Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,702 μέλη και 2,403,843 μηνύματα σε 74,704 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 333 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρολόγια χειρός

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:06, 03-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
"Καινούριο" ρολόι made by suspiria
πολύ καλό!!!!!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 11:56, 03-07-07:

Thanks
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 11:59, 03-07-07:

μου αρέσει πολύ το ρολοι σου γιδάκι
Παράθεση

true_love (Ελένη)

Νεοφερμένος

H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H true_love έγραψε: στις 22:03, 09-09-07:

Εγώ φοράω αυτή την περίοδο αυτό(το λευκό)

Έχω μεγάλη τρέλλα και αλλάζω συχνά!!!
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 22:06, 09-09-07:

Eγώ συνήθως φοράω αυτό:
http://www.ewatches.com/Seiko/SNA481.html

Αν κι εγώ αλλάζω συχνά.
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 08:10, 12-09-07:

παιδια θελω να παρω ρολοι αλλα δεν ξερω τι μαρκα να κοιταξω
θελω να ειναι με μπρασελε οχι με λουρακι
για δωστε καμια ιδεα
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 10:42, 12-09-07:

Εγω εχω ενα παρομοιο με αυτο. Γενικα μου αρεσουν τα Guess, αλλα και το Folli Follie. Δες το και πες μου αν σου αρεσει το στυλ, η θες κατι πιο μεγαλο, πιο εντυπωσιακο κλπ....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη io-io : 12-09-07 στις 10:51. Αιτία: :P
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H fairytale έγραψε: στις 10:47, 12-09-07:

Κι εγώ Folli Follie θα πρότεινα...
Μπορείς να τα δεις εδώ
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 12:56, 12-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από fairytale
Κι εγώ Folli Follie θα πρότεινα...
Μπορείς να τα δεις εδώ
μου αρεσαν τα φολι φολι φαιρυτειλ
σε τι τιμες κυμαινονται αυτα ξερετε;
αλλες μαρκες με μπρασελε;
εγω δεν θελω να δωσω πανω απο 150-200 ευρω για ρολοι...ειναι καλα τα λεφτα νομιζω...
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 13:18, 12-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
αλλες μαρκες με μπρασελε;
Εχμ....

Αρχική Δημοσίευση από io-io
Εγω εχω ενα παρομοιο με αυτο. Γενικα μου αρεσουν τα Guess, αλλα και το Folli Follie. Δες το και πες μου αν σου αρεσει το στυλ, η θες κατι πιο μεγαλο, πιο εντυπωσιακο κλπ....
Και τα swatch εχουν αρκετα σχεδια με μπρασελε. Νομιζω οτι κυμαινονται απο 100 σε 200 (και παραπανω ισως καποια, αλλα οχι πολλα) ευρω, με ακριβοτερα τα Folli Follie.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 17:59, 12-09-07:

παιδια θελω να παρω ρολοι αλλα δεν ξερω τι μαρκα να κοιταξω
θελω να ειναι με μπρασελε οχι με λουρακι
για δωστε καμια ιδεα
Πρώτα από όλα ρίξε μία ματιά στα swatch.
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 13:25, 13-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Πρώτα από όλα ρίξε μία ματιά στα swatch.
τα ειδα τα swatch με μπρασελε δεν με πολυτρελαναν μπορω να πω
ειχα ενα swatch με μπρασελε αλλα τα φτυσε το καημενο
θα το κοιταξω το θεμα οκ
σενκ γιου παντως
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 13:29, 13-09-07:

http://www.oroloi.gr/product_info.ph...03158acf4a28f0

Δες τα λίγο.
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io έγραψε: στις 13:30, 13-09-07:

Βικυ δεν πιστευω να με εχεις βαλει στους αποκλεισμενους χρηστες.

Guess λεμε!
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 13:35, 13-09-07:

δεν μ αρεσαν αυτα μπορατι...τα ειδα στο σαιτ oroloi.gr

Βικυ δεν πιστευω να με εχεις βαλει στους αποκλεισμενους χρηστες.

Guess λεμε!

γιατι να σε βαλω στους αποκλεισμενους χρηστες καλε; μια χαρα κοριτσι εισαι και σε παω κιολας
αχ πολυ μου αρεσαν αυτα...σε τι τιμες πανε ξερεις;
και μονο σε συγκεκριμενα καταστηματα μπορω να τα βρω; η οπου να ναι;
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io έγραψε: στις 13:38, 13-09-07:

γιατι να σε βαλω στους αποκλεισμενους χρηστες καλε; μια χαρα κοριτσι εισαι και σε παω κιολας
αχ πολυ μου αρεσαν αυτα...σε τι τιμες πανε ξερεις;
και μονο σε συγκεκριμενα καταστηματα μπορω να τα βρω; η οπου να ναι;

Εγω το δικο μου το πηρα 150 ευρω νομιζω... και το ειχα παρει απο μαγαζι που ειχε διαφορες μαρκες, και ειχε και αυτη. Στο επισημο σαιτ δινει μονο ενα μαγαζι στην Αθηνα, αλλα σιγουρα θα τα βρεις σε μαγαζια με κοσμηματα και ρολογια.
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 13:41, 13-09-07:

Εγω το δικο μου το πηρα 150 ευρω νομιζω... και το ειχα παρει απο μαγαζι που ειχε διαφορες μαρκες, και ειχε και αυτη. Στο επισημο σαιτ δινει μονο ενα μαγαζι στην Αθηνα, αλλα σιγουρα θα τα βρεις σε μαγαζια με κοσμηματα και ρολογια.
ναι το ειδα οτι δινει ενα μαγαζι μονο στην αθηνα το σαιτ
θα το κοιταξω ιο ιο μου σ ευχαριστω κοριτσαρα μου
ωραια κομματια εχει παντως η μαρκα. δεν θελω απλα να ειναι ενα ρολοι με πιανεις;θελω να δειχνει σαν κοσμημα να ναι λιγο χτυπητο...
μεχρι 200 ευρω δεν θα βρω κατι καλο;
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 13:42, 13-09-07:

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 13:44, 13-09-07:

ελα παραπονιαρη...
απλα αυτα τα ειχα δει στο σαιτ εκει οπως και ολες τις αλλες μαρκες οχι μονο τα swatch.
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H viki_thess έγραψε: στις 13:48, 13-09-07:

αυτο δεν ειναι πολυ ωραιο; για πειτε γνωμη...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους