Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,716 μέλη και 2,404,402 μηνύματα σε 74,742 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 338 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Metal Music Only

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 315 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 15:19, 13-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Exposed ειρωνικό ήταν για τον λόγο που γράφεις στο δεύτερο quote σου ΄
Δεν μπορεις να ειρωνευεσαι τα προσωπικα γουστα του καθενος.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,003 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:22, 13-11-05:

Συγνώμη, αλλά τι σχέση έχει η "ειρωνία" που είπε για το συγκρότημα αν και εγώ το βλέπω σαν γνώμη για το συγκρότημα με τα προσωπικά γούστα του καθενός ...;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 315 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 18:06, 13-11-05:

Κοιτα, υπαρχει ενα παρασκηνιο, το οποιο βαριεμαι να το εξηγησω. Εγω αυτο το σχολιο το ελαβα ως σποντα παντως.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,003 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:22, 13-11-05:

Απο την στιγμή που βαρίεσαι να εξηγίσεις κάτι εγώ δεν μπορώ όμως να κάνω κάτι
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 21:14, 18-11-05:

το χιπνοτάιζ των σίστεμ οφ ε ντάουν σας χύν3ι το δεξί αυτί

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 21:24, 18-11-05:

lol weak
εγώ μόνο το soldier side άκουσα, θα περιμένω να το αγοράσω
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 21:34, 18-11-05:

μέχρι πόσο ακόμα θα έχεις ακούσει μόνο το soldier side ; το ftp μου είναι ανοιχτό και σε περιμένει...8). 25 νοέμβρη βγαίνει, δε θα αντέξεις .
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε: στις 22:44, 25-11-05:

Σημερα μου ηρθε μια ιδεα και ειπα να την κανω πραξη.

Αναφερεται σε ποιες συναυλιες εχετε παει και αν μπορειτε δειξτε μας τα εισητηρια που κρατησατε!!!

Προσωπικα εχω παει στους εξης :

Nevermore,My Dying Bride,Slayer & Blind Guardian
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Covenant : 23-02-06 στις 06:13.
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 23:44, 25-11-05:

Ωραία ιδέα Covenant
αύριο θα ποστάρω το εισητήριο από Maiden γιατί τώρα δε νιώθω, μόλις γύρισα σπίτι
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 04:04, 26-11-05:

άμα είχα σκάνερ, θα κότσαρα κι εγώ κανα σκρίνσοτ . πάντως ένα εισιτήριο που θα βάλω σε κορνίζα κάποια στιγμή είναι αυτό από τον αγώνα α.ε.κ. - ρεάλ (άσχετο ).
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 12:49, 26-11-05:

Ήσουν μέσα ρε αλήτη?
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε: στις 15:33, 27-11-05:

Νεος δισκος

Dark Funeral
Attera Totus Sanctus

Toν ακουσα ηδη μια φορα και μπορω να πω απο τωρα οτι ειναι δισκαρα.
Ταχυτητα,επιθετικοτητα και το συγκροτημα οργωνει για ακομη μια φορα με τις black metal συνθεσεις του!
Το προτινω ανεπιφυλακτα σε ολους οσους θελουν να τολμησουν,ηδη ενας απο τους αγαπημενους μου δισκους του 2005
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:01, 27-11-05:

Αμα εν το ειχα στο τοιχο θα σκανερνα το εισιτιριο απο τον Βασιλη, αλλα μαλλον μπροστα στης δικες σας, η δικια μου εμπειρα δεν λεει τπτ
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε: στις 16:06, 27-11-05:

Tι ειναι αυτα που λες φιλε;
Τι σχεση εχει η εμπειρια;Ολοι απο καπως ξεκινησαμε...γιαυτο βαλε οτι καλο θελεις και μην σκεφτεσαι με λανθασμενο τροπο.Εγω οι υπολοιποι δεν περασαμε απο την ηλικια σου;Με την μια γιναμε μεγαλοι;
Εδω ανταλλασουμε αποψεις για το αγαπημενο μας ειδος μουσικης,ο καθενας και η καθεμια ειναι ευπροσδεκτη να αναφερει για το metal

Μην ξανακουσω κατι τετοιο
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:56, 27-11-05:

Νταξει ρε συ, λεω για της εμπειριες μας, γυσικο ειναι σαν μεγαλυτεροι απο εμενα να εχετε περισσοτερες. Οπως και να το κανουμε μια συναβλια ολοι και ολοι ειναι η εμπειρια μου. Εσυς εχετε παει σε τοσες και τοσες, μπορει ομως οταν ειμαι και στην ηλικια σας μπορει να εχς παει σε περισοτερες και πιο μεγαλα ονοματα
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε: στις 17:09, 27-11-05:

...Aν ηταν να παω σε οσες ηθελα,τοτε θα ημουν ικανοποιημενος...θα ηθελα να δω πολλες ακομα μπαντες

Μην βιαζεσαι,θα ερθει και η ωρα σου που θα ειναι υπεροχες εμπειριες.
Μην βιαζεσαι να μεγαλωσεις,καθε πραγμα στον καιρο του
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 13:55, 29-11-05:

Scorpions το καλοκαιρι και Nevermore τον Οκτωβριο
Παράθεση

john bon

Νεοφερμένος

Ο john bon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O john bon έγραψε: στις 19:52, 03-01-06:

Έχω πάει Πυξ Λαξ(τελευταία στη Λαρισα), Dream Theater τον Ιούνιο, Nevermore τον Οκτώβριο, Steve Vai νοέμβριο, Uli Jon Roth Δεκέμβριο.To kako είναι οτι δεν έχω σκανερ να ανεβάσω εικόνες..
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 12:42, 30-01-06:

Κοίτα πως μου το έσκισε ο αλήτης (το εισητήριο )
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 17:13, 30-01-06:

Πω Πω ανυπομονώ να πάω στην επόμενη συναυλία των Maiden στην Ελλάδα,με καινούργιο album!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    gregory, nub, harry akritas, Mhtrogoal, NastStorm, Στωικος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Junior music stars - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-02-17 στις 11:35.
    • Psychedelic music - Από fantasmenos
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-03-12 στις 23:12.
    • Music Player For Forums - Από ilint_ntara
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-07-09 στις 19:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους