Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,490 μηνύματα σε 75,355 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 362 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 17:31, 22-09-08:

Πολύ κλασσικό για μένα.
Το όλο look είναι πολύ underwater σε κυριλέ μέρα.

Πολύ στυλάτες.
Πάλι underwater style αν εξαιρέσω την τσάντα που είναι χάλια!

Αδιάφορες.

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
Νο 1. Για καθημερινές με τζινάκι
Δεν μου φαίνονται πολύ καλής ποιότητας.

Νο 2 Με τζινάκι επίσης καθημερινές
Όχι.

Δεν με χαλάνε σε άλλη, δεν θα τις φορούσα πάντως!

Νο4 Για ποιο....

κοριτσούδια ψηθείτε... victoria secret όλες
Χάλια.

Τέλειες, μου αρέσει να λανσάρω αυτό το στυλ.
I give up.
Όχι.
Όχι.
Αδιάφορο νομίζω.
Συνεχίζω να παραδίδω τα όπλα.
Σε παραδέχομαι σε αυτές, ΣΕΞΥ.
Μας το χαλάς πάλι.
Αδιάφορες!
Το πλατφορμέ δεν μου ταιριάζει σε αυτά!

Τέλειες.

Αρχική Δημοσίευση από Lorien

Αλλες 2 μποτες χαμηλες, οχι κοινοτυπες :

για πειτε πως σας φαινονται..
I'm begging you for mercy!

Οι μπότες μου αρέσουν και συμπαθητικά in general. Τα αθλητικά τι τα έβαλες?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 17:31, 22-09-08:

Eλάχιστες μου άρεσαν από όσες είδα... Παραδέχομαι βέβαια ότι είμαι λίγο δύσκολη Δε μου αρέσουν καθόλου οι καουμπόικες και οι ιππασίας. Μόνο ένα ζευγάρι έχω δει (ιππασίας) το οποίο δε θα φορούσα μεν αλλά το έλεγα ανεκτό

Μάλλον εγώ είμαι η περίεργη της παρέας γιατί μου αρέσουν πολύ τα μποτάκια μέχρι τον αστράγαλο και με τακούνι Σήμερα κοιτούσα κιόλας μήπως βρω τίποτα αλλά δεν τα κατάφερα... Αν βρω κάποια φωτογραφία θα βάλω να δείτε τι εννοώ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,040 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 17:35, 22-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Idril
Ε-λε-ος Isi! Χίλιες φορές καλύτερα τα σπιρούνια από αυτό το γαλάζιο κατασκεύασμα!
Κι εμένα καλή μου, αλλά δε με αφήνει το σύστημα να βάλω -1 στον εαυτό μου!
Το σχέδιο πάντως μου αρέσει (αν και όχι για τα δικά μου πόδια). Οι πεταλούδες είναι για την Ηρούκα! )
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 17:36, 22-09-08:

01. (that is... if u r serena from gossip girl!)

02.
(aν και απαιτεί 7 μέτρα πόδι περίπου για να δείξει όμορφο)

03. (ο φιόγκος με χαλάει αλλά λατρεύω το κόψιμο)

04. (για κάθε μέρα στη δουλειά)

ιδριλ... κάτι τέτοιο είχες στο νου?
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 17:53, 22-09-08:

Χμμμ, όι ακριβώς, είναι λίγο αντρικές... Πιο πολύ κάτι σαν τις παρακάτω:

-6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 17:54, 22-09-08:

Πολύ λίγα από τα παραπάνω πέδιλα/ μπότες/ γόβες/ αθλητικά μου άρεσαν. Επειδή βαριέμαι να τα σχολιάζω θα σχολιάσω μόνο τα τελευταία στο ποστ της Ρες: Οι μπότες στη 1η και στη 2η φώτο πολύ ωραίες, σε γυναίκα με μακριά πόδια θα φαίνονταν πολύ όμορφές, τα άλλα όχι και τόσο.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 18:56, 22-09-08:

Συμφωνω με τις προτασεις Idril , εκτος απο την 3η.

Και με Resident Evil, εκτος απο τη 2η.

Underwater, απλα θελω να επισημανω οτι δε σαρεσε σχεδον τιποτα, και σαρεσαν οι ροζ, και εκεινες οι τραγικες που εβαλε η Εδαδ
Παράθεση

Simel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Simel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H Simel έγραψε: στις 19:23, 22-09-08:

...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Simel : 17-03-09 στις 00:12.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 20:06, 22-09-08:

xmmm... Ναι στη 2η, όχι στα υπόλοιπα... δεν μου αρέσει το "λουστρινέ"
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 20:57, 22-09-08:

Μετά από πολύωρη και επίπονη έρευνα στο νετ,
και αφού επισκέφθηκα σελίδες επί σελίδων

... να φανταστείτε ξεκίνησα με αναζήτηση το shoes και κατέληξα στο Jimmy Choo και Manolo Blahnik

κατέληξα στα παρακάτω ζευγάρια, τα οποία ενδεχομένως να προσεγγίζουν στο ελάχιστο το γούστο μου (είμαι και δύσκολη σ' αυτά τρομάρα μου ...)

Ορίστε λοιπόν ένα δείγμα του τι θα μου άρεσε και ίιιιιισως και να φορούσα

Σε αυτά δε με ξετρέλανε τόσο το χρώμα ούτε το σχέδιο, αλλά η γραμμή... Λατρεύω την καμπύλη του τακουνιού τους

Αυτά τα βρήκα άκρως γλυκούλικα, ζουζουνιάρικα και καλοκαιρινά- θα ήταν παπούτσια για να σου φτιάξουν τη διάθεση (αν και θα είχα ένα άγχος μη γκρεμιστώ από κει πάνω )

Αυτά πάλι είναι για να ταρακουνήσεις το σύμπαν- θα τα έβαζα με black dress για πολύ stylish εμφανίσεις

Αν ήμουν παπούτσι, θα ήμουν αυτά... There are shoes and then, there are Manolos...

Τι; Περιμένατε κάτι πιο κλασικό; Από εμένα;; λολζ

Τέλος πάντων, αυτό που κατάλαβα από όλο αυτό το χαμό που έκανα είναι ή ότι έχω πολύ υψηλές απαιτήσεις ή ότι τα περισσότερα από τα παπούτσια που κυκλοφορούν στο νετ είναι αισχοζ...

πς. Όχι σε μπότα δε βρήκα κάτι
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 21:09, 22-09-08:

Ρε κορίτσια πείτε μου ότι κάνετε πλάκα μ'αυτά τα τακούνια που ποστάρετε! Ο πύργος του Αιφελ πιο κοντός είναι @#$!##%^%!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sunshine_9

Νεοφερμένος

H sunshine_9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H sunshine_9 ... έγραψε: στις 21:19, 22-09-08:

Εμενα μου αρεσουν αυτα..
Ειχα παρει τα λευκα αλλα τα πρασινακια ..

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 21:26, 22-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
01. (that is... if u r serena from gossip girl!)

02.
(aν και απαιτεί 7 μέτρα πόδι περίπου για να δείξει όμορφο)

03. (ο φιόγκος με χαλάει αλλά λατρεύω το κόψιμο)

04. (για κάθε μέρα στη δουλειά)

ιδριλ... κάτι τέτοιο είχες στο νου?
Μου αρέσουν οι 3 πρώτες, οι 2ες περισσότερο.

Χμμμ, όι ακριβώς, είναι λίγο αντρικές... Πιο πολύ κάτι σαν τις παρακάτω:

Idrill δεν θα πω κάτι περισσότερο επειδή έχεις γενέθλια!

Τα 2α μου άρεσαν, τα 4α είναι απαίσια, τα άλλα βλέπονται.
Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε: στις 21:37, 22-09-08:

Προσωπικά το δικό μου στυλ είναι κάπως σαααν τα παρακάτω! δλδ πιο κλασικές γραμμές κ να εφαρμόζουν ωραία στο πόδι...ειδικά αν πρόκειται για μπότες!

τέτοια γραμμή κ τακούνι αν πρόκειται για μπότα....

και για γόβα κάτι σαν το παραπάνω...βέβαια με μικρότερο τακούνι...
το ιδανικό τακούνι σε γόβα είναι αυτό (αν κ η συγκεκριμένη δε με ενθουσιάζει...)

αυτά είναι πολύ ωραία! κυρίως μ'αρέσει το χρώμα τους...
αυτά επίσης ωραία (αν κ με το τακούνι έχω ένα πρόβλημα...!)

Σορρυ αλλα αυτά μου φαίνονται λίγο αίσχος... ειδικά η τρύπα στην στην άκρη....
Γενικά δεν μου αρέσουν καθόλου τα παπούτσια με τη τρύπα που εξέχουν τα δυο δάχτυλα...(δε θυμάμαι πως λέγονται!)
και αυτές μ'αρέσουν!

Όλα τα άλλα που ποστάρατε σορρυ παιδιά όμως μου φαίνονται χάλια!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 21:47, 22-09-08:

Το 1ο της Δαναης ειναι οκ, τα άλλα δε μαρεσουν.

Εκεινα τα αγελαδινα του Γιδιου, ναι οκ, cute concept αλλά θυμιζουν τα πλαστικα πεδιλακια που βαζουν οι γιαγιαδες στη θαλασσα για να μη γλιστρανε στα βραχακια !
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 23:06, 22-09-08:

Εμένα η αδυναμία μου είναι οι καουμπόικες μπότες αλλά εικόνα δεν παίζει να βάλω γιατί ό,τι search και να κάνω με keywords "cowboy boots" μου βγάζουν τις παλιές μπότες του Buffalo Bill, του Billy the Kid και του John Wayne, όπου τα σπιρούνια είναι πιο μεγάλα από την ίδια τη μπότα και τα φοβάται το μάτι σου και δεν είναι ακριβώς αυτό που έχω κατά νου...
Εγώ έχω καουμπόικες μπότες (ανδρικές φυσικά), και τις λατρεύω. Και δεν με νοιάζει αν σας αρέσουν εσας.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:15, 22-09-08:

Λάτρεψα τις ασπρόμαυρες γόβες που έβαλε η Καλυψώ και τις Μανόλο μπότες που έβαλε η roumana.
Της Νεραίδας κινούνται ανάμεσα σε "γουάου, το θέλω" και "too much", αναλόγως το ζευγάρι.
Τα χειρότερα μου φαίνονται της Εδάδ και της Idril
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 23:26, 22-09-08:

Εγώ ένα ξέρω: Η roumana έχει το καλύτερο γούστο.

Ήταν το μόνο ποστ που μου άρεσαν όλα τα γυναικεία παπούτσια που πόσταρε.Και μερικά ακόμα μου άρεσαν.Έχω βάλει +1 στα αντίστοιχα ποστ.
Για τα υπόλοιπα δε θα πω.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:46, 22-09-08:

Σας υπενθυμίζω ότι τις γυναίκες τις πετροβολούν μόνο με πολίτιμους λίθους!
(αχχχχ καλοκαιράκι....)
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 00:01, 23-09-08:

Αλήθεια, τι γνώμη έχετε γι' αυτό το παπουτσάκι που το είδα να φοριέται αρκετά φέτος το καλοκαίρι:

-8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια