Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,016 μέλη και 2,415,728 μηνύματα σε 75,315 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 594 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Google Chrome

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 22:59, 24-09-08:

Εγώ πάντως σχεδόν ασυναίσθητα πλέον χρησιμοποιώ τον Chrome ως τον πρώτο browser μου

Σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ευχαριστημένος με την ταχύτητά του. Μερικές φορές μου το χαλάει με java κ με τα flash videos, αλλά είναι σχετικά σπάνιο, οπότε δεν με πειράζει να κάνω για λίγο shift στον FF
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Empyrium

Νεοφερμένος

Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O Empyrium ` έγραψε: στις 23:13, 24-09-08:

Πολυ γρηγορος ο Chrome, ανοιγει τις σελιδες πιο γρηγορα απο οτι ο Firefox η ο Opera αλλα οπως ειπε και ο Monaxos κολλαει στα flash videos και ιδιαιτερα στην σελιδα του youtube. Για αυτο μου την σπαει καπως. Ελπιζω η κανονικη εκδοση να ξεπερασει τετοιου ειδους προβληματα. Αν ναι θα γινει και εμενα ο πρωτος browser.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 00:57, 25-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Εγώ πάντως σχεδόν ασυναίσθητα πλέον χρησιμοποιώ τον Chrome ως τον πρώτο browser μου
Kαι εγώ μία από τα ίδια.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:53, 26-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
Αισχρή EULA που λεει οτι ο,τι πεις απο το browser ειναι ιδιοκτησία της google αλλα θα το φτιάξουν είπανε.
Αν δεν κάνω λάθος διορθώθηκε, αυτό, από την δεύτερη μέρα που παρατηρήθηκε. Μάλλον έκαναν copy-paste τους γενικούς όρους τους
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ale3andros

Δραστήριο Μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O ale3andros έγραψε: στις 12:01, 26-09-08:

Εμένα μου άρεσε πολύ. Είναι αρκετά λιτό κ τελικά αυτό για μένα αποδείχθηκε πλεονέκτημα γιατί όταν βλέπω πολλά κουμπάκια μπροστά μου κάτι με πιάνει. Βέβαια, η μεταφορά από την αλεπού στον χρώμιο γούγλη είναι συναισθηματικά πιο δύσκολη απ ότι περίμενα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 12:08, 30-03-09:

εχω το τελευταιο chrome ,αλλα ο τροχος οταν τον παταω δεν κανει τιποτα...το χει φτιαξει το προβλημα το chrome ή ειναι δικο μου προβλημα?το ποντικι ειναι Microsoft comfort optical mouse 1000..

και οντως και εγω αυτον καταληγω να χρισημοποιω τελικα γιατι ειναι απλος ξεκουραστος και δουλευει(σταθερος ,δεν κρασαρει,κολλαει με τιποτα,απολυτα αξιοπιστος)....η αλεπου 3 ειναι βαρια και αργει -δυσκοιλια θα το ελεγα) να ανοιξει πολλες σελιδες και δεν ειναι αξιοπιστη,κολλαει(δεν εχει τη σταθεροτητα σιγουρια του chrome),ενω IE 8 που δοκιμασα ειναι πλα προβληματικος και λιγος....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Άγγελος : 30-03-09 στις 14:47.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 22:28, 12-05-09:

Δικό σου πρόβλημα πρέπει να είναι.

Έχω εγκαταστήσει το chrome σε πάρα πολλούς υπολογιστές και δεν αντιμετώπισα σχετικό πρόβλημα.

βλακεία: κλικ
Παράθεση

emma995 (Vasilikoula Pao)

Νεοφερμένος

H Vasilikoula Pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H emma995 ShEcKlEr!!!!!JoNaS!!!!!!<3<3<3<3 έγραψε: στις 17:15, 13-05-09:

Καλα εγω μολις βγηκε αμεσως το κατεβασα γιατι ο explorer ή θα κολλούσε ή δε θα άνοιγε το site!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 13-05-09 στις 18:03. Αιτία: greeklish
Παράθεση

spyroskaftanis

Δραστήριο Μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε: στις 18:32, 20-02-10:

εγώ προτιμούσα τον firefox, αλλά από την ημέρα που εγκατέστησα τον chrome δεν τον έχω αλλάξει ούτε μία φορά.
Είναι πολύ πιο γρήγορος, απλός, χωρίς περιττές καρτέλες. Ότι πρέπει.
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:50, 21-02-10:

Και εγώ μετακόμισα επίσημα στον Google Chrome!
Παράθεση

Taxydromos

Νεοφερμένος

Ο Taxydromos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Βοσνία και Ερζεγοβίνη (Ευρώπη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O Taxydromos Mόλις αφίχθηκα............. έγραψε: στις 16:43, 21-02-10:

Kαλός ο CHROME αλλά ακόμα θέλει προσπάθεια για να φτάσει τον Firefox.
Πάντως είναι η 2η μου επιλογή γιατί τον εξπλόρερ δεν θέλω ούτε να τον βλέπω.
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 17:22, 21-02-10:

ακριβως το ιδιο και εγω,,τον ΙΕ ουτε που μπορω να τον δω..σαν αλλεργια ενα πραγμα..
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 14:05, 24-09-10:

Εγκατέστησα το chrome 6 και βρίσκω προβλήματα...
1)Δεν κάνει login στο hotmail
2)Μου εμφανίζει μήνυμα stop working καμιά φορά

Εσείς ποιο browser μου προτείνετε?
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 00:44, 06-10-10:

Έως και 60 φορές γρηγορότερος ο επόμενος Chrome...
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 08:32, 06-10-10:

σιγα μην εχει και warp drive..
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:43, 07-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
σιγα μην εχει και warp drive..
Για λίγο πίστευα ότι εδώ Ολλανδία είναι καύσωνας.
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,733 μηνύματα.

O Chemwizard &quot;Science, bitch!&quot; έγραψε: στις 18:15, 07-10-10:

Εχω επιλέξει Chrome γενικά,μονο που με το ischool και το steki εχω ενα θεματάκι...όταν λαμβάνεις προσωπικό μηνυμα και πετάγεται το παραθυράκι,δεν μπορω να διαβάσω το μηνυμα πατώντας σε αυτό,αλλα πρεπει να το κλείσω,και να ψαξω ο μηνυμα πατώντας το username μου πάνω δεξιά.Συμβαίνει γενικά αυτό?
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 18:24, 07-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Taxydromos
Kαλός ο CHROME αλλά ακόμα θέλει προσπάθεια για να φτάσει τον Firefox.
Συμφωνώ!
Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ τον Chrome λόγω ταχύτητας, στ' αλήθεια είναι πολύ γρήγορος, αλλά ο Firefox με έχει βολέψει πολύ ειδικά στα πρόσθετα, και μερικές φορές γυρίζω σε αυτόν.
Αν ο Firefox, πλησιάσει έστω λίγο την ταχύτητα του Chrome, δεν θα τον αλλάζω με τίποτε !!!
Για τον IE ούτε λόγος, δεν τον χρησιμοποιώ καθόλου.
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 440 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε: στις 19:13, 16-11-10:

Το google chrome δεν λέει τίποτα μπροστά στο firefox (κατά τη γνώμη μου)
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 19:27, 16-11-10:

Έχει όμως ταχύτητα !
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Google+ - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-04-12 στις 06:23.
    • Έτοιμη η τρίτη έκδοση του Chrome 3.0 - Από Undead
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-09-09 στις 17:05.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα