Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,830 μέλη και 2,410,537 μηνύματα σε 75,016 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 538 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρολόγια χειρός

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 08:00, 24-08-06:

Νικολα κατευα μαντρακι μια μερα και πηγενε στον Βεργωτη (η καπος ετσι γραφετε) και στον Νικολαου και δες τι εχουν. Καλητερα ομως ειναι να πας χειμωνα γιατι ριχνουν της τιμες. Το Casio ου ανεφερα το πειρα απο τον Βεργωτη 100? και μου απεδηξε οτι αξιζει τα λευτα του και οτι δεν μου το προτινε τυχεα ο ανθρωπος.
Ωστοσο μπορεις να βρεις καλα ρολογια που αντεχουν και με 50 η και λιγοτερα. Πηγενε σε κανα μαγαζι και ρωτα τους τι εχουν και ολο και κατι θα βρεις.
Ναι, σκέφτομαι να κάνω μια έρευνα αγοράς αρχικά να δω που κυμαίνονται οι τιμές. Εφόσον εσύ πήρες με 100? κάτι τέτοιο θα πάρω.

Νομίζω είναι καλύτερα με μπρεσελέ παρά δερμάτινο λουράκι. Και με δείκτες φυσικά (τα ψηφιακά δεν λένε)...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 08:18, 24-08-06:

Δεν ξέρω αν το έχουν γράψει παρακάτω αλλα η adidas έχει έως και 40% έκπτωση σε όλα της τα ρολόγια!
Την τίμησα χθες!!!! άσε που με την έκπτωση τα ρολόγια με ασημένιο μπρασελέ ξεκινάνε απο 60 €!!!!
Και δεν μιλάμε για φτηνοκατασκευή, stainless steel με αντοχή 10 ατμόσφαιρές (100 μέτρα, βάθος) και 2 χρόνια εγγύηση.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 08:45, 24-08-06:

Αυτό δεν το ήξερα Γιάννη!
Μήπως ξέρεις πόσο κρατάνε οι εκπτώσεις ή εάν η έκπτωση αυτή ήταν για το συγκεκριμένο μαγαζί μόνο?
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 09:17, 24-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από nikolas17
Αυτό δεν το ήξερα Γιάννη!
Μήπως ξέρεις πόσο κρατάνε οι εκπτώσεις ή εάν η έκπτωση αυτή ήταν για το συγκεκριμένο μαγαζί μόνο?
Το είδα σε 2 μαγαζιά ότι έχει έκπτωση η adidas και λογικά μέχρι τέλος του μήνα θα ισχύει.
Το κακό είναι ότι και τα 2 μαγαζία ήταν στο mall οπότε δεν ξέρω αν έξω απο το mall ισχύει η έκπτωση το πιό πιθανόν είναι πάντων ότι ναι,
Αν σε ενδιαφέρει πάντως να σου στείλω με pm το ποιό ήταν το μαγαζί
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

O nikolas17 έγραψε: στις 09:21, 24-08-06:

Μήπως τελικά να ξαναβάλω την περιοχή γιατί όπως βγέπω όλοι το έχετε δεδομένο ότι μένω Αθήνα...!

Πάντως αν βρείς Γιάννη καμία φώτο του ρολογιού σου (ή μπορείς να βγάλεις εσύ) στείλε την μου ή ανέβασε την εδώ για να πάρω καμια ιδέα!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 10:17, 24-08-06:

Μήπως τελικά να ξαναβάλω την περιοχή γιατί όπως βγέπω όλοι το έχετε δεδομένο ότι μένω Αθήνα...!

Πάντως αν βρείς Γιάννη καμία φώτο του ρολογιού σου (ή μπορείς να βγάλεις εσύ) στείλε την μου ή ανέβασε την εδώ για να πάρω καμια ιδέα!
Αυτό είναι αλλα χωρίς τους μικρούς χρονογράφους μέσα και με λίγο πιο διαφορετικό μπρασελε.
Δεν περίμενα βρε ότι είσαι Αθήνα απλά εκεί είδα την έκπτωση και δεν ξέρω αν ισχύει παντού
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  1501_0.JPG
Εμφανίσεις:  134
Μέγεθος:  170,1 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 03-07-07 στις 17:04. Αιτία: Τοποθέτηση εικόνας σε συνημμένο λόγω του μεγάλου μεγέθους της.
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

O nikolas17 έγραψε: στις 10:21, 24-08-06:

Ωραία επιλογή Γιάννη!
Μάλλον κάτι τέτοιο θα πάρω και εγώ.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 10:50, 24-08-06:

Ωραία επιλογή Γιάννη!
Μάλλον κάτι τέτοιο θα πάρω και εγώ.
Τα adidas πάντως και νορμάλ τα βρήκα σε τιμές και όμορφα ρολόγια ειδικά που εμένα δεν μου αρέσει να δώσω πολλά για ρολόι
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:55, 24-08-06:

Ωραιο ρολογακι Γιαννη
Νικολα εχει και ρολογια που εχουν και δεικτες και ειναι και ψηφιακα συνχρονος, τετιο ειναι το Casio μου, και ειναι απιστευτα ωραιος συνδιασμος και βλεπεις και οτι σε βολευει απο τα δυο
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:04, 24-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ωραιο ρολογακι Γιαννη
Νικολα εχει και ρολογια που εχουν και δεικτες και ειναι και ψηφιακα συνχρονος, τετιο ειναι το Casio μου, και ειναι απιστευτα ωραιος συνδιασμος και βλεπεις και οτι σε βολευει απο τα δυο
Θενξ κρόνε
Και εγώ casio είχα για πολλά χρόνια, φοβερή κατασκευή!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 16:16, 24-08-06:

Το νέο μου ρολόι είναι ενα Fossil Speedway.

Για ειδικές περιπτώσεις έχω ενα John Player Special, κατασκευασμένο και αγορασμένο στην Ελβετία.
Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 280 μηνύματα.

H lilith έγραψε: στις 00:29, 25-08-06:

Η αλήθεια είναι, πως έχω αρκετά...

Αυτό όμως που μου αρέσει πάρα πολύ και είναι το πιο αγαπημένο μου, είναι :

"Roberto Cavalli "

Aυτό το ρολόι, το λατρεύω...
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

O nikolas17 έγραψε: στις 15:24, 28-08-06:

lilith κορίτσι μου (τι κορίτσι δηλαδή) πόσα ρολάγια έχεις? Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι πολλές γυναίκες έχουν αρκετά ρολόγια..., και δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο...! Υποθέτω για να ταιριάζουν με όλα σας τα ρούχα, αλλά και πάλι γιατί δεν παίρνετε διαφορετικά λουράκια...?
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε: στις 15:57, 28-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από lilith
Η αλήθεια είναι, πως έχω αρκετά...

Αυτό όμως που μου αρέσει πάρα πολύ και είναι το πιο αγαπημένο μου, είναι :

"Roberto Cavalli "

Aυτό το ρολόι, το λατρεύω...
Και εγώ έχω ένα τέτοιο και είναι το αγαπήμενο μου..
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 16:42, 28-08-06:

Εχω ένα Seiko kinetic του οποιου βγηκε ο πυρος που συνδεει το κουμπωμα και τον εχασα και η αντιπροσωπεια μου ζητα 20 ευρω για την αγορα αυτoύ του πυρου!!!!Ουτε απο χρυσο να ήταν
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dare-Devil : 28-08-06 στις 16:45.
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 17:25, 28-08-06:

Ένα Buler Sea Legend, πιό συγκεκριμένα αυτό:
http://img227.imageshack.us/my.php?image=0062212yh3.jpg

Είναι το μοναδικό που έχω, το έχω εδώ και 6 χρόνια περίπου και το λατρεύω.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη adespoto : 28-08-06 στις 17:27.
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 17:31, 28-08-06:

Πριν από 9 μήνες περίπου αγόρασα ένα ψηφιακό ρολόι speedo, αδιάβροχο στα 50. Τώρα ποια μάρκα είναι ακριβώς, θα σας γελάσω... Τη δουλειά του την κάνει! Από 'κει κ πέρα...
Παράθεση

Syrup

Νεοφερμένος

H Syrup αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Syrup έγραψε: στις 16:48, 31-08-06:

SWATCH και πάλι SWATCH ... τα αγαπημένα μου!
...στυλάτα, παντός καιρού, ανάλαφρα και δεν θα τα έλεγα ακριβά..
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

O nikolas17 έγραψε: στις 17:24, 31-08-06:

Το καινούργιο μου ρολόι είναι ένα Timex μπρασελέ
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O tsus έγραψε: στις 17:26, 31-08-06:

εμενα festina!ελβετικη σιγουρια
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους