Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,617 εγγεγραμμένα μέλη και 3,078,241 μηνύματα σε 94,909 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 677 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Reunion για μέλη στην Αθήνα

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Avicii
Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,487 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε στις 00:26, 10-12-15:

να κάνουμε ένα ριγιουνιον τα παλια μέλη της αθηνας χριστουγεννιατικο! είσαι μέσα?
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,667 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:20, 14-12-15:

Εγώ και ο Άγγελος είμαστε μέσα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,487 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε στις 00:43, 15-12-15:

τελεια, να βρουμε κι αλλα ατομα όμως
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Avicii there's no going back έγραψε στις 00:55, 15-12-15:

σκεφτομαι να μαζευτουν πολλα ατομα και να γινει σε ενα κεντρικο μερος της αθηνας οπου θα σας περιμενω εγω με δεκαδες εκπληξεις
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Avicii there's no going back έγραψε στις 01:17, 20-12-15:

η ημερομηνια ακομα δεν αποφασιστηκε , το μερος όμως ναι. Πρόκειται για το γνωστό ψητοπωλείο ''το στέκι του ηλία'' Θεσσαλονίκης 7 στο θησείο, για μεσα στις γιορτες λεμε τι λετε?
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,667 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 20:20, 21-12-15:

Όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει τον αριθμό του σε pm, για λεπτομέρειες. χχ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,691 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 20:22, 21-12-15:

ε αν το ψήνετε σοβαρά κι έρθει και superhuman έρχομαι κι εγώ
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 20:23, 21-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis498
ε αν το ψήνετε σοβαρά κι έρθει και superhuman έρχομαι κι εγώ
Νε μαζί θα είμαστε.
Παράθεση

Superhuman (Νικηφόρος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Superhuman
Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 552 μηνύματα.

O Superhuman έγραψε στις 20:26, 21-12-15:

Θα μαι κι εγώ.

Παλιοί στεκίτες ελάτε να κάνουμε τζέρτζελο. Να φάμε και κανα φαλάφελ της προκοπής επιτέλους.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Superhuman : 21-12-15 στις 20:35.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 20:34, 21-12-15:

Η πρόταση ισχύει και για νέα μέλη.
Προς το παρον είμαστε

1. Avicii
2. prinCess.
3. Superhuman
4. vassilis498
5. ?
Παράθεση

Superhuman (Νικηφόρος)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Superhuman έγραψε στις 20:37, 21-12-15:

ο ? ποιος είναι;
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 20:41, 21-12-15:

Θα σε σκοτώσω.
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,646 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 22:02, 21-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από Avicii
σκεφτομαι να μαζευτουν πολλα ατομα και να γινει σε ενα κεντρικο μερος της αθηνας οπου θα σας περιμενω εγω με δεκαδες εκπληξεις
Θα κάνεις στριπτίζ, τρελό αγόρι;
Παράθεση

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη i_lie_us
Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 788 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε στις 01:16, 23-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Η πρόταση ισχύει και για νέα μέλη.

Έλα, παραδέξου το, μόνο για παλιούς πήγαινε και είδατε ότι δεν μαζεύονται

Προσωπικά αφού είναι και Βασίλης μέσα ( ),αν μαζευτεί και λίγη παλιατζούρα ακόμα νομίζω θα με κάνει να πω το ναι
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Avicii there's no going back έγραψε στις 01:58, 24-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Θα κάνεις στριπτίζ, τρελό αγόρι;
ναι, θα θέλατε! η εκπλήξεις θα είναι άτομα, άτομα από το παρελθόν, άτομα ξεχασμένα, άτομα εξαφανισμένα, άτομα πολύ αγαπημένα.

Αρχική Δημοσίευση από i_lie_us

Προσωπικά αφού είναι και Βασίλης μέσα ( ),αν μαζευτεί και λίγη παλιατζούρα ακόμα νομίζω θα με κάνει να πω το ναι
ισχυει αυτό που λες με τα παλια που δεν μασευοσαντε και τελικα το καναμε και για τα νεα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη meetmeinmontauk : 28-12-15 στις 13:07. Αιτία: merge
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 20:52, 25-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από i_lie_us

Το παραδέχομαι.
Then come.
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Avicii there's no going back έγραψε στις 23:03, 25-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Το παραδέχομαι.
Then come.
να κάνουμε και event στο facebook?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη meetmeinmontauk : 26-12-15 στις 14:30. Αιτία: greeklish
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,671 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 23:37, 25-12-15:

Θα ήθελα να δω κάποια μέρα κάποιο οργανωμένο από τους admin event του e-stekiou. Σε αυτό δε μπορώ να έρθω γιατί δε μένω Αθήνα πλέον αλλά σε λίγα χρόνια θα μένω οπότε θα έρθω σε μελλοντικά event.

Eπίσης διαπίστωσα με λύπη φέτος ότι δεν άλλαξαν τα logo των αγαπημένων μας Forum σε αντίτοιχα Χριστουγεννιάτικα. Ενώ τα αγαπημένα μου Χριστουγεννιάτικα θέματα του ischool όπως (κουραμπιέδες vs μελομακάρονα, εσείς πείρατε αρκουδάκι φέτος) είναι ανενεργά. Είναι η μοναδική χρονιά που στο ιστορικό δημοφιλών μηνυμάτων τόσο του stekiou όσο του ischool δεν έχουμε κανένα γιορτινό Θέμα.

Αυτό το ποστ δε το λέω με κακό σκοπό είμαι πολλά χρόνια ενεργό μέλος και τα παλιά μέλη ξέρετε πως υποστηρίζω το forum και δε θέλω να κάνω κακό.

Νομίζω μέλη , mod, adm μπορούμε να ξανακάνουμε το forum μας αυτό που ήτανε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 25-12-15 στις 23:50.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Avicii there's no going back έγραψε στις 03:36, 28-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Θα ήθελα να δω κάποια μέρα κάποιο οργανωμένο από τους admin event του e-stekiou. Σε αυτό δε μπορώ να έρθω γιατί δε μένω Αθήνα πλέον αλλά σε λίγα χρόνια θα μένω οπότε θα έρθω σε μελλοντικά event.

Eπίσης διαπίστωσα με λύπη φέτος ότι δεν άλλαξαν τα logo των αγαπημένων μας Forum σε αντίτοιχα Χριστουγεννιάτικα. Ενώ τα αγαπημένα μου Χριστουγεννιάτικα θέματα του ischool όπως (κουραμπιέδες vs μελομακάρονα, εσείς πείρατε αρκουδάκι φέτος) είναι ανενεργά. Είναι η μοναδική χρονιά που στο ιστορικό δημοφιλών μηνυμάτων τόσο του stekiou όσο του ischool δεν έχουμε κανένα γιορτινό Θέμα.

Αυτό το ποστ δε το λέω με κακό σκοπό είμαι πολλά χρόνια ενεργό μέλος και τα παλιά μέλη ξέρετε πως υποστηρίζω το forum και δε θέλω να κάνω κακό.

Νομίζω μέλη , mod, adm μπορούμε να ξανακάνουμε το forum μας αυτό που ήτανε.
θα ηθελα κι εγω πολυ να σε γνωρισω απο κοντα φοκε
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 49,201 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 13:20, 28-12-15:

Eπίσης διαπίστωσα με λύπη φέτος ότι δεν άλλαξαν τα logo των αγαπημένων μας Forum σε αντίτοιχα Χριστουγεννιάτικα.
Αν και ασχετο με το θεμα θα σου απαντησω,λιγο καθυστερημενα διοτι ελειπα και ειναι στο μονο που μπορω να σου απαντησω.
Και ομως Φοκο μου..αλλαξαν τα logo σε χριστουγεννιατικα στις αρχες των εορτων,διαπιστωσαμε ομως οτι δημιουργουσαν σοβαροτατο τεχνικο προβλημα με καποιους μπροουσερς,οποτε και δυστυχως επαναφεραμε τα κλασικα.
Θα γινει ανανεωση του site,το εχω ξαναπει...αλλα δεν εξαρταται απο την ΟΔ αυτο.Απλα λιγη υπομονη.
Χρονια πολλα σε ολους μεσα απο την καρδια μου,να ειστε καλα και να περασετε ομορφα!!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Superhuman (Νικηφόρος)

Πολύ δραστήριο μέλος

O Superhuman έγραψε στις 18:00, 28-12-15:

Χμμμ
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 20:09, 28-12-15:

Πουπουλίνα έλα κι εσύ στο μιτινγκ. Καποιος απο την ΟΔ πρεπει να ερθει.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O Avicii there's no going back έγραψε στις 20:28, 28-12-15:

εννοειται αυτο πουπουλινα ελα κι εσυ, θελω κι εσενα να γνωρισω απο κοντα, τοσα χρονια γνωριζομαστε
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    CaptainOfMySoul, Superhuman

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους