Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,716 μέλη και 2,404,403 μηνύματα σε 74,742 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 311 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Playlist για Στριπτίζ

Dr.Quantum

Δραστήριο Μέλος

Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O Dr.Quantum έγραψε: στις 22:41, 12-09-13:

Επειδή βλέπω ότι οι Portishead είναι χιλιοειπωμένοι δε τους αναφέρω καν.

The XX - Shelter (πολύ αισθησιακό,χαλαρό)
Τhe XX - Infinity (επίσης πολύ αισθησιακό,χαλαρό)
The XX - Night time
Eπίσης πολύ καλό:
Massive Attack - Paradise circus (πιο παιχνιδιάρικο).

Τώρα για πιο εξτρίμ καταστάσεις
Marilyn Manson - Tainted Love

Και για ακόμα πιο εξτρίμ καταστάσεις (εδώ πρέπει να έχεις χορογραφία νομίζω,χαχα)
Excision & Messinian - X rated

Όλα τα παραπάνω κομμάτια μου δημιουργούν αισθησιακές-σεξουαλικές εικόνες στο μυαλό.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,389 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 00:00, 13-09-13:

Και γιατί να χρειάζεται για την περίπτωση μουσική κονσέρβα? Δεν μπορεί και να τραγουδάει live το κορίτσι?

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 03:05, 14-09-13:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 12:39, 14-09-13:

Για μένα αυτό το κομμάτι είναι για απογείωση Με αυτό μπορεί να κανει στριπτιζ και γυναικα και άντρας
Κι εγώ ναι είμαι ένας απ αυτους που το χει κανει

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη timonierhs : 14-09-13 στις 12:43.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 14:03, 14-09-13:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fast

Περιβόητο Μέλος

Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman . Έχει γράψει 1,439 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 14:11, 14-09-13:

Θάλεια πρέπει να σε κλείσουν φυλακή.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε: στις 14:17, 14-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από ThodorisFast
Θάλεια πρέπει να σε κλείσουν φυλακή.
Εμένα; Γιατί;
Παράθεση

vickydask

Δραστήριο Μέλος

H vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 352 μηνύματα.

H vickydask έγραψε: στις 20:31, 14-09-13:

διακρινω βασικες ελλειψεις!
λοιπον για "ιστορικους λογους" joe cocker φυσικα

επειτα κατι απο tarantino (εδω η τυπισσα το χορεψε με παντοφλα εμεις δε θα το ξεσκισουμε; )

και προσωπικο αγαπημενο αν και πιο μοντερνια
Παράθεση

spitogata (Μαίρη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H spitogata meoww έγραψε: στις 22:45, 14-09-13:

Ένα γρήγορο (αν και fox trot)

Aκόμα πιο γρήγορο,αλλά πιο παιχνιδιάρικο

Παράθεση

edweimaste

Διάσημο Μέλος

H edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 721 μηνύματα.

H edweimaste έγραψε: στις 22:15, 09-10-13:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Agria Indiana

Νεοφερμένος

H Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H Agria Indiana Θέλω να μπορώ να ονειρευτώ..!! έγραψε: στις 20:23, 07-11-13:

Εγώ αυτό διάλεξα πάντος και είναι κ πολύ καλό μπορώ να πω!!!!
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,255 μηνύματα.

O ultraviolence i look spooky but i'm really nice έγραψε: στις 12:53, 06-08-14:

Bjork-cocoon μου βγαζει κατι το sensual!
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 13:49, 06-08-14:

Απορώ πως λείπει αυτό..
Παράθεση

Dimitris S

Περιβόητο Μέλος

Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,177 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε: στις 21:14, 09-11-15:

Ξεθάβω

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,255 μηνύματα.

O ultraviolence i look spooky but i'm really nice έγραψε: στις 15:36, 31-01-16:

!!!
Παράθεση

Dimitris S

Περιβόητο Μέλος

Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,177 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε: στις 00:14, 04-03-17:

Παράθεση

quintana

Δραστήριο Μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 208 μηνύματα.

O quintana έγραψε: στις 15:32, 04-03-17:

Παράθεση

Padme (xanax party)

Δραστήριο Μέλος

H xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 340 μηνύματα.

H Padme έγραψε: στις 17:40, 04-03-17:

https://open.spotify.com/track/0UpSRuiUivoYlnqg0FxqTR (δεν υπάρχει το ορίτζιναλ στο youtube)

Παράθεση

Dimitris S

Περιβόητο Μέλος

O Dimitris S έγραψε: στις 23:03, 27-11-17:

Παράθεση

alcyone

Τιμώμενο Μέλος

H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,078 μηνύματα.

H alcyone έγραψε: στις 00:00, 28-11-17:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Η γαλλική μας playlist - Από Lysippe
      Το θέμα έχει λάβει 54 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-01-18 στις 19:22.
    • Ανδρικό Στριπτίζ - Από Seniorita.Irene
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Έρωτας & Σεξ.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-14 στις 21:17.
    • Playlist για δώρο CD στον σύντροφο μου - Από maroula_z
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-02-07 στις 20:07.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους