Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,043 εγγεγραμμένα μέλη και 3,035,332 μηνύματα σε 92,143 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 979 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Φωτογραφίες που τραβήξαμε

xristaras12345

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristaras12345
Ο xristaras12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 984 μηνύματα.

O xristaras12345 έγραψε στις 21:38, 10-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Βγαίνεις από το χειρουργείο μετά από 4 ώρες και βλέπεις αυτό. Πότε χιόνισε, πότε το έστρωσε, πρέφα δεν πήραμε.
Η επιστροφή στο σπίτι πάντως ήταν μαρτυρική.

Πλάκα κανεις σε σας έκανε -7 βαθμούς αφού παγώσαν οι σωλήνες του φυσικού αερίου σε πολλά σπίτια στην Θεσσαλονίκη και δεν είχαν ζεστό νερό πολλοί
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,584 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 21:42, 10-01-17:

Ναι το ξέρω. Προς τι η έκπληξη δεν κατάλαβα. Δεν συνάδουν αυτά που λες με την φωτό;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dimitris S

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris S
Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 627 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 22:05, 10-01-17:

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  WP_20170110_08_57_36_Pro.jpg
Εμφανίσεις:  89
Μέγεθος:  1,65 MB  
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristaras12345

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristaras12345
Ο xristaras12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 984 μηνύματα.

O xristaras12345 έγραψε στις 22:36, 10-01-17:

Ναι το ξέρω. Προς τι η έκπληξη δεν κατάλαβα. Δεν συνάδουν αυτά που λες με την φωτό;

Αχαχαχαχα οχι τίποτα Η εκπληξη μου είναι ως προς το πόσο χιόνι έριξε φέτος σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη δηλαδή θυμάμαι τελευταία φορά που είδαμε τέτοιο χιόνι ήταν η 2007 ή 2008 αν θυμάμαι καλά
Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,791 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 23:37, 10-01-17:

Τέλεια φωτογραφία Δημήτρη

Και δυο "φτωχές" δικές μου. Η θέα από το μπαλκόνι μου στις 7 το πρωί:

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 836 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 07:30, 11-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Σε ευχαριστώ!
Δεν το φοβάμαι καθόλου το κρύο ίσα-ίσα την έχω καταβρεί με το παγωμένο τοπίο
Αλλά για δουλειά κλπ δεν θα ήθελα να αφήσω ούτε εγώ το σπιτάκι μου, δεν θέλω όχι
Να δεις τι ωραιο που ειναι οταν το λουζεσαι επι 1.5 μηνα!
Παλι με -10 θα παω αυριο στη δουλεια...

Βγαίνεις από το χειρουργείο μετά από 4 ώρες και βλέπεις αυτό. Πότε χιόνισε, πότε το έστρωσε, πρέφα δεν πήραμε.
Η επιστροφή στο σπίτι πάντως ήταν μαρτυρική.
Καθολου ωραια εικονα γιατι δεν φροντισαν να ριξουν αλατι πριν το στρωσει. Να ευχεσαι να λιωσει συντομα γιατι οι ασθενεις δεν θα το εκτιμησουν ιδιαιτερα.

Εδω και 1.5 μηνα μπαινω στο νοσοκομειο πρωι πρωι και βλεπω στον διαδρομο ενα σωρο ασθενεις με καταγματα λογω παγετου και χιονοπτωσεων να περιμενουν την σειρα τους για αλλαγη γυψου. Ενας ορθοπεδικος εφτασε σε σημειο να βλεπει 80 ασθενεις την ημερα. Ο δικος μας ειδικευομενος ειναι σαν ζομπι απο τις εφημεριες και τα απειρα περιστατικα.
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,584 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 10:51, 11-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
Καθολου ωραια εικονα γιατι δεν φροντισαν να ριξουν αλατι πριν το στρωσει. Να ευχεσαι να λιωσει συντομα γιατι οι ασθενεις δεν θα το εκτιμησουν ιδιαιτερα.

Εδω και 1.5 μηνα μπαινω στο νοσοκομειο πρωι πρωι και βλεπω στον διαδρομο ενα σωρο ασθενεις με καταγματα λογω παγετου και χιονοπτωσεων να περιμενουν την σειρα τους για αλλαγη γυψου. Ενας ορθοπεδικος εφτασε σε σημειο να βλεπει 80 ασθενεις την ημερα. Ο δικος μας ειδικευομενος ειναι σαν ζομπι απο τις εφημεριες και τα απειρα περιστατικα.
Κι όμως, το πρωί 9 παρά που μπήκα είχαν ρίξει αλάτι και από την πάνω και από την κάτω είσοδο! Απλά χιόνισε πολύ και έντονα και το έστρωσε ταχύτατα απ όσο μου είπαν...
Εμείς απαλλαγή σήμερα από το μάθημα, δεν κινείται τίποτα και ίσως έτσι γίνει και αύριο. Είναι και γενική εφημερία αύριο και υποθέτω θα έχουμε πολλά επείγοντα από πτώσεις, και γω έπεσα χθες κι ούτε κατάλαβα πώς έγινε...
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,597 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 20:04, 11-01-17:

''Άσπρη μέρα''
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,436 μηνύματα.

O fockos ιι έγραψε στις 23:08, 13-01-17:

iphone 5 -Ζήρεια-
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους