπόικες και οι ιππασίας. Μόνο ένα ζευγάρι έχω δει (ιππασίας) το οποίο δε θα φορούσα μεν αλλά το έλεγα ανεκτό

Μάλλον εγώ είμαι η περίεργη της παρέας γιατί μου αρέσουν πολύ τα μποτάκια μέχρι τον αστράγαλο και με τακούνι Σήμερα κοιτούσα κιόλας μήπως βρω τίποτα αλλά δεν τα κατάφερα... Αν βρω κάποια φωτογραφία θα βάλω να δείτε τι εννοώ.

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 17:35, 22-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Idril
Ε-λε-ος Isi! Χίλιες φορές καλύτερα τα σπιρούνια από αυτό το γαλάζιο κατασκεύασμα!
Κι εμένα καλή μου, αλλά δε με αφήνει το σύστημα να βάλω -1 στον εαυτό μου!
Το σχέδιο πάντως μου αρέσει (αν και όχι για τα δικά μου πόδια). Οι πεταλούδες είναι για την Ηρούκα! )

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 17:36, 22-09-08:

01. (that is... if u r serena from gossip girl!)

02.
(aν και απαιτεί 7 μέτρα πόδι περίπου για να δείξει όμορφο)

03. (ο φιόγκος με χαλάει αλλά λατρεύω το κόψιμο)

04. (για κάθε μέρα στη δουλειά)

ιδριλ... κάτι τέτοιο είχες στο νου?

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 17:53, 22-09-08:

Χμμμ, όι ακριβώς, είναι λίγο αντρικές... Πιο πολύ κάτι σαν τις παρακάτω:

-6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 17:54, 22-09-08:

Πολύ λίγα από τα παραπάνω πέδιλα/ μπότες/ γόβες/ αθλητικά μου άρεσαν. Επειδή βαριέμαι να τα σχολιάζω θα σχολιάσω μόνο τα τελευταία στο ποστ της Ρες: Οι μπότες στη 1η και στη 2η φώτο πολύ ωραίες, σε γυναίκα με μακριά πόδια θα φαίνονταν πολύ όμορφές, τα άλλα όχι και τόσο.

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 18:56, 22-09-08:

Συμφωνω με τις προτασεις Idril , εκτος απο την 3η.

Και με Resident Evil, εκτος απο τη 2η.

Underwater, απλα θελω να επισημανω οτι δε σαρεσε σχεδον τιποτα, και σαρεσαν οι ροζ, και εκεινες οι τραγικες που εβαλε η Εδαδ

Παράθεση

Simel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Simel
H Simel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H Simel έγραψε στις 19:23, 22-09-08:

...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Simel : 17-03-09 στις 00:12.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 20:06, 22-09-08:

xmmm... Ναι στη 2η, όχι στα υπόλοιπα... δεν μου αρέσει το "λουστρινέ"

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 20:57, 22-09-08:

Μετά από πολύωρη και επίπονη έρευνα στο νετ,
και αφού επισκέφθηκα σελίδες επί σελίδων

... να φανταστείτε ξεκίνησα με αναζήτηση το shoes και κατέληξα στο Jimmy Choo και Manolo Blahnik

κατέληξα στα παρακάτω ζευγάρια, τα οποία ενδεχομένως να προσεγγίζουν στο ελάχιστο το γούστο μου (είμαι και δύσκολη σ' αυτά τρομάρα μου ...)

Ορίστε λοιπόν ένα δείγμα του τι θα μου άρεσε και ίιιιιισως και να φορούσα

Σε αυτά δε με ξετρέλανε τόσο το χρώμα ούτε το σχέδιο, αλλά η γραμμή... Λατρεύω την καμπύλη του τακουνιού τους

Αυτά τα βρήκα άκρως γλυκούλικα, ζουζουνιάρικα και καλοκαιρινά- θα ήταν παπούτσια για να σου φτιάξουν τη διάθεση (αν και θα είχα ένα άγχος μη γκρεμιστώ από κει πάνω )

Αυτά πάλι είναι για να ταρακουνήσεις το σύμπαν- θα τα έβαζα με black dress για πολύ stylish εμφανίσεις

Αν ήμουν παπούτσι, θα ήμουν αυτά... There are shoes and then, there are Manolos...

Τι; Περιμένατε κάτι πιο κλασικό; Από εμένα;; λολζ

Τέλος πάντων, αυτό που κατάλαβα από όλο αυτό το χαμό που έκανα είναι ή ότι έχω πολύ υψηλές απαιτήσεις ή ότι τα περισσότερα από τα παπούτσια που κυκλοφορούν στο νετ είναι αισχοζ...

πς. Όχι σε μπότα δε βρήκα κάτι

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 21:09, 22-09-08:

Ρε κορίτσια πείτε μου ότι κάνετε πλάκα μ'αυτά τα τακούνια που ποστάρετε! Ο πύργος του Αιφελ πιο κοντός είναι @#$!##%^%!

Παράθεση

sunshine_9

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sunshine_9
H sunshine_9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H sunshine_9 ... έγραψε στις 21:19, 22-09-08:

Εμενα μου αρεσουν αυτα..
Ειχα παρει τα λευκα αλλα τα πρασινακια ..

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 21:26, 22-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
01. (that is... if u r serena from gossip girl!)

02.
(aν και απαιτεί 7 μέτρα πόδι περίπου για να δείξει όμορφο)

03. (ο φιόγκος με χαλάει αλλά λατρεύω το κόψιμο)

04. (για κάθε μέρα στη δουλειά)

ιδριλ... κάτι τέτοιο είχες στο νου?
Μου αρέσουν οι 3 πρώτες, οι 2ες περισσότερο.

Χμμμ, όι ακριβώς, είναι λίγο αντρικές... Πιο πολύ κάτι σαν τις παρακάτω:

Idrill δεν θα πω κάτι περισσότερο επειδή έχεις γενέθλια!

Τα 2α μου άρεσαν, τα 4α είναι απαίσια, τα άλλα βλέπονται.

Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Δανάη
H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε στις 21:37, 22-09-08:

Προσωπικά το δικό μου στυλ είναι κάπως σαααν τα παρακάτω! δλδ πιο κλασικές γραμμές κ να εφαρμόζουν ωραία στο πόδι...ειδικά αν πρόκειται για μπότες!

τέτοια γραμμή κ τακούνι αν πρόκειται για μπότα....

και για γόβα κάτι σαν το παραπάνω...βέβαια με μικρότερο τακούνι...
το ιδανικό τακούνι σε γόβα είναι αυτό (αν κ η συγκεκριμένη δε με ενθουσιάζει...)

αυτά είναι πολύ ωραία! κυρίως μ'αρέσει το χρώμα τους...
αυτά επίσης ωραία (αν κ με το τακούνι έχω ένα πρόβλημα...!)

Σορρυ αλλα αυτά μου φαίνονται λίγο αίσχος... ειδικά η τρύπα στην στην άκρη....
Γενικά δεν μου αρέσουν καθόλου τα παπούτσια με τη τρύπα που εξέχουν τα δυο δάχτυλα...(δε θυμάμαι πως λέγονται!)
και αυτές μ'αρέσουν!

Όλα τα άλλα που ποστάρατε σορρυ παιδιά όμως μου φαίνονται χάλια!

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 21:47, 22-09-08:

Το 1ο της Δαναης ειναι οκ, τα άλλα δε μαρεσουν.

Εκεινα τα αγελαδινα του Γιδιου, ναι οκ, cute concept αλλά θυμιζουν τα πλαστικα πεδιλακια που βαζουν οι γιαγιαδες στη θαλασσα για να μη γλιστρανε στα βραχακια !

Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Tetragrammaton
Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 506 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε στις 23:06, 22-09-08:

Εμένα η αδυναμία μου είναι οι καουμπόικες μπότες αλλά εικόνα δεν παίζει να βάλω γιατί ό,τι search και να κάνω με keywords "cowboy boots" μου βγάζουν τις παλιές μπότες του Buffalo Bill, του Billy the Kid και του John Wayne, όπου τα σπιρούνια είναι πιο μεγάλα από την ίδια τη μπότα και τα φοβάται το μάτι σου και δεν είναι ακριβώς αυτό που έχω κατά νου...
Εγώ έχω καουμπόικες μπότες (ανδρικές φυσικά), και τις λατρεύω. Και δεν με νοιάζει αν σας αρέσουν εσας.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,884 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 23:15, 22-09-08:

Λάτρεψα τις ασπρόμαυρες γόβες που έβαλε η Καλυψώ και τις Μανόλο μπότες που έβαλε η roumana.
Της Νεραίδας κινούνται ανάμεσα σε "γουάου, το θέλω" και "too much", αναλόγως το ζευγάρι.
Τα χειρότερα μου φαίνονται της Εδάδ και της Idril

Παράθεση

Bill

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,376 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 23:26, 22-09-08:

Εγώ ένα ξέρω: Η roumana έχει το καλύτερο γούστο.

Ήταν το μόνο ποστ που μου άρεσαν όλα τα γυναικεία παπούτσια που πόσταρε.Και μερικά ακόμα μου άρεσαν.Έχω βάλει +1 στα αντίστοιχα ποστ.
Για τα υπόλοιπα δε θα πω.

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 23:46, 22-09-08:

Σας υπενθυμίζω ότι τις γυναίκες τις πετροβολούν μόνο με πολίτιμους λίθους!
(αχχχχ καλοκαιράκι....)

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 00:01, 23-09-08:

Αλήθεια, τι γνώμη έχετε γι' αυτό το παπουτσάκι που το είδα να φοριέται αρκετά φέτος το καλοκαίρι:

-8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 00:03, 23-09-08:

Μαύρο + αθλητικό : τόσο μα τόσο καγκουρίσιο..
Παπούτσι μπάσκετ είναι βρε συ.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 00:12, 23-09-08:

Αλήθεια, τι γνώμη έχετε γι' αυτό το παπουτσάκι που το είδα να φοριέται αρκετά φέτος το καλοκαίρι:

Άθλια! Και θέλω πολύ να δω πώς είναι οι γάμπες των γυναικών που τα φορούσαν συστηματικά και κυκλοφορύσαν στον ήλιο...θα πρέπει να είναι μαυρισμένες μέχρι εκεί που έφτανε το παπούτσι και από κει και κάτω κάτασπρες!!!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 00:15, 23-09-08:

Oτι δε θα πρεπε !

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 08:59, 23-09-08:

τη χειρότερη

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 09:09, 23-09-08:

εκτός από αυτό που έβαλε η Ισι, φορέθηκε και το αντίστοιχο πέδιλο που έδενε στον αστράγαλο με μεγάλη πλατιά κορδέλα. Φωτογραφία δεν έχω, μου καιγόταν το φλας.

Παράθεση

Chimera

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chimera
H Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H Chimera In the deathcar έγραψε στις 09:20, 23-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
εκτός από αυτό που έβαλε η Ισι, φορέθηκε και το αντίστοιχο πέδιλο που έδενε στον αστράγαλο με μεγάλη πλατιά κορδέλα. Φωτογραφία δεν έχω, μου καιγόταν το φλας.
Α ναι! Και το φορούσαν έτσι λες και είχαν επίδεσμους .

Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 09:45, 23-09-08:

Πέρα του ότι η underwater έχει ανακηρυχθεί η καλύτερη μου φίλη και έχει τέλειο γούστο (και υπομονή να σχολιάσει όλα τα εκτρώματα), ήθελα απλά να πω ότι το θέμα μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον

Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 09:53, 23-09-08:

Από αυτά που πρότεινε η Καλυψώ, αυτά στη 2η και στη 3η φώτο μου άρεσαν.
Της Isi παραείναι "κάπως". Από αυτά που πρότεινε η Δανάη μου άρεσε η μπότα στη 1η φώτο.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,359 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 09:54, 23-09-08:

Σας υπενθυμίζω ότι τις γυναίκες τις πετροβολούν μόνο με πολίτιμους λίθους!
(αχχχχ καλοκαιράκι....)
Πείτε ο,τι θέλετε, αλλα εγώ έχω τέτοια! Πολύ μπόλικα, ας ξεκολλήσουμε από το taboo "τουρίστας".
Όσο για τα απαγορευμένα: Πολύ μυτερά... Ξεπεράστε το.
Και τετράγωνα. Αηδία.

Το πρώτο είναι συμπαθητικό, αν και φοβάμαι το λουστρίνι. Μετά τα χαλάμε λίγο, μονο το τελευταίο αν έχεις τις τέλειες γάμπες... αλλα αυτά τα κορδονάκια στο τρίτο με σκοτώνουν...Βεβαια πάντα παίζει τεράστιο ρολο πως φοράμε το παπούτσι.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 23-09-08 στις 09:59.
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 09:57, 23-09-08:

αν δεν το βάζεις με άσπρη καλτσα κανεις δεν σε παρεξηγεί (έχω και εγώ )

πήγα μοναστηράκι πριν κάνα μην και αγόρασα όλο το stock, ήμουν με ένα φίλο ο οποιος ντρεπόταν να με κυκλοφορήσει

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 22:20, 23-09-08:

Δείτε και λιώστε...

21 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 22:34, 23-09-08:

Δείτε και λιώστε...

Αγάααααπες μου....

Τι κιουτ που είναιαιαιαιαι

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 629 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 01:12, 24-09-08:

Καταρχήν να πω ότι έχω τεράστια αδυναμία στα παπούτσια αν και δύσκολα βρίσκω κάτι που να μου αρέσει πολύ. Το στυλ που προτιμώ είναι περίπου αυτό που έχω βάλει εδώ αν και αυτά που φοράω κάθε μέρα είναι πιο απλά.

19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 08:25, 24-09-08:

Μου αρέσουν πολύ όσα δείχνεις, Angie_Ann, απλά είναι δύσκολα γιατί -εγώ τουλάχιστον- νιώθω ότι η μπαρέτα μου "κόβει" το πόδι...

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 629 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 08:56, 24-09-08:

Ίσως να έχει σχέση με την κατασκευή του ποδιού γιατί εμένα πολλά μου παπούτσια έχουν μπαρέτες και είναι οκ. Βασικά δεν μπορείς απλώς να τις χαλαρώσεις; Μπορείς να κάνεις και μια επιπλέον τρύπα αν είναι σε στυλ λουράκι.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 09:08, 24-09-08:

Όχι, εννοούσα ότι το κόβει οπτικά!

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 09:16, 24-09-08:

Angie μου αρέσουν πολύ τα κόκκινα!!!!!! Τέλεια λέμε!
Επίσης θα ήθελα να βρω κάτι αντίστοιχο σε πράσινο κυπαρισσί! Αν δει καμιά σας τίποτα μπορεί να με ενηρώσει;

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Όχι, εννοούσα ότι το κόβει οπτικά!
Αν το φορέσεις με καλσόν στο ίδιο χρώμα ή 1-2 τόνους διαφορετικό, τότε δεν θα κόβει οπτικά.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 25-09-08 στις 18:32. Αιτία: merge
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 09:23, 24-09-08:

αυτά μου αρέσανε πολύ!

και τα υπόλοιπα μου αρέσανε, αλλά δεν μου πάνε οι μπαρέτες... είμαι που είμαι 1 μέτρο και ένα μίλκο, άμα βάλω και κάτι που "κόβει" το πόδι φαίνομαι ένα με το χώμα

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 10:33, 24-09-08:

Angie πολύ ωραία τα παπούτσια, έχεις πολύ καλό γούστο!

Πάντως έχω αρκετά παπούτσια με μπαρέτες και δεν με κόβουν το πόδι, πιθανώς παίζει ρόλο ότι όλα έχουν τακουνάκι. Γι'αυτό μου κάνει εντύπωση αυτό που λέτε, κυρίως το Γίδι που μου ρίχνει και 10πόσους πόντους.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 10:37, 24-09-08:

Μμμμ, θέλεις να με κάνεις κοντή, γι' αυτό!

Νταξ, έχει να κάνει με το πώς δείχνει το πόδι... Εγώ γενικά θέλω το παπούτσι να είναι σαν επέκταση του ποδιού. Έχω δοκιμάσει με τακουνάκι, αλλά κάτι δε μου πήγαινε...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους