Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,702 μέλη και 2,403,868 μηνύματα σε 74,705 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 484 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το σημάδι από τα φιλιά

M.D.A.G

Νεοφερμένος

Ο M.D.A.G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O M.D.A.G έγραψε: στις 11:56, 13-05-07:

Ακούω... Σας αρεσει να το κανετε στους αλλους? Να το κανουν σε εσας? Σας φαινονται ενοχλητικα τα σημαδια στο λαιμο,μηπως?Βασικα εγω δεν εχω κανει ποτε σε καμια κοπελα,ουτε μου εχουν κανει(πιο καλα μεταξυ μας).
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 12:09, 13-05-07:

έ πάνω στο πάθος δε ξέρω πως θα μου βγεί!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H chica_loca έγραψε: στις 13:04, 13-05-07:

Γενικα Δεν μ'αρεσει να μου κανουν αλλα ουτε κ να κανω....Αλλα οπως γραφει και το theio_vrefos ποτε δεν ξερεις πανω στο παθος κ την ενταση τι θα σου βγτει !!! Σωστος? Σωστος .....
Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε: στις 13:08, 13-05-07:

Μια φορα το έχω κάνει εγώ και τσαντίστηκε. Εμέα μου το έκανε εξακολουθητικά μία πρώην αλλά δεν με πείραζε

Υ.Γ. MDAG καλωσήρθες στην παρέα
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,254 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:11, 13-05-07:

Αν μου το κάνουν σε όχι εμφανή σημεία έως που με φτιάχνει.. Εγώ πάντως αποφεύγω να κάνω
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 14:00, 13-05-07:

δεν εχω προβλημα να κανω ουτε να μου κανουν...οχι σε σημεια που να φαινεται ομως...πχ λαιμος... πιο κατω ολα δεκτα
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 14:34, 13-05-07:

Τρελαίνομαι να κάνω και να μου κάνουν αλλά σε μη εμφανή σημεία... ε... δεν θέλω να πηγαίνω στην δουλειά και όλοι να με κοιτάνε πονηρά ούτε ο άλλος εξαιτίας μου να υποστεί αυτό
Η αλήθεια είναι ότι πολλές φορές έχω κάνει καταλάθος σε λαιμό άλλου...
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 14:39, 13-05-07:

δεν τα μπορω με τιποτα ρε γμτ, δεν ξερω γιατι αλλα προτιμω να δινω απαλα φιλια, οχι να ρουφαω η να δαγκωνω, αλλα πανω στο παθος ολα ειναι πιθανα
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 14:46, 13-05-07:

να τα κανω τρελενομαι... οχι εκει που καθομαι να του κανω αλλα.. πανω στο ..... σε αυτον δεν αρεσει καθολου να του το κανω... αυτος μου το κανει παντος...εμενα μαρεσει αλλα να μην φαινετε κ ολας
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 16:01, 13-05-07:

Εμενα παλι ρουφηγματα ειδικα στον λαιμο, μου θυμιζει την ηλικια των 16-17-18 οπου ολα τα παιδια καναμε κρα να μας κανει κανα ρουφηγμα η κοπελα και το ειχαμε σαν παρασημο...
Ειδικα σε μεγαλυτερη ηλικια δεν μου αρεσει με τιποτα να το βλεπω και να το κανω...ειδικα σε σημεια που φαινεται.
Τωρα εαν πανω στο παθος ξεφυγει καποιο οκ, παω πασο.
Αλλα γενικα δεν ειμαι και πολυ αυτου.
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 16:29, 13-05-07:

Τςτςτςτς...

εάν έχεις περάσει καλά το προηγούμενο βράδυ, φαίνεται, είτε οι πιπιλιές είναι σε εμφανές σημείο είτε όχι!
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 16:50, 13-05-07:

Aν ειναι να γινουν για να γινουν , κατηγορηματικα οχι.
Αν εγιναν επειδη εγιναν, κανενα προβλημα και δε με νοιαζει τι θα πει ο κοσμος (μαλλον θα ζηλευει).
Παράθεση

Asterismos (Ιωάννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Asterismos έγραψε: στις 17:10, 13-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από M.D.A.G
Ακούω... Σας αρεσει να το κανετε στους αλλους? Να το κανουν σε εσας? Σας φαινονται ενοχλητικα τα σημαδια στο λαιμο,μηπως?Βασικα εγω δεν εχω κανει ποτε σε καμια κοπελα,ουτε μου εχουν κανει(πιο καλα μεταξυ μας).

εχμ, θεωρώ ότι αυτά προκύπτουν, δεν γίνονται επίτηδες . Πάντως μία φορά είχα νιώθει ψιλοάσχημα από κάτι σημαδάκια αλλά όταν είδα ότι οι άλλοι το κοίταζαν με ψιλοζήλεια άρχισε να μου αρέσει
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 17:12, 13-05-07:

εμένα μου δημιουργεί την αίσθηση ότι κάποιος "μάρκαρε" τον σύντροφο του ώστε να δηλώνει εν τη απουσία του ότι το εν λόγω άτομο είναι "καπαρωμένο"
Κάτι σε "το μοσχάρι είναι ιδιοκτησίας μου" μου θυμίζει
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

O theio_vrefos έγραψε: στις 17:25, 13-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
εμένα μου δημιουργεί την αίσθηση ότι κάποιος "μάρκαρε" τον σύντροφο του ώστε να δηλώνει εν τη απουσία του ότι το εν λόγω άτομο είναι "καπαρωμένο"
μου το έχουν πει και εμένα
δηλαδή γκόμενα ότι το έκανα επίτηδες για αυτό το λόγο.

πάλι καλά όμως
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 19:28, 13-05-07:

To σκεπτικο μαρκαρισματος ισως οφειλεται σε καποια ανασφαλεια. Αμα φοβομαστε τοσο πολυ που πρεπει να μαρκαρουμε τον ανθρωπο μας για να μην του την πεσουν (γιατι αυτο θα υποκυψει στην 1η ευκαιρια), τοτε πρεπει να μας απασχολουν αλλα πραματα.
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 19:36, 13-05-07:

Εμένα πάλι αυτό το ενδεχόμενο ποτέ μα ποτέ δεν είχε περάσει απο το μυαλό μου...
Πραγματικά ουτε καν θα μπορούσα να το φανταστώ...
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε: στις 20:02, 13-05-07:

Ουτε εμενα. Μπας και ειμαστε πολυ καλα παιδια ;

(μπαααα...)
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 20:31, 13-05-07:

Παιδιά... πιπιλιά στο λαιμό "κατά λάθος" ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!
πρέπει να ρουφάς πόση ώρα για να σκάσει η πιπιλιά

έλεος δλδ.... σε όλο το πάθος μόνο το λαιμό ρουφάει?
αλλιώς πρέπει ο άλλος να είναι ολόκληρος μπλαβί απ τις πιπιλιές
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 20:34, 13-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή

Αυτό δεν το είχα σκεφτεί
Απαίσια σκέψη, όπως και να είναι.....

Σε κάθε περίπτωση δεν μου αρέσει ούτε να δίνω ούτε να δέχομαι τέτοια φιλιά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Joanna34, saudade

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φιλία σε κρίση! - Από Iwanna248
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-01-15 στις 17:37.
    • Χάθηκε η φιλία... - Από aleχrapak
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα με τον κοινωνικό περίγυρο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-08-12 στις 09:18.
    • Φιλία; - Από Σπυρακος (^^)
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-08-11 στις 01:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους