Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,836 μέλη και 2,410,888 μηνύματα σε 75,042 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 616 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρινοπλαστική

TatianaG

Νεοφερμένος

H TatianaG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H TatianaG έγραψε: στις 20:02, 16-04-17:

Γεια σας, καταρχας αναρρωση σε ολους! Διαβασα και τις 65 σελιδες και θα ηθελα να παρακαλεσω οποιον εχει κανει επιτυχημενη ρινοπλαστικη και διαφραγμα να μου στειλει σε πμ τον γιατρο του αν ειναι δυνατον! Ευχαριστω
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jokester150796

Νεοφερμένος

Ο Jokester150796 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Jokester150796 έγραψε: στις 21:11, 16-04-17:

Ναι ανοιχτη ρινοπλαστικη εκανα! Σημερα εκανα σχεδον ολη μερα physiomer και ηδη νιωθω τη μυτη μου φουλ ξεβουλωτη! Αποτι καταλαβα ο εσωτερικος ναρθηκας ειναι για να κρατησει το σχημα της μυτης!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kristin-e_steki

Νεοφερμένος

H kristin-e_steki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H kristin-e_steki έγραψε: στις 11:32, 18-04-17:

Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη!

Μπορεί κάποιος σας παρακαλώ να με ενημερώσει με προσωπικό μήνυμα για το γιατρό που επισκέφτηκε για διόρθωση του σχήματος της μύτης με fillers (υαλουρονικό οξύ, μη επεμβατική μέθοδος);
Ένα ενδεικτικό κόστος και αν έμεινε ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα;;;
Νομίζω ο χρήστης Raniouli έκανε κάτι σχετικό στο παρελθόν.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 03-12-17 στις 21:50.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Stauros14

Νεοφερμένος

Ο Stauros14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Stauros14 έγραψε: στις 14:04, 18-04-17:

Καλησπερα σε ολους νιωθω μετα απο 7 μηνες ακομα φουσκωμενα τα χειλη μου και οταν παω να γελασω με τραβαει και νιωθω μουδιασμενος. Ξερετε αυτο ποτε φευγει? Με το γελιο υπαρχει περιπτωση να στραβωσει η μυτη 7 μηνες μετα την επεμβαση???? Γενικα πως στραβωνει η μυτη 7 μηνες μετα? Τι πρεπει να γινει?
Παράθεση

papakaki

Νεοφερμένος

H papakaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H papakaki έγραψε: στις 22:01, 20-04-17:

Καλησπέρα! Σκέφτομαι να κάνω και εγώ ρινοπλαστική και έχω καταλήξει σε δύο: [...] και [...]. Μου αρέσει πολύ η δουλειά τους ...ότι φαίνεται δηλαδή στο site του καθενός αφού δεν γνωρίζω κάποιο άτομο να έχει χειρουργηθεί από αυτούς. .. Υπάρχει κάποιος να έχει χειρουργηθεί σε κάποιον από αυτούς και να μπορεί να μου στείλει φωτό? Θα με βοηθούσε πολύ...Επίσης ήθελα να ρωτήσω αν σας έδειξαν επεξεργασμένες φωτο στον υπολογιστή πριν και εάν αυτές τελικά έμοιζαν με το αποτέλεσμα...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 27-12-17 στις 01:21. Αιτία: Δεν επιτρέπεται η δημόσια αναφορά ονομάτων Ιατρών.
Παράθεση

georgina01

Νεοφερμένος

H georgina01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H georgina01 έγραψε: στις 08:53, 24-04-17:

Καλημερα! Θα μπορουσε να μου πει καποιος που εκανε ρινοπλαστικη και εχει μεινει ευχαριστημενος απο το αποτελεσμα σε ποιο γιατρο πηγε? γτ εχω μπερδευτει λιγο η αληθεια ειναι κ δεν ξερω τι να κανω!!!!!! εμενα το θεμα μου είναι κυρίως αισθητικο...οχι κατι πολυ τραγικο ομως....

Σημείωμα συντονιστή: Σε ότι αφορά ονόματα και κριτικές γιατρών, απαντήσεις μόνο σε πμ (προσωπικά μηνύματα).
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 25-04-17 στις 21:36. Αιτία: Προσθήκη σημειώματος συντονιστή
Παράθεση

Didi28

Νεοφερμένος

H Didi28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Didi28 έγραψε: στις 19:24, 24-04-17:

Καλησπέρα σε όλους! Έχουν περάσει 8 μήνες από την επέμβαση μου! Δυστυχώς έχω μετανιώσει! Το πρόβλημα μου δεν ήταν εμφανές..αλλα θέλησα να κάνω την επέμβαση για κάτι καλύτερο. Δυστυχώς 8 μήνες μετα δεν αναπνέω καλά (πριν δεν είχα θέμα) η μύτη είναι ελαφρώς στραβή στο αφανς γιατί το μόσχευμα μπήκε στραβά και ο γιατρός δυστυχώς αποφεύγει να μου δώσει σαφείς απαντήσεις. Μου είπε ότι θα κάνουμε μια διόρθωση μπροστά με τοπικη νάρκωση και μόσχευμα απ το αυτί. Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία?
Παράθεση

Stauros14

Νεοφερμένος

O Stauros14 έγραψε: στις 21:46, 24-04-17:

Καλησπερα, ποσους μηνες μετα στραβωσε;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 25-04-17 στις 21:41.
Παράθεση

georgina01

Νεοφερμένος

H georgina01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H georgina01 έγραψε: στις 12:30, 25-04-17:

Σε ποιόν την έκανες;

Σημείωμα συντονιστή: Σε ότι αφορά ονόματα και κριτικές γιατρών, απαντήσεις μόνο σε πμ (προσωπικά μηνύματα).
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 25-04-17 στις 21:42. Αιτία: Κεφαλαία και προσθήκη σημειώματος συντονιστή
Παράθεση

papakaki

Νεοφερμένος

H papakaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H papakaki έγραψε: στις 14:55, 25-04-17:

Καλησπέρα!Σε ποιον την έκανες? Θα κάνεις στον ίδιο την διόρθωση?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 25-04-17 στις 21:43. Αιτία: Προσθήκη σημειώματος συντονιστή
Παράθεση

Didi28

Νεοφερμένος

H Didi28 έγραψε: στις 19:44, 25-04-17:

Από την αρχή... Από την πρώτη στιγμή που έβγαλα την γάζα είδα ότι τα ρουθούνια μου ήταν ασύμμετρα. Και χωρίς να είμαι γιατρός αντιλαμβάνομαι ότι όπως μπήκε το μοσχευμα μπροστά για να σηκωθεί η μύτη λόγω πεσμένου ακρορινιου, μπήκε στραβά ο γύψος... Φαινόταν με γυμνό μάτι και τότε που του το είπα μου είπα μου είπε ότι είναι ιδέα μου! Οπότε τ ρουθούνια μου είναι ασύμμετρα και η μύτη με μια ελαφριά κλίση... Λίγοι το καταλαβαίνουν αλλά δεν έδωσα τόσα χρήματα για να έχω από ίσια μύτη... Στραβή μύτη!
Παράθεση

Jokester150796

Νεοφερμένος

Ο Jokester150796 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Jokester150796 έγραψε: στις 20:26, 25-04-17:

τα ρουθουνια σου μπορει να φαινονται ασυμμετρα γιατι το πρηξιμο στη μυτη δεν ειναι συμμετρικο εγω να φανταστεις ειμαι πρησμενος απο τη δεξια μερια πιο πολυ αποτι αριστερα
Παράθεση

Didi28

Νεοφερμένος

H Didi28 έγραψε: στις 00:27, 26-04-17:

Ναι αλλά έχουν περάσει 8 μήνες! Στην αρχή προσπαθούσα να το αποδώσω εκεί! Στους πόσους μήνες είσαι;
Παράθεση

Jokester150796

Νεοφερμένος

O Jokester150796 έγραψε: στις 01:22, 26-04-17:

Έχεις δίκιο δεν είχα προσέξει στους πόσους μήνες είσαι ! Εγώ 3 βδομαδες είμαι
Παράθεση

Stauros14

Νεοφερμένος

O Stauros14 έγραψε: στις 01:51, 26-04-17:

Βρε παιδια αν ξερει καποιος απαντηστε και σε εμενα! Μετα απο 7 περιπου μηνες με τι τροπο ειναι δυνατον να στραβωσει η μυτη; πρεπει να αποφυγω κατι; ξερει κανεις;
Παράθεση

Didi28

Νεοφερμένος

H Didi28 έγραψε: στις 14:19, 26-04-17:

Σταύρο καλησπέρα! Μετα απο 7 μήνες η μύτη έχει δέσει,οπότε είναι δύσκολο να στραβώσει αν δεν είναι από την αρχή στραβή. Το γέλιο σε καμία περίπτωση δεν δημιουργεί πρόβλημα οπότε γελα ελεύθερα. Το μούδιασμα που έχεις λογικό να υπάρχει ακόμα.
Παράθεση

Stauros14

Νεοφερμένος

O Stauros14 έγραψε: στις 16:39, 26-04-17:

Αρχική Δημοσίευση από Didi28
Σταύρο καλησπέρα! Μετα απο 7 μήνες η μύτη έχει δέσει,οπότε είναι δύσκολο να στραβώσει αν δεν είναι από την αρχή στραβή. Το γέλιο σε καμία περίπτωση δεν δημιουργεί πρόβλημα οπότε γελα ελεύθερα. Το μούδιασμα που έχεις λογικό να υπάρχει ακόμα.
Μου έφυγε τεράστιο βάρος χίλια ευχαριστώ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 26-04-17 στις 20:52. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

Kalifornia1810

Νεοφερμένος

H Kalifornia1810 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Kalifornia1810 έγραψε: στις 10:14, 28-04-17:

Η επεμβαση δεν ποναει καθολου εγω που εκανα δεν ειχα καθολου πονο...και καθολου μελανιες...αρα ειναι θεμα γιατρου.να μην λεμε οτι μας κατεβει

Ε δεν παιζεσαι...πραγματικα τωρα παει αλλου το πραγμα ποσες φορες θα το ρωτησεις αυτο σου ειπαμε δεν φαινεται και το ειδες και με τα ματια σου...ημαρτον βρε αγορι μου!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 28-04-17 στις 10:22. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

chrissallou

Νεοφερμένος

H chrissallou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H chrissallou έγραψε: στις 11:06, 29-04-17:

Άμα σε ενενδιαφερει ακόμα μου πμ να σου πω

Αρχική Δημοσίευση από Didi28
Καλησπέρα σε όλους! Έχουν περάσει 8 μήνες από την επέμβαση μου! Δυστυχώς έχω μετανιώσει! Το πρόβλημα μου δεν ήταν εμφανές..αλλα θέλησα να κάνω την επέμβαση για κάτι καλύτερο. Δυστυχώς 8 μήνες μετα δεν αναπνέω καλά (πριν δεν είχα θέμα) η μύτη είναι ελαφρώς στραβή στο αφανς γιατί το μόσχευμα μπήκε στραβά και ο γιατρός δυστυχώς αποφεύγει να μου δώσει σαφείς απαντήσεις. Μου είπε ότι θα κάνουμε μια διόρθωση μπροστά με τοπικη νάρκωση και μόσχευμα απ το αυτί. Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία?
Έκανα Εγώ με μόσχευμα την προηγούμενη βδομαδα. Με τοπική θα σου κάνει τέτοιο πράγμα...???
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 30-04-17 στις 20:39. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

faceninaki

Νεοφερμένος

H faceninaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H faceninaki έγραψε: στις 16:42, 30-04-17:

Καλησπέρα, έχω ξαναποστάρει σε αυτό το θέμα, επειδή ενδιαφέρομαι να προχωρήσω σε ρινοπλαστική με ταυτόχρονη διόρθωση διαφράγματος. Μετά από αρκετή διαδικτυακή έρευνα έχω καταλήξει σε 4 ΩΡΛ και θα παρακαλούσα αν κάποιος έχει εμπειρία και αν του είναι εύκολο ας μου στείλει σε ενα πμ πληροφορίες. (κόστος, αποτέλεσμα, επιπλοκές κτλ). Δεν έχω επισκεφτεί ακόμα κάποιον, οπότε οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη.
Οι γιατροί είναι οι εξής: [...], [...], [...] και [...].
Ευχαριστώ!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 27-12-17 στις 01:16. Αιτία: Δεν επιτρέπεται η δημόσια αναφορά ονομάτων Ιατρών.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους