Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,768 μηνύματα σε 75,037 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 333 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θεραπεία για να φύγουν τελείως οι ρυτίδες από το μέτωπο;

tiger8755

Νεοφερμένος

H tiger8755 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H tiger8755 έγραψε: στις 13:22, 11-02-18:

Καλήμερα σας ! Είμαι 28 χρόνων και εχω οριζόντιες ρυτίδες στο μέτωπο. Δοκίμασα μεσοθεραπεια , οξυγονο θεραπεια και αυτολογη μεσοθεραπεια αλλα δεν έφυγαν επισης δεν βαζω make up γιατι φαινοντε ακομα πιο άσχημες. Θα το εκτιμουσα αν γνωριζετε καποια ασφαλεις θεραπεια να μου πειτε και αν την εχετε δοκιμασει. Βλεπω γνωστες μου πανω απο 50 και μερικες δεν εχουν ρυτιδες στο μετοπο. Εχει δοκιμασει καποια μποτοξ και ναι σε πιο γιατρο ? Δεν φοβαμε τις βελονες αλλα τις παρενεργιες που διαβασα για τυφλοση. Ευχαριστω για το χρονο σας

Σημείωση από Ο.Δ: Απαντήσεις που αναφέρουν ονόματα γιατρών κλπ. στοιχεία, μόνο σε π.μ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alcyone : 13-02-18 στις 01:18. Αιτία: Προσθήκη σημειώσης.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 16:26, 27-02-18:

Το να κάνεις μπότοξ για κάτι που σε ενοχλεί δεν είναι κακό. Όπως το περιγράφεις, εγώ στη θέση σου θα έκανα μποτοξ, δεν είναι κάτι επικίνδυνο. Η μητέρα έχει τύχει να κάνει, αλλά για ιατρικούς λόγους και όχι αισθητικούς.
Μια φίλη μου κάνει εδώ και χρόνια στα χείλη και τα φουσκώνει, ανανεώνει κάθε 3-4 μήνες αν δε κάνω λάθος
Επικοινώνησε με κάποιον πλαστικό χειρουργό για να σου λυθούν οι απορίες.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 599 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε: στις 16:45, 27-02-18:

Έχω κι εγώ γραμμές στο μέτωπο από μικρός. Σκέφτομαι το baby-botox. Μπορώ να σου δώσω στοιχεία πλαστικού που γνωρίζω.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Θεραπεία για τις εμβοές - Από RunawayDreamer
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-11-17 στις 19:20.
    • Θεραπεία με Χρώματα - Από swamps
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-06-09 στις 20:13.
    • Ρυτίδες και αντιμετώπισή τους - Από anna_33
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-10-07 στις 21:22.
    • Μουσική και Θεραπεία - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-07-07 στις 16:30.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους