Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,700 μέλη και 2,403,760 μηνύματα σε 74,701 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 446 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ένταση με την Τουρκία

Libertus

Τιμώμενο Μέλος

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,454 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 17:28, 26-03-18:

Καλό είναι να έχουμε ένα γενικό θέμα, μιας και οι εξελίξεις τρέχουν αδιαλείπτως. Η διαμάχη για το πετρέλαιο στην Κυπριακή ΑΟΖ και το Αιγαίο, η ομηρία των 2 Ελλήνων στρατιωτικών, η στρατιωτική νίκη της Τουρκίας στην πόλη Αφρίν και η πολεμική ρητορική του Ερντογάν δείχνουν ότι ένταση με τη γειτονική χώρα ήρθε για να μείνει.

Πρόσφατα ο Ερντογάν δήλωσε αποφασιστικά από την Σαμψούντα "Τη μεγάλη Τουρκία οπωσδήποτε θα την οικοδομήσουμε. Αν χρειαστεί θα δώσουμε τις ζωές μας. Αν χρειαστεί θα πάρουμε ζωές», είπε χαρακτηριστικά. «Δεν θα ξεχάσουμε τις πληγές που άνοιξαν στην καρδιά μας τα τεχνητά σύνορα που χάραξαν. Μετά την Αφρίν ξεκινά η ανάσταση."

Εσείς πώς βλέπετε τις διμερείς σχέσεις Ελλάδας-Τουρκίας στο μέλλον; Πιστεύετε ότι η Τουρκία θα ωφεληθεί ή θα ζημιωθεί μελλοντικά από την εξωτερική πολιτική που ακολουθεί; Μπορεί ένας πόλεμος να είναι προ των πυλών;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Libertus : 26-03-18 στις 17:59.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,507 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 18:00, 26-03-18:

Εγώ πιστεύω ότι οι υπόλοιπες χώρες δεν θα τον αφήσουν να τους κουνηθεί για πολύ αλλά με μας κάποιο ατύχημα το φοβάμαι. Τον Ερντογάν δεν τον νοιάζει πώς φαίνεται η χώρα του στους έξω. Σκοπός του είναι να έχει την πλήρη εξουσία και να κάνει την Τουρκία όπως τη θέλει αυτός. Δυστυχώς μέσα στα σχέδιά του συμπεριλαμβάνονται και δικά μας εδάφη. Ακόμα κι αν γίνει ένα κλειστό κράτος δε νομίζω να τον πειράζει.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,655 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 23:26, 26-03-18:

Μπαίνω στρατό τον Μάιο, μην αγχώνεστε, η Ελλάδα θα είναι σε καλά χέρια
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους