Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,689 μέλη και 2,403,609 μηνύματα σε 74,694 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 197 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φωτογραφίες που τραβήξαμε

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε: στις 14:56, 13-09-11:

είναι από το κουσάντασι στην τουρκία!!!!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  100_0977.jpg
Εμφανίσεις:  30
Μέγεθος:  306,5 KB  
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 15:17, 13-09-11:

δεν την τραβηξα εγω αλλα η αδερφη μου στον κηπο μας. απλα ειναι πολυ ομορφη

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 15:36, 13-09-11:

Δύο πεταλούδες τραβηγμένες στον Βοτανικό Κήπο στο Δαφνί.
24 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 20:44, 13-09-11:

Κ α τ α π λ η κ τ ι κ έ ς!
Μπράβο!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 01:17, 15-09-11:

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Noisette : 06-11-12 στις 12:41.
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 09:13, 22-09-11:

20 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε: στις 09:33, 22-09-11:

Μα τι θηρίο γάτος είναι αυτος??? Τέλειος!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 09:39, 22-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από enrose
Μα τι θηρίο γάτος είναι αυτος??? Τέλειος!!
Εγώ για σκυλάκι το βλέπω...

Ok, γάτος είναι τωρα που έβαλα και τα γυαλιά!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 10:02, 22-09-11:

Όνομα:  gataki.jpg
Εμφανίσεις:  41
Μέγεθος:  823,9 KB

Χα, χα, χα, ζήλεια!!!!!
Το γατίνι μας όταν ήταν μικρό......
Επίτηδες την έχω βάλει έτσι τη φωτογραφία ......
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

H marina289 . έγραψε: στις 10:07, 22-09-11:

...Μπορείτε να συνεχίσετε με γατοφωτογραφίες!!! Δεν θα πούμε όχι!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 11:36, 22-09-11:

Ok

24 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 11:53, 22-09-11:

Σειρά μου, σειρά μου!

Ο Μπέντζαμιν διαβάζει μόνο MyCat (ενίοτε και e-steki!):

Όνομα:  DSCN2788.JPG
Εμφανίσεις:  34
Μέγεθος:  283,1 KB

Κι εδώ πάνω στο αγαπημένο του μέρος για ξάπλες (τις παντόφλες μου ) :

Όνομα:  DSCN2763.JPG
Εμφανίσεις:  34
Μέγεθος:  260,6 KB

Μίλησε κανείς;

Όνομα:  DSCN2755.JPG
Εμφανίσεις:  37
Μέγεθος:  277,8 KB
22 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 17:33, 22-09-11:

Μια και το ρίξαμε στις γατοφωτογραφίες, και μια δικιά μου !
Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  Cat.jpg
Εμφανίσεις:  37
Μέγεθος:  118,6 KB  
14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nafs

Δραστήριο Μέλος

H nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 305 μηνύματα.

H nafs έγραψε: στις 18:21, 22-09-11:

ΟΚ λοιπόν μια και από μένα
Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  DSC_0508.jpg
Εμφανίσεις:  35
Μέγεθος:  347,7 KB  
17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 20:16, 22-09-11:

Τι το κάναμε εδώ μέσα; Mycat;

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pennylane (Σταυρούλα)

Τιμώμενο Μέλος

H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

H Pennylane έγραψε: στις 20:29, 22-09-11:

Χωράει άλλος ένας γατούλης στην παρέα εε;

18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 22:05, 22-09-11:

Όνομα:  σάρωση0004.jpg
Εμφανίσεις:  45
Μέγεθος:  552,4 KB

για να μην πήξουμε στα γατάκια μόνο!!!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 15-02-13 στις 18:01. Αιτία: διαχείριση συνημμένων
21 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 16:57, 24-09-11:

Σημερινή...
Το σκυλί είναι κουφό μάλλον, γιατί δεν αντιδρούσε στη φωνή μου. Και σίγουρα έχει και άλλα προβλήματα.
Περιφερόταν και το ακολούθησα. Το τάιζε μια γριούλα μαζί με κάποιες γάτες.
Το βλέμμα του με διαπερνά τόσο, σαν να μπορώ να νιώσω τη θλίψη του...
16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 17:13, 24-09-11:

Με κανετε να αισθανομαι μειονεκτικα με το ποσο ομορφες ειναι οι φωτογραφιες σας!
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

O D_G έγραψε: στις 17:28, 24-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από renia_1995
Με κανετε να αισθανομαι μειονεκτικα με το ποσο ομορφες ειναι οι φωτογραφιες σας!
Μην αισθάνεσαι καθόλου μειονεκτικά, αν σου αρέσει το χόμπι και έχεις στον υπολογιστή σου, ανέβασέ τες άφοβα, και αν έχεις απορίες εδώ είμαστε να σε βοηθήσουμε όσοι και όσες ασχολούμαστε !
Περιμένουμε.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους