Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,028 μέλη και 2,416,123 μηνύματα σε 75,336 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 638 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρολόγια χειρός

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:03, 17-08-06:

Εγω για καθημερινη χρηση εχω ενα Casio το οπιο ειναι πολυ καλο και ανθεκτικο και το εχω αγαπισει πια.
Επισης για πιο κυριλε εχω ενα Seiko 5 το οπιο ειναι περιπου 30χρονων! Το ειχε ο πατερας μου οταν ητανε νεος και μετα μου το χαρισε. Αυτο το ρολοΐ πραγματικα το λατρευω και ειναι το αγαπιμενο μου.
Τελος εχω ενα Rolex το οπιο λατρευω επισης καθος μου το εκανε δωρο ο ποτερας μου το οπιο χρησιμοποιω οπως και το Seiko για κιριλε περιπτωσης.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:00, 17-08-06:

sharp GX 20......
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 11:13, 21-08-06:

Δεν φοραω.. Δεν εχω.. Μαλλον εχω κατι δωρα που μου εχουν κανει, αλλα δεν φοραω. Δεν βολευομαι.
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 11:15, 21-08-06:

Εγω για καθημερινη χρηση εχω ενα Casio το οπιο ειναι πολυ καλο και ανθεκτικο και το εχω αγαπισει πια.
Επισης για πιο κυριλε εχω ενα Seiko 5 το οπιο ειναι περιπου 30χρονων! Το ειχε ο πατερας μου οταν ητανε νεος και μετα μου το χαρισε. Αυτο το ρολοΐ πραγματικα το λατρευω και ειναι το αγαπιμενο μου.
Τελος εχω ενα Rolex το οπιο λατρευω επισης καθος μου το εκανε δωρο ο ποτερας μου το οπιο χρησιμοποιω οπως και το Seiko για κιριλε περιπτωσης.
Και αναρωτιέμαι μετά εγώ που πάνε τα λεφτά
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 11:25, 21-08-06:

εγω εχω ενα σιτιζεν απο τιτανιο(πολυ ελαφρυ).ειναι κινετικ και αυτοφορτιζεται η μπαταρια του με την κινηση του καρπου.βεβαια σαν τα rolex δεν υπαρχουν..
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 12:05, 21-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από paikths
βεβαια σαν τα rolex δεν υπαρχουν..

έχεις τσεκάρει τα Tag Heuer?
.......άστα.....
Παράθεση

chemeng

Νεοφερμένος

Ο chemeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O chemeng έγραψε: στις 12:12, 21-08-06:

Φθηνιάρικα... αν δεν είναι Cartier και πάνω δε λέει!!
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

O DiavolakoS έγραψε: στις 12:16, 21-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
έχεις τσεκάρει τα Tag Heuer?
.......άστα.....
ναι εχει ο πατερας μου ενα. απλα τα ρολεξ παιζουν σε αλλη κατηγορια(μονα τους ομως!) κατω απο τα ρολεξ παιζουν τα ταγκ και τα ωμεγα
Παράθεση

Troll

Δραστήριο Μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 183 μηνύματα.

O Troll έγραψε: στις 09:43, 23-08-06:

Υπάρχουν πολλές καλές μάρκες στην αγορά και η σύγκριση είναι δύσκολη. Τα ελβετικά υπερέχουν λόγω παράδοσης και όχι μόνο. (Αν δε πενέψω το σπίτι μου τί θα πενέψω βλ. Swiss military)

Όσον αφορά τα Rolex, πρόσφατα είχε γίνει μια αποκάλυψη σόκ που έκανε την λάμψη τους θαμπή. Κατασκευαστής τους, ομολόγησε ότι για κέρδος, χρησιμοποιούσε φτηνά υλικά για τη κατασκευή της μηχανής του ρολογιού. Υπολογίζεταε ότι αρκετά μοντάλα πουληθηκαν με αυτό το ψεγάδι. Η Rolex, ζλητησε συγνώμη και ανακάλεσε παρτίδες, ενώ δέχεται να αποζημιώσει όσους πέσανε θύματα αυτής της απάτης.
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 11:11, 23-08-06:

Ένα καλό ρολόι για καθημερινή χρήση πόσο ακριβό είναι περίπου?
Παράθεση

Troll

Δραστήριο Μέλος

O Troll έγραψε: στις 18:07, 23-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από nikolas17
Ένα καλό ρολόι για καθημερινή χρήση πόσο ακριβό είναι περίπου?
Στην Ομόνοια μπορείς να βρείς <<αυθεντική μαιμού>> με 3 ευρώ. Μη σας ξεγελάει πάντως αυτό. Οι μαιμούδες ή τα φτηνά ρολογια γενικότερα, μπορούν να σε βγάλουν ασπροπρώσοπο για μεγάλο χρονικό διάστημα. Φυσικά παίζει και να χαλάσουν σχεδόν αμέσως. Σε αυτή την ηλικία θα σου πρότεινα να πάρεις κάτι σχετικά φτηνό και απλό. Όταν μεγαλώσεις πάρε κάτι καλό που θα το κρατήσεις για μεγάλο διάστημα.
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

O nikolas17 έγραψε: στις 18:17, 23-08-06:

Και να κάνω ταξίδι μέχρι την Αθήνα για να πάρω ρολόι?
Παράθεση

Troll

Δραστήριο Μέλος

O Troll έγραψε: στις 18:22, 23-08-06:

Και να κάνω ταξίδι μέχρι την Αθήνα για να πάρω ρολόι?
ΛοοοΛ Να κάνεις ταξίδι έως την αθηνα για να πάρεις ρολοι 3 ευρω. Αυτό και αν είναι ανεκδοτο.Με τα ίδια λεφτά θα πάρεις... Rolex (Που λέει ο λόγος)
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

O nikolas17 έγραψε: στις 18:28, 23-08-06:

Περίπου πόσα λεφτά να δώσω για ένα ρολόι? 50-100-150 ή παραπάνω?
Παράθεση

Troll

Δραστήριο Μέλος

O Troll έγραψε: στις 18:34, 23-08-06:

Περίπου πόσα λεφτά να δώσω για ένα ρολόι? 50-100-150 ή παραπάνω?
Και με λιγότερα μπορείς να βρείς ένα καλό ηλεκτρονικό Casio, για τώρα που είσαι μικρότερος. (με 20-30 περίπου κατι καλό θα βρεις)Επίσης μπορείς με τα ίδια λεφτά να βρείς και με δείκτες. Μαρκες υπάρχουν πολλές με διάφορες τιμές. Κάνε μια έρευνα αγοράς και αφού κατασταλάξεις κάνε την επιλογή σου. Δεν είναι ανάγκη να πάρεις τωρα κάτι ακριβό που θα το έχεις για όλη τη ζωή σου. Το καλό ασε (Λεω εγώ) να στο κάνουν δώρο οι δικοί σου για την εισαγωγή σου σε πανεπηστήμιο.
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

O DiavolakoS έγραψε: στις 18:44, 23-08-06:

απο οτι καταλαβα νικολα θελεις ενα καλο ρολογακι οχι πανακριβο αλλα κλασατο..ειτε αυτο ειναι με μπρασελε η με δερματινο λουρακι.150 με 300 ευρω μπορεις να κυμανθεις για να παρεις ενα ωραιο ρολογακι και να μη ξοδεψεις και πολλα..
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

O DiavolakoS έγραψε: στις 18:46, 23-08-06:

απο μαρκες ellese,adidas,swatch εχουν ωραιο design και ειναι σχετικα αξιοπιστες
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 23:31, 23-08-06:

Νικολα κατευα μαντρακι μια μερα και πηγενε στον Βεργωτη (η καπος ετσι γραφετε) και στον Νικολαου και δες τι εχουν. Καλητερα ομως ειναι να πας χειμωνα γιατι ριχνουν της τιμες. Το Casio ου ανεφερα το πειρα απο τον Βεργωτη 100? και μου απεδηξε οτι αξιζει τα λευτα του και οτι δεν μου το προτινε τυχεα ο ανθρωπος.
Ωστοσο μπορεις να βρεις καλα ρολογια που αντεχουν και με 50 η και λιγοτερα. Πηγενε σε κανα μαγαζι και ρωτα τους τι εχουν και ολο και κατι θα βρεις.
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,587 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 03:49, 24-08-06:

Mekapses. Και βασικά πρέπει να το έχασα, έξι μήνες το ψάχνω σε όλο το σπίτι...
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 04:11, 24-08-06:

εγώ δεν έχω ρολόι. Αποφάσισα ότι δε θέλω να μετράω την ώρα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια