Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,338 εγγεγραμμένα μέλη και 3,093,677 μηνύματα σε 96,218 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 840 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Φωτογραφίες που τραβήξαμε

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,759 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 15:33, 25-04-09:

Στην παλιά πόλη της Ρόδου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη D_G : 13-01-10 στις 17:48.
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,352 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 11:45, 26-04-09:

Πφ, να κι από μένα μερικές κινητού.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  1.jpg
Εμφανίσεις:  90
Μέγεθος:  62,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  2.jpg
Μέγεθος:  77,5 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  3.jpg
Εμφανίσεις:  92
Μέγεθος:  52,0 KB  

Όνομα:  4.jpg
Μέγεθος:  47,3 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  5.jpg
Εμφανίσεις:  88
Μέγεθος:  56,5 KB  
16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 14:47, 26-04-09:

Όνομα:  371479.jpg
Εμφανίσεις:  106
Μέγεθος:  2,14 MBΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  2142847.jpg
Εμφανίσεις:  88
Μέγεθος:  827,7 KBΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  2698949.jpg
Εμφανίσεις:  98
Μέγεθος:  2,24 MB

Σε ζωολογικό κήπο!!

18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 15:15, 26-04-09:

Κάποιες από Κένυα.

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  n547412063_1191778_8455.jpg
Εμφανίσεις:  99
Μέγεθος:  54,1 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  n547412063_1191779_8762.jpg
Εμφανίσεις:  91
Μέγεθος:  56,9 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  n547412063_1191780_9090.jpg
Εμφανίσεις:  85
Μέγεθος:  50,9 KB  

Όνομα:  n547412063_1208893_2487.jpg
Εμφανίσεις:  83
Μέγεθος:  35,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  n547412063_1208906_6972.jpg
Μέγεθος:  29,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  n547412063_1208907_7320.jpg
Μέγεθος:  36,7 KB  

33 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,759 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 19:34, 26-04-09:

Underwater, οι φωτογραφίες σου στην Κένυα μου θυμίζουν πράγματι φωτορεπορτάζ.
Καταπληκτικές.
Νόμιζα ότι διάβαζα το ΓΕΩ της Ελευθεροτυπίας ή κάποιο ταξιδιωτικό περιοδικό.

Και μία πεταλούδα μιας και ήρθε η άνοιξη

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 20:43, 26-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από D_G
Underwater, οι φωτογραφίες σου στην Κένυα μου θυμίζουν πράγματι φωτορεπορτάζ.
Καταπληκτικές.
Νόμιζα ότι διάβαζα το ΓΕΩ της Ελευθεροτυπίας ή κάποιο ταξιδιωτικό περιοδικό.
Ευχαριστώ, με κάνεις και κοκκινίζω. Πάντα ήθελα να γίνω φωτορεπόρτερ. Αλλά η κοινωνία είναι σκληρή, οπότε ξεδίνω στις διακοπές η ταλαίπωρη.

Και για να μην είμαι εκτός να πω ότι έχω ενθουσιαστεί με πολλές φωτό. Ταξιδιάρικες.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,352 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 20:50, 26-04-09:

Είναι πολύ δύσκολο να 'ναι κανείς φωτορεπόρτερ... Θέλει καλή μηχανή, γρήγορο μάτι και να βρεις όχι μόνο το στιγμιότυπο αλλά και το φως. Προσωπικά έχω μία μανία με το φως.
Το λέω γιατί κι εγώ τρελαίνομαι να αποθανατίζω στιγμές, αλλά η ποιότητα της εικόνας δε συμβαδίζει τόσο εύκολα με το στιγμιότυπο...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G

O D_G έγραψε στις 19:09, 28-04-09:

Να και μερικά γατιά.
Το πρώτο στον Εθνικό Κήπο. Πρώτη μου φορά είδα γάτα πάνω σε κλαδί δένδρου.
Το γατί στη δεύτερη και τρίτη φωτογραφία, όλο μέσα σε κουβάδες την έβρισκε. Και να το έβγαζες ξαναέμπενε.
Το τελευταίο νομίζω είναι πολύ όμορφο.

Άντε βάλτε κι άλλες να δούμε...

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 19:19, 28-04-09:

..δεν έχω πάρα πολλές εδώ που είμαι, αλλά για να δούμε:

Η πρώτη είναι το απέναντι μπαλκόνι, ένα πρωί που ξύπνησα και άνοιξα τα ρολά! Την έχω ονομάσει "Καλημέρα"
Η δεύτερη με το τσακίρικο μάτι είναι η κοράκλα μου. Το μουσουδάκι μου. Το πολύτιμό μου! :koukouvagia:

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  16032009282.png
Εμφανίσεις:  98
Μέγεθος:  216,3 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  18072008149.png
Εμφανίσεις:  105
Μέγεθος:  130,7 KB  
36 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vicki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vicki
H Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Vicki έγραψε στις 20:04, 28-04-09:

Μου αρέσει περισσότερο γι' αυτό που νομίζεις πως δείχνει, παρά γι' αυτό που πραγματικά δείχνει.. Μα για την ιστορία, είναι

Η δεύτερη, είναι από βραδινό μαγαζί, ενώ η τρίτη από το Γύθειο, αν θυμάμαι καλά.

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  PC270430.jpg
Εμφανίσεις:  81
Μέγεθος:  157,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  P4051028.jpg
Εμφανίσεις:  78
Μέγεθος:  393,6 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Picture113.jpg
Εμφανίσεις:  73
Μέγεθος:  604,6 KB  

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη _daemon_
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,458 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε στις 20:06, 09-05-09:

Σε λίγο αρχινάει το πανηγύρι (απόψε θα τη κάψουμε τη πόλη-θα χορέψουν οι...διαβόλοι)***

Στο βάθος, η πλατεία-λίκνο (εξάρχεια) της πολιτικής θεωρίας που υποστηρίζε (πάλαι ποτέ) την κατάργηση της κρατικής και γενικά κάθε εξουσίας, οχυρωμένη πλέον από....κάδους απορριμάτων, μιά και οι ιδεολογίες έχασαν την σταθερότητα τους και οι "μεταρρυθμιστές" του αβανγκαρτισμού μοιάζουν με κοπάδι χειρότερο από εκείνα που περιφρονούν!

***....να ξυπνήσουν μιά γιά πάντα όλοι οι ζωντανοί-νεκροί

Αποθηκεύστε τις εικόνες και κατόπιν βάλτε τον καταδείκτη διαδοχικά πάνω τους
Φρέσκο πράμα που σαλεύει, κατευθείαν από το τηγάνι!!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 09-05-09 στις 21:25. Αιτία: οι μαύρες στήλες δεν είναι εκτοπλάσματα, αλλά αν δεν "υποσχόμουν" ότι θα το πράξω, δεν με έβλεπα να σώζω την canon μου!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερωφίλη
H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 20:34, 09-05-09:

Κοντά στη Grenoble @ Visille (ελπίζω να το γράφω σωστά)

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  vizille.jpg
Εμφανίσεις:  82
Μέγεθος:  97,0 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  vizille1.jpg
Εμφανίσεις:  76
Μέγεθος:  84,3 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  lafray.jpg
Εμφανίσεις:  74
Μέγεθος:  100,3 KB  

21 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 20:53, 09-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Εκεί που είναι το δέντρο αριστερά είναι οι όχθες του Αχέροντα. Αυτή η εικόνα σε συνδυασμό με τον ήχο από τα νερά του ποταμού έκαναν το όλο μέρος βγαλμένο από παραμύθι
Ο ποταμός της λύπης (άχος - χωρίς χαρά) και η μεταφυσική μυθολογία του.....
Προ αμνημονεύτων χρόνων, κάπου μεταξύ αχερουσίας και παραμυθιάς, κατέβηκα σε ένα λάκκο που όπως είπε στον....μπαμπά μου ο ξεναγός μας, ήταν η πύλη του Άδη!

Ο βαρκάρης όμως δεν φάνηκε, όσο και να κοίταζα γύρω γύρω τρομοκρατημένος...
Ίσως γιατί δεν είχα ακόμη το "αντίτιμο" για το ταξίδι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 09-05-09 στις 21:24.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 21:35, 09-05-09:

Αν μου βρείς εσύ ελληνικό νόμισμα ισοδύναμο με το 1/6 της ...αττικής δραχμής, θα έχω πάντα μαζί μου!

Την λέξη αντίτιμο δεν την έβαλα μέσα σε εισαγωγικά χωρίς λόγο.... ο οβολός που ζητούσε ο βαρκάρης δεν ήταν χρηματική αρωγή υπέρ του κάτω κόσμου αλλά το "έλεος" , η "ευεργεσία" που δεν ξεπληρώνεται ποτέ κι όμως γεννάει πάντοτε μιά άλλη!

Η χάρη θέλει αντίχαρη και πάλι χάρις χάριν εστίν η τίκτουσ' αεί....

αν με εννοείς....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 09-05-09 στις 22:56.
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,318 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 03:12, 10-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από _daemon_
Αν μου βρείς εσύ ελληνικό νόμισμα ισοδύναμο με το 1/6 της ...αττικής δραχμής, θα έχω πάντα μαζί μου!

Την λέξη αντίτιμο δεν την έβαλα μέσα σε εισαγωγικά χωρίς λόγο.... ο οβολός που ζητούσε ο βαρκάρης δεν ήταν χρηματική αρωγή υπέρ του κάτω κόσμου αλλά το "έλεος" , η "ευεργεσία" που δεν ξεπληρώνεται ποτέ κι όμως γεννάει πάντοτε μιά άλλη!

Η χάρη θέλει αντίχαρη και πάλι χάρις χάριν εστίν η τίκτουσ' αεί....

αν με εννοείς....
ας τα πάρουμε ανάποδα

Στο έχω ξαναπεί, δεν ακούω χιπ χοπ

Όπως και να το κάνεις λεφτά ζητούσε, δεν έχει σημασία ο λόγος για τα οποία τα ζητούσε

Το 1/6 της ελληνικής δραχμής ισοδυναμεί με ένα ευρώ, δεν αγοράζεις απολύτως τίποτα με αυτό...

-5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,225 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 12:20, 10-05-09:

Έχω ιδιαίτερη αδυναμία σε ερείπια, παλιά σπίτια στις πιο παλιές γειτονιές κάθε πόλης, παλιά καταστήματα κ.ο.κ.

Όνομα:  DSC00066.JPG
Εμφανίσεις:  78
Μέγεθος:  209,0 KBΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00088.JPG
Εμφανίσεις:  79
Μέγεθος:  191,8 KB

Edit : κι άλλες

Όνομα:  DSC00070.JPG
Εμφανίσεις:  79
Μέγεθος:  336,9 KBΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00075.JPG
Μέγεθος:  189,0 KBΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00090.JPG
Μέγεθος:  227,4 KBΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00151.JPG
Εμφανίσεις:  73
Μέγεθος:  241,2 KBΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  dsc00063.jpg
Εμφανίσεις:  80
Μέγεθος:  383,4 KB

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη WhiteDrum : 10-05-09 στις 12:43.
18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,298 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 12:45, 10-05-09:

Πάρος, Ιούνιος 2007

Palmier Bistrot, Βούλα, αρκετά χρόνια πίσω.

Ο κούκλος μου με την ..στραβωμένη από τον ήλιο Μάρκα.

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 18:20, 10-05-09:

Δεν επιτρέπεται να φωτογραφίσετε την epica, εκτός... αν είμαι κι εγώ στο πλάνο, δήλωσε αποφασιστικά η Σύλβια!
Και έλαβε άμεσα την φωτό της μέσω bluetooth, μιά και την απαθανάτισα με το κινητό μου!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 22:35, 10-05-09:

Η μεγάλη μου αγάπη, με τον υπέροχο εσωτερικό της κόσμο....

...και τα απίστευτα οπίσθια

Αν και πλέον την παραμελώ όλο και περισσότερο, βλέπετε μου πήρε τα μυαλά μιά ...άλλη γερμανίδα με 130 επιπλέον (τετρακούνητους επίσης) hp, ίσως σας την δείξω κάποια άλλη φορά, είναι λίγο ντροπαλούλα (ακόμη)

Άλλωστε 8 συναπτά έτη συμβίωσης είναι πολλά...πάντως θα την κρατήσω στην καβάτζα, ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται!

Ανθυπολοχαγέ, (του ΠΖ) περιμένω (διακαώς) τα καυστικά σχόλια σου, άντε...3+1 μείνανε!!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 15:41, 13-05-09:

Να και η murselago ντυμένη στο χρώμα της αθωότητας -μόνο τέτοια δεν είναι- με γονίδια απ ευθείας από την αλησμόνητη diablo....
Aπαθανατισμένη την ίδια μέρα, χωρίς τίποτα να ....κάθεται επάνω της! (ιεροσυλίίίία)

Συγνώμη, τα ...αρνητικά "κουκιά" μπορούμε φαντάζομαι να τα σχολιάζουμε, ε; Σε κάποιες (απείρου κάλλους) εξάρσεις ειδικά, επιβάλλεται.... βλέπε προηγούμενη φωτό, Epica-Σύλβια

Αν κατορθώσει κάποιος να μου ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΕΙ "αρνητικό" στην εν λόγω φωτό, εγώ θα του χαρίσω το κινητό που την τράβηξα και ας κοστίζει όσο ένας μισθός της...γνωστής γενιάς των μισθωτών της πείνας!

Η σύμπλεξη συναισθημάτων, δεν...πιάνεται (του ψηφοφοριστή εννοείται)

Και μιά συμβουλή για...δαύτον, στην αρχαίαν ελληνικήν!!
ουά εά με καθεύδειν το του Μιλτιάδου...τρόπαιον και ουχί άρνηση!

Αυτή είναι γιά τα άλογα στους ιππικούς, στα έλλογα στην περίπτωση του ταιριάζει η....μούγγα, το λέω φυσικά όχι με μανιπουλαρίστικη διάθεση αλλά συμβουλευτικά (να μην καρφώνεται τουλάχιστον)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 13-05-09 στις 16:08. Αιτία: η....ψυχανάλυση ;-D
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 18:15, 14-05-09:

Φλωρεντία...

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  IMGP1041.jpg
Μέγεθος:  600,6 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMGP1063.jpg
Εμφανίσεις:  80
Μέγεθος:  324,3 KB  
24 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 23:09, 15-05-09:

Τι είναι αυτό που μας ενώνει, μας χωρίζει, μας πληγώνει; Μα... η (κοινή) αγάπη για τις ονειρομηχανές!

Κι επειδή στην καθομιλουμένη... ανδρός χαρακτήρ εξ αγάπης γνωρίζεται, κρυφοκοιτάξτε μιά πανέμορφη ιταλίδα που φωτογράφισα την ώρα που παίρνει το μπάνιο της (η δική μου σαν καλό κορίτσι περίμενε την σειρά της)

Μπήκε λίγος αφρός στο αριστερό της μάτι και μοιάζει βουρκωμένο αλλά ποιός νοιάζεται!

Αφιερωμένη τούτη η φωτό της mursielago και μαμάς της baby (λευκής) gallardo που από ασυγχώρητη απροσεξία εγραψα 2 posts παραπάνω, αλλά η αύρα της Σύλβια μου έφερε ζάλη
και δεν κράτησα να φανταστείτε ούτε το τηλέφωνο της...!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 15-05-09 στις 23:15. Αιτία: φλεβάρης 2008.... d%-p
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 23:29, 15-05-09:

1.δεν πορώνομαι με αμάξια , εκτός από 1-2 lambo αλλά από τα τελευταία σου ποστ άγγελε , έχω να πω ότι όταν οδηγείς να παίρνεις προφυλάξεις - φοβάμαι ότι θα αφήσεις το αμάξι έγγυο
2.Η σύλβια μου θυμίζει λίγο στο πρόσωπο τον Μένιο
(τον γάϊδαρο μιας θείας μου στο χωριό)

φλωρεντία

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 17-05-09 στις 21:36.
Παράθεση

negative

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη negative
Ο negative αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

O negative έγραψε στις 00:29, 16-05-09:

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 21:01, 16-05-09:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 22:07, 16-05-09:

Καλοκαίρι 2006

30 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 22:40, 16-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos
τη φωτό της Φεράρι δεν την έβγαλες μόνος σου, θα σου θυμίσω τον τίτλο του θέματος...
okay.... πάρε μία δική μου αλλά το κρίμα στο λαιμό σου

οι "αερόσακοι" δεν ήταν άλλο παρά ενίσχυση της διάθεσης του self !!!!

Να δούμε τι άλλες θύμισες του ανακαλεί ασυνείδητα στην συνείδηση από το χωριό του η...φωτό!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 17-05-09 στις 03:55. Αιτία: κλικ...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,880 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 01:30, 17-05-09:

.

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  DSC00499.jpg
Εμφανίσεις:  86
Μέγεθος:  1,22 MB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00500.jpg
Μέγεθος:  1,15 MB  
17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 02:10, 17-05-09:

Στην αφιερώνω, ήμουν πολύ λυπημένος εκείνη την μέρα και έπνιξα τον πόνο μου σε ένα πλωμάρι

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,728 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 11:35, 17-05-09:

να υπενθυμίσω ότι το εν λόγω θέμα βρίσκεται στην υποκατηγορία Εικαστικές Τέχνες του forum Πολιτισμός και Τέχνες κι όχι στο chat and fun

κλείδωμα μέχρι να ξεκαθαριστεί από κάποια πραγματικά άτοπα για το θέμα ποστ
οταν ξεκλειδωθεί, θα παρακαλέσω να μείνει στο επίπεδο που του αρμόζει
Λέξη κλειδί θεωρώ την λέξη "πολιτισμός"

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,728 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 18:20, 17-05-09:

Το θέμα ξεκλείδωσε
Τονίζω ότι το συγκεκριμένο θέμα είναι εικαστικό και αφορά φωτογραφίες που τράβηξαν μέλη του e-steki

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,221 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 09:25, 18-05-09:

Isiliel φανταστική!!

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  When_you_play_with_light_by_Maroulip.jpg
Μέγεθος:  105,9 KB  
16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 10:53, 18-05-09:

Την Κυριακή οδηγούσαμε για καμιά ώρα μέσα στο δάσος μέσα σε στενά μονοπάτια

Όνομα:  DSC01216.jpg
Εμφανίσεις:  63
Μέγεθος:  614,8 KBΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC01212.jpg
Εμφανίσεις:  63
Μέγεθος:  438,3 KB
και βγήκαμε σε αυτήν την μικρούλα αλλά υπέροχη παραλία.

Όνομα:  DSC01227.jpg
Εμφανίσεις:  66
Μέγεθος:  759,5 KBΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC01228.jpg
Εμφανίσεις:  59
Μέγεθος:  828,1 KB

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,376 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 10:56, 18-05-09:

Πολύ ωραίες!
Αυτό το εκκλησάκι που φαίνεται στη 2η φωτογραφία είναι η Παναγιά η Τσαμπίκα;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 11:14, 18-05-09:

Ευχαριστώ!!!

Όχι bill όλες οι φώτο είναι μετά το κάστρο της Μονολίθου

Όνομα:  DSC01217.jpg
Εμφανίσεις:  69
Μέγεθος:  651,1 KB

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ophelia
H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 791 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε στις 11:31, 18-05-09:

Μα τον θεό, σπάω τόσες μέρες το κεφάλι μου να θυμηθώ που την ξέρω...δεν είναι φτυστή η ''γρια-Χάρος'' στο Donnie Darko;;!

Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 00:28, 21-05-09:

Συγχωρέστε με που στο κλείστρο μου δεν έχω....αφηρημένες έννοιες εκτύλωσης απουσίας μορφής ...ζωής!
Χάθηκε και ο "νεκροπεθαμένος"...

-6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

O _daemon_ . έγραψε στις 22:38, 27-05-09:

Σε ασπρόμαυρες ζωές τα μπογιατισμένα όνειρα βγαίνουν γκρί, πάντα.... (For What It's Worth)

Δεξί κλικ πάνω στη φωτογραφία ---> αποθήκευση εικόνας ως ---> επιλέγετε τον φάκελο με τις χαρούμενες (εικόνες σας) ---> αναγράφετε τη σκέψη σας δίνοντας ψευδότιτλο ---> αποθηκεύετε σώζοντας....

Η επίθεση (τοποθέτηση) του καταδείκτη πάνω της πριν το διπλό κλικ κάθε που θέλετε να την ξανα-δείτε, θα σας θυμίζει ότι στο κατώφλι του 21ου αιώνα έχουμε ακόμη σαν "είδος" πολύ δρόμο μπροστά μας

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _daemon_ : 27-05-09 στις 23:05. Αιτία: κλικ....
14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,880 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 20:32, 31-05-09:

ΑΝΘΕΣΤΗΡΙΑ
Ροδος, 31-05-2009 (σημερα δηλαδης)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη roumana : 01-06-09 στις 06:41.
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G

O D_G έγραψε στις 16:51, 01-06-09:

Ρόδος ε;
Σε ένα μήνα θα περάσω, πάντα κάνω διακοπές αρχές Ιουλίου στην Κω και περνώ να δω κάτι φίλους στη Ρόδο.
Τα Δωδεκάνησα είναι τα αγαπημένα μου μέρη.

Και μία από την Αίγινα που τράβηξα το Σάββατο δίπλα στην Κολώνα, πιστεύω να έπιασα καλά την κίνηση του περιστεριού.

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,221 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 17:06, 01-06-09:

Δε σου βγήκε καθαρή η κίνηση. Είχες ζουμάρει ε;

Τι μηχανή έχεις;

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G

O D_G έγραψε στις 17:18, 01-06-09:

Αυτή είναι με Nikon D90.
Το περιστέρι βγήκε ακίνητο, τα φτερά του νομίζω είναι μόνο κουνημένα

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G

O D_G έγραψε στις 14:31, 06-06-09:

Επειδή έχω έρωτα με τη θάλασσα μερικές ακόμα με γλάρους

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,642 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:02, 06-06-09:

Θεσσαλονίκη.... <3 <3 <3 <3

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 01-10-12 στις 00:04.
Παράθεση

<<ΝΙΚΟΛ>> (Νικόλια)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη <<ΝΙΚΟΛ>>
H Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H <<ΝΙΚΟΛ>> Αγάπη...τι δύσκολο πράγμα... έγραψε στις 23:27, 10-06-09:

δεν ειναι τπτ σημαντικο!!!αλλα μ αρεσουν.......

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  DSC00657.JPG
Εμφανίσεις:  133
Μέγεθος:  885,1 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00047.jpg
Εμφανίσεις:  74
Μέγεθος:  385,7 KB  
17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 14:34, 16-06-09:

Αυτή είναι από τις αγαπημένες μου
με κινητό κάποτε την τράβηξα
Είναι κουνημένη, κομμένη και γράφει και ημερομηνία :X

[Γάτα διαγώνια στα σκουπίδια]

Κι αυτή μ'αρέσει πάρα πολύ
και θεωρώ ότι είναι η καλύτερή μου
Μου θυμίζει πολύ την Κάρπαθο

[Μέρα με πλανόδιο στο Διαφάνι]

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 07:11, 25-06-09:

φωτο 1:
Περιμένοντας την παλίρροια...

φωτο 2,3:
Laundry Library.

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  DSC00928.jpg
Μέγεθος:  1,04 MB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00685.jpg
Μέγεθος:  787,2 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00683.jpg
Μέγεθος:  668,3 KB  

15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G

O D_G έγραψε στις 18:22, 25-06-09:

Στην Ύδρα το Σάββατο.
Στην πρώτη παραμόνευε μια γάτα να αρπάξει τον γλάρο, ευτυχώς δεν τα κατάφερε

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G

O D_G έγραψε στις 18:32, 25-06-09:

Υδρα

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G

O D_G έγραψε στις 10:58, 27-06-09:

Μερικές από Ρόδο.
Ελπίζω γυρίζοντας από τις διακοπές μου που φεύγω αύριο , να έχω να βάλω καλύτερες...

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους