Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,989 μηνύματα σε 75,408 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 610 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σοφά λόγια που είπαμε ή ακούσαμε

Mhtrogoal (Μάριος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 395 μηνύματα.

O Mhtrogoal έγραψε: στις 15:00, 15-09-17:

''Το μακρινο ριμπαουντ εινια το πιο σημαντικο στοιχειο του συγχρονου μπασκετ''

-Βαγγελης Ιωαννου
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,337 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε: στις 15:04, 15-09-17:

Αυτοί οι αριστεροί που ασχολούνται με ποδόσφαιρο, μπασκετ, υπερπολυτελή αυτοκίνητα, βιντεογκειμς, αγγλική σλανγκ και νέες τεχνολογίες. Ξεπέρασαν ολους τους νεοφιλ...
Βέβαια όταν τους θυμίζεις την Κούβα σου απανταν οτι όλα τα πανω είναι περιττά...

Juste un instant8)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη juste un instant : 15-09-17 στις 19:28.
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,337 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε: στις 13:15, 16-09-17:

Ποιο πολύ απο όλα μου αρέσουν οι αριστεροί που βρίζουν την Μέρκελ και μαθαίνουν γερμανικά...

Ζυστ εν ενσταν...
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε: στις 18:18, 16-09-17:

Μην καταδεχεσαι να ρωτάς θα νικήσουμε;θα νικηθουμε;ΠΟΛΕΜΑ
Νίκος Καζαντζάκης Έλληνας συγγραφέας (1883-1957)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jon Snow. (Valar Morghulis)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Valar Morghulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O Jon Snow. Winter is Coming έγραψε: στις 19:24, 10-10-17:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

edouardos

Νεοφερμένος

Ο edouardos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O edouardos έγραψε: στις 21:38, 12-10-17:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NastStorm