Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,820 μέλη και 2,410,363 μηνύματα σε 75,001 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 471 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 19:37, 14-01-14:

fairygirl πολύ καλό το aussie που μου πρότεινες! το βρήκα στο hondos center
και θέλω πάλι να τα φώτα σας.. χάλασε το σεσουάρ μου.. θέλω να πάρω ένα καλό σε νορμάλ τιμή.. έχετε κάτι δοκιμασμένο να προτείνετε;

μία απλή ενυδατική κρέμα ματιών εφόσον βαφόμαστε νομίζω ότι χρειάζεται και πριν τα 30. όσο να ναι το βάψιμο ταλαιπωρεί την περιοχή. εγώ τη χρησιμοποιώ και ως βάση πριν το κονσίλερ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 14-01-14 στις 20:11. Αιτία: merge posts
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 19:58, 14-01-14:

Σωστο κι αυτό. Αν βάφεσαι, την ταλαιπωρείς την περιοχή!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:14, 15-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Tabby
και θέλω πάλι να τα φώτα σας.. χάλασε το σεσουάρ μου.. θέλω να πάρω ένα καλό σε νορμάλ τιμή.. έχετε κάτι δοκιμασμένο να προτείνετε;
μία απλή ενυδατική κρέμα ματιών εφόσον βαφόμαστε νομίζω ότι χρειάζεται και πριν τα 30. όσο να ναι το βάψιμο ταλαιπωρεί την περιοχή. εγώ τη χρησιμοποιώ και ως βάση πριν το κονσίλερ.
Εμείς έχουμε ένα της Bellissima.Δεν ξέρω πόσο έκανε γιατί είναι Πάτυ και το΄χαν κάνει δώρο.
Επειδή είδα κάτι σχετικό με το κονσίλερ πιο πάνω,τι προκαλεί αυτό με καθημερινή χρήση;
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 22:14, 15-01-14:

χαχα!! οκ!
δε νομίζω ότι προκαλεί κάτι. απλώς όταν βάφεσαι καθημερινά πιστεύω ότι η επιδερμίδα ταλαιπωρείται λίγο και χρειάζεται περισσότερη περιποίηση και κυρίως ενυδάτωση.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 560 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε: στις 22:39, 15-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Tabby

Εμείς έχουμε ένα Belissima, πρέπει να έχει γύρω στα 90 και είναι ό,τι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή.
Αν ψάξεις όμως, σίγουρα θα βρεις κάτι φθηνότερο.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 21:28, 16-01-14:

ευχαριστώ πολύ Ράκελ!!
Παράθεση

Mitroglou

Νεοφερμένος

Ο Mitroglou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O Mitroglou έγραψε: στις 21:51, 16-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από rakels
Εμείς έχουμε ένα Belissima, πρέπει να έχει γύρω στα 90 και είναι ό,τι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή.
Αν ψάξεις όμως, σίγουρα θα βρεις κάτι φθηνότερο.
Έτσι να έχετε ωραία μαλλάκια
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:45, 16-01-14:

Εγώ να ρωτήσω κάτι; Έχει βρει καμιά κανένα κόλπο για να μην φουντώνουν τα μαλλιά; Μιλάω για αυτά τα εκνευριστικά μαλλιά με μπούκλες.
Γιατί το μόνο που έχει αποτέλεσμα είναι να βγαίνω έξω με τα μαλλιά χωρίς να τα στεγνώσω.
Όχι τίποτ'άλλο,δύο φορές έχω αρρωστήσει φέτος.
Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 852 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε: στις 22:47, 16-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Εγώ να ρωτήσω κάτι; Έχει βρει καμιά κανένα κόλπο για να μην φουντώνουν τα μαλλιά; Μιλάω για αυτά τα εκνευριστικά μαλλιά με μπούκλες.
Γιατί το μόνο που έχει αποτέλεσμα είναι να βγαίνω έξω με τα μαλλιά χωρίς να τα στεγνώσω.
Όχι τίποτ'άλλο,δύο φορές έχω αρρωστήσει φέτος.
Κύριο ρόλο παίζει το κούρεμα. Μη περιμένεις να τα έχεις κουρέψει φιλαριστά από σχετικά ψηλά και να στέκονται.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:51, 16-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από _Νηρηίς_
Κύριο ρόλο παίζει το κούρεμα. Μη περιμένεις να τα έχεις κουρέψει φιλαριστά από σχετικά ψηλά και να στέκονται.
Μα είναι μακριά σγουρά πλέον,φτάνουν στους ώμους.
Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 852 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε: στις 22:54, 16-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Μα είναι μακριά σγουρά πλέον,φτάνουν στους ώμους.
Στους ώμους φτάνει το πιο κοντό μαλλί σου; Γιατί διαφορετικά κοντά είναι (συγγνώμη ).
Παράθεση

Maro92

Νεοφερμένος

H Maro92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H Maro92 ποτέ μην λες ποτέ! έγραψε: στις 13:45, 17-01-14:

αν περιμένεις να κάνουν δουλειά τα γιατροσόφια καήκαμε. το δέρμα μας εξαρτάται πρώτα από όλα διατροφή, κάπνισμα και ύπνο. τώρα αν τα κάνεις όλα αυτά καλό θα ήταν να μην ξεχνάς να χρησιμοποιείς καθημερινά κρέμα ημέρας καθαρισμό με ειδικό σαπούνι και το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ peeling
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 01:50, 19-01-14:

Γειαα σας κορίτσια!
Θα ήθελα να μου πείτε για κάποια κρέμα peeling/scrub για το πρόσωπο! Κάποια καλή! Είναι η δεύτερη - τρίτη φορά που έκανα peeling με ένα μάρκα με έκαψες και βλέπω τους πόρους μου και το δέρμα μου σε καλή κατάσταση. Για αυτό ψάχνω και το κάτι παραπάνω.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 20:28, 26-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Devina
Γειαα σας κορίτσια!
Θα ήθελα να μου πείτε για κάποια κρέμα peeling/scrub για το πρόσωπο! Κάποια καλή! Είναι η δεύτερη - τρίτη φορά που έκανα peeling με ένα μάρκα με έκαψες και βλέπω τους πόρους μου και το δέρμα μου σε καλή κατάσταση. Για αυτό ψάχνω και το κάτι παραπάνω.
Η bioten έχει ωραία σκραμπ.
Παράθεση

L0uk0umas

Δραστήριο Μέλος

H L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H L0uk0umas έγραψε: στις 17:20, 30-01-14:

MΙας και αναφέρθηκε η bioten να πω οτι πήρα πρόσφατα την κρέμα προσώπου της bioten και την κρέμα ματιών και είμαι πολύ ευχαριστημένη!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:42, 31-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από L0uk0umas
MΙας και αναφέρθηκε η bioten να πω οτι πήρα πρόσφατα την κρέμα προσώπου της bioten και την κρέμα ματιών και είμαι πολύ ευχαριστημένη!
Εγώ τα μαντηλάκια ντεμακιγιάζ χρησιμοποιώ.
Γενικά,πρέπει να΄χει καλά προϊόντα.[:
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 21:11, 01-02-14:

Bioten δεν έχει Αγγλία στη πόλη που είμαι. Μόνο από Amazon βλέπω ότι μπορώ να πάρω αλλά δεν θέλω έτσι.

Τώρα πήρα της Neutrogena και είναι για καθημερινό πίλινγκ. Αλλά δεν ξέρω αν είναι καλό να κάνεις κάθε μέρα ή να έχεις ένα πολύ καλό για 1-2 φορές την εβδομάδα..
Παράθεση

KristenRoss

Νεοφερμένος

H KristenRoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H KristenRoss έγραψε: στις 00:50, 03-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Devina
Γειαα σας κορίτσια!
Χρησιμοποιώ του Κορρέ από τη νεανική σειρά με το ρόδι. Ό,τι καλύτερο έχω δοκιμάσει!!!!
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 14:22, 03-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από KristenRoss
Χρησιμοποιώ του Κορρέ από τη νεανική σειρά με το ρόδι. Ό,τι καλύτερο έχω δοκιμάσει!!!!
νομίζω ότι το scrub είναι με δύο άκυρα (ελαιόλαδο και κάτι άλλο) και η ενυδατική ένα τζελ και κάτι άλλο μόνο είναι με ρόδι
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε: στις 16:03, 03-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
νομίζω ότι το scrub είναι με δύο άκυρα (ελαιόλαδο και κάτι άλλο) και η ενυδατική ένα τζελ και κάτι άλλο μόνο είναι με ρόδι
Aυτό μάλλον εννοεί.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους