Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,164 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,835 μηνύματα σε 96,041 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 405 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Κακό sex... τι κάνεις τελικά;

Κακό sex ... τι κάνεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 171)
Χωρίζω και του λέω την αλήθεια
15
8,77%
Χωρίζω και του λέω ψέματα
21
12,28%
Περιμένω, μήπως και αλλάξει κάτι
51
29,82%
Δεν χωρίζω αν υπάρχουν σοβαρά και έντονα συναισθήματα
70
40,94%
Δεν χωρίζω γιατί το sex δεν παίζει ρόλο
14
8,19%

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 12:20, 29-08-05:

και υποθέτουμε ότι είστε σε μια σχέση καθ όλα ιδανική!
εκτός από το σημείο του σεξ!!!
δεν σας ικανοποιεί... του/της το λέτε, το κουβεντιάζεται αλλά... καμία βελτίωση!
α) τι κάνετε τελικά?
β) χωρίζετε?
γ) αν ναι, του/της λέτε για ποιό λόγο χωρίζετε?
δ) εσάς θα θέλατε να σας πουν ότι σας χωρίζουν για αυτό τον λόγο?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,875 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 12:24, 29-08-05:

Με τίποτα δεν θα χώριζα για κάτι τέτοιο. Θα προσπαθούσα να το βελτιώσω, ε και αν δεν γινόταν με τίποτα δεν θα χαλούσα μια τόσο "ιδανική" σχέση για κάτι το οποίο, τουλάχιστον εγώ το θεωρώ μικρής σημασίας.
Το σεξ το βάζω αρκετά χαμηλά στη "λιστα" όσων με κάνούν να κρίνω αν θέλω να είμαι μαζί ή όχι με κάποιον.
Βέβαια το αν ο άλλος μου έδειχνε οτι δεν ενδιαφέρεται να το κάνει καλύτερο και γενικά οτι δεν τον ενδιαφέρει αν το απολαμβάνω τότε πάμε σε άλλο πρόβλημα πέραν του κακού σεξ. Και τότε ναι θα με πείραζε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 12:30, 29-08-05:

εμένα πάλι το θέμα σεξ είναι στο TOP 3 της λίστας μου και αν παρόλες τις προσπάθειες μου δεν άλλαζε η κατάσταση θα ήταν για μένα και πολύ σοβαρός λόγος χωρισμού....
όμως ειλικρινά με προβληματίζει το αν μπορώ ή αν πρέπει να του πω του άλλου ότι τον χωρίζω για αυτό τον λόγο...
δεν ξέρω αν θα κάνω περισσότερο καλό η κακό σε αυτό το άτομο λέγοντας του κάτι τέτοιο...
όσο για το αν θα με πείραζε να μου έλεγαν κάτι τέτοιο... μάλλον ναι αλλά θα το προτιμούσα να μου το πουν ώστε να το σκεφτώ καλύτερα μόνη μου και να δω και γω μέσα μου τι κάνω ή τι δεν κάνω

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rattlehead
Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε στις 14:29, 29-08-05:

Εφόσον προσπαθούσε αλλά απλά δεν τα κατάφερνε, όχι δε θα χώριζα. Αφού μιλάμε για ιδανική σχέση, σίγουρα το σεξ δεν είναι αυτό που ουσιαστικά μας ενώνει. Αν μου έλεγαν να χωρίσουμε για αυτό το λόγο δε θα με ενοχλούσε (γιατί προφανώς βάζουμε διαφορετικές προτεραιότητες σε σημαντικά θέματα και δεν ταιριάζουμε) αλλά θα συγχιζόμουν. (εκτός αν πρόκειται για "ελεύθερη σχέση")

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 15:03, 29-08-05:

Σίγουρα δεν θα την είχα προχωρήσει την σχέση αν το σεξ δεν έλεγε. Ειναι πολύ βασικό σε μια σχέση για εμένα!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 15:21, 29-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Σίγουρα δεν θα την είχα προχωρήσει την σχέση αν το σεξ δεν έλεγε. Ειναι πολύ βασικό σε μια σχέση για εμένα!
Όπως τα λες φίλε Γιάννη!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rattlehead
Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε στις 16:15, 29-08-05:

Εντάξει, πόσο χάλια μπορεί να είναι ρε παιδιά.. Και ο τελείως άσχετος πια σήμερα ξέρει να το κάνει μια χαρά!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 16:52, 29-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead
Εντάξει, πόσο χάλια μπορεί να είναι ρε παιδιά.. Και ο τελείως άσχετος πια σήμερα ξέρει να το κάνει μια χαρά!
Άσε... Πολύ χάλια...

Νομίζω ότι με ικανή δόση φαντασίας και προτοβουλιών όλα διορθώνονται εκτός και αν είναι οργανικό το πρόβλημα. Αν δεν διορθωνεται με τίποτα, μάλλον ή δεν ενδιαφέρεται ο άλλος ή έχει τόσα κόμπλεξ που δεν αξίζει ούτε να ασχοληθείς! Αν έβλεπα ότι συμβαίνει κάτι τέτοιο, θα έφευγα.... Γιατί όντως το σεξ είναι πολύ σημαντικό για μια σχέση.

Δεν νομίζω να έλεγα τον πραγματικό λόγο, εκτός αν με είχε φέρει στο αμην! και πάλι θα προσπαθούσα να το φέρω διακριτικά!

Αν με χώριζαν για αυτό το λόγο (ελπίζω να μην συμβει κατι τετοιο!!!!) θα προτιμούσα να μου το έλεγαν διακριτικά πάντα. Αν και αν μου το είχε συζητησει νωρίτερα θα είχα...δραστηριοποιηθεί και προσπαθήσει να το διορθώσω αν γινόταν (εκτός και αν μιλάμε να είχε κάποιο Βιτσιο που δεν θα ήθελα ουτε καν να ξέρω! )

Και φυσικά για όλα τα παραπάνω να ενδιαφέρομαι αρκετά για τον άλλο, να μην είναι κατι που απλά έτυχε!

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nessa NetMonster
H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 374 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε στις 17:03, 29-08-05:

ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΔΕ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ;

Τον αρπάζω, τόνε βάζω κάτω και αναλαμβάνω εγώ! Να δεις μετά πώς βελτιώνεται

Θεωρώ απίθανο να μη μπορεί να τη βρει ένα ζευγάρι όταν υπάρχει πάθος. Στην τελική τον "παίρνεις από το χεράκι" και τον "καθοδηγείς" εσύ

Κάνουμε και μια επισκεψούλα σε κανά sex shop! Μπορεί να προκύψει και κανά βίτσιο

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,377 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 21:17, 29-08-05:

Εγώ θα το προσπαθούσα μέχρι τελικής πτώσεως....Μην ξεχνάμε οτι ο επιμένων νικά

Παράθεση

drunk (Γκίκω)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη drunk
H Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 210 μηνύματα.

H drunk έγραψε στις 21:54, 29-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster

Θεωρώ απίθανο να μη μπορεί να τη βρει ένα ζευγάρι όταν υπάρχει πάθος. Στην τελική τον "παίρνεις από το χεράκι" και τον "καθοδηγείς" εσύ

Το πρόβλημα ξεκινάει όταν αρχίζει να καταλαγιάζει το πάθος ,ε εκεί είναι πλέον που αρχίζουν οι συσκέψεις περί αναζωπύρωσης

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chris

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Chris
H Chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Chris έγραψε στις 08:59, 30-08-05:

Καλώς ή κακώς, το σεξ για μένα είναι πολύ βασικό στοιχείο...
Πιστεύω πως θα έκανα υπομονή και θα το προσπαθούσα, αλλά αν δεν έβλεπα φως... θα την έκανα!! Χωρίς φυσικά να πω τον πραγματικό λόγο γιατί θα ήταν τρομερό πλήγμα για ένα άντρα...
Το οτι δεν ικανοποιεί εμένα δεν σημαίνει οτι δεν μπορεί να ικανοποιήσει καμία γυναίκα.. Καθείς με τα γούστα του.. Γιατί λοιπόν να τον ισοπεδώσω..?

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,423 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 15:28, 30-08-05:

Το σεξ, καλώς ή κακώς, για εμένα παίζει σημαντικό ρόλο...Είναι στο ίδιο επίπεδο με τα κριτηριά μου για να κάνω σχέση...Αν η σχέση ήταν τέλεια και εκεί υπήρχε πρόβλημα θα προσπαθούσα με τον σύντροφο μου να το λύσουμε μαζί....Αν δεν λύνονταν, λογικά θα χώριζα στο τέλος....

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:58, 26-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
και υποθέτουμε ότι είστε σε μια σχέση καθ όλα ιδανική!
εκτός από το σημείο του σεξ!!!
δεν σας ικανοποιεί... του/της το λέτε, το κουβεντιάζεται αλλά... καμία βελτίωση!
α) τι κάνετε τελικά?
β) χωρίζετε?
γ) αν ναι, του/της λέτε για ποιό λόγο χωρίζετε?
δ) εσάς θα θέλατε να σας πουν ότι σας χωρίζουν για αυτό τον λόγο?
θα το συζητούσα μαζί του δεν θα άλλαζε??
θα τον χώριζα και θα του το έλεγα,
απο το να τα έχω μαζί του και αν τον απατήσω γιατί δεν με γεμίζει σε αυτό τον τομέα καλύτερα να χώριζα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Psixotis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Psixotis
Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Psixotis έγραψε στις 18:17, 01-01-06:

στο σεξ αυτό που μετράει είναι να αφήνεις το ένστικτο να κάνει τη δουλειά του. Το σεξ είναι βιολογική ανάγκη και πρέπει να γίνεται αβίαστα, όπως πχ όταν πάμε τουαλέττα. Αυτό που μετράει είναι να τα έχεις καλά με τον εαυτό σου.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tserno
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O tserno έγραψε στις 16:45, 07-01-06:

Καποτε διαβασα ενα αρθρο νομίζω?! το οποιο κατεληγε ως εξής : "οσο περισσοτερο μιλάμε για το σεξ (σαν κοινωνια) τόσο λιγοτερο σεξ κανουμε"
Μέτα λοιπον τις τελευταίες συζητησεις με φίλους και φίλες μου και απο καποια προσωπική εμπειρία τείνω να συμφωνήσω...

Όταν είχα σχέση με μια κοπελία οταν καταλάγιασε τό πάθος(μαλλον το δικό μου) εκείνη δεν έδειχνε την διαθεση(???) να δωσει μια ώθηση στο θέμα....Αρχικα την ρώτησα τι γινεται και ακουγα διαφορα του στυλ...."με προλαβαίνεις","δεν ειμαι εγω τετοιος ανθρωπος ωστε να ξεκινήσω πρωτη","με κομπλαρεις","δεν ξέρω αν θες" κ.α. Αφησα το ζήτημα οταν μετα από ενα τσακωμό παρατήρησα καποιες αλλαγές ομως όταν επανηλθαν τα σημάδια 'εκανα μαλλον το λάθος να το συζητησω μαζί της......Αποτελεσμα νευριαζε αμυνόταν κτλ......Ισως ειχα κανει και γώ λαθη...δεν ξερω.

Το σεξ ειναι εικόνα μιας σχέσης οσο και αν φαίνεται παραξενο....ειναι σημαντικό οσο και ασημαντο αν το θεωρούμε....γιατι εκει φαίνεται ποσο σε θέλει ο αλλος....ποσο σε νοιαζεται...πόση ικανοποίηση θέλει να σου προσφερει εκτός απο τα αστεια και τις ρομαντικές στιγμες.......

Καταλήγωντας σε αυτο που είπα στην αρχή.....ναι μεν συζητώ το προβλημα μου με φίλους αλλα διακριτικά ςστε να πάρω συμβουλές για καποιο μου προβλημα....αλλα μάλλον μερικές φορές το παρακανουμε...(δεν βγαζω τον εαυτο μου απεξω) και στην σχέση μας μαλλον μονο μερικές αναφορες για να διορθθει καποιο προβλημα...αν ομως δεν διορθωθεί φευγεις ........και απλά λες πως δεν σε αισθανομαι κοντά μου...(αστον να κανει την αυτοκριτική του).......

Ελπιζω να μην εγραψα ασυναρτησίες...ειμαι και κοιμησμενος

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 00:15, 12-01-06:

ωραία τα έγραψες αν και δεν θα συμφωνήσω οτι όσο πιο πολύ μιλάμε για σεξ τόσο λίγότερο κάνουμε
σε εμένα τουλάχιστον δεν ισχύει

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 13:01, 12-01-06:

Eδω εχουν μαθει πολλες γατες να χρησιμοποιουν την τουαλετα για τις "αναγκες" τους, δεν θα μπορουσαμε να "ξυπνησουμε" λιγο το αλλο μας μισο σε αυτον τον τομεα;
Περα απο την πλακα,δεν ξερω...κυριολεκτικα εαν η κοπελα ηταν τελειως μα τελειως μα καρατελειως ανεπιδεκτη μαθησεως και το σεξ ηταν μια μονοτονια διχως φαντασια,παθος κτλ κτλ, προσωπικα πιθανοτατα να χωριζα...
Οσο ακαρδο-σκληρο και αν φενεται ή ακουγεται η ερωτικη πραξη για εμενα δεν ειναι απλως μπες-βγες-ντυσου-φυγε...
Ειναι και κανω τα παντα για να ειναι σαν "περιπετεια"!(Οχι οτι την τραβαω στα βουνα και το κανουμε στυλ τζι αϊ τζο!)
Σιγουρα ομως θα ειχαν προηγηθει συζητησεις (με εμμεσο ή αμεσο τροπο) και μετα πραττουμε καταλληλα.

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 01:01, 13-01-06:

Τό αν θα την χωρίσω εξαρτάται από τον τρόπο που συμπεριφερεται στο κρεβάτι.Αν απέφευγε το σεξ γενικως θα της το συζητουσα το θέμα αλλά αν δεν υπήρχε βελτιωση θα της το έλεγα οσο ακλυτερα γινεται να χωρισουμε.Το θεωρώ βασικό σε μια σχέση!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dare-Devil : 13-01-06 στις 01:05.
Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nessa NetMonster
H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 374 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε στις 09:40, 13-01-06:

Αν θα απέφευγε το σεξ γενικώς, αυτό θα σήμαινε ότι... άλλος δεν είναι αρκετά καλός!

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 11:25, 13-01-06:

Αν θα απέφευγε το σεξ γενικώς, αυτό θα σήμαινε ότι... άλλος δεν είναι αρκετά καλός!
Διαβολάκι Nessa!
Εν μέρει συμφωνώ μαζί σου, διότι το σεξ είναι χημεία. Δεν είναι δυνατόν με όλους να κάνουμε το ίδιο ακριβώς σεξ, γιατί τα σώματα δεν ταιριάζουν όλα μεταξύ τους. Αυτό φυσικά δεν σημαίνει ότι ο tserno δεν είναι καλός στο κρεβάτι, αλλά ούτε και ότι η κοπέλα του ήταν ανοργασμική! Ίσως απλά να μην ταίριαζαν σε αυτόν τον τομέα.
Συμφωνώ επίσης και με τους προλαλήσαντες στεκίτες, ότι το καλό σεξ είναι το Α και το Ω σε μία σχέση, γιατί αποτελεί μορφή επικοινωνίας, και όσο καλύτερο σεξ κάνεις, τόσο καλύτερα επικοινωνείς με τον σύντροφό σου.

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 14:03, 13-01-06:

Γιατί το μπαλάκι πέφτει συνήθως στον άλλο? Αν δηλαδή όπως πάρα πολύ σωστά λέει και το λενιό κάθεται σαν πτώμα ο άλλος φταίει που δεν ανάβει και δεν της αρέσει? Το σεξ είναι 50-50 μόνο αν θέλουν και έχουν όρεξη και οι 2 γίνεται ωραίο υπάρχει η περίπτωση ο 'αλλος να είναι άσχετος αλλα είναι και στο χέρι (και όχι μόνο ) της συντρόφου να αλλάξει τα πράγματα. Αν ό άλλος είναι ανχωμένος και η σύντροφος απλά περιμένει φυσικό είναι να μην της αρέσει αντί λοιπόν να περιμένει το τι θα κάνει ο άλλος και μετά να πεί ότι απλά δεν είναι αρκετά καλός υπάρχουν πολλά που μπορεί να κάνει.

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 14:24, 13-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
...αντί λοιπόν να περιμένει το τι θα κάνει ο άλλος και μετά να πεί ότι απλά δεν είναι αρκετά καλός υπάρχουν πολλά που μπορεί να κάνει.
να δούνε μαζί στο ντιβιντι πλέιερ ντόλμπυ σαράουντ μια υπερπαραγωγή εγχώριου κινηματογράφου όπου όλοι οι πρωταγωνιστές χάνουν τα ρούχα τους.

Παράθεση

ioanna

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ioanna
H ioanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H ioanna έγραψε στις 04:18, 15-01-06:

τώρα τι να πω??? πόσο ιδανική μπορεί να είναι μια σχέση χωρίς καλό σεξ? από την άλλη βέβαια δεν είναι και το μοναδικό πράγμα που μετράει σε μια σχέση.....αλλά και πάλι χωρίς αυτό [γιατί αν είναι κακό σεξ ποιός θα θέλει να κάνει? εγώ ή αυτός? εγώ πάντως δεν θέλω...προτιμώ να μην κάνω]..... μάλλον θα είμαστε αδελφάκια παρά ζευγάρι......

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 15:51, 21-01-06:

Αν το ΘΕΛΕΙΣ τον άλλον, αν είσαι ερωτευμένη/ος μαζί του/της, τότε όλα σου φαίνονται τέλεια...

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη zxr
Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε στις 12:30, 26-01-06:

Όπως είπε κι ο σοφός... Το κακό σεξ δεν σώζει μια καλή σχέση. Το καλό σεξ μπορεί να διατηρήσει μια κακή σχέση....

Παράθεση

Unicorn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Unicorn
H Unicorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H Unicorn έγραψε στις 14:18, 26-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Αν το ΘΕΛΕΙΣ τον άλλον, αν είσαι ερωτευμένη/ος μαζί του/της, τότε όλα σου φαίνονται τέλεια...
Διαφωνώ γιατί πριν 5 χρόνια ήμουν πολύ ερωτευμένη με τον τότε φίλο μου (3.5 χρόνια σχέση είχαμε), αλλά το σεξ ποτέ δε μου φάνηκε καλό!! Τόσο που πολλές φορές γινόταν αγγαρεία..

Πάντως θεωρώ πως το σεξ είναι πολύ σημαντικό κομμάτι. Πάρα πολύ σημαντικό.. Όχι μόνο για την σωματική απόλαυση που προσφέρει, αλλά ψυχολογικά επηρεάζει, γιατί καταλαβαίνεις έτσι ότι θέλει ο ένας τον άλλο και σε λαχταράει ρε παιδί μου (μιλάω για κανονικές σχέσεις και όχι one night stand που είναι κάτι τελείως σωματικό.).. Προσωπικά αν είχα σχέση που μου έλεγε ο άλλος ότι "ξέρεις, δε με νοιάζει να κάνω τίποτα μαζί σου, απλά να σε έχω αγκαλίτσα" , και όντως συνέβαινε έτσι, θα ανησυχούσα.. !

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Unicorn : 26-01-06 στις 14:23.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 17:14, 26-01-06:

τότε ήσουν 20 χρονών...τώρα που είσαι 25, ή σε 2-3 χρόνια ακόμα, θα έκανες αυτή την αγγαρεία παρόλο που θα ήσουν ερωτευμένη?

Θέλω να πω ότι, οι αντιλήψεις μας γύρω από τέτοια θέματα διαφοροποιούνται όσο περνάει ο καιρός.

Παράθεση

Unicorn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Unicorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H Unicorn έγραψε στις 17:53, 26-01-06:

Μα για αυτό διαφώνησα. Πλέον είμαι της άποψης ότι το σεξ είναι πολύ σημαντικό. Δε θα το έκανα ποτέ από αγγαρεία, ή αν έφτανα σε αυτό το σημείο, πραγματικά θα χώριζα. Δεν έχει να κάνει με το πόσο ερωτευμένος είσαι με τον άλλο, γιατί θεωρώ πως και αυτό είναι ένα σοβαρό σημείο το οποίο σε κάνει να ερωτευτείς: το πόσο δένεσαι μαζί του σωματικά. Έτσι κι αλλιώς πλέον στις σχέσεις μας, το κομμάτι του σεξ έρχεται αρκετά γρήγορα σε σχέση με παλιά που περιμέναμε 1 χρόνο ξέρω γω (έτσι αν είχε υπομονή ο άλλος έδειχνε ότι μας αγαπούσε, είχε κατανόηση κλπ κλπ), και για αυτό το λόγο συμβάλλει στο να καταλάβεις πόσο τον θελεις τον άλλο και πόσο ταιριάζεις μαζί του.

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 430 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 18:13, 26-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto

Διαφωνώ! κάποια πράγματα δεν γίνετε να ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ τέλεια...

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 18:36, 26-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---

Συμφωνω κι εγω με αυτη την αποψη...
Οσο ερωτευμενος κι αν ειμαι, ορισμενα πραγματα δεν μπορουν να ειναι τελεια μονο και μονο γι' αυτο.
φαντασου ας πουμε να ειναι καποια φουλ ερωτευμενη και το αγορι της οχι μονο να μην ξερει απο προκαταρκτικα,απο "παιχνιδια" και να εχει φαντασια, αλλα φαντασου και να κραταει κανα 10λεπτο...'
Ε..παει στο καλο,πως να σου φανει τελειο αυτο μετα...;
'Η κοπελα να ξαπλωνει και να μενει "κουτσουρο"...λιγο ξενερα ετσι;

Παράθεση

Unicorn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Unicorn έγραψε στις 18:58, 26-01-06:

Καλά το 10λεπτο δεν είναι τόσο τραγικό. Μου έχει τύχει περίπτωση που ο άλλος κρατούσε 1 λεπτό , 2 με το ζόρι.. Τότε τι κάνεις;

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 20:02, 26-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Unicorn
Καλά το 10λεπτο δεν είναι τόσο τραγικό. Μου έχει τύχει περίπτωση που ο άλλος κρατούσε 1 λεπτό , 2 με το ζόρι.. Τότε τι κάνεις;
Τραγικοτατο ειναι κατα την γνωμη μου, αλλα σιγουρα οσον αφορα κατι 2λεπτα και τριλεπτα...
Ειναι σιγουρα μια...αναβαθμιση!
Εκει τι κανεις ομως ε;;
εαν δεν θες να τον απατησεις εχεις παντα μαζι σου τον B.O.B!(Μπομπ!)
Κι οχι δεν ειναι ουτε ο Μπομπ ο μαστορας ουτε ο μακρινος συγγενης απο το Αμερικα!
Ειναι ο Βattery Operated Boyfriend.(Δεν μιλαει κιολας αλλα κανει ζαν χοντροκουνουπο...ζζζζζζζζζμπζζζζζμπζζζζ )

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 21:04, 26-01-06:

αυτούς με τα 1,2,3 λεπτά, τους ξαναξεκινάς στο καπάκι. Ε, άμα και τη δεύτερη παίρνει μπρός αμέσως και σβήνει, αστα να πάνε, άστα. Πάμε για πιο πολλά άλογα

πάμε και στο απέναντι άκρο.....και παίρνει μπρος...και πάει.....και πάει.......και πάει..............ξεπερνάει τα αρκουδάκια της ντούρασελ...και πάει...και πάει....αλλά δεν! εκεί είναι τα δύσκολα...

Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tserno
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O tserno έγραψε στις 14:57, 29-01-06:

Ειναι και θέμα εξασκησης ρε παιδια.....αμα αφηνεις τον αλλον 1 μηνα αντε μετα να σου δώσει επιδοσεις.....Βεβαια αν με την 2,3 φορα οπως λεει και i doo δεν παρει μπροστα τότε θελει γενικευμενο service....

Το θέμα ειναι το εξής οτι ακομα και τα "αλογα" τα καθαροαιμα αντιμετοπίζουν προβλήματα αναλογα με την ψυχολογια......

Συνεπώς το ζητημα ειναι πολυσυνθετο στο θέμα των επιδόσεων (χωρίς βέβαια να ξεχναμε τα ακρα,του 1λεπτου αλλα και το 4ωρου και βάλε) .......
Οπότε ας περιοριστούμε μου φαίνεται στο θέμα "ορεξης" λαμβάνοντας ενδεικτικά ενα μέσο ορο

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 16:39, 11-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---

Θα συμφωνήσω αλλά αν δεν έχεις δοκιμάσει κάτι καλύτερο πως θα καταλάβεις πως αυτό δεν είναι καλό???

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 16:51, 11-02-06:

Eαν σε ικανοποιει ειναι "καλο".
δεν χρειαζεται να εχεις δοκιμασει κι αλλα για να δεις αν ειναι "καλο".
Απλως εχοντας "εμπειριες" βλεπεις αν ειναι "καλλιτερο".
δεν ξερω αν καταλαβες την διαφορα που εννοω μεταξυ "καλου" και "καλλιτερου".

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 17:02, 11-02-06:

Ναι κατάλαβα ήθελα να πω το πως θα καταλάβεις πως είναι τέλειο αν δεν έχεις δοκιμάσει και κάτι άλλο.΄΄Οχι απλά καλό αλλά τέλειο, την διαφορά την γνωρίζω απλά έρχομαι σε αντιπαράθεση με την σκουλικαντέρα γιατί υποστηρίζω εν μέρη με το αδέσποτο

Παράθεση

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη actaestfaboula
H actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H actaestfaboula έγραψε στις 17:29, 11-02-06:

εγώ αυτό που θέλω να πω είναι ότι το σεξ έχει ζωτική σημασία μέσα σε μια σχέση και πόσο μάλλον όταν είμαστε ακόμη πολύ νέοι και βράζει το αίμα μας,θεωρώ ότι΄το κακο σεξ μπορει να δημιουργήσει άλλα προβλήματα στη σχεση, που μπορει να μην αντιλαμβανομαστε ότι απορρεουν απο την κακη επικοινωνια στο σεξ με το συντροφό μας,χωρις βέβαια να πιστεύω ότι το σεξ ειναι το παν...
αλλα πως να το κανουμε...είναι!

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 18:14, 11-02-06:

Αδιεξοδος.Κανεις οπισθεν.Εκτος αν το ζευγαρι δεν εξαρταται απο το σεξ τοσο πολυ με αποτελεσμα να μπορει να συμβιωσει

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 18:23, 11-02-06:

Μα κάποια στιγμή θα πάνε στο κρεβάτι ούτως η άλλως. Δε μπορεί να τρέμει ο ενας την ώρα και τη στιγμή που θα γδυθούν. Η το βελτιώνουν ή εκ του φυσικού (το επίτηδες "χωρίζουμε" απ τις πρώτες φορές είναι λίγο ξεκωλέ) θα έρθει ο χωρισμός (όσο καλή και να είναι η σχέση στα μη σεξουαλικά). Μια δυο τρεις θα την/τον αντέξεις. Πόσο παραπάνω; Απλά οχι "δε μας φυστίκωσε καλά την πρώτη φορά και τη δεύτερη, τότε άντε γεια" γιατί θα σας πει ο άλλος/ η άλλη "Γ@...σου και ψόφα σεξομανή"

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,423 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 18:41, 11-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil
Αδιεξοδος.Κανεις οπισθεν.Εκτος αν το ζευγαρι δεν εξαρταται απο το σεξ τοσο πολυ με αποτελεσμα να μπορει να συμβιωσει
Aν το ζευγάρι ειναι 14-15 ετών (που πλεον και αυτά το κάνουν...τεσπα) τότε μπορει να συμβιώσει...Αλλά ζευγάρι χωρίς καλό σεξ δεν συμβιώνει...Δεν γίνεται σχέση χωρίς σεξ και ειδικά χωρίς πολύ καλό σεξ...Την γνωστή ατάκα την ξέρετε; " Άσε με τον Κώστα (όχι δεν έχω κανένα Κώστα ) δεν τα πάμε καλά ρε γμτ... να σκεφτείς ούτε σεξ/ καλό σεξ δεν κάνουμε όπως παλιά" ...Αυτό και μόνο λέει πάρα πολλάαααααααα!

Παράθεση

DaNaH (Τατιάνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη DaNaH
H Τατιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H DaNaH έγραψε στις 19:43, 06-04-07:

Καλησπέρα... Είναι η πρώτη μου απάντηση...
Κακό σεξ.... τι είναι το κακό σεξ ρε παιδιά;; Αυτό που δεν ικανοποιεί τα βίτσια μας; ή την όποια διαστροφή μας; Ή μήπως είναι αυτό που δεν καταλήγει σε οργασμό;;; (για τις γυναίκες περισσότερο γιατί εκείνες έχουν πρόβλημα οργασμού...) Μια κατά τα άλλα ιδανική σχέση λέει, αλλά κακό σεξ. Πώς γίνεται αυτό; Προφανώς δεν είναι ιδανική.... Έχω τη γνώμη πως όταν το σεξ είναι έρωτας και γίνεται με αγάπη είναι πάντα καλο! και σε ολοκληρώνει... Καλή Ανάσταση!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη viki_thess
H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε στις 20:42, 06-04-07:

για μενα το σεξουαλικο εχει μεγαλη σημασια μεσα στο ζευγαρι...
σιγουρα δεν θα προχωρουσα τη σχεση με καποιον ο οποιος ειναι χαλια σ αυτο το κομματι... δεν θα του λεγα οτι τον χωριζω γι αυτο ομως...υπαρχουν χιλιοι δυο αλλοι λογοι...
οταν ομως.... βρεις τον ιδανικο ανθρωπο...αυτον που σε συμπληρωνει απολυτα σαν ατομο...το αλλο σου μισο με λιγα λογια....αλλα στο σεξουαλικο δεν ειναι και ο τελειος εραστης....ενταξει...εγω θα συμβιβαζομουν με αυτο και θα προσπαθουσα να τον κανω οπως θα θελα εγω να ειναι.
και δεν πιστευω οτι υπαρχει αντρας η γυναικα που να ειναι τοοοοοοοοοσο χαλια στο σεξουαλικο... τουλαχιστον μια μετριοτητα θα υπαρχει...αλλο αν ο ενας απ τους 2 εχει βιτσια κλπ... παμε σ αλλο θεμα μετα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 22:43, 06-04-07:

την κάνεις..

δεν υπάρχει κακό σεξ υπάρχει έλλειψη σεξουαλικής χημείας...

και ναι μπορεί να έχεις μια ιδανική σχέση σε όλους τους άλλους τομείς αλλά στον ερωτικό τομέα να μην κολλάς με τον άλλο...για πολλούς λόγους..

και ας μην ξεχνάμε άλλο πράγμα η σεξουαλική συμπεριφορά εν πράξει και άλλο πράγμα οποιαδήποτε άλλη συμπεριφορά...

αν δεν ταιριάξει το ζευγάρι στην πρώτη δεν είναι ζευγάρι..

το σεξ αποτελεί για μένα ως κριτήριο αξιολόγησης μιας σχέσης πάνω από το 50% ..
όλα τα άλλα μπορεί με δουλειά να τα καλλιεργήσεις...επικοινωνία, τρυφερότητα, ενδιαφέροντα αλλά όχι την σεξουαλική χημεία.

αν εκεί δεν ταιριάξεις ίσως βρήκες έναν ιδανικό φίλο -εφ' όσον όλα τα άλλα είναι οκ -όχι όμως τον ιδανικό σύντροφο-εραστή.

Παράθεση

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Ειλικρινής
Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O Ειλικρινής έγραψε στις 22:46, 06-04-07:

Αν είσαι απλά "σχέση" την κάνεις!
Αν είσαι "πιό χωμένος" (ο νοών νοήτω) βρίσκεις γκόμενο/α!

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 22:48, 06-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Ειλικρινής
Αν είσαι "πιό χωμένος" (ο νοών νοήτω) βρίσκεις γκόμενο/α!

αν είσαι πιο ''χωμένος'' γιατί χώθηκες in the first place αν το σεξ ήταν κάπως?

όχι εσύ γενικά το λέω

Παράθεση

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Ειλικρινής
Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O Ειλικρινής έγραψε στις 22:50, 06-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από prime
αν είσαι πιο ''χωμένος'' γιατί χώθηκες in the first place αν το σεξ ήταν κάπως?

όχι εσύ γενικά το λέω
Μάλλον λάθος το κατάλαβα εγώ!
Αν το σεξ είναι "κακό" από την αρχή...τι να συζητάμε?
Αν στην πορεία "χαλάσει"...αυτ'ο απάντησα...

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime έγραψε στις 22:53, 06-04-07:

το χώσιμο είναι προφανώς ο γάμος....

όντως χάλια κατάσταση να χαλάσει το σεξ στην πορεία και να είσαι ήδη παντρεμένος.
΄
ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 22:58, 06-04-07:

Γίνεται το σεξ να χαλάσει στην πορεία? Από ποιά άποψη?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    #LoveMaths, The Mountain

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους