Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,835 μέλη και 2,410,778 μηνύματα σε 75,037 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 440 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι μας έλκει στο άλλο φύλο;

kramer123

Δραστήριο Μέλος

Ο kramer123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 307 μηνύματα.

O kramer123 έγραψε: στις 14:42, 07-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Εμένα με ελκύει ο κώλος και τα βυζιά.
Χαχαχα
Εσύ και το άλλο 99.9% των ανθρπωπων
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε: στις 16:59, 07-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από kramer123
Χαχαχα
οντως αυτο ελκει τα περισσοτερα αν οχι ολα τα αγορια?που φτασαμε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,783 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 17:48, 07-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από Κούκου-Βάγια
για καλή τους τύχη βέβαια φροντίζει και η άλλη πλευρά να ικανοποιεί μια χαρά τη ζήτηση
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 18:55, 07-10-16:

Εσένα σου αρέσουν τα ωραία βυζοκώλια ή προτιμάς άλλα χαρακτηριστικά όπως ο δυναμικός χαρακτήρας και το ανεξάρτητο πνεύμα?
Παράθεση

Asag

Νεοφερμένος

Ο Asag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Asag έγραψε: στις 19:01, 07-10-16:

Εσένα σου αρέσουν τα ωραία βυζοκώλια ή προτιμάς άλλα χαρακτηριστικά..
Εμένα με φτιάχνει βασικά το πρόσωπο σε μια γυναίκα, το κεφάλι γενικότερα και ό,τι περιέχει μέσα εννοείται, τώρα ...κατεβαίνοντας προς τα κάτω, ε δε μπορεί να έχω πέσει και στην Όλιβ του Ποπάυ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,133 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 19:26, 07-10-16:

Εσένα σου αρέσουν τα ωραία βυζοκώλια ή προτιμάς άλλα χαρακτηριστικά όπως ο δυναμικός χαρακτήρας και το ανεξάρτητο πνεύμα?
Αυτά πάνε κάπως μαζί καθώς η ωραία εμφάνιση προσθέτει αυτοπεποίθηση.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε: στις 20:34, 07-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Αυτά πάνε κάπως μαζί καθώς η ωραία εμφάνιση προσθέτει αυτοπεποίθηση.
Λαθος το ποσο καλα τα πας με τον εαυτο σου το ποσο τον αγαπας και τον εχεις αποδεχτει ετσι οπως ειναι προσθετει αυτοπεποιθηση...
εγω γνωρισει κοπελα οχι τοσο ωραια με καργα αυτοπεποιθηση γιατι εχει αποδεχτει οτι ετσι ειναι και δε μπορει να αλλαξει και εχω γνωρισει και ομορφη κοπελα η οποια δε ξερω για ποιο λογο πατα νιωθει αμηχανα και ειναι χαμηλου προφιλ γιατι δε πιστευει στον εαυτο της...
Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,883 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 20:47, 07-10-16:

Στυγνός, ευθύς , ξεκάθαρος(στη διατύπωση) και συνειδητοποιημένος ως προς τις απαιτήσεις σου .
Αρχική Δημοσίευση από kramer123
Χαχαχα
Των ανδρών εννοείς.
Παράθεση

kramer123

Δραστήριο Μέλος

Ο kramer123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 307 μηνύματα.

O kramer123 έγραψε: στις 22:48, 07-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από νικος ρεθυμνο
Στυγνός, ευθύς , ξεκάθαρος(στη διατύπωση) και συνειδητοποιημένος ως προς τις απαιτήσεις σου .

Των ανδρών εννοείς.
Σε ευχαριστώ για την διόρθωση ....
Παρασύρθηκα

Πάντα έτσι ήταν
Δεν είναι νέο φαινόμενο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 07-10-16 στις 22:53. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 87 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε: στις 20:47, 11-12-16:

Το πάν και η αρχή των όλων ειναι ο χαρακτήρας..Αυτος νικάει γίγαντες ομορφιας και αντιστροφα..Αν ο αλλος τον εχει τοτε τ αλλα ειναι πιο δευτερευοντα...Παρολα αυτα ενας με όμορφο πρόσωπο και συγκεκριμένα ωραία ανοιχτόχρωμα μάτια η μάτια με βλέμμα που καρφώνει..Χείλια καλοσχηματισμένα και αν και μεγαλα ακομη καλυτερα και κωλο είναι τοπ επιλογη και αν εχει μουστακι ή μουσάκι με ταττοο (ετσι για να ταιριαζουμε) ακομη πιο απ..
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε: στις 21:47, 11-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από evalliaChefαρα
Το πάν και η αρχή των όλων ειναι ο χαρακτήρας..Αυτος νικάει γίγαντες ομορφιας και αντιστροφα..Αν ο αλλος τον εχει τοτε τ αλλα ειναι πιο δευτερευοντα...Παρολα αυτα ενας με όμορφο πρόσωπο και συγκεκριμένα ωραία ανοιχτόχρωμα μάτια η μάτια με βλέμμα που καρφώνει..Χείλια καλοσχηματισμένα και αν και μεγαλα ακομη καλυτερα και κωλο είναι τοπ επιλογη και αν εχει μουστακι ή μουσάκι με ταττοο (ετσι για να ταιριαζουμε) ακομη πιο απ..
πανω απο ολα ο χαρακτηρας κοπελια

ον τοπικ:
εκτος απο χαρακτηρα που αυτον τον βλεπεις στη πορεια...αυτο που με ελκει ειναι τα ματια-βλεμμα οχι το χρωμα αλλα ο τροπος που κοιταει κυριως με ελκουν τα μελαγχολικα βλεμμτα...δε μ αρεσουν οι καγκουρες απεχθανομαι τα μαλλια φρατζα που εχουν ολοι οπως και δε μ αρεσουν καθολου αγορια που ντυνονται πολυ στυλατα(π.χ. γυριζουν το παντελονι στον αστραγαλο κλπ) προτειμω φορμες τζινακια πιο χυμα-boho καταστασεις γενικα...επισης μου αρεσουν παρα πολλοι τα αγορια που φορανε βανς...αυτα..
Παράθεση

Thatcherite

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Thatcherite αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Thatcherite έγραψε: στις 22:24, 11-12-16:

επισης μου αρεσουν παρα πολλοι τα αγορια που φορανε βανς...αυτα..
Ευτυχισμενο το 2005
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,133 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 22:28, 11-12-16:

Η ΨΥΧΗ
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 87 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε: στις 01:02, 14-12-16:

πανω απο ολα ο χαρακτηρας κοπελια

.δε μ αρεσουν οι καγκουρες απεχθανομαι τα μαλλια φρατζα που εχουν ολοι οπως και δε μ αρεσουν καθολου αγορια που ντυνονται πολυ στυλατα(π.χ. γυριζουν το παντελονι στον αστραγαλο κλπ) προτειμω φορμες τζινακια πιο χυμα-boho καταστασεις γενικα...επισης μου αρεσουν παρα πολλοι τα αγορια που φορανε βανς...αυτα..
ααα θα συμφωνησω ουτε και μενα μ αρεσουν οι καγκουρες μου τη δινουν τοσο στα νευρα...Τιποτα αλλο απο εφε και ψευτοαντριλικι και το 90 % απο αυτους αφορα καφρους-τσογλανακια..Απο την δε συμφωνω ενας αντρας που ντυνεται ωραια ,εχει στυλ,καλλιτεχνικη ματια κε οποια εννοια και γενικοτερα δειχνει πολλα ..
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 03:14, 14-12-16:

Eίναι κι αυτό που αναφέρθηκε στο Westworld “I read a theory once that the human intellect was like peacock feathers. Just an extravagant display intended to attract a mate. All of art, literature, a bit of Mozart, William Shakespeare, Michelangelo, and the Empire State Building just an elaborate mating ritual. [...] But, of course, the peacock can barely fly. It lives in the dirt, peeking insects out of the muck, consoling itself with its great beauty".

Υπάρχει ολόκληρη επιστημονική θεωρία από πίσω και η λογική είναι ότι ο εγκέφαλός μας συνέχισε να αναπτύσσεται και πέρα από το κομμάτι της επιβίωσης. Αρκετά ναρκισσιστική θώρηση, βέβαια.

Πάντως, ισχύει ή όχι από αρκετά μικρή έλεγα ότι αυτό που με τραβάει κυρίως είναι το μυαλό του άλλου. Ο τρόπος που σκέφτεται και δρα γενικότερα. Φυσικά και τα εξωτερικά χαρακτηριστικά είναι σημαντικά. Είναι δύσκολο να μου αρέσει κάποιος σχετικά κοντός ή παχουλός, ή τουλάχιστον δε μου έχει αρέσει μέχρι τώρα. Από την άλλη, έχω μία τάση προς τους ψηλούς και αρκετά αδύνατους.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gerakina

Νεοφερμένος

H gerakina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H gerakina έγραψε: στις 01:10, 07-02-17:

Δεν ξερω. Ειναι μια δυναμη που ερχεται και σε τραβαει να θες νασαι μαζι του
Παράθεση

Devil

Περιβόητο Μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 17:36, 08-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από athinouli
εμενα με ελκυει το βλεμμα.. η φωνη.. να μην ξυριζει τα ποδια του και να μην βγαζει τα φρυδια του.. να μην καπνιζει διοτι εχω χοντρο κολλημα με αυτο.. να εχουμε καποιους κοινους παρονομαστες ωστε να μην βαριομαστε.. και φυσικα ο καθενας να ειναι ο εαυτος του για να μαστε και οι δυο ικανοποιημενοι.. χωρις ταμπου και με πολυ διαλογο!
εχω τον βαγγελακη μου..
Και μια γυναικα που δεν θέλει μετροσεξουαλ και ξυρισμένους παντού
Παράθεση

Weird-bunny

Νεοφερμένος

H Weird-bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Weird-bunny We all go a little mad sometimes έγραψε: στις 00:02, 01-05-17:

δεν πιστευω οτι οι ανθρωποι εχουν ενα "τυπο" και με βαση αυτον ελκυονται απο αλλα ατομα. Με εχουν ελκυσει εντελως διαφορετικα ατομα και οχι επειδη ηθελα να κανω μια αλλαγη αλλα επειδη μου αρεσε ολο το πακετο των χ ανθρωπων. Απο εκει και περα ο χαρακτηρας ειναι αυτος που παιζει τον μεγαλυτερο ρολο οπως και η προσωπικοτητα. Στην αρχη σου αρεσει ο αλλος και τον γουσταρεις επειδη ειναι ωραιος η ωραια αλλα η προσωπικοτητα θα σε κανει να τον ερωτευτεις η να ξενερωσεις εντελως μαζι του και να προχωρησεις. Αν και η εμφανιση δε παιζει καποιο μεγαλο ρολο μπορει να υπαρχουν καποια αποκρουστικα χαρακτηριστικα που θα σε αηδιασουν σε εναν ανθρωπο. Υπαρχουν ομως και καποια αλλα με τα οποια θα παθεις κολλημα μαζι τους και θα ειναι το πρωτο πραγμα που θα αγαπησεις πανω στον αλλον, οπως τα ματια τα οποια οπως λενε ειναι και ο καθρεφτης της ψυχης
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους