Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,702 μέλη και 2,403,962 μηνύματα σε 74,709 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 223 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Hip Hop

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 21:58, 03-09-09:

http://www.youtube.com/watch?v=kMP__WRvv1Y

To λατρευω..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 03:00, 06-09-09:

οσο δε τον χωνευω, τοσο νοσταλγικα συναισθηματα μου βγαζου τα τραγουδια του.
γειτονακι βλεπεις.
για τα μερη που μεγαλωσα και εγω μιλαει στα τραγουδια του.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 03:12, 11-09-09:

Η love_angel ποσταρε στο hip-hop..

Αυτο το τραγουδι ενω δεν διακρινω κατι σπουδαιο επανω του μου αρεσει ιδιαιτερα. Ισως ειναι το φλοου του κυριου που ειναι ασταματητο. Οσο για το βιντεοκλιπ, δεν το συζηταω. Απαραδεκτο. Ειδικα οι καφριλιες που κανει ο τακι-τσαν..

Υγ Μιλαμε οτι δεν εχω το παραμικρο taboο για το hip-hop. Ακουω απο Τακη-τσαν μεχρι BD Foxmoor και απο Kanye West μεχρι MF Doom..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rascal_gd : 11-09-09 στις 03:18.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 01:15, 12-09-09:

Έλα ρε rascal... το Ω Θαύμα! είναι πολύ ωραίο τραγουδάκι!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 01:46, 12-09-09:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 01:48, 12-09-09:

Ως Αιδώ... Ηλιούπολη!!!!
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 01:56, 12-09-09:

Ρεεεεεεεεεεε ξερεις τους Ως Αιδω και δεν λες τιποτα;;;

Ειχανε βγαλει ενα cd και ειχα ακουσει κατι δειγματακια απο ιντερνετ. Τι κανουν αυτοι;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 01:57, 12-09-09:

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 02:00, 12-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
Ρεεεεεεεεεεε ξερεις τους Ως Αιδω και δεν λες τιποτα;;;

Ειχανε βγαλει ενα cd και ειχα ακουσει κατι δειγματακια απο ιντερνετ. Τι κανουν αυτοι;;

Ε καλά τώρα... 8)
Πέρα από ότι 2 από τα 3 μέλη είναι από την Ηλιούπολη και οτι ήταν παλιά στους Νέμβα και 2-3 τραγουδάκια τους δεν ξέρω και πολλά! Για cd δεν γνωρίζω κάτι!

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 02:09, 12-09-09:

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 02:17, 12-09-09:

Αλήθεια λέει.... χαχα

Ποιός είπε οτι τα θαύματα του κόσμου ήταν εφτά
τελικά είναι οχτώ Βήτα Πει ρε παιδια...
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 02:20, 12-09-09:

Μια ώρα πριν να γίνουμε όλοι παρελθόν, μοιάζει ψέμα
κρατάω το μυαλό μου άδειο, ζω για το παρόν, μοιάζει ψέμα
γύρω μου φωνές, παιδικές κραυγές,
προσπερνώ ακλόνητος, τρομαγμένες φάτσες μες στις γειτονιές
δυστυχώς έφτασε η ώρα, σκοτεινιάζει ο ουρανός
μένω ακίνητος
και βλέπω την απειλή να μας πλησιάζει,
έχει τη μορφή του Σατανά πέφτω στα γόνατα και.......
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 02:24, 12-09-09:

Και ένα τελευταίο...

Φτάνει Γενάρης ξανα
στα χρωματά του και εγώ
σε όποια αγκαλιά και αν ξυπνάς
θα είσαι εδώ...
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 02:29, 12-09-09:

Βρε phoebe δεν ειπαμε να εξαντλησεις ολες τις γνωσεις σου για το hip-hop αποψε..
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 02:51, 12-09-09:

Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 10:45, 12-09-09:

Τρελές κομματάρες! Δεν έχω και ηχεία σ' αυτό το pc τώρα γμτ...
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 13:58, 12-09-09:

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 14:14, 12-09-09:

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 23:34, 14-09-09:

Το λοβακι ακουει hip-hop..

Λοιπον..

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 23:38, 14-09-09:

ε , είπα να περάσω και εγώ από αυτό το θρεντ αν και λίγα τραγούδια μου κάνουνε κλικ

οι πληροφορίες που θέλουνε να πρόσεξα αυτό το τραγούδι από το βίντεο ελέγχονται ως ανακριβείς
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    damn, harry akritas, Mhtrogoal, Τάσος97

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους