Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,702 μέλη και 2,403,882 μηνύματα σε 74,705 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 507 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Trash of the Day!

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,519 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 22:38, 28-04-09:

Έχω καταθέσει και στο παρελθόν (πάντα με προνομιακό επιτόκιο), ένα αριστούργημα της θεϊκής Μίριαμ Απλού μέσα στο θέμα αυτό, που με τούτο τον τρόπο έχει εξελιχθεί σε ιερό και άβατον της υψηλής αισθητικής. Το σημερινό άσμα είναι αφιερωμένο εξαιρετικά στους λάτρεις της ρινοπλαστικής, ιδιαίτερα τους αρσενικούς...

Τον δικό μου το μυτόγκα
θα σου τόνε κάνω ρόμπα
Άλλο υπόσχεται η μύτη
κι άλλο το βρακί σου αλήτη!!

Σε τέτοια περίπτωση, μόνο μια ρινοπλαστική είναι η λύση, ώστε η μύτη να σταματήσει να υπόσχεται πράγματα που ...θα σας απογοητεύσουν.

ΥΓ: Στο τέλος του βίντεο καταρρίπτεται επιτέλους ο μύθος του παλιόγερου Μικ Τζάγκερ!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 02:21, 01-05-09:

Φωνάρα
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 09:03, 01-05-09:

M'αρέσει που κάποιοι θεωρούν σκουπίδι την Μαρίνα ενώ τον Εμιρλή αριστούργημα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 10:52, 07-05-09:

Tζίζους Κράηστ, με τα τερατουργήματα σου:

και το μπόνους της ημέρας:

πς: εικαστική παρέμβαση η μεγαλειώδης Τσακωνική καράφλα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη borat : 07-05-09 στις 11:02.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 11:24, 07-05-09:

Σημ.: Ο Πάριος είναι από τους αγαπημένους μου τραγουδιστές, αλλά το συγκεκριμένο τραγούδι συγκρινόμενο και με το "Ποιός να συγκριθεί μαζί σου" ή το "Αχ! αγάπη" και τόσα άλλα, μόνο trash μπορεί να θεωρηθεί...

Ο Βασίλης Καρράς είναι μια αξιόλογη λαϊκή φωνή. Όταν όμως κάνεις παρέα με το Φοίβο...
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 22:13, 09-05-09:

δεν ξέρω για σας, αλλά είναι ότι πιο low/trash έτυχε να ακούσω τις τελευταίες μέρες!

AΝ και (δεδομένου ότι μου είπαν ότι είναι γυρισμένο στο σπίτι της) "αναρωτιέμαι": τόσος πολύς κόσμος αγοράζει τα cd της τελικά ε?
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 01:18, 10-05-09:

Αυτό δεν είναι απλώς trash... Είναι μια σκέτη αηδία!!!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 12:11, 10-05-09:

ααα! "και τότε ήμουνα λευκή σαν φέτα απ την Ήπειρο" αχαχαχαχα, απαίσιο
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 20:59, 10-05-09:

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,519 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 22:31, 10-05-09:

Ευχαριστούμε την αγαπητή Ρέζυ, η οποία κατρακύλησε στο βόρβορο και στη μαύρη λάσπη για να μας χαρίσει ένα ακόμη αριστούργημα του κινήματός μας. Εύγε!!

Το παρακάτω άσμα είναι το κάτι άλλο. Δεν μου έμεινε άντερο μιλάμε. Όποια έχει κάνει ποτέ στη ζωή της δίαιτα, θα αισθανθεί πολύ ηλίθια μετά από τούτο το άσμα...

Απολαύστε πχιότητα, χωρίς άλλα λόγια, άλλωστε η τέχνη μιλάει από μόνη της και δεν χρειάζεται εμένα για κολαούζο...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 00:34, 15-05-09:

οπαθθθθθθθς

ξανα οπαθςςςςςςςςςςςςςς
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 14:33, 17-05-09:

Respect στο Λάκη με τα ψηλά ρεβέρ! Το τραγούδι έχει ένα σαφή χιουμοριστικό χαρακτήρα οπότε δε θα το έλεγα κυριολεκτικά trash. Αντίθετα το βρίσκω χαριτωμένο και με ευρηματικό στίχο.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 17:16, 17-05-09:

SARANTIS KREMIZAKIS

ΘΕΟΣ !!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε: στις 17:21, 17-05-09:

Χρήστος Ευαγγελινός

Πέντε λεπτά ακόμα

Καστανόχωμα !! Κοκκινόχωμα !! 'Ελα πάρε !

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 17:37, 17-05-09:

Παράθεση

@nt¤wnis|~|¤e (Αντώνης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 427 μηνύματα.

O @nt¤wnis|~|¤e έγραψε: στις 23:34, 17-05-09:

Εδώ η Καίτη Γαρμπή υψώνει με θάρρος το ανάστημά της και καταγγέλει τους επίορκους πολιτικούς που ξεπουλάνε την πατρίδα! Το εγχείρημα συνιστά ταυτόχρονα και μια απεγνωσμένη κραυγή για τη μόλυνση της ατμόσφαιρας που απειλεί ολάκερο τον πλανήτη μας!

Είσαι ο ήλιος που' χει γίνει επικίνδυνος
και κάθε μέρα καίει την επιδερμίδα μου

Απ' τους πολλούς πολιτικούς
κι εσύ σαι ένας απ' αυτούς
που ξεπουλάνε μ' ευκολία
την πατρίδα μου

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη @nt¤wnis|~|¤e : 17-05-09 στις 23:48.
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 08:00, 18-05-09:

Αγανακτώ με τα μουσικά γούστα ορισμένων.
Επαναπροσδιορίζετε το βάθος του πήχη που καθορίζει την Υποστάθμη.

Αρκετά πια με τα σάουντρακ της μιζεραθλίας ζωής των κατώτατων στρώματων ενός λούμπεν προλεταριάτου.

Ας βάλουμε και λίγη ποιότητα στην ημέρα μας...

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 10:15, 18-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Tζίζους Κράηστ, με τα τερατουργήματα σου:

Να κάνω εδώ ένα σχόλιο: Τα τραγούδια των OPA (καρδιά μου, τράγων χορός κλπ) δε μου φαίνονται απλώς ακίνδυνα τρασάκια. Για έναν περίεργο λόγο, όταν τα ακούω, μου έρχονται στο νου σκηνές με τύπους να παιρνουν ναρκωτικά και να έρχονται σε μια περίεργη "έκσταση"...
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 17:31, 24-05-09:

Μια που μου το θύμησε ο Borat...

Tον είχα δει και στα μπουζούκια τρομάρα μου...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 15:45, 25-05-09:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους