Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,348 εγγεγραμμένα μέλη και 3,093,945 μηνύματα σε 96,224 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 906 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Αγαπημένα Καλλυντικά

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη FaniFox
H FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H FaniFox έγραψε στις 13:35, 11-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Ναι, είναι φαρμακευτική και προσωπικά τη βρίσκω πολύ καλή!!!
Α, ωραία! Θα την ψάξω και θα τη δοκιμάσω.
Ευχαριστώ πάρα πολύ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,352 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 13:45, 11-03-08:

Τίποτις!
Περιμένω νέα σου!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

H FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H FaniFox έγραψε στις 13:22, 21-03-08:

Τίποτις!
Περιμένω νέα σου!!
Λοιπόν....Update!
Πήρα την skinoren και τη χρησιμοποίησα καμμία εβδομάδα.
Πολύ καλή όσον αφορά τα σπυράκια αλλά δυστυχώς δεν κάθεται με τίποτα στο πρόσωπό μου. Ξεραίνει τα σπυράκια αλλά μαζί με αυτά ξεραίνει και κοκκινίζει και το πρόσωπο...Της έδωσα μια εβδομάδα μπας και στρώσει αλλά συνεχίζει να κοκκινίζει το πρόσωπο...sorry!
Εχθές αγόρασα τo idealist serum (ή κάπως έτσι) της estee lauder που υπόσχεται να κλείσει τους ανοικτούς πόρους οπότε να εξαφανίσει σπυράκια. Στο παρελθόν μου είχε κάνει κάποια διαφορά προς το καλύτερο, τώρα όμως πήρα όλο το σετ με τα είδη καθαρισμού (αφρό, λοσιόν κτλ) της Estee για να διαπιστώσω άν θα δουλέψει. Θα σας ενημερώσω σχετικά!
Α! είχε και υπέροχα δώρα η Estee! Ένα νεσεσέρ και ένα τσαντάκι καλλυντικών γεμάτο με δείγματα (κραγιόν, σκιά, κρέμα, είδη καθαρισμού προσώπου). Πολύ καλό!

Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη fielda
H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε στις 13:34, 21-03-08:

Φανή το idealist της Estee Lauder είναι τέλειο!!! Πριν λίγους μήνες είχα πάρει μία κρέμα προσώπου και μου είχαν δώσει το δειγματάκι. Δεν ήθελα να τελειώσει, ήταν τέλειο!!! Δυστυχώς όμως είναι αρκετά ακριβό και δεν το πήρα αλλά όταν βρω λεφτά θα το πάρω αμέσως. Να μας πεις εντυπώσεις...

Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

H FaniFox έγραψε στις 14:37, 21-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από fielda
Φανή το idealist της Estee Lauder είναι τέλειο!!! Πριν λίγους μήνες είχα πάρει μία κρέμα προσώπου και μου είχαν δώσει το δειγματάκι. Δεν ήθελα να τελειώσει, ήταν τέλειο!!! Δυστυχώς όμως είναι αρκετά ακριβό και δεν το πήρα αλλά όταν βρω λεφτά θα το πάρω αμέσως. Να μας πεις εντυπώσεις...
Ναι, κι εγώ από δείγμα το είχα πρωτοδοκιμάσει. Δύο φορές μάλιστα...
Όντως είναι πολύ ακριβό...62 Ευρώ νομίζω τα 30ml! Ας είναι καλά η πιστωτική και οι άτοκες δόσεις!

Θα σας πω, θα σας πω!

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 17:53, 21-03-08:

Τη skinoren την έβαζες σε όλο το πρόσωπο;;;;; Δοκίμασε τοπικά...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

H FaniFox έγραψε στις 21:14, 21-03-08:

Τη skinoren την έβαζες σε όλο το πρόσωπο;;;;; Δοκίμασε τοπικά...
Ναι, κι εγώ αυτό σκεφτόμουν να κάνω. Βέβαια, σε μερικά σημεία δημιουργεί τοπικό ξεφλούδισμα δίπλα στο σπυράκι αλλά είναι πολύ καλή λύση για να εξαφανιστεί κάποιο σπυράκι πιο γρήγορα...
Thanks!

Παράθεση

lotta (Vicky)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lotta
H Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H lotta έγραψε στις 21:42, 21-03-08:

• Η κόμπακτ πούδρα της chanel
  • Η μάσκαρα της Dior,Diorshow και προσέξτε είναι 11,5 ml. Όλες οι άλλες Lancome,Estee κ.α. είναι 6, 6,5, 7...και έχουν σχεδόν την ίδια τιμή..

Παράθεση

lotta (Vicky)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lotta
H Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H lotta έγραψε στις 21:49, 21-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από FaniFox
Αφήστε να πάει...
Τα έχω δοκιμάσει όλα! Ότι μου σύστησε ο δερματολόγος, Vichy και Normaderm, peeling, μάσκες αργίλου...
Δεν είναι ότι γεμίζω σπυράκια. Βγαίνουν σε συγκεκριμένα σημεία. Για παράδειγμα σήμερα έχω τρία δίπλα στη μύτη που με νύχια και δόντια κρατιέμαι για να μην τα σπάσω (όχι, δεν θα το κάνω!)
Ο δερματολόγος επιμένει ότι είναι θέμα καθαρά διατροφής αλλά ακόμα και όταν ακολουθώ υγιεινή διατροφή για μήνες, το πρόβλημα παραμένει.
Thanks όμως κορίτσια. Θα το παλέψω.
Α! επι ευκαιρίας...Τα καλλυντικά που κάθησαν καλύτερα στο δέρμα μου μέχρι στιγμής είναι του Yves Rocher τα οποία διατείνονται ότι είναι 100% φυτικά.
Δοκίμασε το σαπούνι της ΜΕΥ από το φαρμακείο.Θα το αφήνεις στο πρόσωπό σου 3-4 λεπτά πρωί βράδυ και μετά θα ξεπλένεις και σε συνδυασμό με τις μάσκες αργίλου που έχεις πιστέυω ότι θα είσαι οκ.[Έχω ακούσει ότι και η κρέμα της ΜΕΥ(δεν την έχω) νυκτός είναι σούπερ].

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 01:33, 22-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από FaniFox
Ναι, κι εγώ αυτό σκεφτόμουν να κάνω. Βέβαια, σε μερικά σημεία δημιουργεί τοπικό ξεφλούδισμα δίπλα στο σπυράκι αλλά είναι πολύ καλή λύση για να εξαφανιστεί κάποιο σπυράκι πιο γρήγορα...
Thanks!
Νι, έτσι κάντο. Τώρα, λίγι bepanthol ή κάποια άλλη για το ξεφλούδισμα, κάτι θα κάνει.
Θα πρότεινα να φοράς τη Skinoren μόνο το βράδυ. Έτσι το πρωί μπορείς να ενυδατώνεις το δέρμα σου!!

Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

H FaniFox έγραψε στις 08:35, 22-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από lotta
Δοκίμασε το σαπούνι της ΜΕΥ από το φαρμακείο.Θα το αφήνεις στο πρόσωπό σου 3-4 λεπτά πρωί βράδυ και μετά θα ξεπλένεις και σε συνδυασμό με τις μάσκες αργίλου που έχεις πιστέυω ότι θα είσαι οκ.[Έχω ακούσει ότι και η κρέμα της ΜΕΥ(δεν την έχω) νυκτός είναι σούπερ].
Νι, έτσι κάντο. Τώρα, λίγι bepanthol ή κάποια άλλη για το ξεφλούδισμα, κάτι θα κάνει.
Θα πρότεινα να φοράς τη Skinoren μόνο το βράδυ. Έτσι το πρωί μπορείς να ενυδατώνεις το δέρμα σου!!
Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!
Αλήθεια, μιλώντας για μάσκες αργίλου, έχετε κατά τύχη δοκιμάσει μάσκα λάσπης από τη Μαύρη Θάλασσα; Ναι, φαίνεται απαίσια και δεν μυρίζει ιδιαίτερα ωραία, αλλά κάνει καλύτερη δουλειά από τον άργιλο και είναι 100% φυσική. Μου την έφερε μία συνάδερφος που ταξίδεψε στην περιοχή αλλά είδα και αντίστοιχες στα εδώ καταστήματα καλλυντικών...

Παράθεση

cosette

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη cosette
H cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H cosette έγραψε στις 19:54, 22-03-08:

Λοιπόν, τα δικά μου αγαπημένα...

Concealer: Radiant Illuminator, το καλύτερο που έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής αφού καλύπτει πολύ καλά τους μαύρος κύκλους. (Είναι και οικονομικό)
Ρουζ: Seventeen Silky Blusher No10 Peach Rose (κυρίως για natural look)
Μολύβια ματιών: Sephora Jumbo Eye pencil No510 Green (είναι πολύ μαλακό και ιριδίζον)
Seventeen Eye Shaper Beige 01, Erre Due kolh liner(kajal) 108 , ανοίχτο λαδί είναι το χρώμα του και είναι επίσης πολύ μαλακό (είναι τα μολύβια με το μεταλλικό καπάκι).
Σκιές: Nivea Beaute Creative Eyes Mono #88 Rosebud Matt(απαλό ροζ), Seventeen Silky Shadow Perly 159 Charteuse(ιριδίζον πρασινο-χρυσοκίτρινο)
Για ντεμακιγιάζ: Johnson's Softly Foaming Facial Wash, είναι σε μορφή αφρού και είναι πολυ πολύ καλό!! Ειδικά για όσες βαριούνται την όλη διαδικασία με το βαμβάκι(c'est moi!)
Ενυδατική με SPF: The Body Shop Vitamine E Moisture Lotion SPF15 (μυρίζει πολύ ωραία)
αν και καλοκαιριάζει σιγά σιγά, η καλύτερη κρέμα χεριών για μένα είναι η Atrix

Επίσης μου αρέσουν πολύ τα πινέλα απο τα Sephora και το The Body Shop (Όχι δεν έχω δοκιμάσει ακόμα της MAC)

Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

H FaniFox έγραψε στις 21:59, 11-05-08:

Εντυπώσεις λοιπόν.
Απλά καταπληκτικό! Μου έφτιαξε ένα δέρμα τέλειο!
Τελείωσε το μπουκαλάκι και πάω κατ' ευθείαν για άλλο.

Το θέμα όμως είναι ότι αυτό φοριέται μόνο σαν βάση. Χρειάζεται και ενυδατική κρέμα από πάνω.
Ποιά θα μου προτείνατε, μη λιπαρή, έτσι ώστε να μην ξαναεμφανιστούν σπυράκια;

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 22:09, 11-05-08:

biotherm-aquasource

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 09:16, 12-05-08:

Τα αγαπημένα μου καλλυντικά είναι της εταιρείας Clinique...
Είναι άοσμα και 100% αντιαλλεργικά!
Οι τιμές είναι λίγο τσουχτερές αλλά πιστεύω ότι αξίζει για το δέρμα μας!!!
Τώρα έχουν βγάλει την καινούρια αντιλιακή για το πρόσωπο...είναι φανταστική και δεν αφίνει το δέρμα ούτε στιγμή στις κακές ακτινοβολίες!

Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

H FaniFox έγραψε στις 08:11, 13-05-08:

Thanks!

Παράθεση

Lorelai (Νατασα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorelai
H Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H Lorelai έγραψε στις 09:33, 13-05-08:

Για τα νυχια ειναι πολυ ωραια του Dior
Mascara ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ, η καλυτερη που εχω δοκιμασει ποτε, Yves Saint Laurent Everlong Mascara, μοιαζει καπως ετσι:
http://www.sephora.fr/assets/dyn/pro...37006_hero.jpg
Απο μολυβια παλι Dior, ειναι καλα και καποια της νιβεα
Και οι πιο τελειες σκιες στη γη βρισκονται στο body shop!!! 4 κυβακια με τελεια χρωματα σε σχετικα καλη τιμη.

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 16:47, 18-06-08:

ήμουν σίγουρη ότι υπήρχε ένα θέμα για τα καλλυντικά του Κορρέ, αλλά δεν το βρίσκω. Έχετε δοκιμάσει? Εγώ δοκίμασα κάτι δειγματάκια σαμπουάν -μαλακτική- body lotion και μου άρεσαν. Ενυδατική ή αντηλιακή έχει δοκιμάσει καμιά?

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:48, 18-06-08:

Εγώ ό,τι δοκίμασα το αγάπησα. Όχι τόσο την κρέμα μανταρίνι και ρόδι, αλλά οι άλλες είναι τέλειες...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 16:55, 18-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
ήμουν σίγουρη ότι υπήρχε ένα θέμα για τα καλλυντικά του Κορρέ, αλλά δεν το βρίσκω. Έχετε δοκιμάσει? Εγώ δοκίμασα κάτι δειγματάκια σαμπουάν -μαλακτική- body lotion και μου άρεσαν. Ενυδατική ή αντηλιακή έχει δοκιμάσει καμιά?

Εγώ χρησιμοποιώ πολλά, και γαλάκτωμα καθαρισμού και λοσιόν και τζέλ καθαρισμού και πολλές κρέμες έχω δοκιμάσει. Μ' αρέσει πολύ αυτή με τα αλπικά βότανα και το άγριο τριαντάφυλλο. Επίσης χρησιμοποιώ το body spray κέδρος, το serum για μαύρους κύκλους και πολλά άλλα. Ρώτα ότι θες!

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 16:57, 18-06-08:

α, μερσί
οκ, θα πάω στο φαρμακείο να δω τι ακριβώς υπάρχει, και θα σας ρωτήσω αν είμαι σε δίλλημα

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:57, 18-06-08:

Για να γίνω κι εγώ πιο σαφής, έχω τη Sugar Crystal κρέμα προσώπου, αντηλιακή προσώπου, αντηλιακή σώματος, έχω πάρει πολλά σαμπουάν (με αγαπημένη τη σαπωνάρια), μάσκα μαλλιών (οκ, αυτή δε με τρέλανε γιατί βάραινε τα μαλλιά), body butter (μεγάλη αγάπη η guava και η μαστίχα), μάσκα προσώπου (μαστίχα και γιαούρτι), κρέμα ματιών νυχτολούλουδο... Και σκιά ματιών, ενυδατική χειλιών.
Η μάσκαρα δε μου άρεσε.

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 17:03, 18-06-08:

Για να γίνω κι εγώ πιο σαφής, έχω τη Sugar Crystal κρέμα προσώπου, αντηλιακή προσώπου, αντηλιακή σώματος, έχω πάρει πολλά σαμπουάν (με αγαπημένη τη σαπωνάρια), μάσκα μαλλιών (οκ, αυτή δε με τρέλανε γιατί βάραινε τα μαλλιά), body butter (μεγάλη αγάπη η guava και η μαστίχα), μάσκα προσώπου (μαστίχα και γιαούρτι), κρέμα ματιών νυχτολούλουδο... Και σκιά ματιών, ενυδατική χειλιών.
Η μάσκαρα δε μου άρεσε.
Κραγιόν έχεις δοκιμάσει;;;

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 17:10, 18-06-08:

Μολύβι ματιών Estee Lauder

Πολλές φορές βάζω μόνο αυτό και βγαίνω- ούτε καν κραγιόν... Είναι απλά υπέροχο, lasts forever

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 17:12, 18-06-08:

Συμφωνιζω..και με το ανταλλακτικο παει καναν χρονο σχεδον :X

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 17:44, 18-06-08:

Και εμενα μου αρεσουν πολυ τα μολυβια ματιων του κορρε, και επισης τα κραγιον ειναι τρομερα!

Σιμπυ, πες για το σερουμ για μαυρους κυκλους, κανει τιποτα?

Αντηλιακα χρησιμοποιω κυριως το γαλακτωμα vichy, μυριζουν τελεια και δεν ειναι πολυ λιπαρα, πειτε τι ξερετε...

Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε στις 17:56, 18-06-08:

Έχω κι εγώ μία απορία... Λοιπόν πέρυσι πήρα μία αντιηλιακή κρέμα προσώπου της Estee Lauder η οποία τώρα είναι στα τελειώματα. Είμαι αρκετά ευχαριστημένη αλλά έχω την εντύπωση ότι είναι αρκετά λιπαρή. Έχετε υπόψιν καμία καλή κρέμα μη λιπαρή και με αρκετό δείκτη προστασίας;; Αυτή που έχω εγώ έχει 30, αν είχε και λίγο περισσότερο δε θα με πείραζε.

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 08:59, 19-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από io-io
Σιμπυ, πες για το σερουμ για μαυρους κυκλους, κανει τιποτα?
Κοίτα, για να πω την αλήθεια εγώ δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα με μαύρους κύκλους. Το σέρουμ το πήρα γιατί περνάω πολλές ώρες μπροστά στον υπολογιστή και έχω την εντύπωση ότι κουράζονται τα μάτια μου. Επειδή το συγκεκριμένο έχει υφή τζελ είναι δροσερό και έχω την εντύπωση ότι το επόμενο πρωί φαίνονται πιο ξεκούραστα τα μάτια μου.

Έχω κι εγώ μία απορία... Λοιπόν πέρυσι πήρα μία αντιηλιακή κρέμα προσώπου της Estee Lauder η οποία τώρα είναι στα τελειώματα. Είμαι αρκετά ευχαριστημένη αλλά έχω την εντύπωση ότι είναι αρκετά λιπαρή. Έχετε υπόψιν καμία καλή κρέμα μη λιπαρή και με αρκετό δείκτη προστασίας;; Αυτή που έχω εγώ έχει 30, αν είχε και λίγο περισσότερο δε θα με πείραζε.
Είχα το ίδιο πρόβλημα με τις λιπαρές αντιηλιακές. Εδώ και 3 χρόνια χρησιμοποιώ Lancaster και είμαι πολύ ευχαριστημένη, διότι αποροφάται αμέσως και δεν αφήνει γυαλάδα, παρότι βάζω και υδατική από κάτω. Επίσης πολύ καλή ήταν μια την La Roche Posche (δεν είμαι σίγουρη ότι γράφεται έτσι) που δεν ήταν καθόλου λιπαρή (σαν νερό). Αλλά προτιμώ την Lancaster.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,874 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 09:13, 19-06-08:

Εγώ πάντως έχω απογοητευτεί πλέον από οποιοδήποτε προιόν για μαύρους κύκλους και πιστεύω ότι μόνο με κάποια εγχείριση (αν υπάρχει) θα φύγουν
Δυστυχώς εγώ τους έχω από μικρή και είναι πάρα πολύ έντονοι για να κάνει κάτι το οποιοδήποτε καλλυντικό

Το μόνο καλό είναι ότι με κατάλληλη τοποθέτηση κονσίλερ φαίνομαι βαμμένη χωρίς καν να έχω βάλει σκιά

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 09:22, 19-06-08:

Νομίζω κάνεις το καλύτερο Λία! Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποια μέθοδο για να τους βγάλεις τελείως αλλά έχω ακούσει για μία μάσκα ματιών που τους μειώνει σταδιακά...
Μπορεί να την ξέρεις και εσύ και να την έχεις δοκιμάσει αν δεν την ξέρεις θα ρωτήσω ποιά είναι η συγκεκριμένη και θα σου πώ...

Πάντως αν υπάρχει αντιμετώπιση μέσω χειρουργικής επέμβασης δεν στο συνηστώ...

Δες και αυτή τη φυσική...
Πατάτα για τους μαύρους κύκλουςΗ πατάτα είναι θαυματουργή σε μάτια με μαύρους κύκλους ή σακούλες.

Εκτέλεση:

Μπορείτε να κόψετε δύο φέτες πατάτα και να τις βάλετε στα μάτια σας.

Μπορείτε να φτιάξετε κατάπλασμα από χυλό ωμής πατάτας. Τρίβετε μια ωμή πατάτα στον τρίφτη. Με τον χυλό αυτό φτιάχνετε δύο καταπλάσματα με γάζα ή τουλπάνι σε διαστάσεις που έχει το μισό σας μάγουλο. Έπειτα εφαρμόζετε τα καταπλάσματα στα μάγουλα και όσο γίνεται πιο κοντά στα μάτια. Στα μάτια μπορείτε να βάλετε δύο μικρές κομπρέσες με χαμομήλι. Στη συνέχεια κάθεστε ξαπλωμένοι για περίπου μισή ώρα και στο τέλος ξεβγάζετε το πρόσωπό σας με χαμομήλι ή με χλιαρό νερό.

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 09:26, 19-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Εγώ πάντως έχω απογοητευτεί πλέον από οποιοδήποτε προιόν για μαύρους κύκλους και πιστεύω ότι μόνο με κάποια εγχείριση (αν υπάρχει) θα φύγουν
Δυστυχώς εγώ τους έχω από μικρή και είναι πάρα πολύ έντονοι για να κάνει κάτι το οποιοδήποτε καλλυντικό

Το μόνο καλό είναι ότι με κατάλληλη τοποθέτηση κονσίλερ φαίνομαι βαμμένη χωρίς καν να έχω βάλει σκιά
... Ναι αν έχεις έντονο πρόβλημα κι εγώ νομίζω ότι δύσκολα θα βρεις κάτι να έχει αποτέλεσμα.!
Έχεις δοκιμάσει τα "πρακτικά" των γιαγιάδων;;

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 09:30, 19-06-08:

Μάσκες που δοκίμασαν γνωστές μου και έχουν ορατό αποτέλεσμα μέσα σε λίγες μέρες...

1. masque des yeux της Gernetic &
2. oligo 25 yeux/eyes

Ρώτα κάποιον αισθητικό Λιάκι ή ακόμα καλύτερα και στο φαρμακείο για να σου πούν ποιά είναι η καλύτερη για την περίπτωσή σου!

Εγώ λέω να δοκιμάσεις πρώτα αυτό με την πατάτα και μετά να ξευγάλεις το πρόσωπό σου με μάυρο δυνατό τσάι...αν δεν δείς διαφορά ρώτα για τις παραπάνω μάσκες του εμπορίου...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,874 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 09:31, 19-06-08:

Και πατάτες έχω δοκιμάσει, και αγγούρια, και παγάκια, και κρέμες, και σέρουμ και πάρα πολλά άλλα προιόντα ή συνταγές "της γιαγιάς", εδώ και 15 σχεδόν χρόνια (από μικρή με κοροίδευαν τα ξαδέρφια μου ότι έχω "μαύρες βάρκες κάτω από τα μάτια" )... Τίποτα, το πολύ πολύ να δω καμία τόσο μικρή βελτίωση που μόνο εγώ την παρατηρώ...
Ακόμα και με κονσίλερ δεν καλύπτονται και τόσο καλά, μιας και δεν είναι μόνο το χρώμα, είναι ότι σε αυτό το σημείο είναι λίγο "βαθουλωμένα" τα μάτια, φανταστείτε το σαν το ακριβώς αντίθετο από τις σακούλες.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 09:37, 19-06-08:

Δεν είναι κακό να βάλω αντιρυτιδικές από τα 22?

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 09:38, 19-06-08:

Ναι...σωστά ...ίσως κάτι πιο νεανικό...αλλά αφού είναι εκ γεννετής ...δύσκολα τα πράγματα!

Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda έγραψε στις 09:47, 19-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από cibyllian
Είχα το ίδιο πρόβλημα με τις λιπαρές αντιηλιακές. Εδώ και 3 χρόνια χρησιμοποιώ Lancaster και είμαι πολύ ευχαριστημένη, διότι αποροφάται αμέσως και δεν αφήνει γυαλάδα, παρότι βάζω και υδατική από κάτω. Επίσης πολύ καλή ήταν μια την La Roche Posche (δεν είμαι σίγουρη ότι γράφεται έτσι) που δεν ήταν καθόλου λιπαρή (σαν νερό). Αλλά προτιμώ την Lancaster.
Της Lancaster ε;;; Αχ ευχαριστώ πολύ Σίμπυ μου!!! Είναι πολύ εκνευριστικό αυτό με τη λιπαρότητα από τις κρέμες. Να φανταστείς βάζω πρώτα ενυδατική και μετά την αντιηλιακή. Αν βαφτώ κιόλας άστα να πάνε... Μετά από 1-2 ώρες το πρόσωπό μου γυαλίζει πολύ και είναι χάλια... Θα τη δοκιμάσω, ευχαριστώ πολύ!!! Μήπως θυμάσαι να μου πεις και τι δείκτη προστασίας έχει;;;

Λία, μεγάλο πρόβλημα με μαύρους κύκλους έχει και η ξαδερφή μου από μικρή και τώρα είναι 19 χρονών. Νομίζω ότι φαίνεται περισσότερο έτσι επειδή είναι και αρκετά ανοιχτή στο δέρμα. Δυστυχώς κι αυτή έχει δοκιμάσει πάαααρα πολλά προϊόντα και δεν κάνουν τίποτα. Την τελευταία φορά που την είδα όμως μου φάνηκε ότι ήταν καλύτερα (αισθητή διαφορά δηλαδή). Θα την ρωτήσω μήπως έκανε κάτι ή μήπως χρησιμοποίησε κάποια κρέμα και θα σου πω.

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 09:47, 19-06-08:

Η Lancaster πόσο κάνει; Την βρίσκεις και στα φαρμακεία;

Η La Roche Posche, που την είχα δοκιμάσει την αισθανόμουν πολύ λιπαρή!

Καλύτερα πριν πάρετε οποιαδήποτε κρέμα να ζητάτε δειγματάκια! Και τα λεφτά σας δεν χαλάτε, αν δεν μείνετε ευχαριστημένες και μπορείτε να δοκιμάσετε πολλά προϊόντα για να έχετε πιο ολοκληρωμένη άποψη!

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 10:00, 19-06-08:

Και πατάτες έχω δοκιμάσει, και αγγούρια, και παγάκια, και κρέμες, και σέρουμ και πάρα πολλά άλλα προιόντα ή συνταγές "της γιαγιάς", εδώ και 15 σχεδόν χρόνια (από μικρή με κοροίδευαν τα ξαδέρφια μου ότι έχω "μαύρες βάρκες κάτω από τα μάτια" )... Τίποτα, το πολύ πολύ να δω καμία τόσο μικρή βελτίωση που μόνο εγώ την παρατηρώ...
Ακόμα και με κονσίλερ δεν καλύπτονται και τόσο καλά, μιας και δεν είναι μόνο το χρώμα, είναι ότι σε αυτό το σημείο είναι λίγο "βαθουλωμένα" τα μάτια, φανταστείτε το σαν το ακριβώς αντίθετο από τις σακούλες.
Όχι ρε συ.. αντιρυτιδική δεν βάζω ούτε γω που είμαι 31! Βασικά αυτό που σκέφτομαι είναι μήπως καταρχήν σου λείπει κάποια βιταμίνη, όπως επίσης και κατά πόσο προστατεύεις τα μάτια σου όταν είσαι μπροστά από τον υπολογιστή.

Της Lancaster ε;;; Αχ ευχαριστώ πολύ Σίμπυ μου!!! Είναι πολύ εκνευριστικό αυτό με τη λιπαρότητα από τις κρέμες. Να φανταστείς βάζω πρώτα ενυδατική και μετά την αντιηλιακή. Αν βαφτώ κιόλας άστα να πάνε... Μετά από 1-2 ώρες το πρόσωπό μου γυαλίζει πολύ και είναι χάλια... Θα τη δοκιμάσω, ευχαριστώ πολύ!!! Μήπως θυμάσαι να μου πεις και τι δείκτη προστασίας έχει;;;
Η Lancaster είναι τέλεια! Θα δεις ότι δεν θα νοιώθεις τίποτα και ούτε και θα βλέπεις, είναι σαν υδατική. Και φαντάσου ότι εγώ χρησιμοποιώ με δείκτη 50, που υποτίθεται ότι είναι και πιο βαριά από έναν 30αρι ή 20αρι δείκτη.

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Η Lancaster πόσο κάνει; Την βρίσκεις και στα φαρμακεία;

Η La Roche Posche, που την είχα δοκιμάσει την αισθανόμουν πολύ λιπαρή!

Καλύτερα πριν πάρετε οποιαδήποτε κρέμα να ζητάτε δειγματάκια! Και τα λεφτά σας δεν χαλάτε, αν δεν μείνετε ευχαριστημένες και μπορείτε να δοκιμάσετε πολλά προϊόντα για να έχετε πιο ολοκληρωμένη άποψη!
Νομίζω ότι κάποια μεγάλα φαρμακεία την έχουν, εγώ πάντως από Hondo την παίρνω. Υπολόγισε γύρω στα 30- 40 ευρώ.

Για την La Rosche Posche μιλάω για μια που ήταν σε ένα περίεργο σωληνάριο και σε υγρή τελείως μορφη. Αυτή δεν ήταν λιπαρή. Οι άλλες της κρέμες όμως είναι αρκετά.

Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda έγραψε στις 10:04, 19-06-08:

Αλήθεια;;; Βγαίνει και με 50 δείκτη;; Τέλεια!! Θα πάω να την πάρω σύντομα. Πρέπει σιγά σιγά να ετοιμάζομαι για τις διακοπές Ευχαριστώ πολύ σιμπάκι μου!!!

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 10:12, 19-06-08:

Για την La Rosche Posche μιλάω για μια που ήταν σε ένα περίεργο σωληνάριο και σε υγρή τελείως μορφη. Αυτή δεν ήταν λιπαρή. Οι άλλες της κρέμες όμως είναι αρκετά.

Μάλλον εγώ έπεσα στην περίπτωση! Είχα πάρει από τις άλλες!

Για την Lancaster με έψησες και εμένα!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 10:20, 19-06-08:

Όχι ρε συ.. αντιρυτιδική δεν βάζω ούτε γω που είμαι 31! Βασικά αυτό που σκέφτομαι είναι μήπως καταρχήν σου λείπει κάποια βιταμίνη, όπως επίσης και κατά πόσο προστατεύεις τα μάτια σου όταν είσαι μπροστά από τον υπολογιστή.
Μπα, δε νομίζω γιατί τους έχω από πριν αρχίσω καν να χρησιμοποιώ υπολογιστή

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 10:32, 19-06-08:

Βρε Λία μου, σόρι κιόλας, αλλά εσύ δεν έχεις μαύρους κύκλους!! Έχεις σκούρο δέρμα εκεί, ναι, αλλά είναι το πρόσωπό σου έτσι!
Τι να πουν κι άλλοι!

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 10:38, 19-06-08:

Αλήθεια;;; Βγαίνει και με 50 δείκτη;; Τέλεια!! Θα πάω να την πάρω σύντομα. Πρέπει σιγά σιγά να ετοιμάζομαι για τις διακοπές Ευχαριστώ πολύ σιμπάκι μου!!!
Ναι καλέ! Αλλά να ξέρεις ότι οι δείκτες μετά το 15 είναι σχετικοί. Μπορείς να χρησιμοποιείς μικρότερο δείκτη με πιο συχνές επαναλήψεις, που είναι και καλύτερο.

Μπα, δε νομίζω γιατί τους έχω από πριν αρχίσω καν να χρησιμοποιώ υπολογιστή
Επειδή αν θυμάμαι καλά είσαι λίγο δύσκολη με το φαγητό, δες μήπως σου λείπει καμια βιταμίνη.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 10:43, 19-06-08:

Παιδιά, μην πάτε στα τυφλά για κάποιον πολύ μεγάλο δείκτη προστασίας...
Από το θέμα Μαύρισμα/ Ηλιακή ακτινοβολία:
Οσα θα θέλατε να γνωρίζετε για τα αντηλιακά.
Αν πάρω το μεγαλύτερο δυνατό δείκτη (και ασπρίσω από την εφαρμογή του), μπορώ να κάτσω στον ήλιο άφοβα;
Όχι! Καταρχήν, ο μεγάλος δείκτης προστασίας αφορά συγκεκριμένες ομάδες πληθυσμού: άτομα που πάσχουν από δερματοπάθειες που επιδεινώνονται από την έκθεση στον ήλιο ή μικρά παιδιά. Ένας δείκτης προστασίας της τάξης του SPF 30 είναι ικανοποιητικός για το μέσο πληθυσμό. Μη φανταστείτε, όμως, ότι με τον όρο ʽικανοποιητικόςʼ εννοούμε ότι λειτουργεί ως ασπίδα. Με κανένα αντηλιακό δεν καθόμαστε στον ήλιο όση ώρα θέλουμε!
Εγώ παίρνω 20άρι και βάζω τακτικά, είμαι σίγουρα ασφαλής έτσι.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,918 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 13:22, 19-06-08:

Ειχα της Shiseido και ημουν πολυ ευχαριστημενη..καθολου λιπαρη ....δυστυχως φετος ειπα να δοκιμασω της Estee και αυτη του προσωπου και αυτη για γυρω απο τα ματια......και ειναι πολυ λιπαρη, ειδικα αυτη του προσωπουυυυυυ!!!!!!!!! γκρρρρ!!!

Εννοειται πως ναι....μια κρεμα τζελ που ειναι για μαυρους κυκλους ειναι υπεραρκετη, εκτος εαν εχεις εντοπισει τιποτα περιεργες γραμμουλες(πραγμα απιθανο για την ηλικια σου)

Όχι ρε συ.. αντιρυτιδική δεν βάζω ούτε γω που είμαι 31!
Ε εσυ μην το φωναζεις αυτο!! Θα επρεπε να αρχισεις, οχι καποια βαρια, προληπτικα και μονο...εαν περιμενεις να χαρακωθουν τα ματακια σου για να αρχισεις να βαζεις αντιρυτιδικη κρεμα ματιων..τη μαμησες!

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 13:35, 19-06-08:

Παιδιά, μην πάτε στα τυφλά για κάποιον πολύ μεγάλο δείκτη προστασίας...
Από το θέμα Μαύρισμα/ Ηλιακή ακτινοβολία:
Οσα θα θέλατε να γνωρίζετε για τα αντηλιακά.

Εγώ παίρνω 20άρι και βάζω τακτικά, είμαι σίγουρα ασφαλής έτσι.
Αυτό είναι και το καλύτερο. Κι εγώ για το σώμα αυτό χρησιμοποιώ. Αλλά στο πρόσωπο έχω ένα θέμα. Βγάζω φακίδες στη μύτη και στα μάγουλα.

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Ε εσυ μην το φωναζεις αυτο!! Θα επρεπε να αρχισεις, οχι καποια βαρια, προληπτικα και μονο...εαν περιμενεις να χαρακωθουν τα ματακια σου για να αρχισεις να βαζεις αντιρυτιδικη κρεμα ματιων..τη μαμησες!
το σέρουμ για τους μαύρους κύκλους δεν κάνει;;;;;

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 13:43, 19-06-08:

Πότε ξεκινάμε αντιρυτιδικές;
Εγώ δηλαδή απλή ενυδατική θα φοράω, καλά δεν είναι... ακόμα;

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,918 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 13:45, 19-06-08:

Αυτό είναι και το καλύτερο. Κι εγώ για το σώμα αυτό χρησιμοποιώ. Αλλά στο πρόσωπο έχω ένα θέμα. Βγάζω φακίδες στη μύτη και στα μάγουλα.

το σέρουμ για τους μαύρους κύκλους δεν κάνει;;;;;
Εμενα παντως, δερματολογος μου ειχε πει...οτι αυτη που εχει 20 και αυτη που εχει 50 κανει το ενα και το αυτο...απο 20 και πανω εχουν βγει απλα για να πουλησουν οι εταιριες...δεν εχουν καμμια διαφορα...
Το σερουμ για μαυρους κυκλους ειναι για προληψη ρυτιδων...? Δε νομιζω...
Ενιγουει...δεν ξερω...ο καθενας κανει τις επιλογες του με βαση αυτων που του λενε οι ειδικοι..βλ.δερματολογοι και αισθητικοι....

Εγω παντως ειμαι υπερ της προληψης....Εαν περιμενω να εμφανιστουν για να κανω κατι..ζητω που καηκαμε!

Για να σου δωσω να καταλαβεις περα απο την περιοχη των ματιων..ειναι μεγα λαθος οταν μια κοπελα περιποιειται το προσωπο με ενυδατικες αντιρυτιδικες κ.ο.κ. και αφηνει εκτος λαιμο και ντεκολτε...για να μην αναφερθω στην ενυδατωση των χεριων....

Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda έγραψε στις 13:54, 19-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Ειχα της Shiseido και ημουν πολυ ευχαριστημενη..καθολου λιπαρη ....δυστυχως φετος ειπα να δοκιμασω της Estee και αυτη του προσωπου και αυτη για γυρω απο τα ματια......και ειναι πολυ λιπαρη, ειδικα αυτη του προσωπουυυυυυ!!!!!!!!! γκρρρρ!!!
Το ξέρω, ακριβώς αυτό έπαθα κι εγώ. Δεν περίμενα να είναι τόσο λιπαρή και τώρα ψάχνω να βρω μία καλή γιατί από αυτήν απογοητεύτηκα σε αυτό το θέμα. Λέω να δοκιμάσω αυτή που μου πρότεινε η Σίμπυ, θα έχω και στα υπόψιν την shiseido. Ευχαριστώ Νερι μου

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 14:01, 19-06-08:

Fielda χρησιμοποείς προϊόντα από την Estee; Δεν είναι λίγο βαριά για την ηλικιά σου-μας; Το ίδιο και η Clinique!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αγαπημένα αντικείμενα! - Από ALEX_
      Το θέμα έχει λάβει 67 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-01-11 στις 22:37.
    • Καλλυντικά με επικίνδυνα χημικά... - Από Γίδι
      Το θέμα έχει λάβει 42 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-05-09 στις 17:27.
    • Tα αγαπημένα σας RSS feeds! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-12-05 στις 22:43.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους