Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,635 εγγεγραμμένα μέλη και 3,078,840 μηνύματα σε 94,947 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 875 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι μας έλκει στο άλλο φύλο;

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,383 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 11:19, 31-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από Γκρινιάρης Gkrr
Μακριά μαλλιά να έχει, αυτό ^^
Να υποθέσω ότι αυτό εμπεριέχει και την υποταγή;

.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dias : 31-12-15 στις 11:23. Αιτία: ασήμαντη...
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Supervisor

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 15,865 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 21:03, 27-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από CaneSenpai
Για μενα προσωπικα παντα μιλαω γιατι καθε ανθρωπος εχει διαφορα γουστα το τελειο ειναι:

1) Ξανθο μαλλι αρκετα μακρυ
2) 1.65-1.70 MAX δεν λεει η γυνακα να ειναι ψήλη
3) Λεπτη προς λιγο γυμνασμενο. Δεν μπορω πολλα κιλα ουτε κοιλιακους σε κοπελα...
4) Μην ειναι τουβλο
5) Δεν με πολυενδιαφερει το στηθος αλλα τα οπισθια τα θελω να ειναι σε πολυ καλο επιπεδο
6)Να ειναι ντροπαλη λιγο,σεμνη και γενικα low-profile
Αναλόγως δεν ζητάς και τίποτα...
Μόνο που πρέπει να ξέρεις πως ο έρωτας είναι χημεία και όταν θα στην βαρέσει κατακούτελα, υπάρχει μια μικρή πιθανοτητούλα η κοπέλα που θα ερωτευθείς να μην πληρεί τις προυποθέσεις σου...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,561 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 21:08, 27-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από Claire Rentfield
Αναλόγως δεν ζητάς και τίποτα...
Μόνο που πρέπει να ξέρεις πως ο έρωτας είναι χημεία και όταν θα στην βαρέσει κατακούτελα, υπάρχει μια μικρή πιθανοτητούλα η κοπέλα που θα ερωτευθείς να μην πληρεί τις προυποθέσεις σου...
Γι' αυτό εγώ επιλέγω πάντα μαγαζιά με καλή πολιτική επιστροφών.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 21:40, 27-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Να υποθέσω ότι αυτό εμπεριέχει και την υποταγή;

.
Χαχα, εε όχι δα..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giorgos1988

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη giorgos1988
Ο giorgos1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O giorgos1988 έγραψε στις 23:58, 27-01-16:

Κάτι που δεν ξέρω αν αληθεύει αλλά όταν οι γυναίκες δουν άντρα με στολή κάτι παθαίνουν?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,561 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 00:00, 28-01-16:

Νομίζω πως το ρήμα που ψάχνεις είναι "καυλώνουν"
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 17:32, 05-02-16:

Αυτό είναι υποκειμενικό. Εμένα εκ πρώτης με έλκουν τα μάτια του άντρα. Ουσιαστικά όμως εκείνο που θα με κάνει να προχωρήσω σε μια σχέση είναι η εντιμότητα και ο ήρεμος χαρακτήρας. Δεν ζητάω πολλά, αλλά δυστυχώς αυτά που ζητάω δεν τα βρίσκω. Όχι, πως δεν υπάρχουν ήρεμοι και έντιμοι άντρες, απλώς εγώ μάλλον έχω σταθεί άτυχη. Επειδή είμαι πολύ καλοπροαίρετος άνθρωπος αργώ να δω τις "σκοτεινές" πλευρές του άλλου (λ.χ. Αντιλαμβάνομαι ότι κερατώθηκα πολύ καιρό μετά το συμβάν).
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 05-02-16 στις 17:37.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,199 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 23:06, 05-02-16:

Λοιπόν, εγώ μάλλον ζητάω πολλά. Θέλω να μην είναι χοντρούλα αλλά ούτε κοκκαλιάρα. Είμαι σχετικά λεπτός myself δεν θέλω να είναι 2 φορές εγώ. Να είναι κοντά στο ύψος σου ας πούμε +-5cm. Βασικά πιο κοντούλα δεν πειράζει, αλλά μην είναι πολύ πιο ψηλή. Να είναι αθλητικός τύπος γιατί και εγώ πάω γυμναστήριο και μου αρέσει αυτός ο τρόπος ζωής. Και το πιο σημαντικό, να είναι ταιριαστός ο χαρακτήρας της. Ξέρω ότι αν η άλλη είναι βγαίνω έξω κάθε μέρα και πάει σε κλαμπς και ακούει παντελίδη, απλώς δεν θα ταιριάξουμε, δεν θα έχουμε τι να κάνουμε και θα ξενερώσουμε γρήγορα. Θέλω να αράζω, να βλέπω καμιά σειρά, να παίζουμε κανα γκειμ, να βγαίνουμε για καμιά μπύρα. Οπότε αν βλέπω κοπέλα σε τέτοιο στυλάκι αυτό με ελκύει γιατί ξέρω ότι ίσως βρίσκαμε κοινή γλώσσα.
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,702 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 23:40, 05-02-16:

Εγώ πιστεύω πως ωραίο είναι να μην ταυτίζεσαι κιόλας με τον άλλο. Δηλαδή οκ φυσικά όχι να έχει χαρακτηριστικά στην εμφάνιση ή το χαρακτήρα που να σε ξενερώνουν αλλά να μην είναι κι όπως εσύ. Να μπορεί να δείχνει ο καθένας μια διαφορετική πλευρά στον άλλο. Βλέπω ανθρώπους να λένε εγώ πχ παίζω games θέλω και η άλλη να είναι gamer well good luck with that. Και νομίζω πως είναι και πιο υγιές για κάποιον σχετικά με τον τρόπο που βλέπει τον εαυτό του σχετικά με τους υπόλοιπους όπως και να χει.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,199 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 00:05, 06-02-16:

Ίσως να μην το εξέφρασα καλά, δεν θέλω να είναι η άλλη ολόιδια εγώ. Αλλά να μπορώ να είμαι ο εαυτός μου και να μην παριστάνω κάποιον άλλον.
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 19:59, 21-02-16:

εμενα με ελκυει το βλεμμα.. η φωνη.. να μην ξυριζει τα ποδια του και να μην βγαζει τα φρυδια του.. να μην καπνιζει διοτι εχω χοντρο κολλημα με αυτο.. να εχουμε καποιους κοινους παρονομαστες ωστε να μην βαριομαστε.. και φυσικα ο καθενας να ειναι ο εαυτος του για να μαστε και οι δυο ικανοποιημενοι.. χωρις ταμπου και με πολυ διαλογο!
εχω τον βαγγελακη μου..
Παράθεση

billie perrakis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη billie perrakis
Ο billie perrakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O billie perrakis έγραψε στις 21:02, 21-02-16:

Λοιπον οσον αφορα εμενα:

1)να εχει γλυκο προσωπο και να ειναι χαμογελαστη, αμα ειναι καμια ξινη απο μενα εχει φαει χ
2)προτιμω τις ξανθιες αλλα δε λεω οχι σε μια μελαχρινη,καστανη κλπ
3)να μην ειναι πολυ ψηλη αλλα ουτε και ταπα
4)να ειναι συζητησιμη, να εχει χιουμορ και προτιμω να ειναι λιγο ντροπαλη οχι τσαμπουκαλου δεν τις παω αυτες
5)να μην καπνιζει
6)να μην βριζει συνεχεια
7)να μην το παιζει ντιβα,χαζογκομενα οτι μονο αυτη ειναι και καποια αλλη
να εχει ωραιο σωμα οκ δε λεω να ειναι κ μοντελο αλλα να βλεπεται (β***α,κ**o χαχα πιο πολυ κ***o βασικα :p :p :p )
9)να ειναι σεμνη και χαμηλων τονων οπως εγραψε ενα παιδι απο πανω
10)να μην ειναι ατομο που να ασχολειται ΜΟΝΟ με τα ψωνια
11)να μην εχει ξυρισμενο μαλλι το θεωρω οτι χειροτερο
12)να μην ειναι πολυ αδυνατη

αυτα τα λιγα χαχαχχ
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,667 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:20, 21-02-16:

Πλέον,

η σοβαρότητα, η έλλειψη καφρίλας, το χιούμορ, ντύσιμο, ευγένεια και να είναι χαμογελαστός και ήρεμος και έξυπνος, να μη σου μιλάει μόνο για μπάλα.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε στις 23:25, 21-02-16:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
η έλλειψη καφρίλας
wtf man
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,667 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 23:32, 21-02-16:

εννοώ να μην έχει καφρίλα . να μην είναι κάφρος. χαζός. αισχρός, χαζός, βλάκας.
Παράθεση

Asag

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Asag
Ο Asag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Asag έγραψε στις 23:43, 06-10-16:

Ό,τι έχει και μας... λείπει
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Κούκου-Βάγια
H Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 13:42, 07-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από Asag
Ό,τι έχει και μας... λείπει
Ολοι θελουμε οτι δεν εχουμε διοτι ως γνωστον ελκομαστε απο τα ετερωνυμα δηλαδη τα αντιθετα απο μας οι οποιοι "εχουν" οτι δεν εχουμε εμεις
εγω γιατι ελκομαι απο τα ομωνυμα?να το κοιταξω?
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

O hack3r έγραψε στις 13:53, 07-10-16:

Επειδή είσαι κουκουβάγια.
Παράθεση

Asag

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Asag έγραψε στις 14:09, 07-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από Κούκου-Βάγια
εγω γιατι ελκομαι απο τα ομωνυμα?να το κοιταξω?
Μπαααα... συμβαίνει κι αυτό όταν νοιώθουμε πως δεν μας "λείπει" κάτι, και θα έλεγα είναι απολύτως υγιές!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

O hack3r έγραψε στις 14:14, 07-10-16:

Εμένα με ελκύει ο κώλος και τα βυζιά.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kramer123

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kramer123
Ο kramer123 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 301 μηνύματα.

O kramer123 έγραψε στις 14:42, 07-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Χαχαχα
Εσύ και το άλλο 99.9% των ανθρπωπων
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 16:59, 07-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από kramer123
Χαχαχα
οντως αυτο ελκει τα περισσοτερα αν οχι ολα τα αγορια?που φτασαμε
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,702 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 17:48, 07-10-16:

για καλή τους τύχη βέβαια φροντίζει και η άλλη πλευρά να ικανοποιεί μια χαρά τη ζήτηση
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

O hack3r έγραψε στις 18:55, 07-10-16:

Εσένα σου αρέσουν τα ωραία βυζοκώλια ή προτιμάς άλλα χαρακτηριστικά όπως ο δυναμικός χαρακτήρας και το ανεξάρτητο πνεύμα?
Παράθεση

Asag

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Asag έγραψε στις 19:01, 07-10-16:

Εσένα σου αρέσουν τα ωραία βυζοκώλια ή προτιμάς άλλα χαρακτηριστικά..
Εμένα με φτιάχνει βασικά το πρόσωπο σε μια γυναίκα, το κεφάλι γενικότερα και ό,τι περιέχει μέσα εννοείται, τώρα ...κατεβαίνοντας προς τα κάτω, ε δε μπορεί να έχω πέσει και στην Όλιβ του Ποπάυ
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε στις 19:26, 07-10-16:

Εσένα σου αρέσουν τα ωραία βυζοκώλια ή προτιμάς άλλα χαρακτηριστικά όπως ο δυναμικός χαρακτήρας και το ανεξάρτητο πνεύμα?
Αυτά πάνε κάπως μαζί καθώς η ωραία εμφάνιση προσθέτει αυτοπεποίθηση.
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 20:34, 07-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Αυτά πάνε κάπως μαζί καθώς η ωραία εμφάνιση προσθέτει αυτοπεποίθηση.
Λαθος το ποσο καλα τα πας με τον εαυτο σου το ποσο τον αγαπας και τον εχεις αποδεχτει ετσι οπως ειναι προσθετει αυτοπεποιθηση...
εγω γνωρισει κοπελα οχι τοσο ωραια με καργα αυτοπεποιθηση γιατι εχει αποδεχτει οτι ετσι ειναι και δε μπορει να αλλαξει και εχω γνωρισει και ομορφη κοπελα η οποια δε ξερω για ποιο λογο πατα νιωθει αμηχανα και ειναι χαμηλου προφιλ γιατι δε πιστευει στον εαυτο της...
Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,881 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 20:47, 07-10-16:

Στυγνός, ευθύς , ξεκάθαρος(στη διατύπωση) και συνειδητοποιημένος ως προς τις απαιτήσεις σου .
Αρχική Δημοσίευση από kramer123
Χαχαχα
Των ανδρών εννοείς.
Παράθεση

kramer123

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kramer123
Ο kramer123 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 301 μηνύματα.

O kramer123 έγραψε στις 22:48, 07-10-16:

Αρχική Δημοσίευση από νικος ρεθυμνο
Στυγνός, ευθύς , ξεκάθαρος(στη διατύπωση) και συνειδητοποιημένος ως προς τις απαιτήσεις σου .

Των ανδρών εννοείς.
Σε ευχαριστώ για την διόρθωση ....
Παρασύρθηκα

Πάντα έτσι ήταν
Δεν είναι νέο φαινόμενο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 07-10-16 στις 22:53. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη evalliaChefαρα
H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε στις 20:47, 11-12-16:

Το πάν και η αρχή των όλων ειναι ο χαρακτήρας..Αυτος νικάει γίγαντες ομορφιας και αντιστροφα..Αν ο αλλος τον εχει τοτε τ αλλα ειναι πιο δευτερευοντα...Παρολα αυτα ενας με όμορφο πρόσωπο και συγκεκριμένα ωραία ανοιχτόχρωμα μάτια η μάτια με βλέμμα που καρφώνει..Χείλια καλοσχηματισμένα και αν και μεγαλα ακομη καλυτερα και κωλο είναι τοπ επιλογη και αν εχει μουστακι ή μουσάκι με ταττοο (ετσι για να ταιριαζουμε) ακομη πιο απ..
Παράθεση

Κούκου-Βάγια

Δραστήριο Μέλος

H Κούκου-Βάγια αλλα τ μάτια του λαγού κ΄άλλα της Βαγιας έγραψε στις 21:47, 11-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από evalliaChefαρα
Το πάν και η αρχή των όλων ειναι ο χαρακτήρας..Αυτος νικάει γίγαντες ομορφιας και αντιστροφα..Αν ο αλλος τον εχει τοτε τ αλλα ειναι πιο δευτερευοντα...Παρολα αυτα ενας με όμορφο πρόσωπο και συγκεκριμένα ωραία ανοιχτόχρωμα μάτια η μάτια με βλέμμα που καρφώνει..Χείλια καλοσχηματισμένα και αν και μεγαλα ακομη καλυτερα και κωλο είναι τοπ επιλογη και αν εχει μουστακι ή μουσάκι με ταττοο (ετσι για να ταιριαζουμε) ακομη πιο απ..
πανω απο ολα ο χαρακτηρας κοπελια

ον τοπικ:
εκτος απο χαρακτηρα που αυτον τον βλεπεις στη πορεια...αυτο που με ελκει ειναι τα ματια-βλεμμα οχι το χρωμα αλλα ο τροπος που κοιταει κυριως με ελκουν τα μελαγχολικα βλεμμτα...δε μ αρεσουν οι καγκουρες απεχθανομαι τα μαλλια φρατζα που εχουν ολοι οπως και δε μ αρεσουν καθολου αγορια που ντυνονται πολυ στυλατα(π.χ. γυριζουν το παντελονι στον αστραγαλο κλπ) προτειμω φορμες τζινακια πιο χυμα-boho καταστασεις γενικα...επισης μου αρεσουν παρα πολλοι τα αγορια που φορανε βανς...αυτα..
Παράθεση

Thatcherite

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Thatcherite
Ο Thatcherite αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Thatcherite έγραψε στις 22:24, 11-12-16:

επισης μου αρεσουν παρα πολλοι τα αγορια που φορανε βανς...αυτα..
Ευτυχισμενο το 2005
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε στις 22:28, 11-12-16:

Η ΨΥΧΗ
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη evalliaChefαρα
H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε στις 01:02, 14-12-16:

πανω απο ολα ο χαρακτηρας κοπελια

.δε μ αρεσουν οι καγκουρες απεχθανομαι τα μαλλια φρατζα που εχουν ολοι οπως και δε μ αρεσουν καθολου αγορια που ντυνονται πολυ στυλατα(π.χ. γυριζουν το παντελονι στον αστραγαλο κλπ) προτειμω φορμες τζινακια πιο χυμα-boho καταστασεις γενικα...επισης μου αρεσουν παρα πολλοι τα αγορια που φορανε βανς...αυτα..
ααα θα συμφωνησω ουτε και μενα μ αρεσουν οι καγκουρες μου τη δινουν τοσο στα νευρα...Τιποτα αλλο απο εφε και ψευτοαντριλικι και το 90 % απο αυτους αφορα καφρους-τσογλανακια..Απο την δε συμφωνω ενας αντρας που ντυνεται ωραια ,εχει στυλ,καλλιτεχνικη ματια κε οποια εννοια και γενικοτερα δειχνει πολλα ..
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,347 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 03:14, 14-12-16:

Eίναι κι αυτό που αναφέρθηκε στο Westworld “I read a theory once that the human intellect was like peacock feathers. Just an extravagant display intended to attract a mate. All of art, literature, a bit of Mozart, William Shakespeare, Michelangelo, and the Empire State Building just an elaborate mating ritual. [...] But, of course, the peacock can barely fly. It lives in the dirt, peeking insects out of the muck, consoling itself with its great beauty".

Υπάρχει ολόκληρη επιστημονική θεωρία από πίσω και η λογική είναι ότι ο εγκέφαλός μας συνέχισε να αναπτύσσεται και πέρα από το κομμάτι της επιβίωσης. Αρκετά ναρκισσιστική θώρηση, βέβαια.

Πάντως, ισχύει ή όχι από αρκετά μικρή έλεγα ότι αυτό που με τραβάει κυρίως είναι το μυαλό του άλλου. Ο τρόπος που σκέφτεται και δρα γενικότερα. Φυσικά και τα εξωτερικά χαρακτηριστικά είναι σημαντικά. Είναι δύσκολο να μου αρέσει κάποιος σχετικά κοντός ή παχουλός, ή τουλάχιστον δε μου έχει αρέσει μέχρι τώρα. Από την άλλη, έχω μία τάση προς τους ψηλούς και αρκετά αδύνατους.
Παράθεση

gerakina

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη gerakina
H gerakina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H gerakina έγραψε στις 01:10, 07-02-17:

Δεν ξερω. Ειναι μια δυναμη που ερχεται και σε τραβαει να θες νασαι μαζι του
Παράθεση

Devil

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devil
Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 126 μηνύματα.

O Devil έγραψε στις 17:36, 08-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από athinouli
εμενα με ελκυει το βλεμμα.. η φωνη.. να μην ξυριζει τα ποδια του και να μην βγαζει τα φρυδια του.. να μην καπνιζει διοτι εχω χοντρο κολλημα με αυτο.. να εχουμε καποιους κοινους παρονομαστες ωστε να μην βαριομαστε.. και φυσικα ο καθενας να ειναι ο εαυτος του για να μαστε και οι δυο ικανοποιημενοι.. χωρις ταμπου και με πολυ διαλογο!
εχω τον βαγγελακη μου..
Και μια γυναικα που δεν θέλει μετροσεξουαλ και ξυρισμένους παντού
Παράθεση

Weird-bunny

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Weird-bunny
H Weird-bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Weird-bunny We all go a little mad sometimes έγραψε στις 00:02, 01-05-17:

δεν πιστευω οτι οι ανθρωποι εχουν ενα "τυπο" και με βαση αυτον ελκυονται απο αλλα ατομα. Με εχουν ελκυσει εντελως διαφορετικα ατομα και οχι επειδη ηθελα να κανω μια αλλαγη αλλα επειδη μου αρεσε ολο το πακετο των χ ανθρωπων. Απο εκει και περα ο χαρακτηρας ειναι αυτος που παιζει τον μεγαλυτερο ρολο οπως και η προσωπικοτητα. Στην αρχη σου αρεσει ο αλλος και τον γουσταρεις επειδη ειναι ωραιος η ωραια αλλα η προσωπικοτητα θα σε κανει να τον ερωτευτεις η να ξενερωσεις εντελως μαζι του και να προχωρησεις. Αν και η εμφανιση δε παιζει καποιο μεγαλο ρολο μπορει να υπαρχουν καποια αποκρουστικα χαρακτηριστικα που θα σε αηδιασουν σε εναν ανθρωπο. Υπαρχουν ομως και καποια αλλα με τα οποια θα παθεις κολλημα μαζι τους και θα ειναι το πρωτο πραγμα που θα αγαπησεις πανω στον αλλον, οπως τα ματια τα οποια οπως λενε ειναι και ο καθρεφτης της ψυχης
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    tripangel147

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους