Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,031 μέλη και 2,416,300 μηνύματα σε 75,348 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 569 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς να βελτιώσουμε την υγεία των μαλλιών μας;

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 23:03, 22-05-11:

Παρόλο που έχω λιπαρά μαλλιά, δεν λαδώνουν! Ίσως φταίει το σγουρό που θέλει γενικά υγρασία για να μη φριζάρει..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε: στις 10:41, 13-11-11:

Εγω βάζω σαμπουάν με aloe vera και γίνονται πολύ απαλά και δεν μου κάνουν και ψαλίδα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,452 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 11:05, 13-11-11:

πως να βελτιώσεις την υγεία των μαλλιών σου )) εύκολη απάντηση

μη τα βάφεις, μη βάζεις κρέμες, ζελέ και ότι άλλο να ναι πάνω σε αυτά. Αν κάποια/ος βάφει τα μαλλιά του από τα 17 τότε δε φταίει η φύση για την κακή υγιεινή.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 11:31, 13-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
πως να βελτιώσεις την υγεία των μαλλιών σου )) εύκολη απάντηση

μη τα βάφεις, μη βάζεις κρέμες, ζελέ και ότι άλλο να ναι πάνω σε αυτά. Αν κάποια/ος βάφει τα μαλλιά του από τα 17 τότε δε φταίει η φύση για την κακή υγιεινή.
Αμαν ρε Φοκο...Το ****σες και ψοφησε.... Σαν να λεμε.. "θελω να κοψω το τσιγαρο" και απανταμε "ευκολο..Δεν φταιει η φυση που ξεκινησες το καπνισμα...Ψοφα τωρα."

Ερωτηση τωρα: Τι να κανω για να εχω πιο απαλα μαλλια...Γιατι ειναι σαν αχυρα τα ατιμα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,452 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 11:35, 13-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Αμαν ρε Φοκο...Το ****σες και ψοφησε.... Σαν να λεμε.. "θελω να κοψω το τσιγαρο" και απανταμε "ευκολο..Δεν φταιει η φυση που ξεκινησες το καπνισμα...Ψοφα τωρα."

Ερωτηση τωρα: Τι να κανω για να εχω πιο απαλα μαλλια...Γιατι ειναι σαν αχυρα τα ατιμα.
κόψτα γουλί και άσε να βγουνε άλλα. Αυτά που θα βγούνε θα είναι πιο υγιή από οποια κρέμα και να χρησιμοποιήσεις.

Όσο αφορά το τσιγάρο όποιος το έχει μετανιωσει το καλύτερο που έχει να κάνει είναι να κόψει το τσιγάρο. Ότι φάρμακο και να χρησιμοποιήσει δε θα έχει πιο θετικό αποτέλεσμα από το κόψιμο του τσιγάρου.

Τα πράγματα είναι απλά εμείς τα κάνουμε πολύπλοκα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια